Timetable
Piłka nożna -
V liga Opole,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
25-07-2020 (So) - 17:00 | Porawie Większyce - Olimpia Lewin Brzeski | 9-0 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | LZS Walce - OKS Olesno | 1-2 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - LZS Starowice | 1-0 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - Małapanew Ozimek | 3-2 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - MKS Gogolin | 0-1 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - LZS Głuszyna | 0-0 |
25-07-2020 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Piast Strzelce Op. | 1-1 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Start Namysłów - Polonia Głubczyce | 2-0 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Swornica Czarnowąsy - Odra II Opole | 1-0 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Pogoń Prudnik | 2-2 |
26-07-2020 (N) - 15:00 | LZS Skorogoszcz - Chemik Kędzierzyn | 2-2 |
Kolejka 2 | ||
01-08-2020 (So) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - Swornica Czarnowąsy | 2-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Odra II Opole - Fortuna Głogówek | 6-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Porawie Większyce | 0-4 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Olimpia Lewin Brzeski | 0-2 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - LZS Skorogoszcz | 2-3 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Start Namysłów | 1-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Głuszyna - Skalnik Gracze | 2-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - Ruch Zdzieszowice | 0-5 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Małapanew Ozimek - Unia Głuchołazy | 2-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Starowice - Unia Krapkowice | 1-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Walce - Victoria Chrościce | 1-2 |
Kolejka 3 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Małapanew Ozimek | 2-2 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - LZS Starowice | 0-7 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - LZS Walce | 4-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - OKS Olesno | 2-1 |
08-08-2020 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - MKS Gogolin | 2-1 |
08-08-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Pogoń Prudnik | 2-0 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce | 1-2 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Chemik Kędzierzyn | 0-5 |
08-08-2020 (So) - 14:00 | Porawie Większyce - Odra II Opole | 4-0 |
09-08-2020 (N) - 15:00 | LZS Skorogoszcz - Piast Strzelce Op. | 2-2 |
09-09-2020 (Śr) - 17:30 | Start Namysłów - LZS Głuszyna | 0-3 |
Kolejka 4 | ||
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | OKS Olesno - Pogoń Prudnik | 2-3 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | Odra II Opole - Olimpia Lewin Brzeski | 3-1 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | Chemik Kędzierzyn - Porawie Większyce | 0-3 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | Polonia Głubczyce - Fortuna Głogówek | 3-3 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Swornica Czarnowąsy | 2-2 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | MKS Gogolin - Start Namysłów | 4-0 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | Małapanew Ozimek - Skalnik Gracze | 3-3 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | LZS Starowice - Ruch Zdzieszowice | 2-2 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | LZS Walce - Unia Głuchołazy | 3-1 |
12-08-2020 (Śr) - 18:00 | Victoria Chrościce - Unia Krapkowice | 1-3 |
02-09-2020 (Śr) - 17:30 | LZS Głuszyna - LZS Skorogoszcz | 3-0 |
Kolejka 5 | ||
15-08-2020 (So) - 11:00 | Skalnik Gracze - LZS Starowice | 1-0 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - Victoria Chrościce | 2-1 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Piast Strzelce Op. | 1-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - OKS Olesno | 6-1 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Chemik Kędzierzyn | 1-3 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Odra II Opole | 0-3 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Start Namysłów - Małapanew Ozimek | 2-0 |
16-08-2020 (N) - 15:00 | LZS Skorogoszcz - MKS Gogolin | 0-0 |
19-08-2020 (Śr) - 18:00 | Swornica Czarnowąsy - LZS Głuszyna | 0-1 |
16-09-2020 (Śr) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - LZS Walce | 6-1 |
23-09-2020 (Śr) - 17:00 | Porawie Większyce - Polonia Głubczyce | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Odra II Opole | 1-5 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - Pogoń Prudnik | 4-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Olimpia Lewin Brzeski | 11-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Porawie Większyce | 0-2 |
22-08-2020 (So) - 13:00 | LZS Głuszyna - Fortuna Głogówek | 3-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - Swornica Czarnowąsy | 1-2 |
