Timetable
Piłka nożna -
III liga,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
28-08-2020 (Pt) - 16:00 | Sokół Ostróda - Lech II Poznań | 2-0 |
28-08-2020 (Pt) - 19:30 | Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce | 4-2 |
28-08-2020 (Pt) - 18:00 | Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg | 2-1 |
29-08-2020 (So) - 19:50 | Motor Lublin - Znicz Pruszków | 1-2 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | KKS Kalisz - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-0 |
29-08-2020 (So) - 19:46 | Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz | 2-0 |
29-08-2020 (So) - 15:00 | Stal Rzeszów - Górnik Polkowice | 2-1 |
30-08-2020 (N) - 13:30 | Hutnik Kraków - GKS Katowice | 3-2 |
30-08-2020 (N) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa | 0-1 |
Kolejka 2 | ||
04-09-2020 (Pt) - 18:00 | Znicz Pruszków - Bytovia Bytów | 1-1 |
05-09-2020 (So) - 12:00 | Lech II Poznań - Hutnik Kraków | 6-3 |
05-09-2020 (So) - 18:00 | Górnik Polkowice - Sokół Ostróda | 3-0 |
05-09-2020 (So) - 15:00 | Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów | 0-2 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice | 1-3 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Motor Lublin | 1-3 |
05-09-2020 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Wigry Suwałki | 1-0 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | Skra Częstochowa - KKS Kalisz | 1-0 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław | 1-3 |
Kolejka 3 | ||
11-09-2020 (Pt) - 17:00 | Wigry Suwałki - Skra Częstochowa | 2-1 |
12-09-2020 (So) - 18:00 | KKS Kalisz - Garbarnia Kraków | 1-2 |
12-09-2020 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg | 1-0 |
12-09-2020 (So) - 17:00 | Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków | 2-0 |
12-09-2020 (So) - 15:00 | Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz | 0-1 |
12-09-2020 (So) - 18:00 | Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce | 0-1 |
12-09-2020 (So) - 18:00 | Motor Lublin - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-2 |
13-09-2020 (N) - 13:00 | Górnik Polkowice - Hutnik Kraków | 3-0 |
13-09-2020 (N) - 19:00 | GKS Katowice - Lech II Poznań | 3-1 |
Kolejka 4 | ||
19-09-2020 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda | 0-4 |
19-09-2020 (So) - 19:00 | Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków | 2-1 |
19-09-2020 (So) - 18:15 | Górnik Polkowice - GKS Katowice | 0-2 |
19-09-2020 (So) - 15:30 | Znicz Pruszków - Stal Rzeszów | 0-2 |
19-09-2020 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice | 0-0 |
19-09-2020 (So) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów | 1-4 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Skra Częstochowa - Motor Lublin | 1-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki | 1-3 |
20-09-2020 (N) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - KKS Kalisz | 0-3 |
Kolejka 5 | ||
25-09-2020 (Pt) - 17:15 | Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław | 2-0 |
25-09-2020 (Pt) - 19:30 | Motor Lublin - Garbarnia Kraków | 1-1 |
25-09-2020 (Pt) - 16:00 | Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg | 0-0 |
25-09-2020 (Pt) - 15:30 | Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz | 2-2 |
26-09-2020 (So) - 18:00 | Sokół Ostróda - Znicz Pruszków | 2-0 |
26-09-2020 (So) - 17:00 | Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-0 |
26-09-2020 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Skra Częstochowa | 0-1 |
26-09-2020 (So) - 18:00 | GKS Katowice - Pogoń Siedlce | 2-2 |
26-09-2020 (So) - 13:00 | Lech II Poznań - Górnik Polkowice | 1-3 |
Kolejka 6 | ||
29-09-2020 (Wt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Hutnik Kraków | 1-0 |
29-09-2020 (Wt) - 20:30 | Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda | 3-3 |
