Timetable
Piłka nożna -
V liga Katowice gr 1,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
24-07-2020 (Pt) - 18:30 | Znicz Kłobuck - Sarmacja Będzin | 1-0 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - AKS Mikołów | 1-1 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska G. - Przemsza Siewierz | 1-3 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Ruch Radzionków | 2-1 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Warta Zawiercie | 1-1 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Raków II Częstochowa | 0-1 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
25-07-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Unia Kosztowy | 0-5 |
Kolejka 2 | ||
31-07-2020 (Pt) - 18:00 | Warta Zawiercie - RKS Grodziec | 3-0 v.o. |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - AKS Mikołów | 0-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Szczakowianka Jaworzno | 1-2 |
01-08-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Drama Zbrosławice | 0-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Znicz Kłobuck | 0-0 |
02-08-2020 (N) - 15:00 | Raków II Częstochowa - Gwarek Ornontowice | 1-1 |
02-08-2020 (N) - 16:00 | Polonia Łaziska G. - Szombierki Bytom | 4-2 |
02-09-2020 (Śr) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Śląsk Świętochłowice | 1-2 |
Kolejka 3 | ||
07-08-2020 (Pt) - 18:30 | Znicz Kłobuck - Ruch Radzionków | 4-1 |
08-08-2020 (So) - 11:00 | Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz | 0-0 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Sarmacja Będzin | 1-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Warta Zawiercie | 2-3 |
08-08-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Raków II Częstochowa | 0-2 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-1 |
08-08-2020 (So) - 11:00 | AKS Mikołów - Unia Kosztowy | 0-4 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Śląsk Świętochłowice - MKS Myszków | 0-1 |
Kolejka 4 | ||
14-08-2020 (Pt) - 17:30 | Unia Dąbrowa Górnicza - AKS Mikołów | 1-0 |
14-08-2020 (Pt) - 19:19 | Ruch Radzionków - Śląsk Świętochłowice | 1-0 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Unia Kosztowy | 1-5 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Drama Zbrosławice | 2-1 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Gwarek Ornontowice | 1-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | MKS Myszków - RKS Grodziec | 3-1 |
16-08-2020 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Szczakowianka Jaworzno | 1-0 |
16-08-2020 (N) - 16:00 | Polonia Łaziska G. - Znicz Kłobuck | 1-1 |
Kolejka 5 | ||
21-08-2020 (Pt) - 18:00 | Znicz Kłobuck - Szombierki Bytom | 1-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Polonia Łaziska G. | 0-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Ruch Radzionków | 4-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - MKS Myszków | 2-0 |
22-08-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Sarmacja Będzin | 1-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Warta Zawiercie | 0-5 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Raków II Częstochowa | 0-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-0 |
Kolejka 6 | ||
29-08-2020 (So) - 13:30 | Przemsza Siewierz - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-3 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Szczakowianka Jaworzno | 2-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Drama Zbrosławice | 6-3 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice | 3-1 |
29-08-2020 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - AKS Mikołów | 2-0 |
30-08-2020 (N) - 16:00 | Polonia Łaziska G. - RKS Grodziec | 3-0 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice | 2-3 |
30-08-2020 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Unia Kosztowy | 2-0 |
Kolejka 7 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | RKS Grodziec - Szombierki Bytom | 0-2 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska G. | 2-3 |
05-09-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Ruch Radzionków | 1-3 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Szczakowianka Jaworzno - MKS Myszków | 4-2 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | AKS Mikołów - Sarmacja Będzin | 0-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Kosztowy - Warta Zawiercie | 4-2 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Raków II Częstochowa | 2-0 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | Znicz Kłobuck - Przemsza Siewierz | 1-2 |
Kolejka 8 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa | 0-0 |
12-09-2020 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Sarmacja Będzin - Unia Kosztowy | 1-2 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | MKS Myszków - AKS Mikołów | 0-2 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Ruch Radzionków - Szczakowianka Jaworzno | 3-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice | 0-1 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Znicz Kłobuck - Śląsk Świętochłowice | 5-1 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | Polonia Łaziska G. - Drama Zbrosławice | 3-2 |
Kolejka 9 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz | 1-0 |
19-09-2020 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Znicz Kłobuck | 2-1 |
19-09-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Szombierki Bytom | 2-0 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Szczakowianka Jaworzno - Polonia Łaziska G. | 2-2 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | AKS Mikołów - Ruch Radzionków | 0-0 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Kosztowy - MKS Myszków | 3-1 |
