Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Zabrze,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | Victoria Pilchowice - Orzeł Paczyna | 3-0 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Start Kleszczów - LKS Bujaków | 4-4 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Amator Rudziniec - Drama Kamieniec | 3-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Sparta Zabrze - Ślązak Bycina | 9-1 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Świbie - Pogoń Ziemięcice | 3-2 |
16-08-2020 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Gwarek II Ornontowice | 1-3 |
Kolejka 2 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Orzeł Paczyna | 4-2 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Gwarek II Ornontowice - Naprzód Świbie | 1-0 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - Sparta Zabrze | 0-3 |
23-08-2020 (N) - 12:00 | Drama Kamieniec - Start Kleszczów | 3-2 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | LKS Bujaków - Victoria Pilchowice | 0-5 |
23-09-2020 (Śr) - 17:00 | Ślązak Bycina - Amator Rudziniec | 1-2 |
Kolejka 3 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | Sparta Zabrze - Gwarek II Ornontowice | 2-3 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Victoria Pilchowice - Drama Kamieniec | 6-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Start Kleszczów - Ślązak Bycina | 6-2 |
30-08-2020 (N) - 17:30 | Orzeł Paczyna - LKS Bujaków | 3-0 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Amator Rudziniec - Pogoń Ziemięcice | 3-3 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Piast Pawłów | 5-1 |
Kolejka 4 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | Ślązak Bycina - Victoria Pilchowice | 0-6 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Drama Kamieniec - Orzeł Paczyna | 1-2 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Piast Pawłów - LKS Bujaków | 2-2 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | Pogoń Ziemięcice - Start Kleszczów | 1-2 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Amator Rudziniec | 4-1 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Naprzód Świbie | 0-4 |
Kolejka 5 | ||
12-09-2020 (So) - 11:00 | Victoria Pilchowice - Pogoń Ziemięcice | 7-2 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Start Kleszczów - Gwarek II Ornontowice | 1-2 |
12-09-2020 (So) - 13:30 | Sparta Zabrze - Ruch II Kozłów | 3-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Naprzód Świbie - Piast Pawłów | 8-1 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Paczyna - Ślązak Bycina | 1-1 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | LKS Bujaków - Drama Kamieniec | 8-0 |
Kolejka 6 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Piast Pawłów - Drama Kamieniec | 4-5 |
19-09-2020 (So) - 15:00 | Ślązak Bycina - LKS Bujaków | 4-0 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Naprzód Świbie - Sparta Zabrze | 5-0 |
20-09-2020 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Amator Rudziniec | 0-3 |
20-09-2020 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Victoria Pilchowice | 1-1 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Pogoń Ziemięcice - Orzeł Paczyna | 4-0 |
Kolejka 7 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Bujaków - Pogoń Ziemięcice | 3-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Paczyna - Gwarek II Ornontowice | 2-5 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Start Kleszczów - Ruch II Kozłów | 2-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Amator Rudziniec - Naprzód Świbie | 0-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Sparta Zabrze - Piast Pawłów | 4-0 |
27-09-2020 (N) - 12:00 | Drama Kamieniec - Ślązak Bycina | 2-4 |
Kolejka 8 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | Piast Pawłów - Ślązak Bycina | 4-0 |
03-10-2020 (So) - 16:00 | Sparta Zabrze - Amator Rudziniec | 6-1 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Pogoń Ziemięcice - Drama Kamieniec | 4-3 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Naprzód Świbie - Start Kleszczów | 1-3 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Victoria Pilchowice | 4-1 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - LKS Bujaków | 4-1 |
Kolejka 9 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | Ślązak Bycina - Pogoń Ziemięcice | 4-0 |
