Timetable
Piłka nożna -
IV liga,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
01-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Świdnica - Ruch Chorzów | 2-4 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - Błyskawica Gać | 1-2 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Rekord Bielsko-Biała | 1-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra | 1-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin | 0-4 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław | 1-4 |
01-08-2020 (So) - 15:00 | Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród | 1-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Goczałkowice - MKS Kluczbork | 2-3 |
02-08-2020 (N) - 17:00 | Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wlkp. | 5-1 |
Kolejka 2 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Ruch Chorzów | 1-4 |
08-08-2020 (So) - 17:30 | Warta Gorzów Wlkp. - Polonia Świdnica | 1-3 |
08-08-2020 (So) - 18:00 | MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze | 2-0 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - LKS Goczałkowice | 0-3 |
08-08-2020 (So) - 13:30 | Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica | 3-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg | 2-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - ROW Rybnik | 0-5 |
14-10-2020 (Śr) - 15:00 | Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice | 1-2 |
14-10-2020 (Śr) - 15:00 | Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry | 7-0 |
Kolejka 3 | ||
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | Stal Brzeg - Polonia Nysa | 7-1 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | ROW Rybnik - Błyskawica Gać | 1-1 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | Górnik II Zabrze - Piast Żmigród | 1-3 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | Polonia Świdnica - MKS Kluczbork | 1-2 |
12-08-2020 (Śr) - 19:20 | Ruch Chorzów - Warta Gorzów Wlkp. | 3-1 |
02-09-2020 (Śr) - 16:30 | Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra | 2-1 |
09-09-2020 (Śr) - 16:30 | LKS Goczałkowice - Ślęza Wrocław | 2-1 |
30-09-2020 (Śr) - 15:30 | Miedź II Legnica - Polonia Bytom | 2-3 |
30-09-2020 (Śr) - 16:00 | Pniówek Pawłowice - Zagłębie II Lubin | 2-1 |
Kolejka 4 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Warta Gorzów Wlkp. | 1-3 |
15-08-2020 (So) - 18:00 | MKS Kluczbork - Ruch Chorzów | 1-3 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Polonia Świdnica | 1-1 |
15-08-2020 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice | 1-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Stal Brzeg | 0-2 |
16-08-2020 (N) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze | 3-0 |
02-09-2020 (Śr) - 17:00 | Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice | 3-0 |
23-09-2020 (Śr) - 16:00 | Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-1 |
14-10-2020 (Śr) - 14:00 | Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork | 1-2 |
22-08-2020 (So) - 15:00 | Polonia Świdnica - Ślęza Wrocław | 2-5 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - Błyskawica Gać | 3-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Goczałkowice - Polonia Bytom | 1-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra | 1-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała | 2-0 |
22-08-2020 (So) - 19:20 | Ruch Chorzów - Piast Żmigród | 2-2 |
21-10-2020 (Śr) - 14:30 | Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Nysa | 3-1 |
18-11-2020 (Śr) - 13:00 | Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin | 0-2 |
Kolejka 6 | ||
29-08-2020 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Ruch Chorzów | 1-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - MKS Kluczbork | 0-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - Górnik II Zabrze | 2-2 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice | 1-3 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice | 2-2 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - Miedź II Legnica | 4-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-2 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Warta Gorzów Wlkp. | 1-2 |
16-09-2020 (Śr) - 17:00 | Zagłębie II Lubin - Polonia Świdnica | 6-0 |
Kolejka 7 | ||
05-09-2020 (So) - 16:30 | Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg | 1-1 |
05-09-2020 (So) - 13:00 | Miedź II Legnica - ROW Rybnik | 2-0 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Pniówek Pawłowice - Polonia Nysa | 3-2 |
05-09-2020 (So) - 15:00 | LKS Goczałkowice - Rekord Bielsko-Biała | 1-3 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | Polonia Świdnica - Polonia Bytom | 1-3 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Warta Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław | 0-3 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Piast Żmigród | 7-2 |
06-09-2020 (N) - 15:30 | Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra | 4-0 |
21-10-2020 (Śr) - 18:00 | Ruch Chorzów - Zagłębie II Lubin | 4-0 |
Kolejka 8 | ||
12-09-2020 (So) - 16:30 | Błyskawica Gać - Piast Żmigród | 3-1 |
12-09-2020 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wlkp. | 1-2 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Lechia Zielona Góra - Polonia Świdnica | 4-2 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze | 2-3 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Polonia Nysa - LKS Goczałkowice | 0-0 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Stal Brzeg - Miedź II Legnica | 1-1 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | ROW Rybnik - Pniówek Pawłowice | 1-4 |
