LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Timetable
Piłka nożna - Klasa C Zabrze, 2020/2021

Kolejka 1
23-08-2020 (N) - 17:00 MKS II Zabrze - Sośnica II Gliwice 0-2
23-08-2020 (N) - 17:00 Orły Bojszów - Burza II Borowa Wieś 0-2
23-08-2020 (N) - 17:00 Naprzód II Żernica - Kłodnica Gliwice 2-2
23-08-2020 (N) - 17:00 Tempo II Paniówki - Naprzód Łubie 3-0
23-08-2020 (N) - 17:00 Leśnik Łącza - Korona Bargłówka 5-0
Kolejka 2
30-08-2020 (N) - 17:00 Burza II Borowa Wieś - Naprzód II Żernica 10-1
30-08-2020 (N) - 17:00 Kłodnica Gliwice - Tempo II Paniówki 1-8
30-08-2020 (N) - 17:00 Naprzód Łubie - Leśnik Łącza 0-4
30-08-2020 (N) - 17:00 Sośnica II Gliwice - Orły Bojszów 3-2
Kolejka 3
06-09-2020 (N) - 17:00 Naprzód II Żernica - Sośnica II Gliwice 0-3
06-09-2020 (N) - 17:00 Tempo II Paniówki - Burza II Borowa Wieś 0-5
06-09-2020 (N) - 17:00 Leśnik Łącza - Kłodnica Gliwice 2-2
06-09-2020 (N) - 17:00 Naprzód Łubie - Korona Bargłówka 0-4
Kolejka 4
13-09-2020 (N) - 19:00 Sośnica II Gliwice - Tempo II Paniówki 1-4
13-09-2020 (N) - 19:00 Burza II Borowa Wieś - Leśnik Łącza 2-1
13-09-2020 (N) - 19:00 Kłodnica Gliwice - Korona Bargłówka 3-5
13-09-2020 (N) - 19:00 MKS II Zabrze - Orły Bojszów 0-1
Kolejka 5
20-09-2020 (N) - 17:00 Naprzód II Żernica - MKS II Zabrze 0-2
20-09-2020 (N) - 17:00 Leśnik Łącza - Sośnica II Gliwice 3-2
20-09-2020 (N) - 17:00 Burza II Borowa Wieś - Korona Bargłówka 6-2
20-09-2020 (N) - 17:00 Naprzód Łubie - Kłodnica Gliwice 3-0
Kolejka 6
27-09-2020 (N) - 17:00 Orły Bojszów - Naprzód II Żernica 6-2
27-09-2020 (N) - 17:00 Sośnica II Gliwice - Korona Bargłówka 2-1
27-09-2020 (N) - 17:00 Burza II Borowa Wieś - Naprzód Łubie 3-1
27-09-2020 (N) - 17:00 MKS II Zabrze - Tempo II Paniówki 1-1
Kolejka 7
04-10-2020 (N) - 11:00 Tempo II Paniówki - Orły Bojszów 2-0
04-10-2020 (N) - 11:00 Leśnik Łącza - MKS II Zabrze 1-0
04-10-2020 (N) - 11:00 Naprzód Łubie - Sośnica II Gliwice 1-1
04-10-2020 (N) - 11:00 Kłodnica Gliwice - Burza II Borowa Wieś 1-6
Kolejka 8
11-10-2020 (N) - 11:00 Orły Bojszów - Leśnik Łącza 1-1
11-10-2020 (N) - 11:00 MKS II Zabrze - Korona Bargłówka 2-1
11-10-2020 (N) - 11:00 Sośnica II Gliwice - Kłodnica Gliwice 2-3
11-10-2020 (N) - 11:00 Naprzód II Żernica - Tempo II Paniówki 1-8
Kolejka 9
18-10-2020 (N) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - Sośnica II Gliwice 4-2
18-10-2020 (N) - 11:00 Orły Bojszów - Korona Bargłówka 2-1
18-10-2020 (N) - 11:00 Leśnik Łącza - Naprzód II Żernica 3-1
18-10-2020 (N) - 11:00 Naprzód Łubie - MKS II Zabrze 2-1
Kolejka 10
25-10-2020 (N) - 11:00 Orły Bojszów - Naprzód Łubie 0-3
25-10-2020 (N) - 11:00 MKS II Zabrze - Kłodnica Gliwice 2-2
25-10-2020 (N) - 11:00 Tempo II Paniówki - Leśnik Łącza 1-0
25-10-2020 (N) - 11:00 Naprzód II Żernica - Korona Bargłówka 3-1
Kolejka 11
08-11-2020 (N) - 11:00 Tempo II Paniówki - Korona Bargłówka 1-0
08-11-2020 (N) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - MKS II Zabrze 8-0
08-11-2020 (N) - 11:00 Naprzód Łubie - Naprzód II Żernica 4-0
08-11-2020 (N) - 11:00 Kłodnica Gliwice - Orły Bojszów 2-2
Kolejka 12
03-06-2021 (Cz) - 11:00 Korona Bargłówka - Leśnik Łącza 1-3
