Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze II liga gr. 1,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
21-08-2020 (Pt) - 17:00 | Odra III Opole - KS Krasiejów | 15-0 |
21-08-2020 (Pt) - 17:00 | LZS Ligota Oleska - Śląsk Łubniany | 5-2 |
21-08-2020 (Pt) - 17:00 | OKS Olesno - Rodło Opole | 1-12 |
21-08-2020 (Pt) - 17:00 | Małapanew Ozimek - Stal II Brzeg | 6-1 |
Kolejka 2 | ||
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | Stal II Brzeg - KS Krasiejów | 11-0 |
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | Śląsk Łubniany - Odra III Opole | 2-5 |
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | Rodło Opole - LZS Ligota Oleska | 10-1 |
08-09-2020 (Wt) - 17:00 | Małapanew Ozimek - OKS Olesno | 7-1 |
Kolejka 3 | ||
28-08-2020 (Pt) - 17:00 | KS Krasiejów - Śląsk Łubniany | 1-7 |
28-08-2020 (Pt) - 17:00 | Odra III Opole - Rodło Opole | 1-1 |
28-08-2020 (Pt) - 17:00 | LZS Ligota Oleska - Małapanew Ozimek | 2-2 |
28-08-2020 (Pt) - 17:00 | OKS Olesno - Stal II Brzeg | 3-10 |
Kolejka 4 | ||
01-09-2020 (Wt) - 17:00 | Stal II Brzeg - Śląsk Łubniany | 12-1 |
01-09-2020 (Wt) - 18:00 | Rodło Opole - KS Krasiejów | 4-0 |
01-09-2020 (Wt) - 16:00 | Małapanew Ozimek - Odra III Opole | 3-7 |
01-09-2020 (Wt) - 17:00 | LZS Ligota Oleska - OKS Olesno | 4-4 |
Kolejka 5 | ||
04-09-2020 (Pt) - 16:00 | LZS Ligota Oleska - Stal II Brzeg | 5-4 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - Rodło Opole | 3-8 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | KS Krasiejów - Małapanew Ozimek | 1-1 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | Odra III Opole - OKS Olesno | 9-2 |
Kolejka 6 | ||
12-09-2020 (So) - 11:30 | Stal II Brzeg - Rodło Opole | 3-2 |
12-09-2020 (So) - 11:00 | Małapanew Ozimek - Śląsk Łubniany | 7-1 |
12-09-2020 (So) - 11:00 | OKS Olesno - KS Krasiejów | 5-0 |
12-09-2020 (So) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Odra III Opole | 0-7 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 11:00 | Rodło Opole - Małapanew Ozimek | 3-1 |
19-09-2020 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - OKS Olesno | 4-4 |
19-09-2020 (So) - 11:00 | KS Krasiejów - LZS Ligota Oleska | 2-7 |
20-09-2020 (N) - 11:00 | Odra III Opole - Stal II Brzeg | 4-1 |
Kolejka 8 | ||
26-09-2020 (So) - 10:00 | Stal II Brzeg - Małapanew Ozimek | 1-3 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Rodło Opole - OKS Olesno | 5-0 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - LZS Ligota Oleska | 6-1 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | KS Krasiejów - Odra III Opole | 0-7 |
Kolejka 9 | ||
03-10-2020 (So) - 11:00 | OKS Olesno - Małapanew Ozimek | 0-7 |
03-10-2020 (So) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Rodło Opole | 1-4 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | Odra III Opole - Śląsk Łubniany | 0-1 |
22-10-2020 (Cz) - 18:00 | KS Krasiejów - Stal II Brzeg | 0-3 |
Kolejka 10 | ||
10-10-2020 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - OKS Olesno | 9-1 |
10-10-2020 (So) - 11:00 | Małapanew Ozimek - LZS Ligota Oleska | 1-1 |
10-10-2020 (So) - 11:00 | Rodło Opole - Odra III Opole | 1-1 |
10-10-2020 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - KS Krasiejów | 3-0 v.o. |
Kolejka 11 | ||
17-10-2020 (So) - 11:00 | Śląsk Łubniany - Stal II Brzeg | 4-3 |
17-10-2020 (So) - 11:00 | KS Krasiejów - Rodło Opole | 0-25 |
17-10-2020 (So) - 11:00 | OKS Olesno - LZS Ligota Oleska | 1-4 |
18-10-2020 (N) - 11:00 | Odra III Opole - Małapanew Ozimek | 7-3 |
Kolejka 12 | ||
24-10-2020 (So) - 11:00 | Rodło Opole - Śląsk Łubniany | 1-1 |
24-10-2020 (So) - 11:00 | Małapanew Ozimek - KS Krasiejów | 3-0 |
24-10-2020 (So) - 10:00 | OKS Olesno - Odra III Opole | 1-6 |
24-10-2020 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - LZS Ligota Oleska | 6-1 |
Kolejka 13 | ||
31-10-2020 (So) - 10:00 | Rodło Opole - Stal II Brzeg | 6-2 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | Śląsk Łubniany - Małapanew Ozimek | 1-2 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | KS Krasiejów - OKS Olesno | 1-1 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | Odra III Opole - LZS Ligota Oleska | 5-1 |
Kolejka 14 | ||
07-11-2020 (So) - 10:00 | Małapanew Ozimek - Rodło Opole | 2-4 |
07-11-2020 (So) - 10:00 | OKS Olesno - Śląsk Łubniany | 0-11 |
07-11-2020 (So) - 10:00 | LZS Ligota Oleska - KS Krasiejów | 11-1 |
07-11-2020 (So) - 10:00 | Stal II Brzeg - Odra III Opole | 1-2 |