Timetable
Piłka nożna -
V liga Opole,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Victoria Chrościce | 2-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - Ruch Zdzieszowice | 2-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Piotrówka - Chemik Kędzierzyn | 2-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Porawie Większyce | 2-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - Skalnik Gracze | 3-5 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | TOR Dobrzeń - Fortuna Głogówek | 0-3 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - LZS Starowice | 0-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Odra II Opole - Małapanew Ozimek | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | OKS Olesno - Odra II Opole | 3-3 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Małapanew Ozimek - Unia Krapkowice | 0-2 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Starowice - TOR Dobrzeń | 5-1 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Fortuna Głogówek - MKS Gogolin | 3-2 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Skalnik Gracze - Piast Strzelce Op. | 0-1 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Victoria Chrościce - Polonia Głubczyce | 1-3 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Porawie Większyce - LZS Piotrówka | 2-3 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | Chemik Kędzierzyn - Polonia Nysa | 0-2 |
Kolejka 3 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - OKS Olesno | 4-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - Porawie Większyce | 5-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LZS Piotrówka - Victoria Chrościce | 0-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze | 5-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Fortuna Głogówek | 1-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - LZS Starowice | 3-0 |
21-08-2021 (So) - 18:00 | TOR Dobrzeń - Małapanew Ozimek | 1-1 |
21-08-2021 (So) - 18:00 | LZS Skorogoszcz - Ruch Zdzieszowice | 0-8 |
Kolejka 4 | ||
27-08-2021 (Pt) - 18:00 | Odra II Opole - Unia Krapkowice | 1-0 |
28-08-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - LZS Piotrówka | 1-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Polonia Głubczyce | 0-0 |
28-08-2021 (So) - 13:00 | LZS Starowice - Piast Strzelce Op. | 2-1 |
28-08-2021 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - MKS Gogolin | 5-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | OKS Olesno - TOR Dobrzeń | 2-3 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - LZS Skorogoszcz | 3-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - Polonia Nysa | 0-1 |
Kolejka 5 | ||
04-09-2021 (So) - 16:30 | TOR Dobrzeń - Odra II Opole | 1-3 |
04-09-2021 (So) - 13:00 | Ruch Zdzieszowice - Chemik Kędzierzyn | 2-1 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | LZS Skorogoszcz - Porawie Większyce | 3-1 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Polonia Nysa - Skalnik Gracze | 4-0 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Piotrówka - Fortuna Głogówek | 2-2 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Polonia Głubczyce - LZS Starowice | 2-1 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Piast Strzelce Op. - Małapanew Ozimek | 1-1 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | MKS Gogolin - OKS Olesno | 1-0 |
Kolejka 6 | ||
11-09-2021 (So) - 16:30 | Odra II Opole - MKS Gogolin | 0-0 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | OKS Olesno - Piast Strzelce Op. | 1-1 |
11-09-2021 (So) - 14:00 | Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce | 1-1 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | LZS Starowice - LZS Piotrówka | 3-2 |
11-09-2021 (So) - 15:30 | Fortuna Głogówek - Polonia Nysa | 0-0 |
11-09-2021 (So) - 13:30 | Victoria Chrościce - LZS Skorogoszcz | 4-2 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Porawie Większyce - Ruch Zdzieszowice | 0-1 |
11-09-2021 (So) - 13:00 | Unia Krapkowice - TOR Dobrzeń | 3-0 |
Kolejka 7 | ||
14-09-2021 (Wt) - 17:00 | LZS Skorogoszcz - Skalnik Gracze | 1-2 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - Porawie Większyce | 1-3 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Victoria Chrościce | 2-0 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | MKS Gogolin - Unia Krapkowice | 1-1 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | Polonia Nysa - LZS Starowice | 4-1 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | LZS Piotrówka - Małapanew Ozimek | 1-2 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Odra II Opole | 1-3 |
15-09-2021 (Śr) - 17:00 | Polonia Głubczyce - OKS Olesno | 2-2 |
Kolejka 8 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | TOR Dobrzeń - MKS Gogolin | 3-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Unia Krapkowice - Piast Strzelce Op. | 2-1 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Odra II Opole - Polonia Głubczyce | 0-1 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | OKS Olesno - LZS Piotrówka | 2-1 |
18-09-2021 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - Polonia Nysa | 0-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Fortuna Głogówek - LZS Skorogoszcz | 2-0 |