13-09-2020 (N) - 15:00 | Polonia Bytom - Ruch Chorzów | 1-1 |
13-09-2020 (N) - 14:00 | Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork | 4-2 |
Kolejka 9 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Błyskawica Gać | 4-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg | 1-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Goczałkowice - ROW Rybnik | 2-3 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Górnik II Zabrze - Polonia Nysa | 4-0 |
19-09-2020 (So) - 15:00 | Polonia Świdnica - Rekord Bielsko-Biała | 0-3 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Polonia Bytom | 0-3 |
19-09-2020 (So) - 16:30 | MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin | 0-2 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Piast Żmigród - Ślęza Wrocław | 0-1 |
20-09-2020 (N) - 19:20 | Ruch Chorzów - Lechia Zielona Góra | 4-0 |
Kolejka 10 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wlkp. | 4-1 |
26-09-2020 (So) - 15:00 | Polonia Bytom - MKS Kluczbork | 1-1 |
26-09-2020 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród | 3-3 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Błyskawica Gać - Ślęza Wrocław | 2-2 |
26-09-2020 (So) - 18:00 | Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów | 1-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Polonia Nysa - Polonia Świdnica | 4-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | ROW Rybnik - Górnik II Zabrze | 2-0 |
26-09-2020 (So) - 15:00 | Stal Brzeg - LKS Goczałkowice | 2-3 |
27-09-2020 (N) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
03-10-2020 (So) - 15:30 | Miedź II Legnica - Błyskawica Gać | 2-2 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-3 |
03-10-2020 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Polonia Nysa | 4-0 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Rekord Bielsko-Biała | 1-0 |
03-10-2020 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin | 1-1 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Piast Żmigród - Polonia Bytom | 2-3 |
03-10-2020 (So) - 18:00 | MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra | 1-2 |
07-10-2020 (Śr) - 15:30 | Polonia Świdnica - ROW Rybnik | 2-1 |
28-10-2020 (Śr) - 14:00 | Górnik II Zabrze - Stal Brzeg | 1-3 |
Kolejka 12 | ||
09-10-2020 (Pt) - 15:00 | Polonia Bytom - Ślęza Wrocław | 0-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Błyskawica Gać - Zagłębie II Lubin | 0-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród | 1-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork | 4-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Polonia Nysa - Warta Gorzów Wlkp. | 1-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | ROW Rybnik - Ruch Chorzów | 0-2 |
10-10-2020 (So) - 14:00 | Stal Brzeg - Polonia Świdnica | 5-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice | 0-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice | 2-0 |
Kolejka 13 | ||
17-10-2020 (So) - 14:30 | Pniówek Pawłowice - Błyskawica Gać | 3-0 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | LKS Goczałkowice - Miedź II Legnica | 1-3 |
17-10-2020 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Stal Brzeg | 3-2 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Warta Gorzów Wlkp. - ROW Rybnik | 0-0 |
17-10-2020 (So) - 18:00 | MKS Kluczbork - Polonia Nysa | 2-0 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała | 1-1 |
17-10-2020 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom | 2-0 |
18-10-2020 (N) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra | 1-1 |
04-11-2020 (Śr) - 13:00 | Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-2 |
Kolejka 14 | ||
24-10-2020 (So) - 14:30 | Błyskawica Gać - Polonia Bytom | 1-5 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Polonia Nysa - Piast Żmigród | 1-2 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | ROW Rybnik - MKS Kluczbork | 3-2 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Stal Brzeg - Warta Gorzów Wlkp. | 0-0 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Świdnica | 5-0 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze | 2-1 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice | 1-0 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin | 0-1 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław | 1-1 |
Kolejka 15 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Polonia Świdnica - Miedź II Legnica | 1-0 |
31-10-2020 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Gwarek Tarnowskie Góry | 5-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Goczałkowice - Błyskawica Gać | 3-2 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Piast Żmigród - ROW Rybnik | 6-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice | 0-2 |
31-10-2020 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała | 1-2 |
31-10-2020 (So) - 13:00 | Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra | 2-0 |
18-11-2020 (Śr) - 13:30 | Ślęza Wrocław - Polonia Nysa | 4-2 |
25-11-2020 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - Stal Brzeg | 3-3 |
Kolejka 16 | ||