30-09-2020 (Śr) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów | 2-2 |
30-09-2020 (Śr) - 18:00 | Pogoń Siedlce - Lech II Poznań | 4-2 |
30-09-2020 (Śr) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - GKS Katowice | 1-3 |
30-09-2020 (Śr) - 18:00 | KKS Kalisz - Wigry Suwałki | 0-3 |
30-09-2020 (Śr) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Motor Lublin | 1-1 |
30-09-2020 (Śr) - 16:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Rzeszów | 0-5 |
30-09-2020 (Śr) - 15:30 | Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice | 1-0 |
Kolejka 7 | ||
03-10-2020 (So) - 17:00 | Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków | 3-1 |
03-10-2020 (So) - 18:00 | Sokół Ostróda - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-2 |
03-10-2020 (So) - 18:00 | Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków | 0-1 |
03-10-2020 (So) - 19:00 | GKS Katowice - Znicz Pruszków | 1-1 |
03-10-2020 (So) - 16:00 | Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce | 4-2 |
03-10-2020 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Śląsk II Wrocław | 2-2 |
04-10-2020 (N) - 17:00 | Motor Lublin - KKS Kalisz | 0-3 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Stal Rzeszów - Skra Częstochowa | 3-2 |
04-10-2020 (N) - 12:00 | Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz | 1-2 |
Kolejka 8 | ||
09-10-2020 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Lech II Poznań | 2-1 |
10-10-2020 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice | 0-1 |
10-10-2020 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - GKS Katowice | 1-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Hutnik Kraków | 1-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Skra Częstochowa - Sokół Ostróda | 3-0 |
10-10-2020 (So) - 14:00 | Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów | 0-0 |
10-10-2020 (So) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice | 2-0 |
10-10-2020 (So) - 18:15 | KKS Kalisz - Bytovia Bytów | 2-1 |
10-10-2020 (So) - 18:00 | Wigry Suwałki - Motor Lublin | 1-0 |
Kolejka 9 | ||
16-10-2020 (Pt) - 19:30 | Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz | 3-0 |
17-10-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz | 0-1 |
17-10-2020 (So) - 16:00 | Górnik Polkowice - Znicz Pruszków | 4-0 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław | 0-3 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Hutnik Kraków - Skra Częstochowa | 3-1 |
18-10-2020 (N) - 15:30 | Bytovia Bytów - Wigry Suwałki | 1-2 |
29-10-2020 (Cz) - 13:00 | Lech II Poznań - Olimpia Elbląg | 2-3 |
30-10-2020 (Pt) - 17:00 | GKS Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński | 5-0 |
18-11-2020 (Śr) - 16:00 | Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków | 1-1 |
Kolejka 10 | ||
24-10-2020 (So) - 18:00 | Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce | 1-2 |
24-10-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice | 0-3 |
24-10-2020 (So) - 14:15 | Skra Częstochowa - GKS Katowice | 1-0 |
24-10-2020 (So) - 13:00 | Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków | 2-1 |
24-10-2020 (So) - 18:00 | KKS Kalisz - Stal Rzeszów | 0-2 |
25-10-2020 (N) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda | 0-2 |
25-10-2020 (N) - 19:30 | Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice | 0-0 |
18-11-2020 (Śr) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Lech II Poznań | 1-0 |
18-11-2020 (Śr) - 18:00 | Motor Lublin - Bytovia Bytów | 2-1 |
Kolejka 11 | ||
04-11-2020 (Śr) - 19:30 | Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin | 0-0 |
04-11-2020 (Śr) - 13:00 | Stal Rzeszów - Wigry Suwałki | 1-2 |
04-11-2020 (Śr) - 18:00 | Sokół Ostróda - KKS Kalisz | 1-4 |
04-11-2020 (Śr) - 18:00 | GKS Katowice - Garbarnia Kraków | 2-1 |
04-11-2020 (Śr) - 13:00 | Lech II Poznań - Skra Częstochowa | 1-0 |