18-09-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Ruch Zdzieszowice | 1-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Victoria Chrościce - Chemik Kędzierzyn | 2-3 |
Kolejka 9 | ||
25-09-2021 (So) - 13:00 | Porawie Większyce - Victoria Chrościce | 1-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Chemik Kędzierzyn - Skalnik Gracze | 0-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Ruch Zdzieszowice - Fortuna Głogówek | 5-0 |
25-09-2021 (So) - 13:00 | LZS Skorogoszcz - LZS Starowice | 1-5 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Polonia Nysa - OKS Olesno | 2-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | LZS Piotrówka - Odra II Opole | 1-2 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Polonia Głubczyce - Unia Krapkowice | 0-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Piast Strzelce Op. - TOR Dobrzeń | 2-2 |
Kolejka 10 | ||
02-10-2021 (So) - 15:30 | Odra II Opole - Polonia Nysa | 1-0 |
02-10-2021 (So) - 13:00 | Unia Krapkowice - LZS Piotrówka | 1-1 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | TOR Dobrzeń - Polonia Głubczyce | 2-4 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | MKS Gogolin - Piast Strzelce Op. | 1-2 |
02-10-2021 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - LZS Skorogoszcz | 3-3 |
02-10-2021 (So) - 13:00 | LZS Starowice - Ruch Zdzieszowice | 1-2 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | Fortuna Głogówek - Chemik Kędzierzyn | 4-0 |
02-10-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Porawie Większyce | 0-4 |
Kolejka 11 | ||
09-10-2021 (So) - 13:00 | Victoria Chrościce - Skalnik Gracze | 1-1 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | Porawie Większyce - Fortuna Głogówek | 1-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Chemik Kędzierzyn - LZS Starowice | 0-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Ruch Zdzieszowice - Małapanew Ozimek | 5-2 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Polonia Nysa - Unia Krapkowice | 1-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | LZS Piotrówka - TOR Dobrzeń | 2-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Polonia Głubczyce - MKS Gogolin | 4-1 |
10-10-2021 (N) - 13:00 | LZS Skorogoszcz - OKS Olesno | 1-3 |
Kolejka 12 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | MKS Gogolin - LZS Piotrówka | 2-3 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | TOR Dobrzeń - Polonia Nysa | 3-4 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | OKS Olesno - Ruch Zdzieszowice | 1-1 |
16-10-2021 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - Chemik Kędzierzyn | 2-0 |
16-10-2021 (So) - 13:00 | LZS Starowice - Porawie Większyce | 0-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Fortuna Głogówek - Victoria Chrościce | 3-0 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Piast Strzelce Op. - Polonia Głubczyce | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Odra II Opole - LZS Skorogoszcz | 4-0 |
Kolejka 13 | ||
23-10-2021 (So) - 13:00 | Porawie Większyce - Małapanew Ozimek | 2-0 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Chemik Kędzierzyn - OKS Olesno | 0-3 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Ruch Zdzieszowice - Odra II Opole | 1-1 |
23-10-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Fortuna Głogówek | 0-4 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Polonia Nysa - MKS Gogolin | 6-1 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | LZS Piotrówka - Piast Strzelce Op. | 2-2 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Victoria Chrościce - LZS Starowice | 2-4 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Unia Krapkowice | 2-2 |
Kolejka 14 | ||
30-10-2021 (So) - 13:00 | Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka | 3-0 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Piast Strzelce Op. - Polonia Nysa | 0-3 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - LZS Skorogoszcz | 6-2 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Unia Krapkowice - Ruch Zdzieszowice | 3-3 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Odra II Opole - Chemik Kędzierzyn | 4-1 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | OKS Olesno - Porawie Większyce | 0-0 |
30-10-2021 (So) - 12:00 | Małapanew Ozimek - Victoria Chrościce | 1-0 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | LZS Starowice - Skalnik Gracze | 4-3 |
Kolejka 15 | ||
06-11-2021 (So) - 13:30 | Porawie Większyce - Odra II Opole | 1-4 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Victoria Chrościce - OKS Olesno | 2-1 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek | 0-5 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Fortuna Głogówek - LZS Starowice | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Chemik Kędzierzyn - Unia Krapkowice | 0-3 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Ruch Zdzieszowice - TOR Dobrzeń | 9-2 |
06-11-2021 (So) - 13:30 | Polonia Nysa - Polonia Głubczyce | 3-1 |
07-11-2021 (N) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - MKS Gogolin | 1-2 |
