Timetable
Piłka nożna -
Klasa W gr. 1 spadkowa Bytom-Zabrze,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Tęcza Wielowieś - Sokół Orzech | 2-8 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Czarni Kozłowa Góra - Concordia Knurów | 2-4 |
19-05-2021 (Śr) - 18:30 | Górnik Bobrowniki Śl. - KS 94 Rachowice | 2-2 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Orzeł Piekary Śl. - Sośnica Gliwice | 1-0 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Unia Strzybnica - Czarni Pyskowice | 3-1 |
Kolejka 2 | ||
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Sośnica Gliwice - Unia Strzybnica | 1-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | KS 94 Rachowice - Orzeł Piekary Śl. | 0-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Concordia Knurów - Górnik Bobrowniki Śl. | 3-4 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Sokół Orzech - Gwiazda Chudów | 4-3 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Czarni Pyskowice - Czarni Kozłowa Góra | 3-1 |
Kolejka 3 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice | 0-10 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - KS 94 Rachowice | 0-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Piekary Śl. - Gwiazda Chudów | 2-5 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Tęcza Wielowieś | 5-1 |
12-06-2021 (So) - 15:00 | Concordia Knurów - Sokół Orzech | 1-0 |
Kolejka 4 | ||
19-06-2021 (So) - 16:00 | KS 94 Rachowice - Czarni Kozłowa Góra | 3-2 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Orzeł Piekary Śl. | 3-3 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Unia Strzybnica | 5-1 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Czarni Pyskowice | 2-1 |
19-06-2021 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Górnik Bobrowniki Śl. | 8-1 |
Kolejka 5 | ||
24-06-2021 (Cz) - 19:00 | Unia Strzybnica - Tęcza Wielowieś | 2-3 |
25-06-2021 (Pt) - 20:00 | Czarni Kozłowa Góra - Gwiazda Chudów | 1-5 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Czarni Pyskowice | 1-1 |
26-06-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Piekary Śl. - Concordia Knurów | 5-3 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Sokół Orzech | 0-2 |
Kolejka 6 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | Concordia Knurów - Unia Strzybnica | 2-4 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Orzeł Piekary Śl. | 2-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Tęcza Wielowieś - Czarni Kozłowa Góra | 5-3 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Chudów - Górnik Bobrowniki Śl. | 5-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Sokół Orzech - Sośnica Gliwice | 2-2 |
Kolejka 7 | ||
01-05-2021 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Unia Strzybnica | 0-0 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 0-1 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | Sokół Orzech - Tęcza Wielowieś | 5-1 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Orzeł Piekary Śl. | 1-1 |
02-05-2021 (N) - 15:00 | Concordia Knurów - Czarni Kozłowa Góra | 6-0 |
Kolejka 8 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Piekary Śl. - KS 94 Rachowice | 2-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Concordia Knurów | 3-6 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Sośnica Gliwice | 2-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Sokół Orzech | 6-2 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Czarni Pyskowice | 1-3 |
Kolejka 9 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Orzeł Piekary Śl. | 3-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-3 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Concordia Knurów | 1-2 |
15-05-2021 (So) - 15:00 | KS 94 Rachowice - Unia Strzybnica | 2-2 |
15-05-2021 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Czarni Kozłowa Góra | 2-1 |
Kolejka 10 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Gwiazda Chudów | 1-1 |
22-05-2021 (So) - 17:30 | Czarni Kozłowa Góra - KS 94 Rachowice | 0-4 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Sośnica Gliwice | 4-8 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Piekary Śl. - Tęcza Wielowieś | 5-1 |
23-05-2021 (N) - 12:00 | Czarni Pyskowice - Sokół Orzech | 1-1 |
Kolejka 11 | ||
29-05-2021 (So) - 18:00 | Gwiazda Chudów - Czarni Kozłowa Góra | 5-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 2-1 |
29-05-2021 (So) - 15:00 | Sokół Orzech - KS 94 Rachowice | 1-2 |
29-05-2021 (So) - 15:00 | Concordia Knurów - Orzeł Piekary Śl. | 7-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Unia Strzybnica | 4-2 |
Kolejka 12 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Concordia Knurów | 2-2 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Piekary Śl. - Czarni Pyskowice | 4-1 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Gwiazda Chudów | 3-3 |
05-06-2021 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Sokół Orzech | 0-3 v.o. |
06-06-2021 (N) - 18:30 | Czarni Kozłowa Góra - Tęcza Wielowieś | 0-3 |