Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Częstochowa 1,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
08-08-2020 (So) - 17:30 | Oksza Łobodno - Liswarta Popów | 5-2 |
08-08-2020 (So) - 17:30 | Płomień Kuźnica - Błękitni Libidza | 4-0 |
08-08-2020 (So) - 17:30 | Sokół Wręczyca W. - Sparta Nowa Wieś | 6-1 |
08-08-2020 (So) - 17:30 | Ajax Częstochowa - Victoria Częstochowa | 0-4 |
08-08-2020 (So) - 17:30 | Naprzód Ostrowy - Biała Gwiazda Krasice | 4-1 |
08-08-2020 (So) - 17:30 | Płomień Czarny Las - Orlik Blachownia | 3-3 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | Grom Miedźno - Kmicic Kruszyna | 3-0 |
Kolejka 2 | ||
14-08-2020 (Pt) - 18:30 | Liswarta Popów - Błękitni Libidza | 1-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Płomień Kuźnica | 1-0 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Płomień Czarny Las | 1-1 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Grom Miedźno | 6-0 |
15-08-2020 (So) - 13:00 | Orlik Blachownia - Naprzód Ostrowy | 1-2 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Ajax Częstochowa | 1-2 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Sokół Wręczyca W. | 3-2 |
Kolejka 3 | ||
22-08-2020 (So) - 11:00 | Błękitni Libidza - Sparta Nowa Wieś | 5-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kuźnica - Kmicic Kruszyna | 3-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Victoria Częstochowa | 0-9 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Biała Gwiazda Krasice | 1-5 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Orlik Blachownia | 3-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Liswarta Popów | 2-2 |
23-08-2020 (N) - 16:30 | Naprzód Ostrowy - Oksza Łobodno | 1-5 |
Kolejka 4 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Ajax Częstochowa | 9-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kuźnica - Victoria Częstochowa | 3-9 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Naprzód Ostrowy | 4-8 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Sparta Nowa Wieś | 4-2 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Sokół Wręczyca W. | 4-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Orlik Blachownia - Grom Miedźno | 0-2 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Błękitni Libidza | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
04-09-2020 (Pt) - 17:45 | Błękitni Libidza - Victoria Częstochowa | 0-5 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Kmicic Kruszyna | 1-3 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kuźnica - Biała Gwiazda Krasice | 4-5 |
05-09-2020 (So) - 14:00 | Sokół Wręczyca W. - Orlik Blachownia | 1-2 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Płomień Czarny Las | 2-0 |
06-09-2020 (N) - 17:00 | Grom Miedźno - Oksza Łobodno | 2-1 |
06-09-2020 (N) - 17:30 | Naprzód Ostrowy - Liswarta Popów | 0-2 |
Kolejka 6 | ||
11-09-2020 (Pt) - 17:30 | Victoria Częstochowa - Sparta Nowa Wieś | 6-1 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Liswarta Popów - Kmicic Kruszyna | 5-1 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Biała Gwiazda Krasice - Błękitni Libidza | 3-2 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Naprzód Ostrowy - Ajax Częstochowa | 1-2 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca W. | 0-2 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Płomień Czarny Las - Grom Miedźno | 1-2 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Orlik Blachownia - Płomień Kuźnica | 1-1 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 16:30 | Sparta Nowa Wieś - Biała Gwiazda Krasice | 4-4 |
19-09-2020 (So) - 16:30 | Błękitni Libidza - Orlik Blachownia | 1-3 |
19-09-2020 (So) - 16:30 | Płomień Kuźnica - Oksza Łobodno | 1-0 |
