Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Bytom,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | Tempo Stolarzowice - Orzeł Nakło Śl. | 1-3 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Orkan Dąbrówka G. | 3-1 |
08-08-2020 (So) - 11:00 | LKS Żyglin - Iskra Połomia | 5-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Bobrowniki - Iskra Lasowice | 1-2 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Przyszłość Nowe Chechło | 1-1 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | Unia Świerklaniec - Nitron Krupski Młyn | 3-3 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Sokół Zbrosławice | 0-0 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Tempo Stolarzowice | 4-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Unia Świerklaniec | 2-0 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Iskra Lasowice | 6-0 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Sokół Zbrosławice - Orzeł Bobrowniki | 1-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Iskra Połomia - Rodło Górniki | 0-2 |
16-08-2020 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Rozbark Bytom | 6-0 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - LKS Żyglin | 1-6 |
Kolejka 3 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Nitron Krupski Młyn | 3-4 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Tempo Stolarzowice - Przyszłość Nowe Chechło | 1-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Świerklaniec - Iskra Lasowice | 3-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Sokół Zbrosławice | 3-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Bobrowniki - Iskra Połomia | 1-4 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Gwarek II Tarnowskie Góry | 0-1 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Orkan Dąbrówka G. | 4-2 |
Kolejka 4 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - LKS Żyglin | 3-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Orzeł Nakło Śl. | 1-4 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Iskra Lasowice - Tempo Stolarzowice | 2-4 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Iskra Połomia - Piast Ożarowice | 1-5 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Rodło Górniki | 4-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - Orzeł Bobrowniki | 4-1 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Unia Świerklaniec | 1-1 |
Kolejka 5 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | Nitron Krupski Młyn - Przyszłość Nowe Chechło | 0-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Nakło Śl. - Iskra Lasowice | 2-3 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Tempo Stolarzowice - Sokół Zbrosławice | 1-2 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Świerklaniec - Iskra Połomia | 4-4 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Piast Ożarowice - Orkan Dąbrówka G. | 1-1 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Bobrowniki - Gwarek II Tarnowskie Góry | 0-4 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | Rodło Górniki - Rozbark Bytom | 1-4 |
Kolejka 6 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | Nitron Krupski Młyn - Iskra Lasowice | 0-1 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Bobrowniki - Rozbark Bytom | 2-2 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Iskra Połomia - Tempo Stolarzowice | 2-1 |
13-09-2020 (N) - 17:00 | LKS Żyglin - Rodło Górniki | 4-0 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Piast Ożarowice | 3-0 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | Orkan Dąbrówka G. - Unia Świerklaniec | 2-3 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Orzeł Nakło Śl. | 1-9 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Iskra Lasowice | 4-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Nakło Śl. - Iskra Połomia | 3-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Tempo Stolarzowice - Orkan Dąbrówka G. | 2-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Świerklaniec - Gwarek II Tarnowskie Góry | 1-5 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Piast Ożarowice - Rozbark Bytom | 1-2 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Bobrowniki - LKS Żyglin | 0-3 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Nitron Krupski Młyn - Sokół Zbrosławice | 2-3 |
Kolejka 8 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Żyglin - Piast Ożarowice | 4-3 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Świerklaniec - Rozbark Bytom | 1-5 |