22-08-2020 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - LZS Skorogoszcz | 1-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Starowice - Start Namysłów | 2-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Walce - Skalnik Gracze | 0-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - Ruch Zdzieszowice | 0-8 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - Unia Głuchołazy | 1-1 |
Kolejka 7 | ||
25-08-2020 (Wt) - 17:30 | LZS Skorogoszcz - LZS Starowice | 0-2 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Ruch Zdzieszowice - Unia Krapkowice | 2-1 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Skalnik Gracze - Victoria Chrościce | 0-1 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Start Namysłów - LZS Walce | 3-0 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Unia Głuchołazy - OKS Olesno | 3-4 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek | 0-3 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Fortuna Głogówek - MKS Gogolin | 1-1 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Porawie Większyce - LZS Głuszyna | 4-0 v.o. |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Olimpia Lewin Brzeski - Piast Strzelce Op. | 0-3 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce | 1-3 |
26-08-2020 (Śr) - 17:30 | Odra II Opole - Chemik Kędzierzyn | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Głuszyna - Olimpia Lewin Brzeski | 1-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Pogoń Prudnik | 6-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Odra II Opole | 2-1 |
29-08-2020 (So) - 13:00 | OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn | 1-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - Porawie Większyce | 0-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Małapanew Ozimek - Fortuna Głogówek | 4-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Starowice - Swornica Czarnowąsy | 6-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Walce - LZS Skorogoszcz | 2-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - Start Namysłów | 0-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - Skalnik Gracze | 3-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - Ruch Zdzieszowice | 0-5 |
Kolejka 9 | ||
05-09-2020 (So) - 16:30 | LZS Skorogoszcz - Victoria Chrościce | 2-4 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Start Namysłów - Unia Krapkowice | 1-2 |
05-09-2020 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy | 5-1 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Ruch Zdzieszowice - OKS Olesno | 4-0 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Swornica Czarnowąsy - LZS Walce | 3-1 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Fortuna Głogówek - LZS Starowice | 1-5 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Porawie Większyce - Małapanew Ozimek | 2-2 |
05-09-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin | 1-1 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Pogoń Prudnik - LZS Głuszyna | 1-3 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Odra II Opole - Piast Strzelce Op. | 0-3 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Chemik Kędzierzyn - Polonia Głubczyce | 4-2 |
Kolejka 10 | ||
12-09-2020 (So) - 16:30 | MKS Gogolin - Pogoń Prudnik | 6-1 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | LZS Głuszyna - Odra II Opole | 3-1 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Piast Strzelce Op. - Chemik Kędzierzyn | 1-1 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | OKS Olesno - Polonia Głubczyce | 2-1 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Małapanew Ozimek - Olimpia Lewin Brzeski | 3-0 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | LZS Starowice - Porawie Większyce | 2-4 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | LZS Walce - Fortuna Głogówek | 2-2 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Victoria Chrościce - Swornica Czarnowąsy | 8-0 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Unia Krapkowice - LZS Skorogoszcz | 1-2 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Unia Głuchołazy - Start Namysłów | 0-4 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Ruch Zdzieszowice - Skalnik Gracze | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Swornica Czarnowąsy - Unia Krapkowice | 3-1 |
19-09-2020 (So) - 13:00 | LZS Skorogoszcz - Unia Głuchołazy | 2-2 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Start Namysłów - Ruch Zdzieszowice | 1-6 |
19-09-2020 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - OKS Olesno | 1-3 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Fortuna Głogówek - Victoria Chrościce | 2-7 |
19-09-2020 (So) - 14:00 | Porawie Większyce - LZS Walce | 5-1 |
19-09-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Lewin Brzeski - LZS Starowice | 1-4 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Pogoń Prudnik - Małapanew Ozimek | 0-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Odra II Opole - MKS Gogolin | 0-4 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Chemik Kędzierzyn - LZS Głuszyna | 0-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Op. | 2-1 |
