Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Opole gr. 1 spadkowa,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
06-03-2021 (So) - 15:00 | KS Krasiejów - Polonia Karłowice | 2-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Przywory - Victoria Dobrzyń | 3-1 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Motor Praszka - Stobrawa Ligota Dolna | 1-1 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Rodło Opole - Hetman Byczyna | 4-2 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Żubry Smarchowice - MKS Wołczyn | 2-2 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Chrząstowice - Start Dobrodzień | 2-1 |
Kolejka 2 | ||
13-03-2021 (So) - 15:00 | MKS Wołczyn - Polonia Karłowice | 2-4 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Victoria Dobrzyń - KS Krasiejów | 3-0 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Stobrawa Ligota Dolna - LZS Przywory | 4-2 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Start Dobrodzień - Motor Praszka | 2-1 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Hetman Byczyna - LZS Chrząstowice | 1-3 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Żubry Smarchowice - Rodło Opole | 1-0 |
Kolejka 3 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Rodło Opole - MKS Wołczyn | 2-3 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Chrząstowice - Żubry Smarchowice | 1-5 |
08-05-2021 (So) - 18:00 | Motor Praszka - Hetman Byczyna | 3-0 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Przywory - Start Dobrodzień | 5-4 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | KS Krasiejów - Stobrawa Ligota Dolna | 5-3 |
09-05-2021 (N) - 14:00 | Polonia Karłowice - Victoria Dobrzyń | 0-0 |
Kolejka 4 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | MKS Wołczyn - Victoria Dobrzyń | 0-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Stobrawa Ligota Dolna - Polonia Karłowice | 2-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Start Dobrodzień - KS Krasiejów | 0-6 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Hetman Byczyna - LZS Przywory | 1-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Żubry Smarchowice - Motor Praszka | 1-4 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Rodło Opole - LZS Chrząstowice | 1-3 |
Kolejka 5 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Chrząstowice - MKS Wołczyn | 3-2 |
22-05-2021 (So) - 13:30 | Motor Praszka - Rodło Opole | 5-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | KS Krasiejów - Hetman Byczyna | 9-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Przywory - Żubry Smarchowice | 3-1 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Polonia Karłowice - Start Dobrodzień | 4-0 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Victoria Dobrzyń - Stobrawa Ligota Dolna | 1-3 |
Kolejka 6 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | MKS Wołczyn - Stobrawa Ligota Dolna | 1-3 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Start Dobrodzień - Victoria Dobrzyń | 4-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Hetman Byczyna - Polonia Karłowice | 0-0 |
29-05-2021 (So) - 16:00 | Żubry Smarchowice - KS Krasiejów | 3-4 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Rodło Opole - LZS Przywory | 3-0 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Chrząstowice - Motor Praszka | 2-0 |
Kolejka 7 | ||
01-06-2021 (Wt) - 18:30 | KS Krasiejów - Rodło Opole | 6-0 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Motor Praszka - MKS Wołczyn | 5-0 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Przywory - LZS Chrząstowice | 1-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Karłowice - Żubry Smarchowice | 4-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Victoria Dobrzyń - Hetman Byczyna | 2-3 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Stobrawa Ligota Dolna - Start Dobrodzień | 1-0 |
Kolejka 8 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | Żubry Smarchowice - Victoria Dobrzyń | 4-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Rodło Opole - Polonia Karłowice | 0-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | LZS Chrząstowice - KS Krasiejów | 1-4 |
24-04-2021 (So) - 13:00 | Motor Praszka - LZS Przywory | 3-1 |
25-04-2021 (N) - 14:00 | Hetman Byczyna - Stobrawa Ligota Dolna | 1-2 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | MKS Wołczyn - Start Dobrodzień | 1-3 |
Kolejka 9 | ||
01-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Przywory - MKS Wołczyn | 7-1 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | KS Krasiejów - Motor Praszka | 2-3 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Karłowice - LZS Chrząstowice | 2-1 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | Stobrawa Ligota Dolna - Żubry Smarchowice | 2-0 |
01-05-2021 (So) - 14:00 | Start Dobrodzień - Hetman Byczyna | 1-2 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Victoria Dobrzyń - Rodło Opole | 1-0 |
Kolejka 10 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | MKS Wołczyn - Hetman Byczyna | 2-3 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Żubry Smarchowice - Start Dobrodzień | 2-1 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Rodło Opole - Stobrawa Ligota Dolna | 4-4 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Chrząstowice - Victoria Dobrzyń | 2-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Motor Praszka - Polonia Karłowice | 1-3 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Przywory - KS Krasiejów | 1-6 |
Kolejka 11 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | Hetman Byczyna - Żubry Smarchowice | 4-1 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Start Dobrodzień - Rodło Opole | 2-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Stobrawa Ligota Dolna - LZS Chrząstowice | 3-1 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Victoria Dobrzyń - Motor Praszka | 0-3 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Polonia Karłowice - LZS Przywory | 1-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | KS Krasiejów - MKS Wołczyn | 8-0 v.o. |