Kolejka 16 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | MKS Gogolin - Ruch Zdzieszowice | 1-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Piast Strzelce Op. - LZS Skorogoszcz | 1-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Piotrówka - Polonia Nysa | 1-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | TOR Dobrzeń - Chemik Kędzierzyn | 1-0 |
13-11-2021 (So) - 14:00 | Unia Krapkowice - Porawie Większyce | 0-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Odra II Opole - Victoria Chrościce | 0-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | OKS Olesno - Skalnik Gracze | 0-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Małapanew Ozimek - Fortuna Głogówek | 1-0 |
Kolejka 17 | ||
20-11-2021 (So) - 13:00 | Victoria Chrościce - Unia Krapkowice | 1-1 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Odra II Opole | 1-4 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Fortuna Głogówek - OKS Olesno | 2-0 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | LZS Starowice - Małapanew Ozimek | 5-0 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Porawie Większyce - TOR Dobrzeń | 4-0 |
20-11-2021 (So) - 13:30 | MKS Gogolin - Chemik Kędzierzyn | 4-2 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Ruch Zdzieszowice - Piast Strzelce Op. | 2-0 |
21-11-2021 (N) - 13:00 | LZS Skorogoszcz - Polonia Głubczyce | 0-5 |
Kolejka 18 | ||
07-12-2021 (Wt) - 20:00 | Unia Krapkowice - Skalnik Gracze | 1-1 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | MKS Gogolin - Porawie Większyce | 2-3 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | TOR Dobrzeń - Victoria Chrościce | 0-2 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | LZS Piotrówka - LZS Skorogoszcz | 2-2 |
05-03-2022 (So) - 14:00 | Piast Strzelce Op. - Chemik Kędzierzyn | 3-0 |
13-04-2022 (Śr) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice | 1-3 |
13-04-2022 (Śr) - 17:00 | Odra II Opole - Fortuna Głogówek | 4-1 |
13-04-2022 (Śr) - 17:00 | OKS Olesno - LZS Starowice | 0-3 |
Kolejka 19 | ||
04-12-2021 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - OKS Olesno | 2-3 |
04-12-2021 (So) - 14:30 | Odra II Opole - LZS Starowice | 1-3 |
04-12-2021 (So) - 13:00 | Fortuna Głogówek - Unia Krapkowice | 0-4 |
04-12-2021 (So) - 12:30 | Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń | 3-2 |
04-12-2021 (So) - 13:00 | Victoria Chrościce - MKS Gogolin | 1-2 |
04-12-2021 (So) - 13:00 | Porawie Większyce - Piast Strzelce Op. | 1-2 |
04-12-2021 (So) - 13:00 | Chemik Kędzierzyn - Polonia Głubczyce | 2-5 |
04-12-2021 (So) - 12:00 | Ruch Zdzieszowice - LZS Piotrówka | 0-0 |
05-12-2021 (N) - 13:00 | LZS Skorogoszcz - Polonia Nysa | 1-4 |
Kolejka 20 | ||
12-03-2022 (So) - 15:00 | Ruch Zdzieszowice - Polonia Nysa | 1-2 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Chemik Kędzierzyn - LZS Piotrówka | 1-6 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Porawie Większyce - Polonia Głubczyce | 3-0 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Victoria Chrościce - Piast Strzelce Op. | 0-0 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Skalnik Gracze - MKS Gogolin | 1-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Fortuna Głogówek - TOR Dobrzeń | 2-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Starowice - Unia Krapkowice | 0-0 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Małapanew Ozimek - Odra II Opole | 1-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | OKS Olesno - LZS Skorogoszcz | 1-1 |
Kolejka 21 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | OKS Olesno - Małapanew Ozimek | 0-2 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | LZS Starowice - Odra II Opole | 1-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Unia Krapkowice - Fortuna Głogówek | 1-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | TOR Dobrzeń - Skalnik Gracze | 3-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | MKS Gogolin - Victoria Chrościce | 1-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Piast Strzelce Op. - Porawie Większyce | 0-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Polonia Głubczyce - Chemik Kędzierzyn | 3-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LZS Piotrówka - Ruch Zdzieszowice | 1-4 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Polonia Nysa - LZS Skorogoszcz | 1-0 |
Kolejka 22 | ||
26-03-2022 (So) - 15:30 | Polonia Nysa - LZS Piotrówka | 1-0 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Ruch Zdzieszowice - Polonia Głubczyce | 2-0 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Chemik Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 13:00 | Porawie Większyce - MKS Gogolin | 2-0 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Victoria Chrościce - TOR Dobrzeń | 3-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Skalnik Gracze - Unia Krapkowice | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Fortuna Głogówek - Odra II Opole | 2-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | LZS Starowice - OKS Olesno | 4-3 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | LZS Skorogoszcz - Małapanew Ozimek | 0-2 |
Kolejka 23 | ||