07-11-2020 (So) - 13:30 | Błyskawica Gać - Lechia Zielona Góra | 3-4 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom | 1-2 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Polonia Nysa - Zagłębie II Lubin | 2-0 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | ROW Rybnik - Ślęza Wrocław | 1-1 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Miedź II Legnica - Ruch Chorzów | 0-3 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Pniówek Pawłowice - Polonia Świdnica | 2-0 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | LKS Goczałkowice - Górnik II Zabrze | 1-1 |
18-11-2020 (Śr) - 13:30 | Stal Brzeg - Piast Żmigród | 1-4 |
25-11-2020 (Śr) - 13:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wlkp. | 1-2 |
Kolejka 17 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | Górnik II Zabrze - Błyskawica Gać | 5-0 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Polonia Świdnica - LKS Goczałkowice | 0-3 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Miedź II Legnica | 0-2 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry | 4-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Ślęza Wrocław - Stal Brzeg | 5-0 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - ROW Rybnik | 2-2 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Polonia Bytom - Polonia Nysa | 3-2 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała | 1-0 |
17-11-2020 (Wt) - 18:00 | Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice | 2-0 |
Kolejka 18 | ||
21-11-2020 (So) - 13:00 | Błyskawica Gać - Rekord Bielsko-Biała | 2-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | ROW Rybnik - Polonia Bytom | 0-2 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin | 1-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród | 0-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Miedź II Legnica - MKS Kluczbork | 2-2 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wlkp. | 3-1 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | LKS Goczałkowice - Ruch Chorzów | 2-1 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Górnik II Zabrze - Polonia Świdnica | 3-2 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Polonia Nysa - Lechia Zielona Góra | 0-3 |
Kolejka 19 | ||
28-11-2020 (So) - 13:00 | Polonia Świdnica - Błyskawica Gać | 0-5 |
28-11-2020 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Górnik II Zabrze | 1-0 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Warta Gorzów Wlkp. - LKS Goczałkowice | 1-2 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Piast Żmigród - Miedź II Legnica | 1-1 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry | 4-1 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Polonia Bytom - Stal Brzeg | 1-0 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Lechia Zielona Góra - ROW Rybnik | 2-2 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - Polonia Nysa | 3-0 |
29-11-2020 (N) - 13:00 | MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice | 0-3 |
Kolejka 20 | ||
06-03-2021 (So) - 15:00 | Błyskawica Gać - Polonia Nysa | 3-3 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Rekord Bielsko-Biała - ROW Rybnik | 0-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg | 0-0 |
06-03-2021 (So) - 13:00 | Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica | 3-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice | 1-2 |
06-03-2021 (So) - 14:30 | MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice | 0-0 |
06-03-2021 (So) - 14:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Górnik II Zabrze | 0-1 |
06-03-2021 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Polonia Świdnica | 3-0 |
07-03-2021 (N) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-0 |
Kolejka 21 | ||
13-03-2021 (So) - 15:00 | LKS Goczałkowice - Piast Żmigród | 2-0 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork | 3-0 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Polonia Świdnica - Warta Gorzów Wlkp. | 0-3 |
13-03-2021 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Błyskawica Gać | 4-0 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław | 2-1 |
13-03-2021 (So) - 12:00 | Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin | 1-1 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom | 1-0 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała | 1-3 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | ROW Rybnik - Polonia Nysa | 2-4 |
Kolejka 22 | ||
20-03-2021 (So) - 15:00 | Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-1 |
20-03-2021 (So) - 13:00 | Polonia Nysa - Stal Brzeg | 1-1 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | Błyskawica Gać - ROW Rybnik | 1-2 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | Polonia Bytom - Miedź II Legnica | 1-0 |
20-03-2021 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice | 2-3 |
20-03-2021 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice | 5-1 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | Piast Żmigród - Górnik II Zabrze | 3-1 |
20-03-2021 (So) - 14:30 | MKS Kluczbork - Polonia Świdnica | 2-1 |
20-03-2021 (So) - 14:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Ruch Chorzów | 1-2 |
Kolejka 23 | ||
27-03-2021 (So) - 12:00 | Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław | 0-4 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Polonia Świdnica - Piast Żmigród | 1-0 |
27-03-2021 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - MKS Kluczbork | 4-1 |
27-03-2021 (So) - 14:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Błyskawica Gać | 1-0 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | LKS Goczałkowice - Zagłębie II Lubin | 1-2 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom | 1-1 |
