LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Piłka nożna - IV liga, 2021/2022

Kolejka 1
07-08-2021 (So) - 17:00 Warta Gorzów Wlkp. - Błyskawica Gać 0-1
07-08-2021 (So) - 16:00 Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra 2-1
07-08-2021 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry 1-2
07-08-2021 (So) - 17:00 Odra Wodzisław - Piast Żmigród 1-1
07-08-2021 (So) - 17:00 Carina Gubin - MKS Kluczbork 1-1
07-08-2021 (So) - 17:00 LKS Goczałkowice - Ślęza Wrocław 3-0 v.o.
08-08-2021 (N) - 14:00 Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała 1-2
08-08-2021 (N) - 13:00 Miedź II Legnica - Polonia Bytom 2-2
08-08-2021 (N) - 12:00 Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice 1-1
Kolejka 2
13-08-2021 (Pt) - 17:00 Warta Gorzów Wlkp. - Polonia Bytom 0-2
14-08-2021 (So) - 17:00 Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała 0-1
14-08-2021 (So) - 17:00 Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin 2-4
14-08-2021 (So) - 17:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg 2-1
14-08-2021 (So) - 17:00 MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze 2-1
14-08-2021 (So) - 17:00 Ślęza Wrocław - Carina Gubin 6-0
14-08-2021 (So) - 17:00 Błyskawica Gać - LKS Goczałkowice 0-1
14-08-2021 (So) - 17:00 Odra Wodzisław - Miedź II Legnica 1-3
14-08-2021 (So) - 17:00 Pniówek Pawłowice - Karkonosze Jelenia Góra 3-1
Kolejka 3
18-08-2021 (Śr) - 17:00 Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
18-08-2021 (Śr) - 17:00 Miedź II Legnica - Piast Żmigród 4-3
18-08-2021 (Śr) - 17:00 Warta Gorzów Wlkp. - Odra Wodzisław 0-2
18-08-2021 (Śr) - 18:00 LKS Goczałkowice - Polonia Bytom 2-0
18-08-2021 (Śr) - 17:00 Carina Gubin - Błyskawica Gać 0-0
18-08-2021 (Śr) - 17:00 Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław 0-2
18-08-2021 (Śr) - 19:00 Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork 1-2
18-08-2021 (Śr) - 17:30 Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice 2-0
18-08-2021 (Śr) - 16:30 Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra 1-1
Kolejka 4
21-08-2021 (So) - 15:00 Piast Żmigród - Lechia Zielona Góra 1-3
21-08-2021 (So) - 17:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała 2-2
21-08-2021 (So) - 17:00 Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra 6-0
21-08-2021 (So) - 12:00 Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wlkp. 2-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Carina Gubin - Polonia Bytom 1-0
21-08-2021 (So) - 17:00 Odra Wodzisław - LKS Goczałkowice 1-1
22-08-2021 (N) - 14:00 Błyskawica Gać - Górnik II Zabrze 1-2
22-08-2021 (N) - 16:00 Pniówek Pawłowice - Zagłębie II Lubin 1-1
22-08-2021 (N) - 17:00 MKS Kluczbork - Stal Brzeg 0-3
Kolejka 5
28-08-2021 (So) - 17:00 Warta Gorzów Wlkp. - Piast Żmigród 2-2
28-08-2021 (So) - 16:00 LKS Goczałkowice - Miedź II Legnica 1-0
28-08-2021 (So) - 17:00 Carina Gubin - Odra Wodzisław 0-1
28-08-2021 (So) - 13:00 Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork 4-1
28-08-2021 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Błyskawica Gać 1-0
28-08-2021 (So) - 16:00 Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 1-2
28-08-2021 (So) - 17:00 Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice 2-1
28-08-2021 (So) - 17:00 Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
29-08-2021 (N) - 12:00 Górnik II Zabrze - Polonia Bytom 2-0
Kolejka 6
04-09-2021 (So) - 17:00 Warta Gorzów Wlkp. - LKS Goczałkowice 0-2
04-09-2021 (So) - 17:00 Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry 2-0
04-09-2021 (So) - 17:00 Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra 0-2
04-09-2021 (So) - 17:00 MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-3
04-09-2021 (So) - 16:30 Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin 5-2
