Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 3,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - GLKS Kamiennik | 4-0 v.o. |
08-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Polski Świętów - LZS Jasienica G. | 2-3 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - LZS II Starowice | 9-1 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | Podzamcze Nysa - UKS Karnków | 2-5 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Łąka - LZS Trzeboszowice | 4-1 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - LZS Kałków | 4-1 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - GKS Grodków | 2-1 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LZS Dziewiętlice | 0-8 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - LKS Koperniki | 4-0 v.o. |
16-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Kałków - LZS Łąka | 3-1 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Trzeboszowice - Podzamcze Nysa | 4-2 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | UKS Karnków - LZS Polski Świętów | 2-0 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | LZS II Starowice - Orzeł Reńska Wieś | 3-10 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | GKS Grodków - GLKS Kamiennik | 7-2 |
Kolejka 3 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Koperniki - LKS Goświnowice | 1-6 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Polski Świętów - LZS Trzeboszowice | 4-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - UKS Karnków | 3-0 |
22-08-2020 (So) - 14:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Jasienica G. | 4-0 |
23-08-2020 (N) - 14:00 | Podzamcze Nysa - LZS Kałków | 1-1 |
23-08-2020 (N) - 14:00 | LZS Łąka - LZS Czarnolas | 1-3 |
23-08-2020 (N) - 14:00 | GLKS Kamiennik - LZS II Starowice | 1-8 |
Kolejka 4 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Jasienica G. - GLKS Kamiennik | 5-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | UKS Karnków - Orzeł Reńska Wieś | 1-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Kałków - LZS Polski Świętów | 4-0 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - Podzamcze Nysa | 7-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice | 6-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - LZS Łąka | 2-2 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | GKS Grodków - LZS II Starowice | 1-2 |
Kolejka 5 | ||
05-09-2020 (So) - 16:30 | LZS Polski Świętów - LZS Czarnolas | 3-2 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | LZS Dziewiętlice - LZS Kałków | 3-4 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Trzeboszowice | 3-1 |
06-09-2020 (N) - 14:00 | GLKS Kamiennik - UKS Karnków | 0-8 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | LZS II Starowice - LZS Jasienica G. | 2-6 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | Podzamcze Nysa - LKS Goświnowice | 1-8 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | LKS Koperniki - GKS Grodków | 2-5 |
Kolejka 6 | ||
12-09-2020 (So) - 14:00 | GKS Grodków - LZS Jasienica G. | 1-4 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | LZS Kałków - Orzeł Reńska Wieś | 1-3 |
12-09-2020 (So) - 14:00 | LZS Czarnolas - LZS Dziewiętlice | 3-3 |
13-09-2020 (N) - 13:30 | LKS Goświnowice - LZS Polski Świętów | 3-5 |
13-09-2020 (N) - 13:30 | LZS Trzeboszowice - GLKS Kamiennik | 18-3 |
13-09-2020 (N) - 13:30 | UKS Karnków - LZS II Starowice | 3-1 |
13-09-2020 (N) - 13:30 | LKS Koperniki - LZS Łąka | 3-0 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | LZS Dziewiętlice - LKS Goświnowice | 6-5 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Czarnolas | 2-0 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | LZS Jasienica G. - UKS Karnków | 3-6 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | GLKS Kamiennik - LZS Kałków | 2-6 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | LZS II Starowice - LZS Trzeboszowice | 6-1 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Podzamcze Nysa - LKS Koperniki | 4-0 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Łąka - GKS Grodków | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
26-09-2020 (So) - 14:00 | GKS Grodków - UKS Karnków | 3-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LZS Czarnolas - GLKS Kamiennik | 15-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Goświnowice - Orzeł Reńska Wieś | 1-4 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | LKS Koperniki - LZS Polski Świętów | 1-4 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Kałków - LZS II Starowice | 6-2 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Jasienica G. | 0-3 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Łąka - Podzamcze Nysa | 1-5 |
Kolejka 9 | ||
03-10-2020 (So) - 15:30 | LZS Jasienica G. - LZS Kałków | 1-2 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | LZS Polski Świętów - LZS Łąka | 3-0 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | LZS Dziewiętlice - LKS Koperniki | 6-3 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | Podzamcze Nysa - GKS Grodków | 3-2 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | GLKS Kamiennik - LKS Goświnowice | 1-7 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - LZS Czarnolas | 10-1 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | UKS Karnków - LZS Trzeboszowice | 4-0 |
Kolejka 10 | ||
10-10-2020 (So) - 13:30 | GKS Grodków - LZS Trzeboszowice | 4-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Koperniki - Orzeł Reńska Wieś | 2-3 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LZS Kałków - UKS Karnków | 5-1 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LZS Czarnolas - LZS Jasienica G. | 2-10 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Goświnowice - LZS II Starowice | 5-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LZS Łąka - LZS Dziewiętlice | 3-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Podzamcze Nysa - LZS Polski Świętów | 4-1 |
Kolejka 11 | ||
