Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Racibórz (3),
2020/2021
Kolejka 1 | ||
01-08-2020 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - LKS Krzyżanowice | 2-3 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Silesia Lubomia - Zameczek Czernica | 2-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | LKS 1908 Nędza - Unia Racibórz | 3-2 |
02-08-2020 (N) - 17:00 | LKS Tworków - Dąb Gaszowice | 2-1 |
02-08-2020 (N) - 15:00 | Naprzód Borucin - Czarni Gorzyce | 8-0 |
Kolejka 2 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - LKS Tworków | 2-5 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Dąb Gaszowice - Silesia Lubomia | 1-0 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Zameczek Czernica - LKS 1908 Nędza | 2-2 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Racibórz - Naprzód Borucin | 4-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Krzyżanowice - Czarni Gorzyce | 2-3 |
Kolejka 3 | ||
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | Czarni Gorzyce - Unia Racibórz | 2-0 |
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | Naprzód Borucin - Zameczek Czernica | 5-2 |
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | LKS 1908 Nędza - Dąb Gaszowice | 4-0 |
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | Silesia Lubomia - KS 1905 Krzanowice | 1-0 |
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | LKS Tworków - LKS Krzyżanowice | 3-1 |
Kolejka 4 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Krzyżanowice - Unia Racibórz | 3-5 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Zameczek Czernica - Czarni Gorzyce | 1-3 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Borucin - Dąb Gaszowice | 5-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - LKS 1908 Nędza | 5-1 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | LKS Tworków - Silesia Lubomia | 3-2 |
Kolejka 5 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Racibórz - Zameczek Czernica | 2-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | LKS 1908 Nędza - LKS Tworków | 2-0 |
23-08-2020 (N) - 15:00 | Naprzód Borucin - KS 1905 Krzanowice | 1-3 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Czarni Gorzyce - Dąb Gaszowice | 3-4 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice | 0-1 |
Kolejka 6 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | Silesia Lubomia - LKS 1908 Nędza | 0-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - Czarni Gorzyce | 0-3 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Dąb Gaszowice - Unia Racibórz | 0-5 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Krzyżanowice - Zameczek Czernica | 1-1 |
30-08-2020 (N) - 16:00 | LKS Tworków - Naprzód Borucin | 5-1 |
Kolejka 7 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | Zameczek Czernica - Dąb Gaszowice | 1-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Racibórz - KS 1905 Krzanowice | 9-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Czarni Gorzyce - LKS Tworków | 6-1 |
06-09-2020 (N) - 15:00 | Naprzód Borucin - Silesia Lubomia | 2-2 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | LKS 1908 Nędza - LKS Krzyżanowice | 0-1 |
Kolejka 8 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS 1908 Nędza - Naprzód Borucin | 1-5 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Silesia Lubomia - Czarni Gorzyce | 0-2 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | KS 1905 Krzanowice - Zameczek Czernica | 0-3 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Krzyżanowice - Dąb Gaszowice | 2-0 |
13-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Tworków - Unia Racibórz | 3-1 |
Kolejka 9 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Zameczek Czernica - LKS Tworków | 0-4 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Racibórz - Silesia Lubomia | 2-2 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Czarni Gorzyce - LKS 1908 Nędza | 1-1 |
20-09-2020 (N) - 15:00 | Naprzód Borucin - LKS Krzyżanowice | 3-3 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Dąb Gaszowice - KS 1905 Krzanowice | 2-3 |
Kolejka 10 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Zameczek Czernica - Silesia Lubomia | 3-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Racibórz - LKS 1908 Nędza | 2-2 |
27-09-2020 (N) - 11:00 | Czarni Gorzyce - Naprzód Borucin | 7-1 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Dąb Gaszowice - LKS Tworków | 1-4 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | LKS Krzyżanowice - KS 1905 Krzanowice | 3-0 |
Kolejka 11 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | Czarni Gorzyce - LKS Krzyżanowice | 3-0 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Naprzód Borucin - Unia Racibórz | 4-2 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | LKS 1908 Nędza - Zameczek Czernica | 2-0 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Silesia Lubomia - Dąb Gaszowice | 2-2 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Tworków - KS 1905 Krzanowice | 8-2 |
Kolejka 12 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Racibórz - Czarni Gorzyce | 3-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Zameczek Czernica - Naprzód Borucin | 2-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Dąb Gaszowice - LKS 1908 Nędza | 0-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | KS 1905 Krzanowice - Silesia Lubomia | 2-0 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Krzyżanowice - LKS Tworków | 2-0 |
Kolejka 13 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Racibórz - LKS Krzyżanowice | 2-0 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | Dąb Gaszowice - Naprzód Borucin | 1-2 |
11-11-2020 (Śr) - 13:30 | Silesia Lubomia - LKS Tworków | 1-2 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LKS 1908 Nędza - KS 1905 Krzanowice | 3-0 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Czarni Gorzyce - Zameczek Czernica | 3-3 |
Kolejka 14 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | Zameczek Czernica - Unia Racibórz | 3-9 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | KS 1905 Krzanowice - Naprzód Borucin | 1-4 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Krzyżanowice - Silesia Lubomia | 2-0 |
25-10-2020 (N) - 15:00 | Dąb Gaszowice - Czarni Gorzyce | 1-9 |
29-11-2020 (N) - 13:00 | LKS Tworków - LKS 1908 Nędza | 2-3 |
Kolejka 15 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Naprzód Borucin - LKS Tworków | 2-4 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Czarni Gorzyce - KS 1905 Krzanowice | 2-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Unia Racibórz - Dąb Gaszowice | 4-2 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Zameczek Czernica - LKS Krzyżanowice | 1-4 |
05-12-2020 (So) - 13:00 | LKS 1908 Nędza - Silesia Lubomia | 2-1 |
Kolejka 16 | ||
07-11-2020 (So) - 14:00 | Dąb Gaszowice - Zameczek Czernica | 0-2 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | KS 1905 Krzanowice - Unia Racibórz | 1-3 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza | 4-1 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | LKS Tworków - Czarni Gorzyce | 2-3 |
29-11-2020 (N) - 13:00 | Silesia Lubomia - Naprzód Borucin | 3-3 |
Kolejka 17 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | Dąb Gaszowice - LKS Krzyżanowice | 0-4 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Zameczek Czernica - KS 1905 Krzanowice | 3-2 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Unia Racibórz - LKS Tworków | 1-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Naprzód Borucin - LKS 1908 Nędza | 2-1 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Czarni Gorzyce - Silesia Lubomia | 2-2 |
Kolejka 18 | ||
21-11-2020 (So) - 13:00 | LKS Krzyżanowice - Naprzód Borucin | 4-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | LKS 1908 Nędza - Czarni Gorzyce | 0-2 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | KS 1905 Krzanowice - Dąb Gaszowice | 3-4 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Silesia Lubomia - Unia Racibórz | 0-3 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LKS Tworków - Zameczek Czernica | 5-2 |