19-09-2020 (So) - 16:30 | Sokół Wręczyca W. - Płomień Czarny Las | 1-2 |
19-09-2020 (So) - 16:30 | Ajax Częstochowa - Liswarta Popów | 2-2 |
20-09-2020 (N) - 16:30 | Grom Miedźno - Naprzód Ostrowy | 3-4 |
20-09-2020 (N) - 16:30 | Kmicic Kruszyna - Victoria Częstochowa | 2-3 |
Kolejka 8 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Ajax Częstochowa - Grom Miedźno | 2-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Płomień Czarny Las - Płomień Kuźnica | 4-4 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Oksza Łobodno - Błękitni Libidza | 4-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Biała Gwiazda Krasice - Kmicic Kruszyna | 0-3 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Liswarta Popów - Victoria Częstochowa | 0-3 |
27-09-2020 (N) - 16:30 | Orlik Blachownia - Sparta Nowa Wieś | 1-1 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Naprzód Ostrowy - Sokół Wręczyca W. | 1-0 |
Kolejka 9 | ||
03-10-2020 (So) - 15:30 | Kmicic Kruszyna - Orlik Blachownia | 3-0 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Błękitni Libidza - Płomień Czarny Las | 1-0 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Grom Miedźno - Liswarta Popów | 0-1 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | Płomień Kuźnica - Naprzód Ostrowy | 7-1 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | Sokół Wręczyca W. - Ajax Częstochowa | 2-3 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | Sparta Nowa Wieś - Oksza Łobodno | 3-5 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | Victoria Częstochowa - Biała Gwiazda Krasice | 9-1 |
Kolejka 10 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | Grom Miedźno - Sokół Wręczyca W. | 3-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Ajax Częstochowa - Płomień Kuźnica | 1-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Naprzód Ostrowy - Błękitni Libidza | 2-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Oksza Łobodno - Kmicic Kruszyna | 5-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Orlik Blachownia - Victoria Częstochowa | 1-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Liswarta Popów - Biała Gwiazda Krasice | 7-2 |
07-11-2020 (So) - 13:00 | Płomień Czarny Las - Sparta Nowa Wieś | 7-0 |
Kolejka 11 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | Biała Gwiazda Krasice - Orlik Blachownia | 2-5 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Sparta Nowa Wieś - Naprzód Ostrowy | 1-0 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Victoria Częstochowa - Oksza Łobodno | 2-1 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Sokół Wręczyca W. - Liswarta Popów | 5-3 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Błękitni Libidza - Ajax Częstochowa | 2-2 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | Grom Miedźno - Płomień Kuźnica | 0-4 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | Kmicic Kruszyna - Płomień Czarny Las | 2-1 |
Kolejka 12 | ||
24-10-2020 (So) - 14:00 | Liswarta Popów - Orlik Blachownia | 3-1 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | Oksza Łobodno - Biała Gwiazda Krasice | 4-0 v.o. |
24-10-2020 (So) - 14:00 | Sokół Wręczyca W. - Płomień Kuźnica | 1-1 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | Grom Miedźno - Błękitni Libidza | 1-1 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | Ajax Częstochowa - Sparta Nowa Wieś | 6-0 |
07-11-2020 (So) - 13:00 | Naprzód Ostrowy - Kmicic Kruszyna | 2-0 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Płomień Czarny Las - Victoria Częstochowa | 1-5 |
Kolejka 13 | ||
31-10-2020 (So) - 13:30 | Orlik Blachownia - Oksza Łobodno | 1-3 |