04-09-2021 (So) - 12:00 Błyskawica Gać - Stal Brzeg 2-2
04-09-2021 (So) - 17:00 Odra Wodzisław - Górnik II Zabrze 2-1
04-09-2021 (So) - 16:00 Miedź II Legnica - Carina Gubin 1-3
04-09-2021 (So) - 16:00 Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra 2-1
Kolejka 7
07-09-2021 (Wt) - 17:00 Zagłębie II Lubin - Błyskawica Gać 2-0
07-09-2021 (Wt) - 17:00 Carina Gubin - Warta Gorzów Wlkp. 0-1
08-09-2021 (Śr) - 16:30 Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 3-0
08-09-2021 (Śr) - 17:00 LKS Goczałkowice - Piast Żmigród 4-0
08-09-2021 (Śr) - 17:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice 0-0
08-09-2021 (Śr) - 16:00 Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica 1-0
08-09-2021 (Śr) - 16:30 Stal Brzeg - Polonia Bytom 1-3
08-09-2021 (Śr) - 17:00 Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 2-0
22-09-2021 (Śr) - 19:00 Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław 2-2
Kolejka 8
11-09-2021 (So) - 15:30 Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice 0-3
11-09-2021 (So) - 16:00 MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
11-09-2021 (So) - 16:30 Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra 2-0
11-09-2021 (So) - 16:30 Błyskawica Gać - Rekord Bielsko-Biała 2-4
11-09-2021 (So) - 17:00 Odra Wodzisław - Stal Brzeg 2-1
11-09-2021 (So) - 17:00 Warta Gorzów Wlkp. - Górnik II Zabrze 0-0
11-09-2021 (So) - 16:00 LKS Goczałkowice - Carina Gubin 2-0
12-09-2021 (N) - 16:00 Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 1-2
12-09-2021 (N) - 12:00 Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra 2-0
Kolejka 9
18-09-2021 (So) - 12:00 Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice 0-1
18-09-2021 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wlkp. 4-1
18-09-2021 (So) - 12:00 Stal Brzeg - Miedź II Legnica 2-4
18-09-2021 (So) - 13:00 Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław 7-0
18-09-2021 (So) - 14:00 Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom 0-0
18-09-2021 (So) - 16:30 Lechia Zielona Góra - Błyskawica Gać 0-2
18-09-2021 (So) - 15:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław 1-1
18-09-2021 (So) - 16:30 Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork 1-1
19-09-2021 (N) - 16:00 Carina Gubin - Piast Żmigród 4-1
Kolejka 10
25-09-2021 (So) - 16:00 Piast Żmigród - MKS Kluczbork 4-2
25-09-2021 (So) - 16:00 Błyskawica Gać - Gwarek Tarnowskie Góry 0-0
25-09-2021 (So) - 16:00 Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra 1-0
25-09-2021 (So) - 17:00 Odra Wodzisław - Rekord Bielsko-Biała 0-2
25-09-2021 (So) - 12:00 Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin 0-1
25-09-2021 (So) - 16:00 Warta Gorzów Wlkp. - Stal Brzeg 1-2
25-09-2021 (So) - 15:00 LKS Goczałkowice - Karkonosze Jelenia Góra 2-0
25-09-2021 (So) - 16:00 Carina Gubin - Górnik II Zabrze 5-2
26-09-2021 (N) - 16:30 Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice 2-2
Kolejka 11
02-10-2021 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin 0-3
02-10-2021 (So) - 13:00 Stal Brzeg - LKS Goczałkowice 0-1
02-10-2021 (So) - 13:00 Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wlkp. 5-0
02-10-2021 (So) - 16:00 Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica 1-2
02-10-2021 (So) - 16:00 Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław 3-0
02-10-2021 (So) - 15:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom 1-5
02-10-2021 (So) - 16:00 Pniówek Pawłowice - Błyskawica Gać 2-1
02-10-2021 (So) - 16:00 MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław 2-4
03-10-2021 (N) - 12:00 Górnik II Zabrze - Piast Żmigród 2-1
Kolejka 12
08-10-2021 (Pt) - 16:00 Błyskawica Gać - MKS Kluczbork 1-2
09-10-2021 (So) - 14:00 Piast Żmigród - Ślęza Wrocław 0-6
