Timetable
Piłka nożna -
Klasa C Racibórz 2,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Buk II Rudy Wielkie - Zameczek II Czernica | 2-2 |
23-08-2020 (N) - 16:00 | LKS Dzimierz - LKS Zwonowice | 3-0 |
23-08-2020 (N) - 16:00 | LKS II Studzienna - Ocice Racibórz | 4-3 |
23-08-2020 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - LKS Siedliska | 3-0 |
23-08-2020 (N) - 11:00 | Polonia II Marklowice - Wicher Wilchwy | 1-1 |
23-08-2020 (N) - 15:00 | Dąb II Gaszowice - Czarni II Nowa Wieś | 2-2 |
Kolejka 2 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | Ocice Racibórz - LKS Ruda Kozielska | 6-3 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - Dąb II Gaszowice | 2-2 |
29-08-2020 (So) - 16:00 | LKS Zwonowice - Czarni II Nowa Wieś | 1-0 |
30-08-2020 (N) - 15:00 | Zameczek II Czernica - Polonia II Marklowice | 7-2 |
30-08-2020 (N) - 15:00 | LKS Siedliska - Buk II Rudy Wielkie | 3-0 |
30-08-2020 (N) - 15:00 | LKS Dzimierz - LKS II Studzienna | 2-0 |
Kolejka 3 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | Buk II Rudy Wielkie - Ocice Racibórz | 2-6 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | Czarni II Nowa Wieś - Wicher Wilchwy | 1-2 |
06-09-2020 (N) - 15:00 | Dąb II Gaszowice - Zameczek II Czernica | 5-1 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | Polonia II Marklowice - LKS Siedliska | 2-0 |
06-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - LKS Dzimierz | 5-0 |
06-09-2020 (N) - 13:00 | LKS II Studzienna - LKS Zwonowice | 0-4 |
Kolejka 4 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Dzimierz - Buk II Rudy Wielkie | 4-1 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Ocice Racibórz - Polonia II Marklowice | 19-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Zwonowice - Wicher Wilchwy | 1-1 |
13-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Siedliska - Dąb II Gaszowice | 0-1 |
13-09-2020 (N) - 15:00 | Zameczek II Czernica - Czarni II Nowa Wieś | 3-1 |
13-09-2020 (N) - 13:00 | LKS II Studzienna - LKS Ruda Kozielska | 4-2 |
Kolejka 5 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Wicher Wilchwy - Zameczek II Czernica | 1-1 |
20-09-2020 (N) - 11:00 | Czarni II Nowa Wieś - LKS Siedliska | 6-0 |
20-09-2020 (N) - 14:00 | Dąb II Gaszowice - Ocice Racibórz | 0-2 |
20-09-2020 (N) - 11:00 | Polonia II Marklowice - LKS Dzimierz | 3-6 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Buk II Rudy Wielkie - LKS II Studzienna | 0-4 |
20-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - LKS Zwonowice | 1-6 |
Kolejka 6 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Zwonowice - Zameczek II Czernica | 9-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Ocice Racibórz - Czarni II Nowa Wieś | 3-0 v.o. |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Dzimierz - Dąb II Gaszowice | 3-6 |
26-09-2020 (So) - 14:00 | LKS II Studzienna - Polonia II Marklowice | 5-1 |
27-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - Buk II Rudy Wielkie | 3-0 v.o. |
27-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Siedliska - Wicher Wilchwy | 0-1 |
Kolejka 7 | ||
03-10-2020 (So) - 14:00 | Czarni II Nowa Wieś - LKS Dzimierz | 2-4 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Wicher Wilchwy - Ocice Racibórz | 0-2 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Buk II Rudy Wielkie - LKS Zwonowice | 2-7 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | Polonia II Marklowice - LKS Ruda Kozielska | 0-4 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Dąb II Gaszowice - LKS II Studzienna | 1-1 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Zameczek II Czernica - LKS Siedliska | - |