10-10-2020 (So) - 15:30 | Drama Kamieniec - Gwarek II Ornontowice | 3-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Paczyna - Ruch II Kozłów | 1-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Victoria Pilchowice - Naprzód Świbie | 0-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Start Kleszczów - Sparta Zabrze | 1-8 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Amator Rudziniec - Piast Pawłów | 2-1 |
Kolejka 10 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | Amator Rudziniec - Start Kleszczów | 1-0 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Sparta Zabrze - Victoria Pilchowice | 3-4 |
17-10-2020 (So) - 11:00 | Piast Pawłów - Pogoń Ziemięcice | 5-3 |
18-10-2020 (N) - 12:15 | Ruch II Kozłów - LKS Bujaków | 2-1 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Naprzód Świbie - Orzeł Paczyna | 7-0 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | Gwarek II Ornontowice - Ślązak Bycina | 2-1 |
Kolejka 11 | ||
25-10-2020 (N) - 14:00 | Pogoń Ziemięcice - Gwarek II Ornontowice | 0-1 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Drama Kamieniec - Ruch II Kozłów | 1-7 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LKS Bujaków - Naprzód Świbie | 0-7 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Orzeł Paczyna - Sparta Zabrze | 3-8 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Victoria Pilchowice - Amator Rudziniec | 5-2 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Start Kleszczów - Piast Pawłów | 1-2 |
Kolejka 12 | ||
07-11-2020 (So) - 10:15 | Piast Pawłów - Gwarek II Ornontowice | 1-5 |
08-11-2020 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Ślązak Bycina | 3-1 |
08-11-2020 (N) - 13:00 | Naprzód Świbie - Drama Kamieniec | 8-0 |
08-11-2020 (N) - 13:00 | Amator Rudziniec - Orzeł Paczyna | 0-4 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | Start Kleszczów - Victoria Pilchowice | 2-5 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Sparta Zabrze - LKS Bujaków | 8-0 |
Kolejka 13 | ||
14-11-2020 (So) - 13:00 | Pogoń Ziemięcice - Ruch II Kozłów | 0-0 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Ślązak Bycina - Naprzód Świbie | 1-7 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Drama Kamieniec - Sparta Zabrze | 3-5 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | LKS Bujaków - Amator Rudziniec | 5-3 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Orzeł Paczyna - Start Kleszczów | 4-4 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Victoria Pilchowice - Piast Pawłów | 4-0 |
Kolejka 14 | ||
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Ruch II Kozłów | 3-0 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Pogoń Ziemięcice - Naprzód Świbie | 0-4 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Ślązak Bycina - Sparta Zabrze | 0-4 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Drama Kamieniec - Amator Rudziniec | 4-1 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | LKS Bujaków - Start Kleszczów | 3-1 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Orzeł Paczyna - Victoria Pilchowice | 2-5 |
Kolejka 15 | ||
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Naprzód Świbie - Gwarek II Ornontowice | 2-2 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Sparta Zabrze - Pogoń Ziemięcice | 4-3 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Start Kleszczów - Drama Kamieniec | 4-4 |
03-06-2021 (Cz) - 13:00 | Victoria Pilchowice - LKS Bujaków | 4-4 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Orzeł Paczyna - Piast Pawłów | 3-1 |
24-06-2021 (Cz) - 18:00 | Amator Rudziniec - Ślązak Bycina | 0-1 |
Kolejka 16 | ||
17-06-2021 (Cz) - 18:00 | LKS Bujaków - Orzeł Paczyna | 2-0 |
17-06-2021 (Cz) - 18:00 | Drama Kamieniec - Victoria Pilchowice | 0-2 |
17-06-2021 (Cz) - 18:00 | Ślązak Bycina - Start Kleszczów | 0-2 |
17-06-2021 (Cz) - 18:00 | Pogoń Ziemięcice - Amator Rudziniec | 2-4 |
17-06-2021 (Cz) - 18:30 | Gwarek II Ornontowice - Sparta Zabrze | 0-2 |
17-06-2021 (Cz) - 18:00 | Piast Pawłów - Ruch II Kozłów | 1-6 |
Kolejka 17 | ||
19-06-2021 (So) - 17:00 | Amator Rudziniec - Gwarek II Ornontowice | 0-1 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | Naprzód Świbie - Ruch II Kozłów | 10-0 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | Start Kleszczów - Pogoń Ziemięcice | 3-1 |
20-06-2021 (N) - 13:00 | Victoria Pilchowice - Ślązak Bycina | 2-3 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | Orzeł Paczyna - Drama Kamieniec | 5-3 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | LKS Bujaków - Piast Pawłów | 3-0 |