27-03-2021 (So) - 12:00 | Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra | 0-1 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała | 3-3 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Stal Brzeg - ROW Rybnik | 1-2 |
Kolejka 24 | ||
31-03-2021 (Śr) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze | 4-1 |
01-04-2021 (Cz) - 16:00 | Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica | 3-0 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Polonia Nysa - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-1 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Błyskawica Gać - Stal Brzeg | 1-4 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice | 0-2 |
03-04-2021 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - LKS Goczałkowice | 3-2 |
03-04-2021 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Polonia Świdnica | 2-1 |
03-04-2021 (So) - 14:00 | Piast Żmigród - Ruch Chorzów | 0-1 |
03-04-2021 (So) - 16:00 | MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wlkp. | 1-0 |
Kolejka 25 | ||
10-04-2021 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Błyskawica Gać | 0-1 |
10-04-2021 (So) - 15:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Piast Żmigród | 4-0 |
10-04-2021 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Ślęza Wrocław | 3-2 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Polonia Świdnica - Zagłębie II Lubin | 4-2 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Górnik II Zabrze - Polonia Bytom | 1-2 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | LKS Goczałkowice - Lechia Zielona Góra | 0-2 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała | 3-1 |
10-04-2021 (So) - 13:00 | Miedź II Legnica - Polonia Nysa | 0-0 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - ROW Rybnik | 2-1 |
Kolejka 26 | ||
16-04-2021 (Pt) - 17:00 | ROW Rybnik - Miedź II Legnica | 1-3 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Polonia Nysa - Pniówek Pawłowice | 0-2 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-1 |
17-04-2021 (So) - 15:00 | Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice | 3-2 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze | 0-0 |
17-04-2021 (So) - 16:00 | Polonia Bytom - Polonia Świdnica | 5-3 |
17-04-2021 (So) - 15:00 | Zagłębie II Lubin - Ruch Chorzów | 0-1 |
17-04-2021 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wlkp. | 1-0 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Piast Żmigród - MKS Kluczbork | 2-2 |
Kolejka 27 | ||
24-04-2021 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Polonia Bytom | 2-1 |
24-04-2021 (So) - 16:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Zagłębie II Lubin | 1-2 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław | 0-5 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Błyskawica Gać | 1-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Polonia Świdnica - Lechia Zielona Góra | 0-4 |
24-04-2021 (So) - 12:00 | Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała | 1-2 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | LKS Goczałkowice - Polonia Nysa | 4-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - ROW Rybnik | 2-1 |
24-04-2021 (So) - 13:00 | Miedź II Legnica - Stal Brzeg | 1-3 |
Kolejka 28 | ||
01-05-2021 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - LKS Goczałkowice | 1-1 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice | 1-0 |
01-05-2021 (So) - 13:00 | Błyskawica Gać - Gwarek Tarnowskie Góry | 3-2 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - Górnik II Zabrze | 1-2 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Polonia Świdnica | 7-3 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - Ruch Chorzów | 0-2 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - Warta Gorzów Wlkp. | 3-1 |
01-05-2021 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork | 4-0 |
01-05-2021 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Piast Żmigród | 2-2 |
Kolejka 29 | ||
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Lechia Zielona Góra | 1-1 |
05-05-2021 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - Polonia Bytom | 2-4 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin | 0-2 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Ślęza Wrocław - Błyskawica Gać | 5-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Ruch Chorzów - Rekord Bielsko-Biała | 3-2 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Świdnica - Polonia Nysa | 0-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Górnik II Zabrze - ROW Rybnik | 4-2 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Goczałkowice - Stal Brzeg | 1-1 |
05-05-2021 (Śr) - 16:00 | Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry | 3-2 |
Kolejka 30 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Miedź II Legnica | 2-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - Górnik II Zabrze | 0-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - Ruch Chorzów | 1-2 |
08-05-2021 (So) - 14:00 | Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wlkp. | 0-2 |
08-05-2021 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław | 0-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - Piast Żmigród | 2-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork | 2-2 |
09-05-2021 (N) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice | 2-2 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | ROW Rybnik - Polonia Świdnica | 0-0 |
Kolejka 31 | ||