Kolejka 8 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - Dąb II Gaszowice | 1-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Dzimierz - Wicher Wilchwy | 2-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Ocice Racibórz - Zameczek II Czernica | 4-1 |
10-10-2020 (So) - 13:30 | LKS Zwonowice - LKS Siedliska | 11-0 |
11-10-2020 (N) - 13:00 | LKS II Studzienna - Czarni II Nowa Wieś | 2-1 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Buk II Rudy Wielkie - Polonia II Marklowice | 1-5 |
Kolejka 9 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Siedliska - Ocice Racibórz | 0-7 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Wicher Wilchwy - LKS II Studzienna | 1-3 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Dąb II Gaszowice - Buk II Rudy Wielkie | 3-0 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Dzimierz - Zameczek II Czernica | 3-3 |
18-10-2020 (N) - 11:00 | Polonia II Marklowice - LKS Zwonowice | 1-5 |
15-11-2020 (N) - 11:00 | Czarni II Nowa Wieś - LKS Ruda Kozielska | 1-8 |
Kolejka 10 | ||
24-10-2020 (So) - 14:00 | LKS II Studzienna - Zameczek II Czernica | 2-3 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Zwonowice - Ocice Racibórz | 1-5 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LKS Ruda Kozielska - Wicher Wilchwy | 3-3 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Buk II Rudy Wielkie - Czarni II Nowa Wieś | 0-0 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | LKS Dzimierz - LKS Siedliska | - |
15-11-2020 (N) - 11:00 | Polonia II Marklowice - Dąb II Gaszowice | 4-6 |
Kolejka 11 | ||
07-11-2020 (So) - 14:00 | Ocice Racibórz - LKS Dzimierz | 4-1 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Wicher Wilchwy - Buk II Rudy Wielkie | 5-2 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | LKS Siedliska - LKS II Studzienna | 1-4 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | Zameczek II Czernica - LKS Ruda Kozielska | 2-4 |
08-11-2020 (N) - 11:00 | Czarni II Nowa Wieś - Polonia II Marklowice | 12-3 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | Dąb II Gaszowice - LKS Zwonowice | 1-2 |
Kolejka 12 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Zameczek II Czernica - Buk II Rudy Wielkie | - |
0000-00-00 - 00:00 | Wicher Wilchwy - Polonia II Marklowice | - |
10-04-2021 (So) - 17:00 | LKS Siedliska - LKS Ruda Kozielska | - |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Ocice Racibórz - LKS II Studzienna | 6-1 |
27-06-2021 (N) - 11:00 | Czarni II Nowa Wieś - Dąb II Gaszowice | 2-12 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | LKS Zwonowice - LKS Dzimierz | 5-1 |
Kolejka 13 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Polonia II Marklowice - Zameczek II Czernica | - |
0000-00-00 - 00:00 | Buk II Rudy Wielkie - LKS Siedliska | - |
03-07-2021 (So) - 18:00 | LKS II Studzienna - LKS Dzimierz | 1-1 |
03-07-2021 (So) - 16:00 | LKS Ruda Kozielska - Ocice Racibórz | 0-0 |
04-07-2021 (N) - 17:00 | Dąb II Gaszowice - Wicher Wilchwy | 8-2 |
04-07-2021 (N) - 11:00 | Czarni II Nowa Wieś - LKS Zwonowice | 1-4 |
Kolejka 14 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Ocice Racibórz - Buk II Rudy Wielkie | - |
0000-00-00 - 00:00 | LKS Siedliska - Polonia II Marklowice | - |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - Czarni II Nowa Wieś | 5-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Zameczek II Czernica - Dąb II Gaszowice | 3-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | LKS Dzimierz - LKS Ruda Kozielska | 2-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | LKS Zwonowice - LKS II Studzienna | 9-0 |
Kolejka 15 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Buk II Rudy Wielkie - LKS Dzimierz | - |
0000-00-00 - 00:00 | Polonia II Marklowice - Ocice Racibórz | - |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Dąb II Gaszowice - LKS Siedliska | - |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - LKS Zwonowice | 1-4 |