04-11-2020 (Śr) - 16:00 | Górnik Polkowice - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-1 |
04-11-2020 (Śr) - 13:00 | Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg | 4-3 |
10-11-2020 (Wt) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków | 1-1 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław | 2-5 |
Kolejka 12 | ||
07-11-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Skra Częstochowa - Górnik Polkowice | 1-3 |
07-11-2020 (So) - 13:00 | Garbarnia Kraków - Lech II Poznań | 2-4 |
07-11-2020 (So) - 18:15 | KKS Kalisz - Hutnik Kraków | 4-0 |
07-11-2020 (So) - 16:45 | Motor Lublin - Stal Rzeszów | 1-0 |
08-11-2020 (N) - 15:00 | Wigry Suwałki - Sokół Ostróda | 1-2 |
08-11-2020 (N) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce | 1-2 |
08-11-2020 (N) - 15:00 | Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice | 3-2 |
18-11-2020 (Śr) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - GKS Katowice | 0-3 |
Kolejka 13 | ||
14-11-2020 (So) - 13:00 | Stal Rzeszów - Bytovia Bytów | 3-3 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | GKS Katowice - KKS Kalisz | 4-1 |
14-11-2020 (So) - 13:15 | Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław | 2-1 |
14-11-2020 (So) - 16:00 | Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków | 2-1 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa | 1-2 |
14-11-2020 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-2 |
14-11-2020 (So) - 18:00 | Sokół Ostróda - Motor Lublin | 1-0 |
15-11-2020 (N) - 13:00 | Hutnik Kraków - Wigry Suwałki | 1-2 |
15-11-2020 (N) - 12:00 | Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
21-11-2020 (So) - 16:00 | Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów | 2-1 |
21-11-2020 (So) - 18:00 | KKS Kalisz - Lech II Poznań | 2-0 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków | 2-3 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz | 4-0 |
22-11-2020 (N) - 12:00 | Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce | 0-0 |
22-11-2020 (N) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice | 0-0 |
22-11-2020 (N) - 15:00 | Wigry Suwałki - GKS Katowice | 1-2 |
22-11-2020 (N) - 19:00 | Motor Lublin - Hutnik Kraków | 3-0 |
22-11-2020 (N) - 14:00 | Bytovia Bytów - Sokół Ostróda | 1-0 |
Kolejka 15 | ||
27-11-2020 (Pt) - 17:00 | Znicz Pruszków - Skra Częstochowa | 0-5 |
28-11-2020 (So) - 18:00 | Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice | 3-0 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Hutnik Kraków - Bytovia Bytów | 3-1 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Lech II Poznań - Wigry Suwałki | 1-1 |
28-11-2020 (So) - 14:15 | Górnik Polkowice - KKS Kalisz | 2-1 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław | 1-2 |
28-11-2020 (So) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków | 1-2 |
28-11-2020 (So) - 12:00 | Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński | 4-2 |
29-11-2020 (N) - 12:45 | GKS Katowice - Motor Lublin | 2-1 |
Kolejka 16 | ||
02-12-2020 (Śr) - 12:00 | Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg | 0-1 |
02-12-2020 (Śr) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz | 2-1 |
02-12-2020 (Śr) - 18:00 | KKS Kalisz - Pogoń Siedlce | 0-1 |
02-12-2020 (Śr) - 18:00 | Wigry Suwałki - Górnik Polkowice | 0-1 |
02-12-2020 (Śr) - 17:30 | Motor Lublin - Lech II Poznań | 1-0 |
02-12-2020 (Śr) - 17:00 | Bytovia Bytów - GKS Katowice | 1-2 |
02-12-2020 (Śr) - 17:00 | Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków | 4-1 |
09-12-2020 (Śr) - 12:00 | Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków | 2-1 |
16-12-2020 (Śr) - 16:15 | Sokół Ostróda - Stal Rzeszów | 2-3 |
Kolejka 17 | ||
05-12-2020 (So) - 14:00 | Górnik Polkowice - Motor Lublin | 1-1 |
05-12-2020 (So) - 13:00 | Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki | 1-2 |
