Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Bytom (1),
2020/2021
Kolejka 1 | ||
25-07-2020 (So) - 16:00 | Czarni Kozłowa Góra - Sokół Orzech | 0-2 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | KS Piekary - Odra Miasteczko Śl. | 1-1 |
25-07-2020 (So) - 11:00 | Silesia Miechowice - Orzeł Miedary | 1-2 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Górnik Bobrowniki Śl. | 2-3 |
Kolejka 2 | ||
01-08-2020 (So) - 17:00 | Olimpia Boruszowice - Czarni Kozłowa Góra | 5-2 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - KS Piekary | 5-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Silesia Miechowice | 1-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Unia Strzybnica | 7-1 |
Kolejka 3 | ||
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Orzeł Miedary | 1-3 |
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | Unia Strzybnica - Odra Miasteczko Śl. | 2-4 |
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | Silesia Miechowice - Sokół Orzech | 3-2 |
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | KS Piekary - Olimpia Boruszowice | 4-4 |
Kolejka 4 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Górnik Bobrowniki Śl. | 2-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Unia Strzybnica | 3-2 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Olimpia Boruszowice - Silesia Miechowice | 4-2 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - KS Piekary | 0-2 |
Kolejka 5 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Odra Miasteczko Śl. | 4-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Sokół Orzech | 2-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Olimpia Boruszowice | 2-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Czarni Kozłowa Góra | 5-0 |
Kolejka 6 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Orzeł Miedary | 1-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Olimpia Boruszowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Unia Strzybnica | 0-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | KS Piekary - Silesia Miechowice | 0-4 |
Kolejka 7 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Sokół Orzech | 2-0 |
29-08-2020 (So) - 11:00 | Orzeł Miedary - Olimpia Boruszowice | 7-2 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Czarni Kozłowa Góra | 5-2 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - KS Piekary | 2-1 |
Kolejka 8 | ||
04-09-2020 (Pt) - 18:00 | Silesia Miechowice - Unia Strzybnica | 4-4 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | KS Piekary - Górnik Bobrowniki Śl. | 5-1 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Olimpia Boruszowice - Odra Miasteczko Śl. | 0-4 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | Czarni Kozłowa Góra - Orzeł Miedary | 0-9 |
Kolejka 9 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | Sokół Orzech - Olimpia Boruszowice | 2-2 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Odra Miasteczko Śl. - Czarni Kozłowa Góra | 4-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Miedary - KS Piekary | 3-1 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Silesia Miechowice | 0-1 |
Kolejka 10 | ||
19-09-2020 (So) - 11:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Unia Strzybnica | 3-3 |
19-09-2020 (So) - 11:00 | Orzeł Miedary - Silesia Miechowice | 9-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Odra Miasteczko Śl. - KS Piekary | 1-1 |
19-09-2020 (So) - 14:30 | Sokół Orzech - Czarni Kozłowa Góra | 4-2 |
Kolejka 11 | ||
26-09-2020 (So) - 15:00 | Unia Strzybnica - Orzeł Miedary | 1-5 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śl. | 2-3 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | KS Piekary - Sokół Orzech | 2-2 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Czarni Kozłowa Góra - Olimpia Boruszowice | 0-3 |
Kolejka 12 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Miedary - Górnik Bobrowniki Śl. | 4-0 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Unia Strzybnica | 5-2 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Sokół Orzech - Silesia Miechowice | 0-3 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Olimpia Boruszowice - KS Piekary | 1-1 |
Kolejka 13 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Odra Miasteczko Śl. | 1-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Strzybnica - Sokół Orzech | 1-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Silesia Miechowice - Olimpia Boruszowice | 4-6 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | KS Piekary - Czarni Kozłowa Góra | 0-1 |
Kolejka 14 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Orzeł Miedary | 2-3 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Czarni Kozłowa Góra - Silesia Miechowice | 3-3 |
18-10-2020 (N) - 11:00 | Olimpia Boruszowice - Unia Strzybnica | 4-3 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | Sokół Orzech - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-0 |
Kolejka 15 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | Silesia Miechowice - KS Piekary | 3-2 |
24-10-2020 (So) - 13:30 | Unia Strzybnica - Czarni Kozłowa Góra | 3-3 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Olimpia Boruszowice | 4-1 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Miedary - Sokół Orzech | 6-1 |
Kolejka 16 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Sokół Orzech - Odra Miasteczko Śl. | 3-4 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Olimpia Boruszowice - Orzeł Miedary | 0-3 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Czarni Kozłowa Góra - Górnik Bobrowniki Śl. | 0-2 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | KS Piekary - Unia Strzybnica | 3-2 |
Kolejka 17 | ||
07-11-2020 (So) - 13:00 | Unia Strzybnica - Silesia Miechowice | 2-2 |
07-11-2020 (So) - 13:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - KS Piekary | 3-2 |
07-11-2020 (So) - 13:00 | Orzeł Miedary - Czarni Kozłowa Góra | 13-3 |
07-11-2020 (So) - 13:00 | Odra Miasteczko Śl. - Olimpia Boruszowice | 2-3 |
Kolejka 18 | ||
14-11-2020 (So) - 13:00 | Silesia Miechowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 6-4 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | KS Piekary - Orzeł Miedary | 2-5 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Boruszowice - Sokół Orzech | 3-1 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Czarni Kozłowa Góra - Odra Miasteczko Śl. | 2-6 |