Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Żywiec,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
09-08-2020 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS II Radziechowy | 8-2 |
09-08-2020 (N) - 11:00 | LKS Bystra - LKS Sopotnia | 5-1 |
09-08-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Jezioro Żywieckie | 1-1 |
09-08-2020 (N) - 16:00 | Sokół Słotwina - Jeleśnianka Jeleśna | 2-3 |
09-08-2020 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - Beskid Gilowice | 3-1 |
09-08-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - Soła Żywiec | 0-2 |
08-11-2020 (N) - 13:00 | LKS Czernichów - LKS Leśna | 2-6 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2020 (So) - 16:00 | LKS Bystra - LKS Jezioro Żywieckie | 1-6 |
16-08-2020 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Babia Góra | 1-0 |
16-08-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Juszczyna | 1-1 |
16-08-2020 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - Sokół Słotwina | 4-3 |
16-08-2020 (N) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Skrzyczne Lipowa | 2-1 |
16-08-2020 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Leśna | 1-2 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | LKS Sopotnia - LKS Czernichów | 3-1 |
Kolejka 3 | ||
19-08-2020 (Śr) - 18:00 | LKS Leśna - LKS Sopotnia | 8-1 |
22-08-2020 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - LKS Jezioro Żywieckie | 3-2 |
23-08-2020 (N) - 11:00 | LKS Bystra - Jeleśnianka Jeleśna | 4-4 |
23-08-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Beskid Gilowice | 1-1 |
23-08-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS II Radziechowy | 0-0 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Sokół Słotwina - Soła Żywiec | 0-1 |
08-11-2020 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - Koszarawa II Żywiec | 2-2 |
Kolejka 4 | ||
30-08-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Juszczyna | 2-1 |
30-08-2020 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - Sokół Słotwina | 5-1 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Skrzyczne Lipowa | 7-0 |
30-08-2020 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - LKS Bystra | 1-2 |
30-08-2020 (N) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Czernichów | 2-1 |
30-08-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Jezioro Żywieckie | 4-1 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Sopotnia | 3-1 |
Kolejka 5 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - Beskid Gilowice | 3-5 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Bystra - Soła Żywiec | 4-1 |
06-09-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Koszarawa II Żywiec | 4-2 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | Sokół Słotwina - LKS Babia Góra | 5-2 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - LKS II Radziechowy | 1-0 |
06-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Jeleśnianka Jeleśna | 4-0 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Jezioro Żywieckie | 3-3 |
Kolejka 6 | ||
13-09-2020 (N) - 14:00 | LKS Juszczyna - Sokół Słotwina | 1-2 |
13-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - Skrzyczne Lipowa | 3-0 |
13-09-2020 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Bystra | 1-2 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Czernichów | 6-2 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Sopotnia | 3-2 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Jezioro Żywieckie | 5-0 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | Beskid Gilowice - LKS Leśna | 1-2 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - Koszarawa II Żywiec | 1-2 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Jezioro Żywieckie | 3-2 |
20-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Sopotnia - Beskid Gilowice | 2-2 |
20-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Soła Żywiec | 3-0 |
20-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Bystra - LKS Babia Góra | 2-5 |
20-09-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Juszczyna | 2-1 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Sokół Słotwina - LKS II Radziechowy | 3-0 |
Kolejka 8 | ||
27-09-2020 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - Skrzyczne Lipowa | 2-6 |
27-09-2020 (N) - 14:00 | LKS Juszczyna - LKS Bystra | 3-3 |
27-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Czernichów | 3-1 |
27-09-2020 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Leśna | 0-2 |
27-09-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Sopotnia | 4-1 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - LKS Jezioro Żywieckie | 4-1 |
27-09-2020 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Jeleśnianka Jeleśna | 0-5 |