09-10-2021 (So) - 15:00 Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice 2-0
09-10-2021 (So) - 17:00 Odra Wodzisław - Gwarek Tarnowskie Góry 2-1
09-10-2021 (So) - 12:00 Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra 2-0
09-10-2021 (So) - 14:00 Warta Gorzów Wlkp. - Rekord Bielsko-Biała 1-1
09-10-2021 (So) - 13:00 LKS Goczałkowice - Zagłębie II Lubin 0-0
09-10-2021 (So) - 12:00 Carina Gubin - Stal Brzeg 1-0
09-10-2021 (So) - 15:00 Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra 1-0
Kolejka 13
16-10-2021 (So) - 16:00 Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród 0-1
16-10-2021 (So) - 13:00 Zagłębie II Lubin - Carina Gubin 1-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Stal Brzeg - Górnik II Zabrze 0-1
16-10-2021 (So) - 14:30 Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice 2-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wlkp. 1-0
16-10-2021 (So) - 15:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica 0-1
16-10-2021 (So) - 15:30 Pniówek Pawłowice - Odra Wodzisław 2-2
16-10-2021 (So) - 17:00 MKS Kluczbork - Polonia Bytom 1-2
16-10-2021 (So) - 15:00 Ślęza Wrocław - Błyskawica Gać 0-2
Kolejka 14
23-10-2021 (So) - 14:00 Piast Żmigród - Błyskawica Gać 4-1
23-10-2021 (So) - 15:00 Polonia Bytom - Ślęza Wrocław 2-0
23-10-2021 (So) - 17:00 Odra Wodzisław - MKS Kluczbork 1-0
23-10-2021 (So) - 14:00 Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice 5-1
23-10-2021 (So) - 13:00 Warta Gorzów Wlkp. - Gwarek Tarnowskie Góry 2-3
23-10-2021 (So) - 14:00 LKS Goczałkowice - Lechia Zielona Góra 2-0
23-10-2021 (So) - 15:00 Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała 1-2
23-10-2021 (So) - 19:00 Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg 0-1
24-10-2021 (N) - 15:00 Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin 1-1
Kolejka 15
30-10-2021 (So) - 14:00 Stal Brzeg - Piast Żmigród 0-1
30-10-2021 (So) - 13:00 Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze 0-1
30-10-2021 (So) - 14:30 Lechia Zielona Góra - Carina Gubin 1-1
30-10-2021 (So) - 14:00 Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice 0-0
30-10-2021 (So) - 14:30 Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wlkp. 0-0
30-10-2021 (So) - 17:00 MKS Kluczbork - Miedź II Legnica 1-3
30-10-2021 (So) - 14:00 Błyskawica Gać - Polonia Bytom 0-1
31-10-2021 (N) - 14:00 Ślęza Wrocław - Odra Wodzisław 3-0
31-10-2021 (N) - 12:00 Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra 4-1
Kolejka 16
06-11-2021 (So) - 13:00 Piast Żmigród - Polonia Bytom 0-1
06-11-2021 (So) - 17:00 Odra Wodzisław - Błyskawica Gać 3-1
06-11-2021 (So) - 12:00 Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław 1-1
06-11-2021 (So) - 13:00 Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 5-0
06-11-2021 (So) - 13:00 LKS Goczałkowice - Pniówek Pawłowice 2-2
06-11-2021 (So) - 13:00 Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry 1-2
06-11-2021 (So) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Rekord Bielsko-Biała 3-2
06-11-2021 (So) - 13:00 Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin 1-2
07-11-2021 (N) - 13:30 Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra 2-0
Kolejka 17
12-11-2021 (Pt) - 13:30 Polonia Bytom - Odra Wodzisław 2-0
13-11-2021 (So) - 13:00 Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg 3-1
13-11-2021 (So) - 13:30 Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra 1-2
13-11-2021 (So) - 13:30 Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 4-2
13-11-2021 (So) - 13:30 Pniówek Pawłowice - Carina Gubin 3-2
13-11-2021 (So) - 13:30 Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wlkp. 2-1
13-11-2021 (So) - 13:30 Błyskawica Gać - Miedź II Legnica 1-1