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Małapanew Ozimek - LZS Starowice | 3-1 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | OKS Olesno - Fortuna Głogówek | 1-2 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Odra II Opole - Skalnik Gracze | 5-3 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Unia Krapkowice - Victoria Chrościce | 1-0 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | TOR Dobrzeń - Porawie Większyce | 2-2 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Chemik Kędzierzyn - MKS Gogolin | 0-0 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Ruch Zdzieszowice | 3-1 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Polonia Głubczyce - Polonia Nysa | 3-2 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Skorogoszcz - LZS Piotrówka | 3-4 |
Kolejka 24 | ||
09-04-2022 (So) - 16:00 | LZS Piotrówka - Polonia Głubczyce | 6-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Polonia Nysa - Piast Strzelce Op. | 2-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Ruch Zdzieszowice - MKS Gogolin | 4-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Chemik Kędzierzyn - TOR Dobrzeń | 0-2 |
09-04-2022 (So) - 15:00 | Porawie Większyce - Unia Krapkowice | 0-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Victoria Chrościce - Odra II Opole | 1-2 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Skalnik Gracze - OKS Olesno | 2-2 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Fortuna Głogówek - Małapanew Ozimek | 1-1 |
09-04-2022 (So) - 13:00 | LZS Starowice - LZS Skorogoszcz | 3-1 |
Kolejka 25 | ||
16-04-2022 (So) - 13:00 | LZS Starowice - Fortuna Głogówek | 0-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - Skalnik Gracze | 3-3 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | OKS Olesno - Victoria Chrościce | 2-4 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Odra II Opole - Porawie Większyce | 1-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | TOR Dobrzeń - Ruch Zdzieszowice | 1-2 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Unia Krapkowice - Chemik Kędzierzyn | 5-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | MKS Gogolin - Polonia Nysa | 1-3 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Piast Strzelce Op. - LZS Piotrówka | 2-0 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - LZS Skorogoszcz | 6-1 |
Kolejka 26 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Op. | 1-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Piotrówka - MKS Gogolin | 3-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - TOR Dobrzeń | 5-0 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Unia Krapkowice | 1-2 |
23-04-2022 (So) - 12:00 | Chemik Kędzierzyn - Odra II Opole | 1-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Porawie Większyce - OKS Olesno | 1-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - Małapanew Ozimek | 0-2 |
23-04-2022 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - LZS Starowice | 4-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Skorogoszcz - Fortuna Głogówek | 3-2 |
Kolejka 27 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Skalnik Gracze | 2-2 |
30-04-2022 (So) - 13:00 | LZS Starowice - Victoria Chrościce | 3-1 |
30-04-2022 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - Porawie Większyce | 1-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn | 1-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Odra II Opole - Ruch Zdzieszowice | 0-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - Polonia Nysa | 0-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | TOR Dobrzeń - LZS Piotrówka | 1-3 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - Polonia Głubczyce | 1-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | LZS Skorogoszcz - Piast Strzelce Op. | 0-1 |
Kolejka 28 | ||
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Piast Strzelce Op. - MKS Gogolin | 1-0 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Polonia Głubczyce - TOR Dobrzeń | 1-2 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | LZS Piotrówka - Unia Krapkowice | 0-4 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Polonia Nysa - Odra II Opole | 4-1 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Ruch Zdzieszowice - OKS Olesno | 2-0 |
03-05-2022 (Wt) - 12:00 | Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek | 2-2 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Porawie Większyce - LZS Starowice | 0-3 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | Victoria Chrościce - Fortuna Głogówek | 1-5 |
03-05-2022 (Wt) - 13:00 | Skalnik Gracze - LZS Skorogoszcz | 4-0 |
Kolejka 29 | ||
07-05-2022 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Victoria Chrościce | 0-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Porawie Większyce | 1-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Starowice - Chemik Kędzierzyn | 3-1 |
07-05-2022 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - Ruch Zdzieszowice | 3-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Polonia Nysa | 3-0 v.o. |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Odra II Opole - LZS Piotrówka | 2-1 |