05-12-2020 (So) - 12:00 | Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław | 1-3 |
05-12-2020 (So) - 12:00 | Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków | 1-2 |
05-12-2020 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Skra Częstochowa | 1-0 |
06-12-2020 (N) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz | 0-1 |
06-12-2020 (N) - 13:00 | Hutnik Kraków - Stal Rzeszów | 1-1 |
06-12-2020 (N) - 18:45 | GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice | 1-2 |
06-12-2020 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Bytovia Bytów | 1-1 |
Kolejka 18 | ||
12-12-2020 (So) - 12:00 | Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard Szczeciński | 3-0 |
12-12-2020 (So) - 15:00 | Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz | 1-1 |
12-12-2020 (So) - 13:00 | Motor Lublin - Pogoń Siedlce | 3-3 |
12-12-2020 (So) - 16:00 | Bytovia Bytów - Górnik Polkowice | 0-2 |
12-12-2020 (So) - 16:00 | Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań | 3-0 |
12-12-2020 (So) - 18:00 | Sokół Ostróda - Hutnik Kraków | 3-0 |
12-12-2020 (So) - 17:00 | Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg | 3-1 |
13-12-2020 (N) - 14:00 | KKS Kalisz - Znicz Pruszków | 1-0 |
13-12-2020 (N) - 12:15 | Stal Rzeszów - GKS Katowice | 0-1 |
Kolejka 19 | ||
27-02-2021 (So) - 17:00 | GKS Katowice - Sokół Ostróda | 2-1 |
27-02-2021 (So) - 13:00 | Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów | 2-0 |
27-02-2021 (So) - 14:00 | Olimpia Grudziądz - Motor Lublin | 1-0 |
27-02-2021 (So) - 12:00 | Znicz Pruszków - Wigry Suwałki | 1-2 |
27-02-2021 (So) - 13:00 | Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków | 1-0 |
27-02-2021 (So) - 13:00 | Lech II Poznań - Stal Rzeszów | 5-1 |
27-02-2021 (So) - 14:00 | Olimpia Elbląg - KKS Kalisz | 1-0 |
28-02-2021 (N) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Śląsk II Wrocław | 1-1 |
28-02-2021 (N) - 20:00 | Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice | 2-2 |
Kolejka 20 | ||
06-03-2021 (So) - 00:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - KKS Kalisz | 0-4 |
06-03-2021 (So) - 14:00 | Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki | 0-0 |
06-03-2021 (So) - 12:00 | Znicz Pruszków - Motor Lublin | 0-1 |
06-03-2021 (So) - 14:00 | Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów | 0-0 |
06-03-2021 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Stal Rzeszów | 1-2 |
06-03-2021 (So) - 13:00 | Lech II Poznań - Sokół Ostróda | 1-1 |
06-03-2021 (So) - 17:00 | GKS Katowice - Hutnik Kraków | 0-2 |
07-03-2021 (N) - 20:15 | Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice | 0-2 |
07-03-2021 (N) - 13:00 | Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław | 2-0 |
Kolejka 21 | ||
11-03-2021 (Cz) - 19:30 | Motor Lublin - Olimpia Elbląg | 1-0 |
12-03-2021 (Pt) - 17:00 | Wigry Suwałki - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-1 |
12-03-2021 (Pt) - 19:30 | Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
13-03-2021 (So) - 16:30 | Sokół Ostróda - Górnik Polkowice | 0-1 |
13-03-2021 (So) - 16:00 | Bytovia Bytów - Znicz Pruszków | 2-2 |
13-03-2021 (So) - 16:00 | KKS Kalisz - Skra Częstochowa | 0-1 |
13-03-2021 (So) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków | 0-1 |
14-03-2021 (N) - 13:15 | Hutnik Kraków - Lech II Poznań | 0-2 |
07-04-2021 (Śr) - 14:00 | Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce | 1-5 |
Kolejka 22 | ||
17-03-2021 (Śr) - 14:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Motor Lublin | 1-1 |
17-03-2021 (Śr) - 15:00 | Skra Częstochowa - Wigry Suwałki | 3-2 |
17-03-2021 (Śr) - 13:00 | Garbarnia Kraków - KKS Kalisz | 1-2 |
17-03-2021 (Śr) - 14:00 | Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów | 0-1 |
17-03-2021 (Śr) - 15:00 | Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice | 0-2 |