14-11-2021 (N) - 16:00 MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice 0-1
28-11-2021 (N) - 13:00 Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród 5-3
Kolejka 18
20-11-2021 (So) - 13:00 Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin 2-3
20-11-2021 (So) - 12:00 Piast Żmigród - Odra Wodzisław 2-0
20-11-2021 (So) - 13:30 Polonia Bytom - Miedź II Legnica 1-1
20-11-2021 (So) - 13:30 Błyskawica Gać - Warta Gorzów Wlkp. 0-3
20-11-2021 (So) - 13:00 Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice 2-2
20-11-2021 (So) - 16:00 MKS Kluczbork - Carina Gubin 2-0
20-11-2021 (So) - 13:00 Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze 3-2
20-11-2021 (So) - 13:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Karkonosze Jelenia Góra 2-1
20-11-2021 (So) - 13:00 Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg 1-2
Kolejka 19
12-03-2022 (So) - 00:00 Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród -
12-03-2022 (So) - 00:00 Zagłębie II Lubin - Lechia Zielona Góra -
12-03-2022 (So) - 00:00 Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry -
12-03-2022 (So) - 00:00 Karkonosze Jelenia Góra - Pniówek Pawłowice -
12-03-2022 (So) - 00:00 Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork -
12-03-2022 (So) - 00:00 Carina Gubin - Ślęza Wrocław -
12-03-2022 (So) - 00:00 LKS Goczałkowice - Błyskawica Gać -
12-03-2022 (So) - 00:00 Polonia Bytom - Warta Gorzów Wlkp. -
12-03-2022 (So) - 00:00 Miedź II Legnica - Odra Wodzisław -
Kolejka 20
19-03-2022 (So) - 00:00 Piast Żmigród - Miedź II Legnica -
19-03-2022 (So) - 00:00 Odra Wodzisław - Warta Gorzów Wlkp. -
19-03-2022 (So) - 00:00 Polonia Bytom - LKS Goczałkowice -
19-03-2022 (So) - 00:00 Błyskawica Gać - Carina Gubin -
19-03-2022 (So) - 00:00 Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze -
19-03-2022 (So) - 00:00 MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra -
19-03-2022 (So) - 00:00 Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg -
19-03-2022 (So) - 00:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin -
19-03-2022 (So) - 00:00 Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała -
Kolejka 21
26-03-2022 (So) - 00:00 Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród -
26-03-2022 (So) - 00:00 Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry -
26-03-2022 (So) - 00:00 Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice -
26-03-2022 (So) - 00:00 Stal Brzeg - MKS Kluczbork -
26-03-2022 (So) - 00:00 Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław -
26-03-2022 (So) - 00:00 Górnik II Zabrze - Błyskawica Gać -
26-03-2022 (So) - 00:00 Polonia Bytom - Carina Gubin -
26-03-2022 (So) - 00:00 LKS Goczałkowice - Odra Wodzisław -
26-03-2022 (So) - 00:00 Warta Gorzów Wlkp. - Miedź II Legnica -
Kolejka 22
02-04-2022 (So) - 00:00 Piast Żmigród - Warta Gorzów Wlkp. -
02-04-2022 (So) - 00:00 Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice -
02-04-2022 (So) - 00:00 Odra Wodzisław - Carina Gubin -
02-04-2022 (So) - 00:00 Polonia Bytom - Górnik II Zabrze -
02-04-2022 (So) - 00:00 Błyskawica Gać - Karkonosze Jelenia Góra -
02-04-2022 (So) - 00:00 Ślęza Wrocław - Stal Brzeg -
02-04-2022 (So) - 00:00 Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała -
02-04-2022 (So) - 00:00 MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin -
02-04-2022 (So) - 00:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra -
Kolejka 23
09-04-2022 (So) - 00:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród -
09-04-2022 (So) - 00:00 Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice -
09-04-2022 (So) - 00:00 Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork -
09-04-2022 (So) - 00:00 Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław -
09-04-2022 (So) - 00:00 Stal Brzeg - Błyskawica Gać -