Kolejka 9 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Bystra - Sokół Słotwina | 4-6 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - LKS Juszczyna | 3-1 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Beskid Gilowice | 1-3 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie | 3-3 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - Koszarawa II Żywiec | 0-2 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Babia Góra | 4-2 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS II Radziechowy | 3-4 |
Kolejka 10 | ||
11-10-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Bystra | 5-0 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Czernichów | 1-1 |
11-10-2020 (N) - 14:00 | LKS Juszczyna - LKS Leśna | 2-4 |
11-10-2020 (N) - 11:00 | LKS Babia Góra - LKS Sopotnia | 4-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie | 2-0 |
11-10-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Jeleśnianka Jeleśna | 0-3 |
11-10-2020 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Beskid Gilowice | 1-2 |
Kolejka 11 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - Skrzyczne Lipowa | 2-9 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Koszarawa II Żywiec | 1-3 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Jezioro Żywieckie | 9-1 |
18-10-2020 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Juszczyna | 1-3 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Sokół Słotwina | 8-0 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - Soła Żywiec | 4-1 |
07-11-2020 (So) - 14:30 | LKS Bystra - LKS II Radziechowy | 5-2 |
Kolejka 12 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Bystra - LKS Czernichów | 4-2 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Koszarawa II Żywiec - Beskid Gilowice | 1-2 |
24-10-2020 (So) - 15:30 | Skrzyczne Lipowa - LKS Leśna | 1-6 |
25-10-2020 (N) - 14:30 | Sokół Słotwina - LKS Sopotnia | 3-3 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LKS Juszczyna - LKS Jezioro Żywieckie | 1-4 |
25-10-2020 (N) - 14:30 | LKS Babia Góra - Jeleśnianka Jeleśna | 4-0 |
25-10-2020 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Soła Żywiec | 2-2 |
Kolejka 13 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Soła Żywiec - Koszarawa II Żywiec | 3-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Beskid Gilowice - LKS Babia Góra | 2-3 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Juszczyna | 0-3 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Sokół Słotwina - LKS Jezioro Żywieckie | 3-3 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Sopotnia - Skrzyczne Lipowa | 4-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Leśna - LKS Bystra | 3-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Czernichów - LKS II Radziechowy | 1-6 |
Kolejka 14 | ||
01-05-2021 (So) - 13:00 | LKS Leśna - LKS Czernichów | 2-3 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | LKS Sopotnia - LKS Bystra | 2-4 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Skrzyczne Lipowa | 0-3 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Sokół Słotwina | 1-0 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | Beskid Gilowice - LKS Juszczyna | 3-0 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Babia Góra | 1-1 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Koszarawa II Żywiec | 1-3 |
Kolejka 15 | ||
03-05-2021 (Pn) - 13:00 | LKS Babia Góra - Koszarawa II Żywiec | 2-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LKS Juszczyna - Soła Żywiec | 4-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Sokół Słotwina - Beskid Gilowice | 3-4 |
03-05-2021 (Pn) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Jeleśnianka Jeleśna | 1-1 |
03-05-2021 (Pn) - 12:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Bystra | 4-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LKS Czernichów - LKS Sopotnia | 1-5 |
03-05-2021 (Pn) - 15:00 | LKS Leśna - LKS II Radziechowy | 4-0 |
Kolejka 16 | ||
08-05-2021 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Czernichów | 3-6 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Leśna | 2-5 |
09-05-2021 (N) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Bystra | 2-3 |
09-05-2021 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - Skrzyczne Lipowa | 5-2 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Sokół Słotwina | 1-2 |
09-05-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Juszczyna | 1-3 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Babia Góra | 1-2 |
Kolejka 17 | ||
15-05-2021 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - Jeleśnianka Jeleśna | 6-2 |
16-05-2021 (N) - 14:30 | LKS Juszczyna - LKS Babia Góra | 1-0 |
16-05-2021 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - Koszarawa II Żywiec | 7-2 |
16-05-2021 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Soła Żywiec | 3-0 |
16-05-2021 (N) - 15:00 | LKS Bystra - Beskid Gilowice | 4-3 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Leśna | 0-3 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS II Radziechowy | 2-1 |
Kolejka 18 | ||
22-05-2021 (So) - 13:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Sopotnia | 2-4 |
23-05-2021 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Leśna | 2-3 |