26-09-2020 (So) - 16:30 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Tempo Stolarzowice | 3-3 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Orkan Dąbrówka G. - Orzeł Nakło Śl. | 1-6 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Iskra Połomia - Nitron Krupski Młyn | 3-4 |
27-09-2020 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Przyszłość Nowe Chechło | 1-3 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Rodło Górniki - Orzeł Bobrowniki | 4-0 |
Kolejka 9 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | Iskra Lasowice - Sokół Zbrosławice | 2-3 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Iskra Połomia | 5-1 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Nitron Krupski Młyn - Orkan Dąbrówka G. | 4-1 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Nakło Śl. - Gwarek II Tarnowskie Góry | 1-0 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Tempo Stolarzowice - Rozbark Bytom | 0-4 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Piast Ożarowice - Rodło Górniki | 3-2 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Unia Świerklaniec - LKS Żyglin | 1-4 |
Kolejka 10 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Żyglin - Tempo Stolarzowice | 3-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Bobrowniki - Piast Ożarowice | 0-4 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Iskra Połomia - Iskra Lasowice | 3-1 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Orkan Dąbrówka G. - Przyszłość Nowe Chechło | 0-5 |
11-10-2020 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Nitron Krupski Młyn | 7-2 |
11-10-2020 (N) - 11:00 | Rodło Górniki - Unia Świerklaniec | 3-2 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | Orzeł Nakło Śl. - Rozbark Bytom | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | Iskra Lasowice - Orkan Dąbrówka G. | 1-5 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Nitron Krupski Młyn - Rozbark Bytom | 5-1 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Nakło Śl. - LKS Żyglin | 1-6 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Tempo Stolarzowice - Rodło Górniki | 3-4 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Unia Świerklaniec - Orzeł Bobrowniki | 1-3 |
18-10-2020 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Iskra Połomia | 0-1 |
21-11-2020 (So) - 09:30 | Przyszłość Nowe Chechło - Gwarek II Tarnowskie Góry | 2-2 |
Kolejka 12 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Rozbark Bytom | 2-1 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | Orzeł Bobrowniki - Tempo Stolarzowice | 2-4 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Piast Ożarowice - Unia Świerklaniec | 11-0 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Żyglin - Nitron Krupski Młyn | 1-0 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Rodło Górniki - Orzeł Nakło Śl. | 1-5 |
25-10-2020 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Iskra Lasowice | 7-1 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Orkan Dąbrówka G. - Sokół Zbrosławice | 2-2 |
Kolejka 13 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Iskra Połomia - Orkan Dąbrówka G. | 2-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Sokół Zbrosławice - Gwarek II Tarnowskie Góry | 1-4 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Iskra Lasowice - Rozbark Bytom | 5-8 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Przyszłość Nowe Chechło - LKS Żyglin | 3-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Nitron Krupski Młyn - Rodło Górniki | 4-2 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Orzeł Nakło Śl. - Orzeł Bobrowniki | 7-1 |
31-10-2020 (So) - 15:30 | Piast Ożarowice - Tempo Stolarzowice | 2-3 |
Kolejka 14 | ||
07-11-2020 (So) - 14:00 | Unia Świerklaniec - Tempo Stolarzowice | 5-2 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Piast Ożarowice - Orzeł Nakło Śl. | 3-2 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Orzeł Bobrowniki - Nitron Krupski Młyn | 1-7 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | LKS Żyglin - Iskra Lasowice | 6-1 |
07-11-2020 (So) - 14:30 | Sokół Zbrosławice - Rozbark Bytom | 1-7 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Iskra Połomia | 5-0 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | Rodło Górniki - Przyszłość Nowe Chechło | 1-0 |
Kolejka 15 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | Iskra Połomia - Rozbark Bytom | 1-3 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Iskra Lasowice - Rodło Górniki | 1-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Przyszłość Nowe Chechło - Orzeł Bobrowniki | 7-0 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Nitron Krupski Młyn - Piast Ożarowice | 0-2 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Orzeł Nakło Śl. - Unia Świerklaniec | 4-0 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Orkan Dąbrówka G. - Gwarek II Tarnowskie Góry | 2-1 |