17-03-2021 (Śr) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów | 2-1 |
17-03-2021 (Śr) - 14:00 | Hutnik Kraków - Górnik Polkowice | 0-3 |
17-03-2021 (Śr) - 18:00 | Lech II Poznań - GKS Katowice | 1-2 |
31-03-2021 (Śr) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda | 2-3 |
Kolejka 23 | ||
20-03-2021 (So) - 18:00 | Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz | 0-2 |
20-03-2021 (So) - 16:00 | Bytovia Bytów - Błękitni Stargard Szczeciński | 3-1 |
20-03-2021 (So) - 16:00 | KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław | 1-1 |
21-03-2021 (N) - 19:30 | GKS Katowice - Górnik Polkowice | 2-1 |
21-03-2021 (N) - 15:00 | Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg | 0-0 |
21-03-2021 (N) - 13:00 | Stal Rzeszów - Znicz Pruszków | 1-0 |
21-03-2021 (N) - 13:00 | Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków | 2-0 |
22-03-2021 (Pn) - 15:00 | Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce | 2-1 |
07-04-2021 (Śr) - 17:00 | Motor Lublin - Skra Częstochowa | 0-0 |
Kolejka 24 | ||
27-03-2021 (So) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki | 3-0 |
27-03-2021 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Chojniczanka Chojnice | 0-2 |
27-03-2021 (So) - 14:00 | Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów | 1-3 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Znicz Pruszków - Sokół Ostróda | 2-1 |
27-03-2021 (So) - 14:00 | Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków | 1-2 |
27-03-2021 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Lech II Poznań | 4-0 |
28-03-2021 (N) - 16:00 | Skra Częstochowa - Bytovia Bytów | 0-0 |
28-03-2021 (N) - 16:45 | Pogoń Siedlce - GKS Katowice | 1-2 |
21-04-2021 (Śr) - 13:00 | Garbarnia Kraków - Motor Lublin | 2-1 |
Kolejka 25 | ||
02-04-2021 (Pt) - 13:00 | Stal Rzeszów - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-2 |
02-04-2021 (Pt) - 14:00 | Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków | 1-2 |
03-04-2021 (So) - 17:00 | GKS Katowice - Olimpia Grudziądz | 1-0 |
03-04-2021 (So) - 12:00 | Lech II Poznań - Pogoń Siedlce | 0-2 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Hutnik Kraków - Znicz Pruszków | 1-3 |
03-04-2021 (So) - 12:00 | Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg | 2-1 |
03-04-2021 (So) - 12:15 | Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa | 1-3 |
03-04-2021 (So) - 15:15 | Motor Lublin - Śląsk II Wrocław | 2-3 |
03-04-2021 (So) - 18:00 | Wigry Suwałki - KKS Kalisz | 2-0 |
Kolejka 26 | ||
08-04-2021 (Cz) - 18:00 | Znicz Pruszków - GKS Katowice | 1-0 |
10-04-2021 (So) - 18:00 | KKS Kalisz - Motor Lublin | 1-1 |
10-04-2021 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice | 2-1 |
10-04-2021 (So) - 13:00 | Skra Częstochowa - Stal Rzeszów | 3-4 |
10-04-2021 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Sokół Ostróda | 3-1 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg | 0-0 |
10-04-2021 (So) - 20:15 | Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań | 1-3 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice | 1-2 |
11-04-2021 (N) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów | 3-2 |
Kolejka 27 | ||
14-04-2021 (Śr) - 13:00 | Lech II Poznań - Znicz Pruszków | 2-5 |
14-04-2021 (Śr) - 16:30 | Hutnik Kraków - Błękitni Stargard Szczeciński | 4-1 |
14-04-2021 (Śr) - 18:00 | Sokół Ostróda - Skra Częstochowa | 2-1 |
14-04-2021 (Śr) - 18:00 | Motor Lublin - Wigry Suwałki | 0-1 |
14-04-2021 (Śr) - 19:30 | Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław | 6-0 |
14-04-2021 (Śr) - 17:00 | Bytovia Bytów - KKS Kalisz | 2-3 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | GKS Katowice - Olimpia Elbląg | 1-0 |
12-05-2021 (Śr) - 13:00 | Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków | 0-1 |
12-05-2021 (Śr) - 16:00 | Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz | 3-0 |