09-04-2022 (So) - 00:00 Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Bytom -
09-04-2022 (So) - 00:00 Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław -
09-04-2022 (So) - 00:00 Carina Gubin - Miedź II Legnica -
09-04-2022 (So) - 00:00 LKS Goczałkowice - Warta Gorzów Wlkp. -
Kolejka 24
16-04-2022 (So) - 00:00 Piast Żmigród - LKS Goczałkowice -
16-04-2022 (So) - 00:00 Warta Gorzów Wlkp. - Carina Gubin -
16-04-2022 (So) - 00:00 Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze -
16-04-2022 (So) - 00:00 Odra Wodzisław - Karkonosze Jelenia Góra -
16-04-2022 (So) - 00:00 Polonia Bytom - Stal Brzeg -
16-04-2022 (So) - 00:00 Błyskawica Gać - Zagłębie II Lubin -
16-04-2022 (So) - 00:00 Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała -
16-04-2022 (So) - 00:00 MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra -
16-04-2022 (So) - 00:00 Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry -
Kolejka 25
23-04-2022 (So) - 00:00 Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród -
23-04-2022 (So) - 00:00 Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork -
23-04-2022 (So) - 00:00 Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław -
23-04-2022 (So) - 00:00 Rekord Bielsko-Biała - Błyskawica Gać -
23-04-2022 (So) - 00:00 Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom -
23-04-2022 (So) - 00:00 Stal Brzeg - Odra Wodzisław -
23-04-2022 (So) - 00:00 Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica -
23-04-2022 (So) - 00:00 Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wlkp. -
23-04-2022 (So) - 00:00 Carina Gubin - LKS Goczałkowice -
Kolejka 26
27-04-2022 (Śr) - 00:00 Piast Żmigród - Carina Gubin -
27-04-2022 (Śr) - 00:00 LKS Goczałkowice - Górnik II Zabrze -
27-04-2022 (Śr) - 00:00 Warta Gorzów Wlkp. - Karkonosze Jelenia Góra -
27-04-2022 (Śr) - 00:00 Miedź II Legnica - Stal Brzeg -
27-04-2022 (Śr) - 00:00 Odra Wodzisław - Zagłębie II Lubin -
27-04-2022 (Śr) - 00:00 Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała -
27-04-2022 (Śr) - 00:00 Błyskawica Gać - Lechia Zielona Góra -
27-04-2022 (Śr) - 00:00 Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry -
27-04-2022 (Śr) - 00:00 MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice -
Kolejka 27
30-04-2022 (So) - 00:00 MKS Kluczbork - Piast Żmigród -
30-04-2022 (So) - 00:00 Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław -
30-04-2022 (So) - 00:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Błyskawica Gać -
30-04-2022 (So) - 00:00 Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom -
30-04-2022 (So) - 00:00 Rekord Bielsko-Biała - Odra Wodzisław -
30-04-2022 (So) - 00:00 Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica -
30-04-2022 (So) - 00:00 Stal Brzeg - Warta Gorzów Wlkp. -
30-04-2022 (So) - 00:00 Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice -
30-04-2022 (So) - 00:00 Górnik II Zabrze - Carina Gubin -
Kolejka 28
07-05-2022 (So) - 00:00 Piast Żmigród - Górnik II Zabrze -
07-05-2022 (So) - 00:00 Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra -
07-05-2022 (So) - 00:00 LKS Goczałkowice - Stal Brzeg -
07-05-2022 (So) - 00:00 Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała -
07-05-2022 (So) - 00:00 Odra Wodzisław - Lechia Zielona Góra -
07-05-2022 (So) - 00:00 Warta Gorzów Wlkp. - Zagłębie II Lubin -
07-05-2022 (So) - 00:00 Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry -
07-05-2022 (So) - 00:00 Błyskawica Gać - Pniówek Pawłowice -
07-05-2022 (So) - 00:00 Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork -
Kolejka 29
14-05-2022 (So) - 00:00 Ślęza Wrocław - Piast Żmigród -
14-05-2022 (So) - 00:00 MKS Kluczbork - Błyskawica Gać -
14-05-2022 (So) - 00:00 Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom -
14-05-2022 (So) - 00:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzisław -
14-05-2022 (So) - 00:00 Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica -
14-05-2022 (So) - 00:00 Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wlkp. -
14-05-2022 (So) - 00:00 Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice -
14-05-2022 (So) - 00:00 Stal Brzeg - Carina Gubin -
14-05-2022 (So) - 00:00 Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze -
Kolejka 30
21-05-2022 (So) - 00:00 Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra -
21-05-2022 (So) - 00:00 Górnik II Zabrze - Stal Brzeg -
21-05-2022 (So) - 00:00 Carina Gubin - Zagłębie II Lubin -
21-05-2022 (So) - 00:00 LKS Goczałkowice - Rekord Bielsko-Biała -
21-05-2022 (So) - 00:00 Warta Gorzów Wlkp. - Lechia Zielona Góra -
21-05-2022 (So) - 00:00 Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry -
21-05-2022 (So) - 00:00 Odra Wodzisław - Pniówek Pawłowice -
21-05-2022 (So) - 00:00 Polonia Bytom - MKS Kluczbork -
21-05-2022 (So) - 00:00 Błyskawica Gać - Ślęza Wrocław -
Kolejka 31
28-05-2022 (So) - 00:00 Błyskawica Gać - Piast Żmigród -
28-05-2022 (So) - 00:00 Ślęza Wrocław - Polonia Bytom -
28-05-2022 (So) - 00:00 MKS Kluczbork - Odra Wodzisław -
28-05-2022 (So) - 00:00 Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica -
28-05-2022 (So) - 00:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wlkp. -
28-05-2022 (So) - 00:00 Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice -
28-05-2022 (So) - 00:00 Rekord Bielsko-Biała - Carina Gubin -
28-05-2022 (So) - 00:00 Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze -
28-05-2022 (So) - 00:00 Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra -
Kolejka 32
04-06-2022 (So) - 00:00 Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie II Lubin -
04-06-2022 (So) - 00:00 Piast Żmigród - Stal Brzeg -
04-06-2022 (So) - 00:00 Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała -
04-06-2022 (So) - 00:00 Carina Gubin - Lechia Zielona Góra -
04-06-2022 (So) - 00:00 LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry -
04-06-2022 (So) - 00:00 Warta Gorzów Wlkp. - Pniówek Pawłowice -
04-06-2022 (So) - 00:00 Miedź II Legnica - MKS Kluczbork -
04-06-2022 (So) - 00:00 Odra Wodzisław - Ślęza Wrocław -
04-06-2022 (So) - 00:00 Polonia Bytom - Błyskawica Gać -
Kolejka 33
11-06-2022 (So) - 00:00 Gwarek Tarnowskie Góry - Carina Gubin -
11-06-2022 (So) - 00:00 Polonia Bytom - Piast Żmigród -
11-06-2022 (So) - 00:00 Błyskawica Gać - Odra Wodzisław -
11-06-2022 (So) - 00:00 Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica -
11-06-2022 (So) - 00:00 MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wlkp. -
11-06-2022 (So) - 00:00 Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice -
11-06-2022 (So) - 00:00 Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze -
11-06-2022 (So) - 00:00 Rekord Bielsko-Biała - Karkonosze Jelenia Góra -
11-06-2022 (So) - 00:00 Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg -
Kolejka 34
18-06-2022 (So) - 00:00 Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała -
18-06-2022 (So) - 00:00 Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Zielona Góra -
18-06-2022 (So) - 00:00 Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry -
18-06-2022 (So) - 00:00 Carina Gubin - Pniówek Pawłowice -
18-06-2022 (So) - 00:00 LKS Goczałkowice - MKS Kluczbork -
18-06-2022 (So) - 00:00 Warta Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław -
18-06-2022 (So) - 00:00 Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin -
18-06-2022 (So) - 00:00 Odra Wodzisław - Polonia Bytom -
18-06-2022 (So) - 00:00 Miedź II Legnica - Błyskawica Gać -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!