19-09-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Sarmacja Będzin | 2-1 |
20-09-2020 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie | 1-1 |
Kolejka 10 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Przemsza Siewierz - Warta Zawiercie | 0-4 |
26-09-2020 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Raków II Częstochowa | 3-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | MKS Myszków - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Ruch Radzionków - Unia Kosztowy | 0-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Znicz Kłobuck - Gwarek Ornontowice | 0-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Śląsk Świętochłowice - RKS Grodziec | 2-1 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Polonia Łaziska G. - AKS Mikołów | 1-3 |
27-09-2020 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Szczakowianka Jaworzno | 2-2 |
Kolejka 11 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | RKS Grodziec - Przemsza Siewierz | 1-3 |
03-10-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Znicz Kłobuck | 1-4 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | AKS Mikołów - Szombierki Bytom | 1-0 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Kosztowy - Polonia Łaziska G. | 2-1 |
03-10-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Ruch Radzionków | 3-0 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Gwarek Ornontowice - Śląsk Świętochłowice | 3-2 |
03-10-2020 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Sarmacja Będzin | 0-0 |
04-10-2020 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - MKS Myszków | 1-0 |
Kolejka 12 | ||
10-10-2020 (So) - 12:00 | Przemsza Siewierz - Sarmacja Będzin | 0-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | MKS Myszków - Warta Zawiercie | 1-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa | 1-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Szombierki Bytom - Unia Kosztowy | 3-1 |
10-10-2020 (So) - 11:00 | Znicz Kłobuck - Szczakowianka Jaworzno | 3-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Śląsk Świętochłowice - Drama Zbrosławice | 2-2 |
10-10-2020 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Gwarek Ornontowice | 1-2 |
11-11-2020 (Śr) - 11:00 | Polonia Łaziska G. - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-5 |
Kolejka 13 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | AKS Mikołów - Znicz Kłobuck | 3-1 |
17-10-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Szombierki Bytom | 0-1 |
17-10-2020 (So) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Przemsza Siewierz | 1-2 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Szczakowianka Jaworzno - Śląsk Świętochłowice | 3-3 |
18-10-2020 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Polonia Łaziska G. | 5-0 |
11-11-2020 (Śr) - 11:00 | Sarmacja Będzin - MKS Myszków | 6-2 |
21-11-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - RKS Grodziec | 2-2 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Warta Zawiercie - Ruch Radzionków | 2-2 |
Kolejka 14 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | Gwarek Ornontowice - Drama Zbrosławice | 2-0 |
24-10-2020 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Szczakowianka Jaworzno | 0-4 |
24-10-2020 (So) - 12:00 | Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy | 1-2 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Szombierki Bytom - Raków II Częstochowa | 1-1 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Polonia Łaziska G. - Warta Zawiercie | 1-4 |
04-11-2020 (Śr) - 19:00 | Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin | 2-0 |
11-11-2020 (Śr) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - AKS Mikołów | 2-0 |
21-11-2020 (So) - 12:00 | Przemsza Siewierz - MKS Myszków | 0-2 |
Kolejka 15 | ||
31-10-2020 (So) - 11:30 | Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz | 0-0 |
31-10-2020 (So) - 11:00 | Sarmacja Będzin - Polonia Łaziska G. | 1-1 |
31-10-2020 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Szombierki Bytom | 4-0 |
31-10-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck | 2-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Szczakowianka Jaworzno - Gwarek Ornontowice | 1-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | AKS Mikołów - RKS Grodziec | 6-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Unia Kosztowy - Śląsk Świętochłowice | 1-1 |
05-12-2020 (So) - 13:00 | MKS Myszków - Ruch Radzionków | 0-2 |
Kolejka 16 | ||
07-11-2020 (So) - 14:00 | Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków | 1-0 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-3 |
07-11-2020 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Unia Kosztowy | 0-5 |
07-11-2020 (So) - 13:00 | Drama Zbrosławice - Szczakowianka Jaworzno | 5-1 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów | 1-1 |
08-11-2020 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin | 2-1 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Znicz Kłobuck - Raków II Częstochowa | 1-3 |
06-03-2021 (So) - 14:30 | Polonia Łaziska G. - MKS Myszków | 0-0 |
Kolejka 17 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | Szczakowianka Jaworzno - Przemsza Siewierz | 3-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | AKS Mikołów - Drama Zbrosławice | 0-0 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Unia Kosztowy - Gwarek Ornontowice | 0-2 |
14-11-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - RKS Grodziec | 4-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | MKS Myszków - Szombierki Bytom | 2-3 |