15-11-2020 (N) - 13:00 | Sokół Zbrosławice - LKS Żyglin | 0-4 |
Kolejka 16 | ||
12-05-2021 (Śr) - 18:00 | Orkan Dąbrówka G. - Rozbark Bytom | 1-2 |
12-05-2021 (Śr) - 18:00 | Iskra Połomia - LKS Żyglin | 0-2 |
12-05-2021 (Śr) - 18:00 | Sokół Zbrosławice - Rodło Górniki | 1-0 |
12-05-2021 (Śr) - 18:00 | Iskra Lasowice - Orzeł Bobrowniki | 2-3 |
12-05-2021 (Śr) - 18:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Piast Ożarowice | 4-2 |
12-05-2021 (Śr) - 18:00 | Nitron Krupski Młyn - Unia Świerklaniec | 4-0 |
12-05-2021 (Śr) - 18:00 | Orzeł Nakło Śl. - Tempo Stolarzowice | 5-0 |
Kolejka 17 | ||
01-06-2021 (Wt) - 18:00 | Tempo Stolarzowice - Nitron Krupski Młyn | 2-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Unia Świerklaniec - Przyszłość Nowe Chechło | 0-3 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Iskra Lasowice - Piast Ożarowice | 3-2 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Orzeł Bobrowniki - Sokół Zbrosławice | 1-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Rodło Górniki - Iskra Połomia | 1-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Żyglin - Orkan Dąbrówka G. | 5-0 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Rozbark Bytom - Gwarek II Tarnowskie Góry | 2-1 |
Kolejka 18 | ||
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - LKS Żyglin | 1-5 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Orkan Dąbrówka G. - Rodło Górniki | 2-2 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Iskra Połomia - Orzeł Bobrowniki | 5-1 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Sokół Zbrosławice - Piast Ożarowice | 2-0 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Iskra Lasowice - Unia Świerklaniec | 3-0 v.o. |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Tempo Stolarzowice | 4-2 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Nitron Krupski Młyn - Orzeł Nakło Śl. | 2-3 |
Kolejka 19 | ||
26-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Przyszłość Nowe Chechło | 2-3 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Tempo Stolarzowice - Iskra Lasowice | 6-0 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Unia Świerklaniec - Sokół Zbrosławice | 0-3 v.o. |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Iskra Połomia | 2-0 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Bobrowniki - Orkan Dąbrówka G. | 0-4 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Rozbark Bytom | 7-3 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Gwarek II Tarnowskie Góry | 1-1 |
Kolejka 20 | ||
30-06-2021 (Śr) - 18:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Nitron Krupski Młyn | 5-3 |
30-06-2021 (Śr) - 18:00 | Iskra Lasowice - Orzeł Nakło Śl. | 4-0 |
30-06-2021 (Śr) - 18:00 | Sokół Zbrosławice - Tempo Stolarzowice | 3-1 |
30-06-2021 (Śr) - 18:00 | Iskra Połomia - Unia Świerklaniec | 3-0 v.o. |
30-06-2021 (Śr) - 18:00 | Orkan Dąbrówka G. - Piast Ożarowice | 1-1 |
30-06-2021 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Orzeł Bobrowniki | 3-0 |
30-06-2021 (Śr) - 18:00 | Rozbark Bytom - Rodło Górniki | 5-0 |
Kolejka 21 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | Tempo Stolarzowice - Iskra Połomia | 0-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Sokół Zbrosławice | 7-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Iskra Lasowice - Nitron Krupski Młyn | 3-2 |
24-04-2021 (So) - 15:00 | Rozbark Bytom - Orzeł Bobrowniki | 1-1 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - LKS Żyglin | 0-2 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Unia Świerklaniec - Orkan Dąbrówka G. | 1-4 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Piast Ożarowice - Gwarek II Tarnowskie Góry | 0-3 |
Kolejka 22 | ||
01-05-2021 (So) - 17:00 | Iskra Lasowice - Przyszłość Nowe Chechło | 1-1 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Nitron Krupski Młyn | 3-6 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | Iskra Połomia - Orzeł Nakło Śl. | 1-4 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - Tempo Stolarzowice | 1-0 |
01-05-2021 (So) - 15:30 | LKS Żyglin - Orzeł Bobrowniki | 3-0 |
02-05-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Unia Świerklaniec | 2-0 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Rozbark Bytom - Piast Ożarowice | 1-2 |