03-06-2021 (Cz) - 17:00 Naprzód Łubie - Tempo II Paniówki 6-1
03-06-2021 (Cz) - 17:00 Kłodnica Gliwice - Naprzód II Żernica 1-2
03-06-2021 (Cz) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - Orły Bojszów 4-1
03-06-2021 (Cz) - 17:00 Sośnica II Gliwice - MKS II Zabrze 0-0
Kolejka 13
19-06-2021 (So) - 17:00 Naprzód II Żernica - Burza II Borowa Wieś 3-4
19-06-2021 (So) - 15:00 Tempo II Paniówki - Kłodnica Gliwice 2-1
19-06-2021 (So) - 11:00 Orły Bojszów - Sośnica II Gliwice 1-1
20-06-2021 (N) - 17:00 Leśnik Łącza - Naprzód Łubie 2-2
Kolejka 14
25-04-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Naprzód Łubie 0-4
25-04-2021 (N) - 17:00 Kłodnica Gliwice - Leśnik Łącza 1-3
25-04-2021 (N) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - Tempo II Paniówki 3-0
25-04-2021 (N) - 11:00 Sośnica II Gliwice - Naprzód II Żernica 3-0
Kolejka 15
02-05-2021 (N) - 11:00 Tempo II Paniówki - Sośnica II Gliwice 1-0
02-05-2021 (N) - 17:00 Leśnik Łącza - Burza II Borowa Wieś 3-2
02-05-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Kłodnica Gliwice 2-0
02-05-2021 (N) - 11:00 Orły Bojszów - MKS II Zabrze 3-2
Kolejka 16
09-05-2021 (N) - 11:00 MKS II Zabrze - Naprzód II Żernica 1-2
09-05-2021 (N) - 17:00 Sośnica II Gliwice - Leśnik Łącza 0-5
09-05-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Burza II Borowa Wieś 1-5
09-05-2021 (N) - 17:00 Kłodnica Gliwice - Naprzód Łubie 2-1
Kolejka 17
16-05-2021 (N) - 17:00 Naprzód Łubie - Burza II Borowa Wieś 1-3
16-05-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Sośnica II Gliwice 5-2
16-05-2021 (N) - 12:00 Tempo II Paniówki - MKS II Zabrze 1-6
16-05-2021 (N) - 17:00 Naprzód II Żernica - Orły Bojszów 2-2
Kolejka 18
23-05-2021 (N) - 11:00 Burza II Borowa Wieś - Kłodnica Gliwice 7-1
23-05-2021 (N) - 17:00 Sośnica II Gliwice - Naprzód Łubie 5-4
23-05-2021 (N) - 11:00 MKS II Zabrze - Leśnik Łącza 1-2
23-05-2021 (N) - 17:00 Orły Bojszów - Tempo II Paniówki 6-6
Kolejka 19
30-05-2021 (N) - 17:00 Kłodnica Gliwice - Sośnica II Gliwice 1-2
30-05-2021 (N) - 17:00 Tempo II Paniówki - Naprzód II Żernica 3-1
30-05-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - MKS II Zabrze 1-0
30-05-2021 (N) - 17:00 Leśnik Łącza - Orły Bojszów 0-0
Kolejka 20
06-06-2021 (N) - 11:00 MKS II Zabrze - Naprzód Łubie 5-3
06-06-2021 (N) - 15:00 Naprzód II Żernica - Leśnik Łącza 0-1
06-06-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Orły Bojszów 0-3
06-06-2021 (N) - 17:00 Sośnica II Gliwice - Burza II Borowa Wieś 1-1
Kolejka 21
12-06-2021 (So) - 17:00 Leśnik Łącza - Tempo II Paniówki 3-0 v.o.
13-06-2021 (N) - 17:00 Naprzód Łubie - Orły Bojszów 1-4
13-06-2021 (N) - 17:00 Kłodnica Gliwice - MKS II Zabrze 1-4
13-06-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Naprzód II Żernica 6-1
Kolejka 22
26-06-2021 (So) - 16:00 Orły Bojszów - Kłodnica Gliwice 4-9
27-06-2021 (N) - 11:00 Korona Bargłówka - Tempo II Paniówki 2-2
27-06-2021 (N) - 11:00 MKS II Zabrze - Burza II Borowa Wieś 3-0
27-06-2021 (N) - 15:00 Naprzód II Żernica - Naprzód Łubie 1-1

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!