Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Opole gr. 2 spadkowa,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
06-03-2021 (So) - 15:00 | Sokół Niemodlin - Jedność Rozmierka | 3-1 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Racławiczki - Metalowiec Łambinowice | 3-2 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Włókniarz Kietrz - Victoria Łany | 1-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Naprzód Jemielnica - Victoria Cisek | 2-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | KS Twardawa - Naprzód Niezdrowice | 4-2 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Start Bogdanowice - Sudety Burgrabice | 3-2 |
Kolejka 2 | ||
13-03-2021 (So) - 15:00 | Naprzód Niezdrowice - Sudety Burgrabice | 2-2 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin | 0-4 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Victoria Łany - LZS Racławiczki | 0-2 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Victoria Cisek - Włókniarz Kietrz | 1-2 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | KS Twardawa - Naprzód Jemielnica | 2-0 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Jedność Rozmierka - Start Bogdanowice | 4-1 |
Kolejka 3 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - Naprzód Niezdrowice | 1-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - KS Twardawa | 0-3 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Victoria Cisek | 4-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Victoria Łany | 2-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - Jedność Rozmierka | 9-3 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Start Bogdanowice - Metalowiec Łambinowice | 2-1 |
Kolejka 4 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Niezdrowice - Jedność Rozmierka | 3-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - Sudety Burgrabice | 4-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Łany - Start Bogdanowice | 1-4 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Cisek - Sokół Niemodlin | 1-3 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | KS Twardawa - LZS Racławiczki | 3-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - Włókniarz Kietrz | 2-2 |
Kolejka 5 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Naprzód Niezdrowice | 1-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - Victoria Łany | 3-0 v.o. |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Start Bogdanowice - Victoria Cisek | 3-2 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - KS Twardawa | 1-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Naprzód Jemielnica | 3-0 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Jedność Rozmierka - Metalowiec Łambinowice | 4-1 |
Kolejka 6 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Niezdrowice - Metalowiec Łambinowice | 3-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Łany - Jedność Rozmierka | 3-0 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Cisek - Sudety Burgrabice | 1-4 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | KS Twardawa - Start Bogdanowice | 2-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - Sokół Niemodlin | 3-2 |
30-05-2021 (N) - 15:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Racławiczki | 1-5 |
Kolejka 7 | ||
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Racławiczki - Naprzód Niezdrowice | 5-4 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Sokół Niemodlin - Włókniarz Kietrz | 2-2 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Start Bogdanowice - Naprzód Jemielnica | 0-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Sudety Burgrabice - KS Twardawa | 3-4 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Jedność Rozmierka - Victoria Cisek | 2-4 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Metalowiec Łambinowice - Victoria Łany | 2-2 |
Kolejka 8 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Niezdrowice - Victoria Łany | 4-3 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | KS Twardawa - Jedność Rozmierka | 2-2 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - Sudety Burgrabice | 1-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Start Bogdanowice | 3-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Sokół Niemodlin | 1-3 |
25-04-2021 (N) - 15:00 | Victoria Cisek - Metalowiec Łambinowice | 5-1 |
Kolejka 9 | ||
01-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Naprzód Niezdrowice | 1-3 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | Start Bogdanowice - LZS Racławiczki | 3-4 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - Włókniarz Kietrz | 6-2 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Jedność Rozmierka - Naprzód Jemielnica | 0-3 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - KS Twardawa | 1-1 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Łany - Victoria Cisek | 0-1 |
Kolejka 10 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Niezdrowice - Victoria Cisek | 3-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | KS Twardawa - Victoria Łany | 3-1 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - Metalowiec Łambinowice | 3-0 v.o. |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Jedność Rozmierka | 0-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Sudety Burgrabice | 5-4 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Start Bogdanowice | 2-2 |
Kolejka 11 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | Victoria Cisek - KS Twardawa | 6-1 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Victoria Łany - Naprzód Jemielnica | 0-7 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - Włókniarz Kietrz | 2-4 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Jedność Rozmierka - LZS Racławiczki | 4-3 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - Sokół Niemodlin | 6-3 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Start Bogdanowice - Naprzód Niezdrowice | 3-6 |