LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980

Timetable
Tenis stołowy - IV liga Opole, 2020/2021

Kolejka 1
23-09-2020 (Śr) - 18:00 MKS Wołczyn - LZS II Żywocice 8-2
24-09-2020 (Cz) - 18:00 GUKS Byczyna - LZS III Żywocice 8-2
24-09-2020 (Cz) - 18:00 Grom Szybowice - LZS Bodzanów 3-8
25-09-2020 (Pt) - 18:00 MGOKSiR Korfantów - AZS PWSZ Nysa 3-8
25-09-2020 (Pt) - 18:00 LUKS Nysa - MOKSiR Zawadzkie 8-2
25-09-2020 (Pt) - 18:00 LZS Mańkowice - STS Gmina Strzelce Op. 10-0
25-09-2020 (Pt) - 18:00 OKS Olesno - MGOK Gorzów Śląski 4-8
29-09-2020 (Wt) - 18:00 UKS Turawa - Odra II Kąty 3-8
Kolejka 2
30-09-2020 (Śr) - 18:00 Odra II Kąty - OKS Olesno 8-3
01-10-2020 (Cz) - 18:00 GUKS Byczyna - LZS Mańkowice 10-0
02-10-2020 (Pt) - 18:00 AZS PWSZ Nysa - UKS Turawa 8-2
02-10-2020 (Pt) - 18:00 MOKSiR Zawadzkie - MGOKSiR Korfantów 7-7
02-10-2020 (Pt) - 18:00 LZS Bodzanów - LUKS Nysa 6-8
02-10-2020 (Pt) - 18:00 LZS II Żywocice - Grom Szybowice 6-8
02-10-2020 (Pt) - 18:00 STS Gmina Strzelce Op. - MKS Wołczyn 1-9
02-10-2020 (Pt) - 18:00 MGOK Gorzów Śląski - LZS III Żywocice 8-2
Kolejka 3
06-10-2020 (Wt) - 18:00 UKS Turawa - MOKSiR Zawadzkie 8-3
07-10-2020 (Śr) - 18:00 MKS Wołczyn - GUKS Byczyna 4-8
08-10-2020 (Cz) - 18:00 Grom Szybowice - STS Gmina Strzelce Op. 9-1
09-10-2020 (Pt) - 18:00 OKS Olesno - AZS PWSZ Nysa 6-8
09-10-2020 (Pt) - 18:00 MGOKSiR Korfantów - LZS Bodzanów 3-8
09-10-2020 (Pt) - 18:00 LUKS Nysa - LZS II Żywocice 9-1
09-10-2020 (Pt) - 18:00 LZS Mańkowice - MGOK Gorzów Śląski 5-8
09-10-2020 (Pt) - 18:00 LZS III Żywocice - Odra II Kąty 5-8
Kolejka 4
14-10-2020 (Śr) - 18:00 Odra II Kąty - LZS Mańkowice 8-3
15-10-2020 (Cz) - 18:00 GUKS Byczyna - Grom Szybowice 9-1
16-10-2020 (Pt) - 18:00 AZS PWSZ Nysa - LZS III Żywocice 9-1
16-10-2020 (Pt) - 18:00 MOKSiR Zawadzkie - OKS Olesno 6-8
16-10-2020 (Pt) - 18:00 LZS Bodzanów - UKS Turawa -
16-10-2020 (Pt) - 18:00 MGOKSiR Korfantów - LZS II Żywocice 8-5
16-10-2020 (Pt) - 18:00 LUKS Nysa - STS Gmina Strzelce Op. 8-4
16-10-2020 (Pt) - 18:00 MGOK Gorzów Śląski - MKS Wołczyn 9-1
Kolejka 5
20-10-2020 (Wt) - 18:00 UKS Turawa - LZS II Żywocice 8-3
21-10-2020 (Śr) - 18:00 MKS Wołczyn - Odra II Kąty 6-8
22-10-2020 (Cz) - 18:00 Grom Szybowice - MGOK Gorzów Śląski -
23-10-2020 (Pt) - 18:00 LZS Mańkowice - AZS PWSZ Nysa 3-8
23-10-2020 (Pt) - 18:00 LZS III Żywocice - MOKSiR Zawadzkie 8-5
23-10-2020 (Pt) - 18:00 OKS Olesno - LZS Bodzanów 9-1
23-10-2020 (Pt) - 18:00 MGOKSiR Korfantów - STS Gmina Strzelce Op. 7-7