15-11-2020 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice | 3-0 |
28-11-2020 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck | 1-1 |
28-11-2020 (So) - 15:30 | Ruch Radzionków - Polonia Łaziska G. | 4-0 |
Kolejka 18 | ||
13-03-2021 (So) - 15:00 | Przemsza Siewierz - Polonia Łaziska G. | 1-4 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Ruch Radzionków - Szombierki Bytom | 0-0 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Sarmacja Będzin - Znicz Kłobuck | 0-1 |
13-03-2021 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Śląsk Świętochłowice | 3-1 |
13-03-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice | 2-0 |
13-03-2021 (So) - 13:30 | Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice | 2-2 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | AKS Mikołów - Szczakowianka Jaworzno | 1-2 |
14-03-2021 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - RKS Grodziec | 3-0 |
Kolejka 19 | ||
20-03-2021 (So) - 15:30 | AKS Mikołów - Przemsza Siewierz | 2-0 |
20-03-2021 (So) - 15:30 | Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa | 0-1 |
20-03-2021 (So) - 15:30 | RKS Grodziec - Warta Zawiercie | 1-9 |
20-03-2021 (So) - 15:30 | Śląsk Świętochłowice - Sarmacja Będzin | 1-0 |
20-03-2021 (So) - 15:30 | Znicz Kłobuck - MKS Myszków | 2-1 |
20-03-2021 (So) - 11:00 | Szombierki Bytom - Polonia Łaziska G. | 1-3 |
20-03-2021 (So) - 15:30 | Szczakowianka Jaworzno - Unia Kosztowy | 5-0 |
28-04-2021 (Śr) - 17:30 | Drama Zbrosławice - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-2 |
Kolejka 20 | ||
27-03-2021 (So) - 15:30 | Unia Kosztowy - AKS Mikołów | 1-1 |
27-03-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Szczakowianka Jaworzno | 4-3 |
27-03-2021 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice | 0-1 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Sarmacja Będzin - RKS Grodziec | 3-1 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | MKS Myszków - Śląsk Świętochłowice | 1-4 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Ruch Radzionków - Znicz Kłobuck | 1-0 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom | 1-1 |
28-03-2021 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Drama Zbrosławice | 2-1 |
Kolejka 21 | ||
03-04-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie | 2-0 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | RKS Grodziec - MKS Myszków | 0-3 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Gwarek Ornontowice - Sarmacja Będzin | 2-1 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Znicz Kłobuck - Polonia Łaziska G. | 4-0 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Szczakowianka Jaworzno - Raków II Częstochowa | 0-2 |
03-04-2021 (So) - 11:00 | AKS Mikołów - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-2 |
03-04-2021 (So) - 11:00 | Unia Kosztowy - Przemsza Siewierz | 1-1 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków | 0-0 |
Kolejka 22 | ||
10-04-2021 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska G. - Śląsk Świętochłowice | 3-2 |
10-04-2021 (So) - 11:00 | Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck | 0-2 |
10-04-2021 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - RKS Grodziec | 3-0 |
10-04-2021 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Gwarek Ornontowice | 3-1 |
10-04-2021 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Drama Zbrosławice | 1-0 |
10-04-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Kosztowy | 2-2 |
10-04-2021 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Szczakowianka Jaworzno | 0-2 |
11-04-2021 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - AKS Mikołów | 3-0 |
Kolejka 23 | ||
17-04-2021 (So) - 15:30 | Szczakowianka Jaworzno - Sarmacja Będzin | 3-0 |
17-04-2021 (So) - 13:00 | Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa | 1-7 |
17-04-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków | 1-2 |
17-04-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz | 0-2 |
17-04-2021 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom | 0-1 |
17-04-2021 (So) - 11:00 | AKS Mikołów - Warta Zawiercie | 1-3 |
18-04-2021 (N) - 17:00 | Drama Zbrosławice - MKS Myszków | 1-3 |
18-04-2021 (N) - 13:00 | RKS Grodziec - Polonia Łaziska G. | 2-5 |
Kolejka 24 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck | 1-2 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - RKS Grodziec | 2-1 |
24-04-2021 (So) - 16:00 | Polonia Łaziska G. - Gwarek Ornontowice | 2-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice | 1-2 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Szczakowianka Jaworzno | 2-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - AKS Mikołów | 1-1 |
24-04-2021 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Unia Kosztowy | 4-1 |
25-04-2021 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza | 5-1 |
Kolejka 25 | ||
30-04-2021 (Pt) - 18:00 | Unia Kosztowy - Sarmacja Będzin | 1-2 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz | 0-0 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie | 3-2 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | AKS Mikołów - MKS Myszków | 0-1 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków | 1-2 |
01-05-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Polonia Łaziska G. | 4-0 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom | 2-0 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Znicz Kłobuck | 0-4 |
Kolejka 26 | ||
