Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy młodsi II liga,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
22-08-2020 (So) - 11:00 | Polonia Biała - Pogoń Prudnik | 0-6 |
22-08-2020 (So) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - LZS Ligota Oleska | 10-0 |
23-08-2020 (N) - 10:00 | LZS Ujazd - MKS Gogolin | 0-3 v.o. |
Kolejka 2 | ||
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | LZS Ligota Oleska - MKS Gogolin | 1-4 |
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | Pogoń Prudnik - LZS Ujazd | 0-3 |
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Polonia Biała | 0-3 |
Kolejka 3 | ||
30-08-2020 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Pogoń Prudnik | 1-5 |
30-08-2020 (N) - 10:00 | LZS Ujazd - Czarni Otmuchów | 19-0 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | Polonia Biała - Swornica Czarnowąsy | 6-2 |
Kolejka 4 | ||
06-09-2020 (N) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Pogoń Prudnik | 0-3 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - MKS Gogolin | 1-4 |
06-09-2020 (N) - 10:00 | Swornica Czarnowąsy - LZS Ujazd | 4-5 |
Kolejka 5 | ||
13-09-2020 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów | 7-1 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Swornica Czarnowąsy | 0-1 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | Polonia Biała - LZS Ligota Oleska | 2-3 |
Kolejka 6 | ||
20-09-2020 (N) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Czarni Otmuchów | 4-2 |
20-09-2020 (N) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik | 0-2 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | Polonia Biała - LZS Ujazd | 4-5 |
Kolejka 7 | ||
26-09-2020 (So) - 11:00 | MKS Gogolin - Polonia Biała | 3-0 |
27-09-2020 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Swornica Czarnowąsy | 0-6 |
27-09-2020 (N) - 10:00 | LZS Ujazd - LZS Ligota Oleska | 5-1 |
Kolejka 8 | ||
04-10-2020 (N) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Swornica Czarnowąsy | 3-3 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Polonia Biała | 1-1 |
04-10-2020 (N) - 10:00 | MKS Gogolin - LZS Ujazd | 5-1 |
Kolejka 9 | ||
11-10-2020 (N) - 11:00 | Polonia Biała - Czarni Otmuchów | 5-0 |
11-10-2020 (N) - 10:00 | LZS Ujazd - Pogoń Prudnik | 3-4 |
11-10-2020 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - LZS Ligota Oleska | 2-2 |
Kolejka 10 | ||
18-10-2020 (N) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - Polonia Biała | 7-5 |
22-10-2020 (Cz) - 15:00 | Czarni Otmuchów - LZS Ujazd | 0-15 |
11-11-2020 (Śr) - 11:00 | Pogoń Prudnik - MKS Gogolin | 3-1 |
Kolejka 11 | ||
25-10-2020 (N) - 10:00 | Pogoń Prudnik - LZS Ligota Oleska | 4-1 |
25-10-2020 (N) - 10:00 | MKS Gogolin - Czarni Otmuchów | 15-0 |
29-11-2020 (N) - 10:00 | LZS Ujazd - Swornica Czarnowąsy | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
08-11-2020 (N) - 10:00 | Czarni Otmuchów - Pogoń Prudnik | 0-5 |
08-11-2020 (N) - 10:00 | Swornica Czarnowąsy - MKS Gogolin | 1-6 |
08-11-2020 (N) - 10:00 | LZS Ligota Oleska - Polonia Biała | 7-4 |
Kolejka 13 | ||
15-11-2020 (N) - 10:00 | Czarni Otmuchów - LZS Ligota Oleska | 2-4 |
15-11-2020 (N) - 10:00 | Pogoń Prudnik - Swornica Czarnowąsy | 4-1 |
15-11-2020 (N) - 10:00 | LZS Ujazd - Polonia Biała | 11-0 |
Kolejka 14 | ||
22-11-2020 (N) - 10:00 | Swornica Czarnowąsy - Czarni Otmuchów | 8-2 |
22-11-2020 (N) - 10:00 | Polonia Biała - MKS Gogolin | 0-0 |
22-11-2020 (N) - 10:00 | LZS Ligota Oleska - LZS Ujazd | 3-5 |