17-10-2020 (So) - 14:30 | LZS Polski Świętów - GKS Grodków | 1-5 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | LZS Dziewiętlice - Podzamcze Nysa | 2-3 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Łąka | 4-0 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | GLKS Kamiennik - LKS Koperniki | 0-10 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | UKS Karnków - LZS Czarnolas | 5-0 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | LZS Trzeboszowice - LZS Kałków | 3-7 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LZS Jasienica G. - LKS Goświnowice | 3-2 |
Kolejka 12 | ||
24-10-2020 (So) - 13:30 | GKS Grodków - LZS Kałków | 1-5 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | Podzamcze Nysa - Orzeł Reńska Wieś | 4-3 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | LZS Polski Świętów - LZS Dziewiętlice | 3-2 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LZS Czarnolas - LZS Trzeboszowice | 6-0 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LKS Goświnowice - UKS Karnków | 3-1 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LKS Koperniki - LZS II Starowice | 3-2 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LZS Łąka - GLKS Kamiennik | 3-0 |
Kolejka 13 | ||
07-11-2020 (So) - 13:30 | LZS Dziewiętlice - GKS Grodków | 5-1 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Polski Świętów | 6-1 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | LZS Jasienica G. - LKS Koperniki | 3-0 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | GLKS Kamiennik - Podzamcze Nysa | 1-7 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | LZS II Starowice - LZS Łąka | 5-2 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Trzeboszowice - LKS Goświnowice | 3-2 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Kałków - LZS Czarnolas | 10-0 |
Kolejka 14 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | LZS Dziewiętlice - Orzeł Reńska Wieś | 1-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | LZS Polski Świętów - GLKS Kamiennik | 5-2 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | GKS Grodków - LZS Czarnolas | 0-3 v.o. |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LKS Goświnowice - LZS Kałków | 1-2 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LKS Koperniki - UKS Karnków | 2-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Łąka - LZS Jasienica G. | 3-4 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Podzamcze Nysa - LZS II Starowice | 7-0 |
Kolejka 15 | ||
21-11-2020 (So) - 13:00 | Orzeł Reńska Wieś - GKS Grodków | 8-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | LZS Jasienica G. - Podzamcze Nysa | 2-5 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | GLKS Kamiennik - LZS Dziewiętlice | 1-10 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - LZS Polski Świętów | 0-0 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | UKS Karnków - LZS Łąka | 2-5 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LZS Trzeboszowice - LKS Koperniki | 1-4 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LZS Czarnolas - LKS Goświnowice | 0-4 v.o. |
Kolejka 16 | ||
06-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Jasienica G. - LZS Polski Świętów | 3-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | GLKS Kamiennik - Orzeł Reńska Wieś | 0-4 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | LZS II Starowice - LZS Dziewiętlice | 1-3 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | UKS Karnków - Podzamcze Nysa | 2-0 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Łąka | 5-2 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Kałków - LKS Koperniki | 1-1 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | GKS Grodków - LKS Goświnowice | 0-7 |
Kolejka 17 | ||
13-03-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS II Starowice | 1-0 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Polski Świętów - UKS Karnków | 0-2 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Łąka - LZS Kałków | 1-7 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | GLKS Kamiennik - GKS Grodków | 2-5 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica G. | 3-2 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | LKS Koperniki - LZS Czarnolas | 1-1 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Podzamcze Nysa - LZS Trzeboszowice | 2-3 |
Kolejka 18 | ||
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | LKS Goświnowice - LKS Koperniki | 2-0 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | LZS Czarnolas - LZS Łąka | 1-1 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | LZS Kałków - Podzamcze Nysa | 1-3 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | LZS Trzeboszowice - LZS Polski Świętów | 0-2 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | UKS Karnków - LZS Dziewiętlice | 1-0 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | LZS Jasienica G. - Orzeł Reńska Wieś | 3-0 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | LZS II Starowice - GLKS Kamiennik | 5-1 |
Kolejka 19 | ||
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | LZS II Starowice - GKS Grodków | 2-2 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | GLKS Kamiennik - LZS Jasienica G. | 1-9 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | Orzeł Reńska Wieś - UKS Karnków | 1-0 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Trzeboszowice | 3-2 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | LZS Polski Świętów - LZS Kałków | 1-1 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | Podzamcze Nysa - LZS Czarnolas | 1-2 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | LZS Łąka - LKS Goświnowice | 2-16 |
Kolejka 20 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Trzeboszowice - Orzeł Reńska Wieś | 0-3 v.o. |
13-06-2021 (N) - 17:00 | GKS Grodków - LKS Koperniki | 2-6 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - Podzamcze Nysa | 12-0 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - LZS Polski Świętów | 1-9 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Kałków - LZS Dziewiętlice | 2-3 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | UKS Karnków - GLKS Kamiennik | 5-2 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LZS II Starowice | 0-4 v.o. |
