Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Rybnik (3),
2020/2021
Kolejka 1 | ||
01-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - MKS 32 Radziejów | 2-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Granica Ruptawa - Polonia Marklowice | 1-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Płomień Połomia - Rymer Rybnik | 2-1 |
02-08-2020 (N) - 17:00 | Forteca Świerklany - Pierwszy Chwałowice | 2-1 |
02-08-2020 (N) - 17:00 | MKS Czerwionka - Gwiazda Skrzyszów | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | MKS 32 Radziejów - Granica Ruptawa | 4-3 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Płomień Połomia - Polonia Marklowice | 1-3 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Pierwszy Chwałowice - Rymer Rybnik | 3-0 v.o. |
09-08-2020 (N) - 17:00 | Gwiazda Skrzyszów - Polonia Łaziska Rybnickie | 2-0 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | Forteca Świerklany - MKS Czerwionka | 1-1 |
Kolejka 3 | ||
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | Rymer Rybnik - Polonia Marklowice | 1-1 |
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | Płomień Połomia - MKS 32 Radziejów | 2-2 |
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | Granica Ruptawa - Gwiazda Skrzyszów | 2-1 |
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | Polonia Łaziska Rybnickie - Forteca Świerklany | 1-1 |
12-08-2020 (Śr) - 17:30 | MKS Czerwionka - Pierwszy Chwałowice | 0-3 |
Kolejka 4 | ||
15-08-2020 (So) - 13:00 | Pierwszy Chwałowice - Polonia Marklowice | 1-2 |
15-08-2020 (So) - 14:00 | MKS 32 Radziejów - Rymer Rybnik | 0-1 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | MKS Czerwionka - Polonia Łaziska Rybnickie | 0-2 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Forteca Świerklany - Granica Ruptawa | 3-3 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Gwiazda Skrzyszów - Płomień Połomia | 0-3 |
Kolejka 5 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Pierwszy Chwałowice | 0-3 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Granica Ruptawa - MKS Czerwionka | 3-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Płomień Połomia - Forteca Świerklany | 3-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Marklowice - MKS 32 Radziejów | 4-2 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Rymer Rybnik - Gwiazda Skrzyszów | 2-4 |
Kolejka 6 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | Pierwszy Chwałowice - MKS 32 Radziejów | 1-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Gwiazda Skrzyszów - Polonia Marklowice | 1-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Forteca Świerklany - Rymer Rybnik | 2-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | MKS Czerwionka - Płomień Połomia | 1-3 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Granica Ruptawa | 3-1 |
Kolejka 7 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | MKS 32 Radziejów - Gwiazda Skrzyszów | 0-2 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Polonia Marklowice - Forteca Świerklany | 1-4 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Płomień Połomia - Polonia Łaziska Rybnickie | 5-3 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Granica Ruptawa - Pierwszy Chwałowice | 1-4 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | Rymer Rybnik - MKS Czerwionka | 4-0 |
Kolejka 8 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | Granica Ruptawa - Płomień Połomia | 1-1 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | MKS Czerwionka - Polonia Marklowice | 0-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Forteca Świerklany - MKS 32 Radziejów | 6-1 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Pierwszy Chwałowice - Gwiazda Skrzyszów | 0-2 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Rymer Rybnik | 2-5 |
Kolejka 9 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice | 1-3 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Rymer Rybnik - Granica Ruptawa | 1-8 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Gwiazda Skrzyszów - Forteca Świerklany | 1-2 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | MKS 32 Radziejów - MKS Czerwionka | 4-4 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Polonia Marklowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 3-1 |
Kolejka 10 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Rymer Rybnik - Płomień Połomia | 1-4 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Polonia Marklowice - Granica Ruptawa | 2-3 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | MKS 32 Radziejów - Polonia Łaziska Rybnickie | 1-2 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany | 1-3 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Gwiazda Skrzyszów - MKS Czerwionka | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | Rymer Rybnik - Pierwszy Chwałowice | 3-4 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Polonia Marklowice - Płomień Połomia | 1-3 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Granica Ruptawa - MKS 32 Radziejów | 7-1 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Gwiazda Skrzyszów | 0-4 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | MKS Czerwionka - Forteca Świerklany | 1-6 |
Kolejka 12 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | Polonia Marklowice - Rymer Rybnik | 3-6 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | MKS 32 Radziejów - Płomień Połomia | 1-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Gwiazda Skrzyszów - Granica Ruptawa | 1-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Pierwszy Chwałowice - MKS Czerwionka | 7-0 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Forteca Świerklany - Polonia Łaziska Rybnickie | 4-0 |
Kolejka 13 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - MKS Czerwionka | 4-1 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | Polonia Marklowice - Pierwszy Chwałowice | 1-8 |
11-11-2020 (Śr) - 11:00 | Rymer Rybnik - MKS 32 Radziejów | 1-2 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | Płomień Połomia - Gwiazda Skrzyszów | 4-1 |
11-11-2020 (Śr) - 13:30 | Granica Ruptawa - Forteca Świerklany | 0-1 |
Kolejka 14 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | MKS 32 Radziejów - Polonia Marklowice | 5-3 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Gwiazda Skrzyszów - Rymer Rybnik | 2-2 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | MKS Czerwionka - Granica Ruptawa | 0-5 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Pierwszy Chwałowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 3-0 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Forteca Świerklany - Płomień Połomia | 2-5 |
Kolejka 15 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Granica Ruptawa - Polonia Łaziska Rybnickie | 2-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Płomień Połomia - MKS Czerwionka | 5-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Rymer Rybnik - Forteca Świerklany | 5-3 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Polonia Marklowice - Gwiazda Skrzyszów | 0-3 v.o. |
31-10-2020 (So) - 14:00 | MKS 32 Radziejów - Pierwszy Chwałowice | 3-5 |
Kolejka 16 | ||
07-11-2020 (So) - 14:00 | Pierwszy Chwałowice - Granica Ruptawa | 5-1 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Płomień Połomia | 1-1 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | MKS Czerwionka - Rymer Rybnik | 0-3 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | Gwiazda Skrzyszów - MKS 32 Radziejów | 0-0 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | Forteca Świerklany - Polonia Marklowice | 7-0 |
Kolejka 17 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | Płomień Połomia - Granica Ruptawa | 5-0 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Polonia Marklowice - MKS Czerwionka | 4-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | MKS 32 Radziejów - Forteca Świerklany | 0-5 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Gwiazda Skrzyszów - Pierwszy Chwałowice | 0-2 |
15-11-2020 (N) - 10:30 | Rymer Rybnik - Polonia Łaziska Rybnickie | 2-1 |
Kolejka 18 | ||
21-11-2020 (So) - 13:00 | Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia | 3-5 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Granica Ruptawa - Rymer Rybnik | 1-1 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Polonia Marklowice | 1-2 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | MKS Czerwionka - MKS 32 Radziejów | 3-1 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Forteca Świerklany - Gwiazda Skrzyszów | 2-0 |