31-10-2020 (So) - 13:30 | Biała Gwiazda Krasice - Płomień Czarny Las | 3-1 |
31-10-2020 (So) - 13:30 | Victoria Częstochowa - Naprzód Ostrowy | 8-1 |
31-10-2020 (So) - 12:00 | Kmicic Kruszyna - Ajax Częstochowa | 3-2 |
31-10-2020 (So) - 13:30 | Sparta Nowa Wieś - Grom Miedźno | 2-3 |
31-10-2020 (So) - 13:30 | Błękitni Libidza - Sokół Wręczyca W. | 3-5 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Płomień Kuźnica - Liswarta Popów | 5-1 |
Kolejka 14 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Płomień Kuźnica | 3-3 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Sokół Wręczyca W. | 1-1 |
24-04-2021 (So) - 14:30 | Kmicic Kruszyna - Grom Miedźno | 3-3 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Ajax Częstochowa | 0-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Naprzód Ostrowy | 3-3 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Orlik Blachownia - Płomień Czarny Las | 0-2 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Oksza Łobodno | 0-1 |
Kolejka 15 | ||
01-05-2021 (So) - 15:30 | Błękitni Libidza - Liswarta Popów | 1-5 |
01-05-2021 (So) - 15:30 | Płomień Kuźnica - Sparta Nowa Wieś | 6-0 |
01-05-2021 (So) - 15:30 | Sokół Wręczyca W. - Kmicic Kruszyna | 1-1 |
01-05-2021 (So) - 15:30 | Płomień Czarny Las - Oksza Łobodno | 1-1 |
01-05-2021 (So) - 15:30 | Ajax Częstochowa - Biała Gwiazda Krasice | 4-2 |
01-05-2021 (So) - 15:30 | Naprzód Ostrowy - Orlik Blachownia | 2-2 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Grom Miedźno - Victoria Częstochowa | 1-3 |
Kolejka 16 | ||
03-05-2021 (Pn) - 17:30 | Sparta Nowa Wieś - Błękitni Libidza | 2-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:30 | Kmicic Kruszyna - Płomień Kuźnica | 0-2 |
03-05-2021 (Pn) - 17:30 | Victoria Częstochowa - Sokół Wręczyca W. | 5-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:30 | Biała Gwiazda Krasice - Grom Miedźno | 1-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:30 | Orlik Blachownia - Ajax Częstochowa | 0-2 |
03-05-2021 (Pn) - 17:30 | Oksza Łobodno - Naprzód Ostrowy | 3-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:30 | Liswarta Popów - Płomień Czarny Las | 4-1 |
Kolejka 17 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Płomień Czarny Las | 1-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Oksza Łobodno | 0-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Orlik Blachownia | 3-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Biała Gwiazda Krasice | 1-3 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Płomień Kuźnica | 3-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Kmicic Kruszyna | 4-0 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Liswarta Popów | 0-3 |
Kolejka 18 | ||
15-05-2021 (So) - 18:00 | Liswarta Popów - Naprzód Ostrowy | 1-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Ajax Częstochowa | 3-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Grom Miedźno | 4-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Sparta Nowa Wieś | 2-4 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Płomień Kuźnica | 2-2 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Błękitni Libidza | 5-0 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | Orlik Blachownia - Sokół Wręczyca W. | 1-4 |
Kolejka 19 | ||
21-05-2021 (Pt) - 18:00 | Płomień Kuźnica - Orlik Blachownia | 4-0 v.o. |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Oksza Łobodno | 1-3 |
22-05-2021 (So) - 13:00 | Błękitni Libidza - Biała Gwiazda Krasice | 4-6 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Naprzód Ostrowy | 5-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Liswarta Popów | 3-7 |
23-05-2021 (N) - 16:00 | Grom Miedźno - Płomień Czarny Las | 2-3 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Victoria Częstochowa | 1-4 |