23-05-2021 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - LKS Czernichów | 5-2 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Bystra | 0-2 |
23-05-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - Skrzyczne Lipowa | 2-2 |
23-05-2021 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - Sokół Słotwina | 2-1 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Juszczyna | 1-2 |
Kolejka 19 | ||
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Leśna - Beskid Gilowice | 3-2 |
29-05-2021 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - Soła Żywiec | 4-1 |
29-05-2021 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS II Radziechowy | 2-1 |
30-05-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - Jeleśnianka Jeleśna | 3-3 |
30-05-2021 (N) - 13:00 | LKS Bystra - Koszarawa II Żywiec | 3-1 |
30-05-2021 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Babia Góra | 3-0 |
30-05-2021 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Juszczyna | 2-3 |
Kolejka 20 | ||
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | Beskid Gilowice - LKS Sopotnia | 3-0 |
03-06-2021 (Cz) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Leśna | 1-7 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Czernichów | 2-3 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Bystra | 3-2 |
03-06-2021 (Cz) - 11:00 | LKS Juszczyna - Skrzyczne Lipowa | 2-2 |
03-06-2021 (Cz) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Sokół Słotwina | 1-0 |
09-06-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Jeleśnianka Jeleśna | 3-1 |
Kolejka 21 | ||
05-06-2021 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Beskid Gilowice | 1-0 |
05-06-2021 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - LKS Babia Góra | 3-2 |
06-06-2021 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Sokół Słotwina | 3-1 |
06-06-2021 (N) - 15:00 | LKS Bystra - LKS Juszczyna | 1-1 |
06-06-2021 (N) - 13:00 | LKS Leśna - Koszarawa II Żywiec | 5-0 |
06-06-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - Soła Żywiec | 1-2 |
06-06-2021 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS II Radziechowy | 2-0 |
Kolejka 22 | ||
12-06-2021 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Soła Żywiec | 7-1 |
12-06-2021 (So) - 15:00 | LKS Juszczyna - LKS Czernichów | 2-1 |
13-06-2021 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - Jeleśnianka Jeleśna | 6-2 |
13-06-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Sopotnia | 0-0 |
13-06-2021 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Leśna | 2-8 |
13-06-2021 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Bystra | 1-3 |
13-06-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Skrzyczne Lipowa | 3-1 |
Kolejka 23 | ||
19-06-2021 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - Sokół Słotwina | 2-1 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Koszarawa II Żywiec | 6-1 |
20-06-2021 (N) - 15:00 | LKS Bystra - Skrzyczne Lipowa | 3-1 |
20-06-2021 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - LKS II Radziechowy | 0-4 |
20-06-2021 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Juszczyna | 6-1 |
20-06-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Babia Góra | 1-0 |
20-06-2021 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Soła Żywiec | 4-3 |
Kolejka 24 | ||
26-06-2021 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Babia Góra | 6-1 |
27-06-2021 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Czernichów | 2-2 |
27-06-2021 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Beskid Gilowice | 3-0 |
27-06-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - Jeleśnianka Jeleśna | 8-0 |
27-06-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Bystra | 4-0 |
27-06-2021 (N) - 14:00 | LKS Juszczyna - LKS Sopotnia | 5-2 |
27-06-2021 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Leśna | 1-4 |
Kolejka 25 | ||
03-07-2021 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - LKS Bystra | 4-1 |
03-07-2021 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Juszczyna | 3-1 |
04-07-2021 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Skrzyczne Lipowa | 8-0 |
04-07-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - Sokół Słotwina | 5-2 |
04-07-2021 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Babia Góra | 4-2 |
04-07-2021 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - Koszarawa II Żywiec | 3-1 |
04-07-2021 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS II Radziechowy | 0-4 |
Kolejka 26 | ||
10-07-2021 (So) - 16:00 | LKS Babia Góra - Beskid Gilowice | 4-1 |
10-07-2021 (So) - 16:00 | LKS Juszczyna - Jeleśnianka Jeleśna | 0-2 |
10-07-2021 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Sokół Słotwina | 2-1 |
10-07-2021 (So) - 16:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Sopotnia | 2-4 |
10-07-2021 (So) - 16:00 | LKS Bystra - LKS Leśna | 3-6 |
10-07-2021 (So) - 16:00 | LKS II Radziechowy - LKS Czernichów | 1-1 |
10-07-2021 (So) - 16:00 | Koszarawa II Żywiec - Soła Żywiec | 4-2 |