Timetable
Tenis stołowy -
III liga gr. 1,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
16-09-2020 (Śr) - 18:00 | KS Mysław - LUKS Węgierska Górka | 4-6 |
18-09-2020 (Pt) - 18:00 | MKS Czechowice - Odra Kąty Opolskie | 10-0 |
18-09-2020 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Lew Głubczyce | 4-6 |
18-09-2020 (Pt) - 18:00 | Jedynka Pszów - KS Częstochowa | 7-3 |
18-09-2020 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - KTS III Gliwice | 8-2 |
Kolejka 2 | ||
25-09-2020 (Pt) - 18:00 | Lew Głubczyce - Viret Zawiercie | 8-2 |
25-09-2020 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - Skarbek II Tarnowskie Góry | 4-6 |
25-09-2020 (Pt) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Naprzód Borucin | 2-8 |
25-09-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - KS Mysław | 6-4 |
05-10-2020 (Pn) - 19:00 | KTS III Gliwice - MKS Czechowice | 7-3 |
Kolejka 3 | ||
30-09-2020 (Śr) - 18:00 | KS Mysław - Jedynka Pszów | 4-6 |
02-10-2020 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - KS Częstochowa | 5-5 |
02-10-2020 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - LUKS Węgierska Górka | 9-1 |
02-10-2020 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - KTS III Gliwice | 3-7 |
02-10-2020 (Pt) - 18:00 | Viret Zawiercie - Odra Kąty Opolskie | 8-2 |
Kolejka 4 | ||
12-10-2020 (Pn) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - Lew Głubczyce | 2-8 |
15-10-2020 (Cz) - 17:30 | KTS III Gliwice - Viret Zawiercie | 5-5 |
16-10-2020 (Pt) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Skarbek II Tarnowskie Góry | 6-4 |
16-10-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - MKS Czechowice | 3-7 |
16-10-2020 (Pt) - 18:00 | Jedynka Pszów - Naprzód Borucin | 7-3 |
Kolejka 5 | ||
23-10-2020 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - KS Mysław | 7-3 |
23-10-2020 (Pt) - 18:00 | MKS Czechowice - Jedynka Pszów | 5-5 |
23-10-2020 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - KS Częstochowa | 4-6 |
06-11-2020 (Pt) - 18:00 | Lew Głubczyce - KTS III Gliwice | 6-4 |
19-02-2021 (Pt) - 18:00 | Viret Zawiercie - LUKS Węgierska Górka | 8-2 |
Kolejka 6 | ||
28-10-2020 (Śr) - 18:00 | KS Mysław - MKS Czechowice | 5-5 |
29-10-2020 (Cz) - 17:30 | KTS III Gliwice - Odra Kąty Opolskie | 9-1 |
30-10-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - Viret Zawiercie | 3-7 |
30-10-2020 (Pt) - 18:00 | Jedynka Pszów - Skarbek II Tarnowskie Góry | 9-1 |
04-11-2020 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Lew Głubczyce | 4-6 |
Kolejka 7 | ||
06-11-2020 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - LUKS Węgierska Górka | 4-6 |
06-11-2020 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - KS Mysław | 2-8 |
06-11-2020 (Pt) - 18:00 | MKS Czechowice - Naprzód Borucin | 8-2 |
21-12-2020 (Pn) - 18:00 | Lew Głubczyce - KS Częstochowa | 6-4 |
21-12-2020 (Pn) - 18:00 | Viret Zawiercie - Jedynka Pszów | 4-6 |
Kolejka 8 | ||
12-11-2020 (Cz) - 18:00 | Jedynka Pszów - Lew Głubczyce | 9-1 |
13-11-2020 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - Skarbek II Tarnowskie Góry | 7-3 |
25-11-2020 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - KTS III Gliwice | 1-9 |
27-11-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - Odra Kąty Opolskie | 8-2 |
10-12-2020 (Cz) - 18:00 | KS Mysław - Viret Zawiercie | 4-6 |
Kolejka 9 | ||
27-11-2020 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - MKS Czechowice | 1-9 |
27-11-2020 (Pt) - 18:00 | Lew Głubczyce - KS Mysław | 4-6 |
27-11-2020 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - Jedynka Pszów | 3-7 |
10-12-2020 (Cz) - 17:30 | KTS III Gliwice - KS Częstochowa | 10-0 |
23-02-2021 (Wt) - 18:00 | Viret Zawiercie - Naprzód Borucin | 5-5 |
Kolejka 10 | ||
02-12-2020 (Śr) - 18:00 | KS Mysław - Odra Kąty Opolskie | 6-4 |
04-12-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - LUKS Węgierska Górka | 5-5 |
04-12-2020 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - KTS III Gliwice | 7-3 |
04-12-2020 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - Lew Głubczyce | 5-5 |
09-12-2020 (Śr) - 18:00 | MKS Czechowice - Viret Zawiercie | 8-2 |
Kolejka 11 | ||
11-12-2020 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin | 2-8 |
17-12-2020 (Cz) - 17:30 | KTS III Gliwice - KS Mysław | 6-4 |
18-12-2020 (Pt) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Jedynka Pszów | 1-9 |
18-12-2020 (Pt) - 18:00 | Lew Głubczyce - MKS Czechowice | 4-6 |
18-12-2020 (Pt) - 18:00 | Viret Zawiercie - Skarbek II Tarnowskie Góry | 8-2 |