Kolejka 28 | ||
17-04-2021 (So) - 16:00 | Wigry Suwałki - Bytovia Bytów | 4-1 |
17-04-2021 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda | 2-1 |
17-04-2021 (So) - 16:00 | Skra Częstochowa - Hutnik Kraków | 0-1 |
17-04-2021 (So) - 16:00 | Olimpia Elbląg - Lech II Poznań | 3-1 |
18-04-2021 (N) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce | 1-2 |
18-04-2021 (N) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów | 3-4 |
18-04-2021 (N) - 17:50 | KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice | 0-2 |
11-05-2021 (Wt) - 16:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Katowice | 0-0 |
26-05-2021 (Śr) - 15:00 | Znicz Pruszków - Górnik Polkowice | 0-1 |
Kolejka 29 | ||
23-04-2021 (Pt) - 19:30 | Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki | 1-1 |
23-04-2021 (Pt) - 13:00 | Stal Rzeszów - KKS Kalisz | 3-3 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków | 2-2 |
24-04-2021 (So) - 13:00 | Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg | 2-1 |
24-04-2021 (So) - 18:30 | GKS Katowice - Skra Częstochowa | 2-1 |
24-04-2021 (So) - 16:00 | Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków | 2-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław | 4-1 |
24-04-2021 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Motor Lublin | 0-1 |
25-04-2021 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-1 |
Kolejka 30 | ||
28-04-2021 (Śr) - 18:00 | Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice | 2-2 |
28-04-2021 (Śr) - 16:15 | Wigry Suwałki - Stal Rzeszów | 1-1 |
28-04-2021 (Śr) - 18:00 | KKS Kalisz - Sokół Ostróda | 2-0 |
28-04-2021 (Śr) - 15:00 | Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków | 0-0 |
28-04-2021 (Śr) - 17:00 | Garbarnia Kraków - GKS Katowice | 2-0 |
28-04-2021 (Śr) - 15:00 | Skra Częstochowa - Lech II Poznań | 0-0 |
28-04-2021 (Śr) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Górnik Polkowice | 0-0 |
28-04-2021 (Śr) - 15:00 | Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce | 0-0 |
28-04-2021 (Śr) - 15:30 | Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz | 2-0 |
Kolejka 31 | ||
01-05-2021 (So) - 18:00 | GKS Katowice - Śląsk II Wrocław | 1-3 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - KKS Kalisz | 0-2 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Ostróda - Wigry Suwałki | 0-1 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg | 3-1 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-2 |
02-05-2021 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Garbarnia Kraków | 0-0 |
02-05-2021 (N) - 13:00 | Stal Rzeszów - Motor Lublin | 1-3 |
02-05-2021 (N) - 13:30 | Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów | 3-1 |
03-05-2021 (Pn) - 15:00 | Górnik Polkowice - Skra Częstochowa | 2-1 |
Kolejka 32 | ||
08-05-2021 (So) - 13:00 | Bytovia Bytów - Stal Rzeszów | 0-2 |
08-05-2021 (So) - 19:00 | Motor Lublin - Sokół Ostróda | 4-1 |
08-05-2021 (So) - 17:30 | KKS Kalisz - GKS Katowice | 2-1 |
08-05-2021 (So) - 13:00 | Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań | 0-1 |
08-05-2021 (So) - 16:00 | Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice | 2-2 |
08-05-2021 (So) - 17:30 | Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce | 2-2 |
08-05-2021 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Grudziądz | 2-3 |
08-05-2021 (So) - 16:00 | Wigry Suwałki - Hutnik Kraków | 0-1 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków | 2-1 |
Kolejka 33 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków | 1-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa | 2-0 |
15-05-2021 (So) - 15:00 | Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław | 2-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Lech II Poznań - KKS Kalisz | 2-0 |