Kolejka 20 | ||
29-05-2021 (So) - 18:00 | Liswarta Popów - Ajax Częstochowa | 4-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno | 2-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Sokół Wręczyca W. | 5-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Płomień Kuźnica | 0-4 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Kmicic Kruszyna | 7-1 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Sparta Nowa Wieś | 5-3 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Orlik Blachownia - Błękitni Libidza | 1-1 |
Kolejka 21 | ||
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Płomień Kuźnica - Płomień Czarny Las | 3-0 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Grom Miedźno - Ajax Częstochowa | 1-0 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Naprzód Ostrowy | 5-3 |
03-06-2021 (Cz) - 13:00 | Błękitni Libidza - Oksza Łobodno | 2-4 |
03-06-2021 (Cz) - 18:00 | Sparta Nowa Wieś - Orlik Blachownia | 4-3 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Biała Gwiazda Krasice | 3-3 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Liswarta Popów | 2-2 |
Kolejka 22 | ||
06-06-2021 (N) - 17:30 | Liswarta Popów - Grom Miedźno | 3-1 |
06-06-2021 (N) - 17:30 | Biała Gwiazda Krasice - Victoria Częstochowa | 0-4 |
06-06-2021 (N) - 17:30 | Naprzód Ostrowy - Płomień Kuźnica | 0-3 |
06-06-2021 (N) - 17:30 | Płomień Czarny Las - Błękitni Libidza | 3-1 |
06-06-2021 (N) - 17:30 | Oksza Łobodno - Sparta Nowa Wieś | 4-0 |
06-06-2021 (N) - 17:30 | Orlik Blachownia - Kmicic Kruszyna | 2-1 |
08-06-2021 (Wt) - 19:00 | Ajax Częstochowa - Sokół Wręczyca W. | 2-3 |
Kolejka 23 | ||
12-06-2021 (So) - 17:30 | Sokół Wręczyca W. - Grom Miedźno | 2-0 |
12-06-2021 (So) - 17:30 | Płomień Kuźnica - Ajax Częstochowa | 3-2 |
12-06-2021 (So) - 13:00 | Błękitni Libidza - Naprzód Ostrowy | 5-0 |
12-06-2021 (So) - 17:30 | Sparta Nowa Wieś - Płomień Czarny Las | 3-1 |
12-06-2021 (So) - 17:30 | Kmicic Kruszyna - Oksza Łobodno | 0-5 |
12-06-2021 (So) - 17:30 | Victoria Częstochowa - Orlik Blachownia | 7-2 |
13-06-2021 (N) - 17:30 | Biała Gwiazda Krasice - Liswarta Popów | 3-1 |
Kolejka 24 | ||
19-06-2021 (So) - 17:30 | Orlik Blachownia - Biała Gwiazda Krasice | 1-0 |
19-06-2021 (So) - 17:30 | Oksza Łobodno - Victoria Częstochowa | 1-3 |
19-06-2021 (So) - 17:30 | Płomień Czarny Las - Kmicic Kruszyna | 1-3 |
19-06-2021 (So) - 17:30 | Naprzód Ostrowy - Sparta Nowa Wieś | 3-0 |
19-06-2021 (So) - 15:30 | Ajax Częstochowa - Błękitni Libidza | 2-1 |
19-06-2021 (So) - 17:30 | Płomień Kuźnica - Grom Miedźno | 2-1 |
19-06-2021 (So) - 16:00 | Liswarta Popów - Sokół Wręczyca W. | 2-1 |
Kolejka 25 | ||
25-06-2021 (Pt) - 18:00 | Victoria Częstochowa - Płomień Czarny Las | 8-0 |
26-06-2021 (So) - 17:30 | Biała Gwiazda Krasice - Oksza Łobodno | 1-2 |
26-06-2021 (So) - 17:30 | Orlik Blachownia - Liswarta Popów | 2-4 |
26-06-2021 (So) - 17:30 | Kmicic Kruszyna - Naprzód Ostrowy | 6-2 |
26-06-2021 (So) - 17:30 | Sparta Nowa Wieś - Ajax Częstochowa | 4-4 |
26-06-2021 (So) - 17:30 | Błękitni Libidza - Grom Miedźno | 5-1 |
26-06-2021 (So) - 17:30 | Płomień Kuźnica - Sokół Wręczyca W. | 7-1 |
Kolejka 26 | ||
23-06-2021 (Śr) - 18:30 | Płomień Czarny Las - Biała Gwiazda Krasice | 1-4 |
30-06-2021 (Śr) - 18:00 | Naprzód Ostrowy - Victoria Częstochowa | 1-0 |
02-07-2021 (Pt) - 18:00 | Liswarta Popów - Płomień Kuźnica | 3-2 |
03-07-2021 (So) - 17:30 | Grom Miedźno - Sparta Nowa Wieś | 2-2 |
03-07-2021 (So) - 17:30 | Ajax Częstochowa - Kmicic Kruszyna | 6-0 |
03-07-2021 (So) - 15:00 | Sokół Wręczyca W. - Błękitni Libidza | 1-3 |
03-07-2021 (So) - 17:30 | Oksza Łobodno - Orlik Blachownia | 5-2 |