23-10-2020 (Pt) - 18:00 LUKS Nysa - GUKS Byczyna 8-2
Kolejka 6
28-10-2020 (Śr) - 18:00 Odra II Kąty - Grom Szybowice 9-1
29-10-2020 (Cz) - 18:00 GUKS Byczyna - MGOKSiR Korfantów -
30-10-2020 (Pt) - 18:00 AZS PWSZ Nysa - MKS Wołczyn 7-7
30-10-2020 (Pt) - 18:00 MOKSiR Zawadzkie - LZS Mańkowice 5-8
30-10-2020 (Pt) - 18:00 LZS Bodzanów - LZS III Żywocice 9-1
30-10-2020 (Pt) - 18:00 OKS Olesno - LZS II Żywocice 9-1
30-10-2020 (Pt) - 18:00 STS Gmina Strzelce Op. - UKS Turawa -
30-10-2020 (Pt) - 18:00 MGOK Gorzów Śląski - LUKS Nysa 7-7
Kolejka 7
03-11-2020 (Wt) - 18:00 UKS Turawa - GUKS Byczyna -
04-11-2020 (Śr) - 18:00 MKS Wołczyn - MOKSiR Zawadzkie -
05-11-2020 (Cz) - 18:00 Grom Szybowice - AZS PWSZ Nysa 3-8
06-11-2020 (Pt) - 18:00 LZS Mańkowice - LZS Bodzanów -
06-11-2020 (Pt) - 18:00 LZS III Żywocice - LZS II Żywocice 8-2
06-11-2020 (Pt) - 18:00 OKS Olesno - STS Gmina Strzelce Op. 9-1
06-11-2020 (Pt) - 18:00 MGOKSiR Korfantów - MGOK Gorzów Śląski -
06-11-2020 (Pt) - 18:00 LUKS Nysa - Odra II Kąty 8-2
Kolejka 8
11-11-2020 (Śr) - 18:00 Odra II Kąty - MGOKSiR Korfantów 8-2
12-11-2020 (Cz) - 18:00 GUKS Byczyna - OKS Olesno -
13-11-2020 (Pt) - 18:00 AZS PWSZ Nysa - LUKS Nysa 3-8
13-11-2020 (Pt) - 18:00 MOKSiR Zawadzkie - Grom Szybowice 8-5
13-11-2020 (Pt) - 18:00 LZS Bodzanów - MKS Wołczyn 5-8
13-11-2020 (Pt) - 18:00 LZS II Żywocice - LZS Mańkowice 8-2
13-11-2020 (Pt) - 18:00 STS Gmina Strzelce Op. - LZS III Żywocice 8-2
13-11-2020 (Pt) - 18:00 MGOK Gorzów Śląski - UKS Turawa 8-2
Kolejka 9
17-11-2020 (Wt) - 18:00 UKS Turawa - MGOKSiR Korfantów -
20-11-2020 (Pt) - 18:00 LZS Mańkowice - MKS Wołczyn 2-8
20-11-2020 (Pt) - 18:00 LZS III Żywocice - Grom Szybowice 6-8
20-11-2020 (Pt) - 18:00 OKS Olesno - LUKS Nysa -
20-11-2020 (Pt) - 18:00 LZS II Żywocice - STS Gmina Strzelce Op. 0-10
20-11-2020 (Pt) - 18:00 LZS Bodzanów - GUKS Byczyna -
20-11-2020 (Pt) - 18:00 MOKSiR Zawadzkie - MGOK Gorzów Śląski 2-8
20-11-2020 (Pt) - 18:00 AZS PWSZ Nysa - Odra II Kąty 1-9
Kolejka 10
25-11-2020 (Śr) - 18:00 Odra II Kąty - MOKSiR Zawadzkie 8-2
25-11-2020 (Śr) - 18:00 MKS Wołczyn - UKS Turawa 8-2
26-11-2020 (Cz) - 18:00 GUKS Byczyna - LZS II Żywocice -
26-11-2020 (Cz) - 18:00 LZS Mańkowice - Grom Szybowice 9-1
27-11-2020 (Pt) - 18:00 LUKS Nysa - LZS III Żywocice 9-1
27-11-2020 (Pt) - 18:00 OKS Olesno - MGOKSiR Korfantów 8-3
27-11-2020 (Pt) - 18:00 STS Gmina Strzelce Op. - AZS PWSZ Nysa 5-8
27-11-2020 (Pt) - 18:00 MGOK Gorzów Śląski - LZS Bodzanów -