Kolejka 12 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Małapanew Ozimek - Odra II Opole | 2-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | MKS Gogolin - Chemik Kędzierzyn | 5-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LZS Głuszyna - Polonia Głubczyce | 4-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | OKS Olesno - Piast Strzelce Op. | 0-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LZS Starowice - Pogoń Prudnik | 3-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LZS Walce - Olimpia Lewin Brzeski | 3-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Victoria Chrościce - Porawie Większyce | 1-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Krapkowice - Fortuna Głogówek | 2-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Głuchołazy - Swornica Czarnowąsy | 3-1 |
26-09-2020 (So) - 15:00 | Ruch Zdzieszowice - LZS Skorogoszcz | 8-0 |
26-09-2020 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Start Namysłów | 1-1 |
Kolejka 13 | ||
03-10-2020 (So) - 15:30 | Porawie Większyce - Unia Krapkowice | 2-3 |
03-10-2020 (So) - 13:00 | Fortuna Głogówek - Unia Głuchołazy | 7-1 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Swornica Czarnowąsy - Ruch Zdzieszowice | 0-7 |
03-10-2020 (So) - 14:30 | Start Namysłów - OKS Olesno | 0-4 |
03-10-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Victoria Chrościce | 0-3 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Pogoń Prudnik - LZS Walce | 3-1 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Piast Strzelce Op. - LZS Głuszyna | 0-3 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Polonia Głubczyce - MKS Gogolin | 1-3 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek | 2-8 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Odra II Opole - LZS Starowice | 1-2 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | LZS Skorogoszcz - Skalnik Gracze | 3-1 |
Kolejka 14 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | OKS Olesno - LZS Głuszyna | 0-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | MKS Gogolin - Piast Strzelce Op. | 4-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | LZS Starowice - Chemik Kędzierzyn | 4-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | LZS Walce - Odra II Opole | 0-4 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Victoria Chrościce - Pogoń Prudnik | 3-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Krapkowice - Olimpia Lewin Brzeski | 5-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Start Namysłów - LZS Skorogoszcz | 2-1 |
10-10-2020 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Swornica Czarnowąsy | 0-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Ruch Zdzieszowice - Fortuna Głogówek | 4-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Głuchołazy - Porawie Większyce | 3-0 |
21-10-2020 (Śr) - 16:30 | Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce | 3-0 v.o. |
Kolejka 15 | ||
17-10-2020 (So) - 16:30 | Fortuna Głogówek - Skalnik Gracze | 1-2 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Porawie Większyce - Ruch Zdzieszowice | 0-3 v.o. |
17-10-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Unia Głuchołazy | 2-0 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Pogoń Prudnik - Unia Krapkowice | 2-2 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Odra II Opole - Victoria Chrościce | 8-0 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Chemik Kędzierzyn - LZS Walce | 7-1 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Polonia Głubczyce - LZS Starowice | 2-3 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Piast Strzelce Op. - Małapanew Ozimek | 1-0 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | LZS Głuszyna - MKS Gogolin | 1-1 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Swornica Czarnowąsy - Start Namysłów | 1-1 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | LZS Skorogoszcz - OKS Olesno | 1-3 |
Kolejka 16 | ||
24-10-2020 (So) - 14:30 | LZS Starowice - Piast Strzelce Op. | 3-0 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Start Namysłów - Fortuna Głogówek | 1-1 |
24-10-2020 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Porawie Większyce | 1-1 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Ruch Zdzieszowice - Olimpia Lewin Brzeski | 8-0 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Unia Głuchołazy - Pogoń Prudnik | 4-0 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Unia Krapkowice - Odra II Opole | 0-2 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Victoria Chrościce - Chemik Kędzierzyn | 2-4 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | OKS Olesno - MKS Gogolin | 1-2 |
24-10-2020 (So) - 14:30 | Małapanew Ozimek - LZS Głuszyna | 1-1 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LZS Skorogoszcz - Swornica Czarnowąsy | 4-0 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | LZS Walce - Polonia Głubczyce | 4-1 |
Kolejka 17 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno | 5-1 |
31-10-2020 (So) - 14:30 | Fortuna Głogówek - LZS Skorogoszcz | 0-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Porawie Większyce - Start Namysłów | 4-0 |