Kolejka 21 | ||
19-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Jasienica G. - GKS Grodków | 3-0 v.o. |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Kałków | 3-0 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Czarnolas | 7-1 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | LZS Polski Świętów - LKS Goświnowice | 1-3 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | GLKS Kamiennik - LZS Trzeboszowice | 3-3 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | LZS II Starowice - UKS Karnków | 5-1 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | LZS Łąka - LKS Koperniki | 0-12 |
Kolejka 22 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | LZS Czarnolas - Orzeł Reńska Wieś | 0-3 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LZS Trzeboszowice - LZS II Starowice | 1-5 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | GKS Grodków - LZS Łąka | 4-2 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - Podzamcze Nysa | 3-4 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - LZS Dziewiętlice | 3-0 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | UKS Karnków - LZS Jasienica G. | 1-1 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LZS Kałków - GLKS Kamiennik | 2-3 |
Kolejka 23 | ||
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | UKS Karnków - GKS Grodków | 2-2 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LZS Trzeboszowice | 8-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LZS II Starowice - LZS Kałków | 5-3 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | GLKS Kamiennik - LZS Czarnolas | 2-7 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - LKS Goświnowice | 0-3 v.o. |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LZS Polski Świętów - LKS Koperniki | 1-5 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Podzamcze Nysa - LZS Łąka | 7-0 |
Kolejka 24 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Koperniki - LZS Dziewiętlice | 2-0 |
09-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Kałków - LZS Jasienica G. | 0-1 |
09-05-2021 (N) - 14:00 | GKS Grodków - Podzamcze Nysa | 1-1 |
09-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Łąka - LZS Polski Świętów | 2-1 |
09-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Trzeboszowice - UKS Karnków | 1-1 |
09-05-2021 (N) - 14:00 | LKS Goświnowice - GLKS Kamiennik | 7-0 |
09-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Czarnolas - LZS II Starowice | 5-1 |
Kolejka 25 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Polski Świętów - Podzamcze Nysa | 3-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - LKS Koperniki | 2-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LZS Czarnolas | 7-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Trzeboszowice - GKS Grodków | 2-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | UKS Karnków - LZS Kałków | 2-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | LZS II Starowice - LKS Goświnowice | 4-4 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Łąka | 7-2 |
Kolejka 26 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Łąka - Orzeł Reńska Wieś | 1-13 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | GKS Grodków - LZS Polski Świętów | 2-3 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Podzamcze Nysa - LZS Dziewiętlice | 3-2 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - GLKS Kamiennik | 3-1 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - LZS Jasienica G. | 3-1 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - UKS Karnków | 0-1 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Kałków - LZS Trzeboszowice | 5-4 |
Kolejka 27 | ||
29-05-2021 (So) - 14:00 | Orzeł Reńska Wieś - Podzamcze Nysa | 5-1 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Kałków - GKS Grodków | 5-3 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Trzeboszowice - LZS Czarnolas | 0-3 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | UKS Karnków - LKS Goświnowice | 0-2 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | LZS II Starowice - LKS Koperniki | 0-3 v.o. |
30-05-2021 (N) - 14:00 | GLKS Kamiennik - LZS Łąka | 8-1 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Polski Świętów | 5-0 |
Kolejka 28 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Polski Świętów - Orzeł Reńska Wieś | 0-3 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | GKS Grodków - LZS Dziewiętlice | 2-7 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Podzamcze Nysa - GLKS Kamiennik | 3-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Łąka - LZS II Starowice | 2-3 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LKS Koperniki - LZS Jasienica G. | 2-3 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - LZS Trzeboszowice | 3-0 v.o. |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - LZS Kałków | 8-2 |
Kolejka 29 | ||
27-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Czarnolas - GKS Grodków | 6-5 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Kałków - LKS Goświnowice | 4-3 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | UKS Karnków - LKS Koperniki | 4-1 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Jasienica G. - LZS Łąka | 4-0 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | LZS II Starowice - Podzamcze Nysa | 1-2 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | GLKS Kamiennik - LZS Polski Świętów | 2-6 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Dziewiętlice | 6-2 |
Kolejka 30 | ||
03-07-2021 (So) - 17:00 | LZS Dziewiętlice - GLKS Kamiennik | 7-0 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LZS Polski Świętów - LZS II Starowice | 1-4 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Podzamcze Nysa - LZS Jasienica G. | 3-3 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LZS Łąka - UKS Karnków | 1-5 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LKS Koperniki - LZS Trzeboszowice | 5-0 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LKS Goświnowice - LZS Czarnolas | 9-2 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | GKS Grodków - Orzeł Reńska Wieś | 1-9 |