07-05-2022 (So) - 13:00 | Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce | 1-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | TOR Dobrzeń - Piast Strzelce Op. | 1-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - LZS Skorogoszcz | 4-0 |
Kolejka 30 | ||
13-05-2022 (Pt) - 18:00 | Polonia Nysa - Małapanew Ozimek | 3-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - TOR Dobrzeń | 5-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Unia Krapkowice | 0-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Odra II Opole | 1-1 |
14-05-2022 (So) - 13:00 | LZS Piotrówka - OKS Olesno | 1-3 |
14-05-2022 (So) - 13:00 | Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice | 1-1 |
14-05-2022 (So) - 13:00 | Chemik Kędzierzyn - Fortuna Głogówek | 0-1 |
14-05-2022 (So) - 13:00 | Porawie Większyce - Skalnik Gracze | 4-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | LZS Skorogoszcz - Victoria Chrościce | 2-4 |
Kolejka 31 | ||
21-05-2022 (So) - 13:00 | Victoria Chrościce - Porawie Większyce | 1-2 |
21-05-2022 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn | 1-1 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Ruch Zdzieszowice | 1-3 |
21-05-2022 (So) - 14:30 | LZS Starowice - Polonia Nysa | 1-3 |
21-05-2022 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - LZS Piotrówka | 5-4 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Polonia Głubczyce | 1-0 |
21-05-2022 (So) - 14:00 | Odra II Opole - Piast Strzelce Op. | 0-0 |
21-05-2022 (So) - 13:00 | Unia Krapkowice - MKS Gogolin | 0-1 |
21-05-2022 (So) - 17:30 | LZS Skorogoszcz - TOR Dobrzeń | 2-1 |
Kolejka 32 | ||
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | TOR Dobrzeń - Unia Krapkowice | 3-0 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | MKS Gogolin - Odra II Opole | 3-3 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - OKS Olesno | 1-1 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek | 0-6 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | LZS Piotrówka - LZS Starowice | 3-0 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Polonia Nysa - Fortuna Głogówek | 7-1 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Ruch Zdzieszowice - Skalnik Gracze | 5-1 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Chemik Kędzierzyn - Victoria Chrościce | 5-0 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Porawie Większyce - LZS Skorogoszcz | 1-0 |
Kolejka 33 | ||
28-05-2022 (So) - 11:00 | Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn | 3-1 |
28-05-2022 (So) - 13:00 | Victoria Chrościce - Ruch Zdzieszowice | 2-5 |
28-05-2022 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Polonia Nysa | 0-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - LZS Piotrówka | 2-2 |
28-05-2022 (So) - 13:00 | LZS Starowice - Polonia Głubczyce | 4-3 |
28-05-2022 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Op. | 3-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | OKS Olesno - MKS Gogolin | 0-4 |
28-05-2022 (So) - 15:00 | Odra II Opole - TOR Dobrzeń | 4-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - LZS Skorogoszcz | 4-1 |
Kolejka 34 | ||
04-06-2022 (So) - 18:00 | Unia Krapkowice - Odra II Opole | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | TOR Dobrzeń - OKS Olesno | 3-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - Małapanew Ozimek | 4-2 |
04-06-2022 (So) - 13:30 | Piast Strzelce Op. - LZS Starowice | 3-5 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Fortuna Głogówek | 3-2 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | LZS Piotrówka - Skalnik Gracze | 1-2 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - Victoria Chrościce | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Porawie Większyce | 1-0 |
04-06-2022 (So) - 15:00 | LZS Skorogoszcz - Chemik Kędzierzyn | 3-3 |
Kolejka 35 | ||
10-06-2022 (Pt) - 18:30 | Victoria Chrościce - LZS Piotrówka | 4-4 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - Ruch Zdzieszowice | 0-2 |
11-06-2022 (So) - 13:00 | Porawie Większyce - Polonia Nysa | 1-4 |
11-06-2022 (So) - 15:00 | Skalnik Gracze - Polonia Głubczyce | 2-3 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Piast Strzelce Op. | 3-1 |
11-06-2022 (So) - 14:30 | LZS Starowice - MKS Gogolin | 2-3 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Małapanew Ozimek - TOR Dobrzeń | 6-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Unia Krapkowice | 2-1 |
11-06-2022 (So) - 13:00 | LZS Skorogoszcz - Odra II Opole | 2-7 |
Kolejka 36 | ||
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | Unia Krapkowice - Małapanew Ozimek | 1-4 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | TOR Dobrzeń - LZS Starowice | 1-3 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | MKS Gogolin - Fortuna Głogówek | 1-2 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Skalnik Gracze | 5-2 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Victoria Chrościce | 8-1 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | LZS Piotrówka - Porawie Większyce | 3-2 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn | 4-0 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - LZS Skorogoszcz | 5-1 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | Odra II Opole - OKS Olesno | 7-0 |