02-05-2021 (N) - 10:00 | Czarni II Nowa Wieś - Zameczek II Czernica | 0-2 |
02-05-2021 (N) - 15:00 | LKS Ruda Kozielska - LKS II Studzienna | 7-1 |
Kolejka 16 | ||
0000-00-00 - 00:00 | LKS Dzimierz - Polonia II Marklowice | - |
0000-00-00 - 00:00 | LKS II Studzienna - Buk II Rudy Wielkie | - |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Zwonowice - LKS Ruda Kozielska | 0-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Ocice Racibórz - Dąb II Gaszowice | 3-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Siedliska - Czarni II Nowa Wieś | - |
09-05-2021 (N) - 13:00 | Zameczek II Czernica - Wicher Wilchwy | 3-0 |
Kolejka 17 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Buk II Rudy Wielkie - LKS Ruda Kozielska | - |
0000-00-00 - 00:00 | Polonia II Marklowice - LKS II Studzienna | - |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - LKS Siedliska | - |
16-05-2021 (N) - 11:00 | Czarni II Nowa Wieś - Ocice Racibórz | 2-10 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Dąb II Gaszowice - LKS Dzimierz | 3-1 |
16-05-2021 (N) - 13:00 | Zameczek II Czernica - LKS Zwonowice | 1-7 |
Kolejka 18 | ||
0000-00-00 - 00:00 | LKS Zwonowice - Buk II Rudy Wielkie | - |
0000-00-00 - 00:00 | LKS Ruda Kozielska - Polonia II Marklowice | - |
22-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Siedliska - Zameczek II Czernica | - |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Ocice Racibórz - Wicher Wilchwy | 4-3 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Dzimierz - Czarni II Nowa Wieś | 2-1 |
23-05-2021 (N) - 13:00 | LKS II Studzienna - Dąb II Gaszowice | 0-2 |
Kolejka 19 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Polonia II Marklowice - Buk II Rudy Wielkie | - |
29-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Siedliska - LKS Zwonowice | - |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - LKS Dzimierz | 1-1 |
30-05-2021 (N) - 13:00 | Zameczek II Czernica - Ocice Racibórz | 2-6 |
30-05-2021 (N) - 11:00 | Czarni II Nowa Wieś - LKS II Studzienna | 1-4 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Dąb II Gaszowice - LKS Ruda Kozielska | 1-0 |
Kolejka 20 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Buk II Rudy Wielkie - Dąb II Gaszowice | - |
0000-00-00 - 00:00 | LKS Zwonowice - Polonia II Marklowice | - |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Ruda Kozielska - Czarni II Nowa Wieś | 5-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Zameczek II Czernica - LKS Dzimierz | 6-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Ocice Racibórz - LKS Siedliska | - |
06-06-2021 (N) - 13:00 | LKS II Studzienna - Wicher Wilchwy | 3-2 |
Kolejka 21 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Dąb II Gaszowice - Polonia II Marklowice | - |
0000-00-00 - 00:00 | Czarni II Nowa Wieś - Buk II Rudy Wielkie | - |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - LKS Ruda Kozielska | 2-8 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Siedliska - LKS Dzimierz | - |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Ocice Racibórz - LKS Zwonowice | 3-0 |
13-06-2021 (N) - 13:00 | Zameczek II Czernica - LKS II Studzienna | 4-1 |
Kolejka 22 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Polonia II Marklowice - Czarni II Nowa Wieś | - |
0000-00-00 - 00:00 | Buk II Rudy Wielkie - Wicher Wilchwy | - |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Zwonowice - Dąb II Gaszowice | 4-2 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Ruda Kozielska - Zameczek II Czernica | 2-3 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS II Studzienna - LKS Siedliska | - |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Dzimierz - Ocice Racibórz | 1-3 |