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Przemsza Siewierz - Śląsk Świętochłowice | 4-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Znicz Kłobuck - RKS Grodziec | 3-0 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Szombierki Bytom - Drama Zbrosławice | 1-2 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Łaziska G. - Szczakowianka Jaworzno | 3-1 |
05-05-2021 (Śr) - 19:00 | Ruch Radzionków - AKS Mikołów | 2-0 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | MKS Myszków - Unia Kosztowy | 1-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Warta Zawiercie - Raków II Częstochowa | 1-1 |
Kolejka 27 | ||
08-05-2021 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz | 0-4 |
08-05-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków | 0-0 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Ruch Radzionków | 0-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Polonia Łaziska G. | 4-0 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Szombierki Bytom | 1-3 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck | 1-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Śląsk Świętochłowice | 2-3 |
09-05-2021 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin | 6-1 |
Kolejka 28 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Drama Zbrosławice | 3-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - RKS Grodziec | 4-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska G. - Unia Kosztowy | 3-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
15-05-2021 (So) - 15:00 | MKS Myszków - Raków II Częstochowa | 0-3 |
15-05-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie | 0-1 |
15-05-2021 (So) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - Gwarek Ornontowice | 2-1 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - AKS Mikołów | 2-1 |
Kolejka 29 | ||
22-05-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz | 1-0 |
22-05-2021 (So) - 10:30 | Warta Zawiercie - MKS Myszków | 1-1 |
22-05-2021 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Ruch Radzionków | 4-1 |
22-05-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Łaziska G. | 2-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Szombierki Bytom | 2-2 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Znicz Kłobuck | 1-5 |
22-05-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Śląsk Świętochłowice | 2-0 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec | 1-2 |
Kolejka 30 | ||
25-05-2021 (Wt) - 18:00 | MKS Myszków - Sarmacja Będzin | 3-1 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice | 2-2 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | RKS Grodziec - Drama Zbrosławice | 0-4 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Śląsk Świętochłowice - Szczakowianka Jaworzno | 5-1 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Znicz Kłobuck - AKS Mikołów | 3-0 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-0 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Łaziska G. - Raków II Częstochowa | 0-3 |
26-05-2021 (Śr) - 19:00 | Ruch Radzionków - Warta Zawiercie | 4-2 |
Kolejka 31 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Przemsza Siewierz | 1-0 |
29-05-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Ruch Radzionków | 3-2 |
29-05-2021 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Polonia Łaziska G. | 1-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Znicz Kłobuck | 1-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Śląsk Świętochłowice | 1-0 |
29-05-2021 (So) - 11:00 | Szczakowianka Jaworzno - RKS Grodziec | 3-2 |
29-05-2021 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Gwarek Ornontowice | 3-2 |
30-05-2021 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom | 2-4 |
Kolejka 32 | ||
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Przemsza Siewierz - Drama Zbrosławice | 1-0 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Szczakowianka Jaworzno | 1-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | RKS Grodziec - AKS Mikołów | 1-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy | 1-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Znicz Kłobuck - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-0 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Szombierki Bytom - Warta Zawiercie | 2-4 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Łaziska G. - Sarmacja Będzin | 4-0 |
02-06-2021 (Śr) - 19:00 | Ruch Radzionków - MKS Myszków | 1-1 |
Kolejka 33 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Przemsza Siewierz | 0-1 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Polonia Łaziska G. | 1-0 |
05-06-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Szombierki Bytom | 2-1 |
05-06-2021 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Śląsk Świętochłowice | 0-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - RKS Grodziec | 3-2 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice | 1-1 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Drama Zbrosławice | 0-2 |
06-06-2021 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Znicz Kłobuck | 1-0 |
Kolejka 34 | ||
11-06-2021 (Pt) - 18:00 | Znicz Kłobuck - Warta Zawiercie | 3-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Drama Zbrosławice - AKS Mikołów | 4-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy | - |
12-06-2021 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-3 |
12-06-2021 (So) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa | 2-1 |
12-06-2021 (So) - 10:00 | Szombierki Bytom - MKS Myszków | 2-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska G. - Ruch Radzionków | 0-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Szczakowianka Jaworzno | 2-3 |