Timetable
Piłka nożna -
Puchar Tychy,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
26-07-2020 (N) - 17:00 | LKS Studzionka - LKS Rudołtowice | 1-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Czułowianka Tychy - ZET Tychy | 1-3 |
02-08-2020 (N) - 17:00 | Niepokorni Orzesze - Nadwiślan Góra | 1-2 |
02-08-2020 (N) - 17:00 | LKS II Gardawice - GKS Suszec | 0-9 |
04-08-2020 (Wt) - 18:00 | JUW Jaroszowice - LKS Goczałkowice | 4-0 |
05-08-2020 (Śr) - 17:00 | Pniówek II Pawłowice - LKS Łąka | 3-6 |
05-08-2020 (Śr) - 17:00 | Leśnik Kobiór - Sokół Wola | 2-3 |
05-08-2020 (Śr) - 17:00 | LKS Studzienice - Polonia Łaziska G. | 1-7 |
05-08-2020 (Śr) - 17:00 | Siódemka Tychy - LKS Wisła Wielka | 1-2 |
05-08-2020 (Śr) - 17:00 | MKS II Lędziny - Piast Bieruń Nowy | 4-2 |
05-08-2020 (Śr) - 17:00 | Unia Bieruń Stary - Ogrodnik Cielmice | 4-2 |
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | GKS II Tychy - Iskra Pszczyna | 3-1 |
05-08-2020 (Śr) - 17:00 | LKS Gardawice - GTS Bojszowy | 3-0 |
26-08-2020 (Śr) - 17:15 | MKS Lędziny - Pniówek Pawłowice | 2-3 |
Kolejka 2 | ||
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | Sokół Wola - Polonia Łaziska G. | 0-5 |
26-08-2020 (Śr) - 17:00 | Gol Bieruń - GKS II Tychy | 1-6 |
26-08-2020 (Śr) - 17:00 | Nadwiślan Góra - LKS Studzionka | 3-5 |
26-08-2020 (Śr) - 17:00 | LKS Gardawice - JUW Jaroszowice | 1-2 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | GKS Suszec - LKS Łąka | 1-3 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | LKS Brzeźce - LKS Wisła Wielka | 1-3 |
09-09-2020 (Śr) - 17:00 | Unia Bieruń Stary - Pniówek Pawłowice | 0-10 |
09-09-2020 (Śr) - 17:00 | MKS II Lędziny - ZET Tychy | 2-0 |
Kolejka 3 | ||
16-09-2020 (Śr) - 16:30 | LKS Studzionka - Polonia Łaziska G. | 1-6 |
22-09-2020 (Wt) - 16:30 | JUW Jaroszowice - Pniówek Pawłowice | 1-11 |
22-09-2020 (Wt) - 16:30 | MKS II Lędziny - LKS Wisła Wielka | 4-3 |
23-09-2020 (Śr) - 16:30 | LKS Łąka - GKS II Tychy | 1-6 |
Kolejka 4 | ||
06-10-2020 (Wt) - 16:00 | Polonia Łaziska G. - Pniówek Pawłowice | 1-4 |
07-10-2020 (Śr) - 16:00 | MKS II Lędziny - GKS II Tychy | 0-1 |
Kolejka 5 | ||
23-03-2021 (Wt) - 15:30 | GKS II Tychy - Pniówek Pawłowice | 0-3 v.o. |