Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy II liga Opole 2 Wiosna,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
07-03-2021 (N) - 11:00 | LZS Przywory - Metalowiec Łambinowice | 8-1 |
07-03-2021 (N) - 11:00 | LZS Racławiczki - LZS Walce | 0-0 |
07-03-2021 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-4 |
Kolejka 2 | ||
14-03-2021 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Metalowiec Łambinowice | 3-0 |
14-03-2021 (N) - 11:00 | LZS Walce - LZS Przywory | 2-1 |
14-03-2021 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Ścinawa Nyska | 0-4 |
Kolejka 3 | ||
21-03-2021 (N) - 11:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Walce | 2-4 |
21-03-2021 (N) - 11:00 | LZS Racławiczki - LZS Dziewiętlice | 3-0 |
21-03-2021 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-1 |
Kolejka 4 | ||
28-04-2021 (Śr) - 17:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Walce | 1-1 |
28-04-2021 (Śr) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Przywory | 1-4 |
28-04-2021 (Śr) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Racławiczki | 2-0 |
Kolejka 5 | ||
19-05-2021 (Śr) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Dziewiętlice | 4-2 |
19-05-2021 (Śr) - 17:00 | LZS Przywory - LZS Ścinawa Nyska | 4-4 |
26-05-2021 (Śr) - 17:00 | LZS Racławiczki - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-6 |
Kolejka 6 | ||
30-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Walce | 5-2 |
30-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice | 5-2 |
30-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Racławiczki - LZS Przywory | 5-3 |
Kolejka 7 | ||
06-06-2021 (N) - 11:00 | LZS Walce - LZS Ścinawa Nyska | 3-2 |
06-06-2021 (N) - 11:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Racławiczki | 3-4 |
06-06-2021 (N) - 11:00 | LZS Przywory - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 3-2 |
Kolejka 8 | ||
25-04-2021 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Dziewiętlice | 3-1 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | LZS Walce - LZS Racławiczki | 0-0 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Przywory | 1-6 |
Kolejka 9 | ||
02-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Dziewiętlice | 5-1 |
02-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Przywory - LZS Walce | 7-3 |
02-05-2021 (N) - 11:00 | Metalowiec Łambinowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-3 |
Kolejka 10 | ||
09-05-2021 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Ścinawa Nyska | 7-1 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Racławiczki | 0-5 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Walce - Metalowiec Łambinowice | 6-3 |
Kolejka 11 | ||
16-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Walce - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-4 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Przywory - LZS Dziewiętlice | 13-1 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Racławiczki - LZS Ścinawa Nyska | 2-0 |
Kolejka 12 | ||
23-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - Metalowiec Łambinowice | 9-4 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Przywory | 4-3 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Racławiczki | 2-3 |
Kolejka 13 | ||
09-06-2021 (Śr) - 17:00 | LZS Walce - LZS Dziewiętlice | 5-1 |
09-06-2021 (Śr) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Ścinawa Nyska | 5-3 |
09-06-2021 (Śr) - 17:00 | LZS Przywory - LZS Racławiczki | 4-2 |
Kolejka 14 | ||
13-06-2021 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Walce | 2-8 |
13-06-2021 (N) - 11:00 | LZS Racławiczki - Metalowiec Łambinowice | 6-3 |
13-06-2021 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Przywory | 1-1 |