Kolejka 23 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Bobrowniki - Rodło Górniki | 4-3 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - LKS Żyglin | 1-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Unia Świerklaniec | 3-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Tempo Stolarzowice - Gwarek II Tarnowskie Góry | 1-4 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Orkan Dąbrówka G. | 0-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Iskra Połomia | 4-0 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Sokół Zbrosławice | 4-1 |
Kolejka 24 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Unia Świerklaniec | 9-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Tempo Stolarzowice | 3-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Iskra Połomia - Przyszłość Nowe Chechło | 1-3 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Iskra Lasowice | 5-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - Nitron Krupski Młyn | 2-0 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Orzeł Nakło Śl. | 0-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Piast Ożarowice | 0-2 |
Kolejka 25 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Orzeł Bobrowniki | 0-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Świerklaniec - Rodło Górniki | 2-5 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Tempo Stolarzowice - LKS Żyglin | 1-4 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Orzeł Nakło Śl. | 4-3 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Gwarek II Tarnowskie Góry | 3-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Orkan Dąbrówka G. | 0-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Iskra Lasowice - Iskra Połomia | 3-2 |
Kolejka 26 | ||
09-06-2021 (Śr) - 18:00 | Iskra Połomia - Sokół Zbrosławice | 2-1 |
09-06-2021 (Śr) - 18:00 | Orkan Dąbrówka G. - Iskra Lasowice | 1-1 |
10-06-2021 (Cz) - 18:30 | Rodło Górniki - Tempo Stolarzowice | 3-1 |
22-06-2021 (Wt) - 18:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Przyszłość Nowe Chechło | 1-3 |
22-06-2021 (Wt) - 19:30 | Rozbark Bytom - Nitron Krupski Młyn | 5-0 |
22-06-2021 (Wt) - 18:00 | LKS Żyglin - Orzeł Nakło Śl. | 0-3 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Bobrowniki - Unia Świerklaniec | 3-0 v.o. |
Kolejka 27 | ||
29-05-2021 (So) - 00:00 | Unia Świerklaniec - Piast Ożarowice | 0-3 v.o. |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Tempo Stolarzowice - Orzeł Bobrowniki | 4-0 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Rodło Górniki | 2-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - LKS Żyglin | 0-0 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Przyszłość Nowe Chechło | 2-2 |
29-05-2021 (So) - 11:00 | Iskra Lasowice - Gwarek II Tarnowskie Góry | 2-2 |
30-05-2021 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Orkan Dąbrówka G. | 1-0 |
Kolejka 28 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Sokół Zbrosławice | 0-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Iskra Lasowice | 6-0 v.o. |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Przyszłość Nowe Chechło | 3-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Bobrowniki - Orzeł Nakło Śl. | 2-5 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Tempo Stolarzowice - Piast Ożarowice | 1-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Nitron Krupski Młyn | 0-4 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - Iskra Połomia | 4-1 |
Kolejka 29 | ||
12-06-2021 (So) - 15:00 | Tempo Stolarzowice - Unia Świerklaniec | 3-0 v.o. |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Piast Ożarowice | 5-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Orzeł Bobrowniki | 3-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Rodło Górniki | 4-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Iskra Lasowice - LKS Żyglin | 2-10 |
12-06-2021 (So) - 17:15 | Rozbark Bytom - Sokół Zbrosławice | 4-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Iskra Połomia - Gwarek II Tarnowskie Góry | 0-3 |
Kolejka 30 | ||
19-06-2021 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Iskra Połomia | 6-1 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Żyglin - Sokół Zbrosławice | 4-0 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Bobrowniki - Przyszłość Nowe Chechło | 0-3 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Nitron Krupski Młyn | 5-2 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Unia Świerklaniec - Orzeł Nakło Śl. | 3-0 v.o. |
20-06-2021 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Iskra Lasowice | 2-2 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Orkan Dąbrówka G. | 3-1 |