Kolejka 11
01-12-2020 (Wt) - 18:00 UKS Turawa - Grom Szybowice 8-5
04-12-2020 (Pt) - 18:00 OKS Olesno - MKS Wołczyn -
04-12-2020 (Pt) - 18:00 LZS Mańkowice - LUKS Nysa 4-8
04-12-2020 (Pt) - 18:00 LZS III Żywocice - MGOKSiR Korfantów 6-8
04-12-2020 (Pt) - 18:00 MOKSiR Zawadzkie - STS Gmina Strzelce Op. 7-7
04-12-2020 (Pt) - 18:00 AZS PWSZ Nysa - GUKS Byczyna -
04-12-2020 (Pt) - 18:00 LZS II Żywocice - MGOK Gorzów Śląski 0-10
04-12-2020 (Pt) - 18:00 LZS Bodzanów - Odra II Kąty 6-8
Kolejka 12
09-12-2020 (Śr) - 18:00 Odra II Kąty - LZS II Żywocice 10-0
09-12-2020 (Śr) - 18:00 MKS Wołczyn - LZS III Żywocice 8-3
10-12-2020 (Cz) - 18:00 Grom Szybowice - OKS Olesno -
10-12-2020 (Cz) - 18:00 GUKS Byczyna - MOKSiR Zawadzkie -
11-12-2020 (Pt) - 18:00 STS Gmina Strzelce Op. - LZS Bodzanów 8-3
11-12-2020 (Pt) - 18:00 MGOKSiR Korfantów - LZS Mańkowice 5-8
11-12-2020 (Pt) - 18:00 LUKS Nysa - UKS Turawa 9-1
11-12-2020 (Pt) - 18:00 MGOK Gorzów Śląski - AZS PWSZ Nysa 8-2
Kolejka 13
15-12-2020 (Wt) - 18:00 UKS Turawa - LZS Mańkowice -
16-12-2020 (Śr) - 18:00 MKS Wołczyn - MGOKSiR Korfantów 8-2
17-12-2020 (Cz) - 18:00 GUKS Byczyna - MGOK Gorzów Śląski -
17-12-2020 (Cz) - 18:00 Grom Szybowice - LUKS Nysa 3-8
18-12-2020 (Pt) - 18:00 OKS Olesno - LZS III Żywocice -
18-12-2020 (Pt) - 18:00 MOKSiR Zawadzkie - LZS Bodzanów 7-7
18-12-2020 (Pt) - 18:00 AZS PWSZ Nysa - LZS II Żywocice 8-2
18-12-2020 (Pt) - 18:00 STS Gmina Strzelce Op. - Odra II Kąty 2-8
Kolejka 14
06-01-2021 (Śr) - 18:00 Odra II Kąty - GUKS Byczyna -
08-01-2021 (Pt) - 18:00 LZS III Żywocice - UKS Turawa -
08-01-2021 (Pt) - 18:00 LZS Mańkowice - OKS Olesno -
08-01-2021 (Pt) - 18:00 LUKS Nysa - MKS Wołczyn -
08-01-2021 (Pt) - 18:00 MGOKSiR Korfantów - Grom Szybowice -
08-01-2021 (Pt) - 18:00 LZS Bodzanów - AZS PWSZ Nysa -
08-01-2021 (Pt) - 18:00 LZS II Żywocice - MOKSiR Zawadzkie -
08-01-2021 (Pt) - 18:00 MGOK Gorzów Śląski - STS Gmina Strzelce Op. -
Kolejka 15
12-01-2021 (Wt) - 18:00 UKS Turawa - OKS Olesno -
13-01-2021 (Śr) - 18:00 MKS Wołczyn - Grom Szybowice -
15-01-2021 (Pt) - 18:00 LZS III Żywocice - LZS Mańkowice -
15-01-2021 (Pt) - 18:00 LUKS Nysa - MGOKSiR Korfantów -
15-01-2021 (Pt) - 18:00 AZS PWSZ Nysa - MOKSiR Zawadzkie -
15-01-2021 (Pt) - 18:00 LZS Bodzanów - LZS II Żywocice -
15-01-2021 (Pt) - 18:00 STS Gmina Strzelce Op. - GUKS Byczyna -
15-01-2021 (Pt) - 18:00 MGOK Gorzów Śląski - Odra II Kąty -

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!