Kolejka 18 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Naprzód Świbie | 1-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Drama Kamieniec - LKS Bujaków | 3-2 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Ślązak Bycina - Orzeł Paczyna | 0-3 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - Victoria Pilchowice | 2-2 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Start Kleszczów | 0-4 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Sparta Zabrze | 1-6 |
Kolejka 19 | ||
02-05-2021 (N) - 17:00 | Sparta Zabrze - Naprzód Świbie | 3-4 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Amator Rudziniec - Ruch II Kozłów | 0-3 v.o. |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Victoria Pilchowice - Gwarek II Ornontowice | 3-4 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Orzeł Paczyna - Pogoń Ziemięcice | 3-1 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | LKS Bujaków - Ślązak Bycina | 1-2 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Drama Kamieniec - Piast Pawłów | 3-1 |
Kolejka 20 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Sparta Zabrze | 0-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Ślązak Bycina - Drama Kamieniec | 1-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Ruch II Kozłów - Start Kleszczów | 1-4 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - LKS Bujaków | 1-0 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Gwarek II Ornontowice - Orzeł Paczyna | 7-1 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Naprzód Świbie - Amator Rudziniec | 7-0 |
Kolejka 21 | ||
16-05-2021 (N) - 17:00 | Drama Kamieniec - Pogoń Ziemięcice | 4-3 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | LKS Bujaków - Gwarek II Ornontowice | 0-3 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Ślązak Bycina - Piast Pawłów | 0-0 |
16-05-2021 (N) - 13:00 | Victoria Pilchowice - Ruch II Kozłów | 7-6 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Start Kleszczów - Naprzód Świbie | 0-9 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Amator Rudziniec - Sparta Zabrze | 1-3 |
Kolejka 22 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | Sparta Zabrze - Start Kleszczów | 4-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Amator Rudziniec | 2-1 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Naprzód Świbie - Victoria Pilchowice | 10-0 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Orzeł Paczyna | 4-3 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Drama Kamieniec | 4-0 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - Ślązak Bycina | 1-2 |
Kolejka 23 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | Start Kleszczów - Amator Rudziniec | 4-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Paczyna - Naprzód Świbie | 0-6 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Bujaków - Ruch II Kozłów | 3-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Ślązak Bycina - Gwarek II Ornontowice | 0-2 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Victoria Pilchowice - Sparta Zabrze | 1-2 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Ziemięcice - Piast Pawłów | 4-3 |
Kolejka 24 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Start Kleszczów | 4-3 |
06-06-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Pogoń Ziemięcice | 4-2 |
06-06-2021 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Drama Kamieniec | 0-1 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Naprzód Świbie - LKS Bujaków | 8-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Sparta Zabrze - Orzeł Paczyna | 2-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Amator Rudziniec - Victoria Pilchowice | 4-2 |
Kolejka 25 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | Victoria Pilchowice - Start Kleszczów | 1-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Paczyna - Amator Rudziniec | 2-1 |
12-06-2021 (So) - 14:30 | Drama Kamieniec - Naprzód Świbie | 0-5 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Bujaków - Sparta Zabrze | 1-2 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Ślązak Bycina - Ruch II Kozłów | 0-4 |
13-06-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Ornontowice - Piast Pawłów | 2-1 |
Kolejka 26 | ||
26-06-2021 (So) - 17:00 | Piast Pawłów - Victoria Pilchowice | 1-5 |
26-06-2021 (So) - 16:00 | Ruch II Kozłów - Pogoń Ziemięcice | 4-9 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Start Kleszczów - Orzeł Paczyna | 3-4 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Amator Rudziniec - LKS Bujaków | 2-1 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Sparta Zabrze - Drama Kamieniec | 5-3 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Naprzód Świbie - Ślązak Bycina | 3-0 |