15-05-2021 (So) - 15:15 | GKS Katowice - Wigry Suwałki | 2-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Hutnik Kraków - Motor Lublin | 5-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Ostróda - Bytovia Bytów | 1-1 |
16-05-2021 (N) - 19:30 | Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice | 1-1 |
Kolejka 34 | ||
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Motor Lublin - GKS Katowice | 2-1 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Bytovia Bytów - Hutnik Kraków | 1-1 |
19-05-2021 (Śr) - 19:30 | Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda | 2-0 |
19-05-2021 (Śr) - 16:00 | Wigry Suwałki - Lech II Poznań | 1-0 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | KKS Kalisz - Górnik Polkowice | 1-1 |
19-05-2021 (Śr) - 16:00 | Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce | 1-2 |
19-05-2021 (Śr) - 17:00 | Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz | 2-3 |
19-05-2021 (Śr) - 15:00 | Skra Częstochowa - Znicz Pruszków | 3-2 |
19-05-2021 (Śr) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg | 0-0 |
Kolejka 35 | ||
22-05-2021 (So) - 18:15 | Górnik Polkowice - Wigry Suwałki | 2-2 |
22-05-2021 (So) - 15:00 | Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków | 0-0 |
22-05-2021 (So) - 00:00 | Stal Rzeszów - Sokół Ostróda | 3-1 |
23-05-2021 (N) - 15:00 | Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa | 1-0 |
23-05-2021 (N) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław | 2-4 |
23-05-2021 (N) - 16:00 | Pogoń Siedlce - KKS Kalisz | 0-0 |
23-05-2021 (N) - 13:00 | Lech II Poznań - Motor Lublin | 0-0 |
23-05-2021 (N) - 18:00 | GKS Katowice - Bytovia Bytów | 4-1 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice | 0-0 |
Kolejka 36 | ||
28-05-2021 (Pt) - 18:45 | Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice | 0-3 |
29-05-2021 (So) - 00:00 | Stal Rzeszów - Hutnik Kraków | 2-3 |
29-05-2021 (So) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków | 0-1 |
29-05-2021 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Lech II Poznań | 1-2 |
29-05-2021 (So) - 18:00 | Motor Lublin - Górnik Polkowice | 0-0 |
29-05-2021 (So) - 16:00 | Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce | 3-2 |
29-05-2021 (So) - 18:00 | KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz | 2-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg | 2-3 |
29-05-2021 (So) - 17:30 | Skra Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-1 |
Kolejka 37 | ||
05-06-2021 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Garbarnia Kraków | 0-0 |
05-06-2021 (So) - 15:00 | Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław | 1-4 |
05-06-2021 (So) - 14:00 | Znicz Pruszków - KKS Kalisz | 0-2 |
05-06-2021 (So) - 16:30 | Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki | 2-2 |
05-06-2021 (So) - 16:30 | Górnik Polkowice - Bytovia Bytów | 5-0 |
05-06-2021 (So) - 13:00 | Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice | 1-2 |
05-06-2021 (So) - 16:30 | Hutnik Kraków - Sokół Ostróda | 1-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Motor Lublin | 3-3 |
07-06-2021 (Pn) - 20:25 | GKS Katowice - Stal Rzeszów | 4-1 |
Kolejka 38 | ||
12-06-2021 (So) - 12:00 | Sokół Ostróda - GKS Katowice | 3-2 |
12-06-2021 (So) - 12:00 | Stal Rzeszów - Lech II Poznań | 0-2 |
12-06-2021 (So) - 12:00 | Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice | 1-1 |
12-06-2021 (So) - 12:00 | Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce | 4-3 |
12-06-2021 (So) - 12:00 | Motor Lublin - Olimpia Grudziądz | 5-2 |
12-06-2021 (So) - 12:00 | Wigry Suwałki - Znicz Pruszków | 0-0 |
12-06-2021 (So) - 12:00 | KKS Kalisz - Olimpia Elbląg | 1-1 |
12-06-2021 (So) - 12:00 | Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard Szczeciński | 5-1 |
12-06-2021 (So) - 12:00 | Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa | 4-4 |