15-05-2021 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Błyskawica Gać | 6-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Lechia Zielona Góra | 3-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała | 1-3 |
15-05-2021 (So) - 15:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Polonia Nysa | 0-0 |
15-05-2021 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - ROW Rybnik | 5-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Świdnica - Stal Brzeg | 2-6 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica | 3-1 |
16-05-2021 (N) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Polonia Bytom | 1-1 |
Kolejka 32 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze | 1-5 |
22-05-2021 (So) - 13:00 | Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice | 3-0 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Pniówek Pawłowice | 1-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - Ruch Chorzów | 1-3 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Warta Gorzów Wlkp. | 0-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - MKS Kluczbork | 1-3 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród | 2-0 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław | 1-3 |
22-05-2021 (So) - 17:30 | Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin | 1-0 |
Kolejka 33 | ||
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Piast Żmigród - Polonia Nysa | 4-0 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała | 8-2 |
26-05-2021 (Śr) - 17:00 | Zagłębie II Lubin - Lechia Zielona Góra | 4-1 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Bytom - Błyskawica Gać | 5-2 |
26-05-2021 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - ROW Rybnik | 3-3 |
26-05-2021 (Śr) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Stal Brzeg | 3-0 |
26-05-2021 (Śr) - 16:00 | Polonia Świdnica - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-0 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica | 0-1 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Goczałkowice - Pniówek Pawłowice | 1-2 |
Kolejka 34 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Chorzów | 0-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Miedź II Legnica - Polonia Świdnica | 3-1 |
29-05-2021 (So) - 15:00 | Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze | 1-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - LKS Goczałkowice | 1-0 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - MKS Kluczbork | 1-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Piast Żmigród | 1-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - Ślęza Wrocław | 3-3 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin | 4-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom | 1-4 |
Kolejka 35 | ||
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała | 3-0 |
02-06-2021 (Śr) - 17:00 | Zagłębie II Lubin - Polonia Nysa | 3-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Ślęza Wrocław - ROW Rybnik | 4-2 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-2 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Ruch Chorzów - Miedź II Legnica | 4-0 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Świdnica - Pniówek Pawłowice | 3-3 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice | 4-0 |
03-06-2021 (Cz) - 16:00 | Piast Żmigród - Stal Brzeg | 0-1 |
09-06-2021 (Śr) - 18:00 | Lechia Zielona Góra - Błyskawica Gać | 2-1 |
Kolejka 36 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Górnik II Zabrze | 3-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Goczałkowice - Polonia Świdnica | 1-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Ruch Chorzów | 2-3 |
05-06-2021 (So) - 13:00 | Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wlkp. | 2-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Zagłębie II Lubin | 0-4 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Polonia Nysa - Polonia Bytom | 2-2 |
06-06-2021 (N) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork | 2-1 |
06-06-2021 (N) - 14:00 | Stal Brzeg - Ślęza Wrocław | 1-1 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra | 2-1 |
Kolejka 37 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg | 1-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - ROW Rybnik | 3-1 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - Polonia Nysa | 2-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Błyskawica Gać | 5-1 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Miedź II Legnica | 1-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Pniówek Pawłowice | 0-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - LKS Goczałkowice | 1-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Polonia Świdnica - Górnik II Zabrze | 1-0 |
Kolejka 38 | ||
19-06-2021 (So) - 15:00 | Górnik II Zabrze - Ruch Chorzów | 2-1 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | LKS Goczałkowice - Warta Gorzów Wlkp. | 3-0 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork | 5-2 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Piast Żmigród | 0-3 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław | 0-2 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Stal Brzeg - Polonia Bytom | 3-2 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | ROW Rybnik - Lechia Zielona Góra | 2-2 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Polonia Nysa - Rekord Bielsko-Biała | 1-2 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Błyskawica Gać - Polonia Świdnica | 2-3 |