31-10-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Skalnik Gracze | 1-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice | 0-3 |
31-10-2020 (So) - 13:00 | Odra II Opole - Unia Głuchołazy | 0-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Polonia Głubczyce - Victoria Chrościce | 5-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Piast Strzelce Op. - LZS Walce | 2-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LZS Głuszyna - LZS Starowice | 0-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | MKS Gogolin - Małapanew Ozimek | 0-2 |
02-12-2020 (Śr) - 20:15 | Chemik Kędzierzyn - Unia Krapkowice | 2-2 |
Kolejka 18 | ||
07-11-2020 (So) - 14:00 | Victoria Chrościce - Piast Strzelce Op. | 5-3 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | LZS Walce - LZS Głuszyna | 0-6 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | LZS Starowice - MKS Gogolin | 2-2 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | OKS Olesno - Małapanew Ozimek | 3-5 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce | 0-3 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn | 0-2 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Ruch Zdzieszowice - Odra II Opole | 6-0 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Skalnik Gracze - Pogoń Prudnik | 1-0 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski | 2-2 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | LZS Skorogoszcz - Porawie Większyce | 4-0 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Swornica Czarnowąsy - Fortuna Głogówek | 1-5 |
Kolejka 19 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | Pogoń Prudnik - Start Namysłów | 0-0 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Lewin Brzeski - LZS Skorogoszcz | 1-2 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Porawie Większyce - Swornica Czarnowąsy | 3-0 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Fortuna Głogówek - OKS Olesno | 3-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Chemik Kędzierzyn - Ruch Zdzieszowice | 2-6 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Polonia Głubczyce - Unia Głuchołazy | 4-0 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Małapanew Ozimek - LZS Starowice | 1-2 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | MKS Gogolin - LZS Walce | 4-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | LZS Głuszyna - Victoria Chrościce | 2-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Piast Strzelce Op. - Unia Krapkowice | 0-1 |
25-11-2020 (Śr) - 18:00 | Odra II Opole - Skalnik Gracze | 1-0 |
Kolejka 20 | ||
21-11-2020 (So) - 13:00 | OKS Olesno - LZS Starowice | 1-2 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | LZS Walce - Małapanew Ozimek | 0-1 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Victoria Chrościce - MKS Gogolin | 2-2 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Unia Głuchołazy - Piast Strzelce Op. | 1-4 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Ruch Zdzieszowice - Polonia Głubczyce | 2-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Fortuna Głogówek - Porawie Większyce | 3-1 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Start Namysłów - Odra II Opole | 0-4 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Swornica Czarnowąsy - Olimpia Lewin Brzeski | 0-3 |
22-11-2020 (N) - 13:30 | Unia Krapkowice - LZS Głuszyna | 2-2 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LZS Skorogoszcz - Pogoń Prudnik | 7-0 |
12-12-2020 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn | 1-1 |
Kolejka 21 | ||
28-11-2020 (So) - 13:00 | Porawie Większyce - OKS Olesno | 2-0 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Fortuna Głogówek | 2-3 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Pogoń Prudnik - Swornica Czarnowąsy | 1-2 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Odra II Opole - LZS Skorogoszcz | 3-1 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Chemik Kędzierzyn - Start Namysłów | 3-1 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze | 2-1 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | LZS Głuszyna - Unia Głuchołazy | 2-0 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | MKS Gogolin - Unia Krapkowice | 2-2 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - Victoria Chrościce | 4-2 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | LZS Starowice - LZS Walce | 3-0 |
29-11-2020 (N) - 13:00 | Piast Strzelce Op. - Ruch Zdzieszowice | 0-2 |
Kolejka 22 | ||
06-03-2021 (So) - 15:00 | MKS Gogolin - Unia Głuchołazy | 0-1 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Małapanew Ozimek - Unia Krapkowice | 1-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Starowice - Victoria Chrościce | 7-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | OKS Olesno - LZS Walce | 1-1 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Głuszyna - Ruch Zdzieszowice | 0-1 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Piast Strzelce Op. - Skalnik Gracze | 1-2 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Polonia Głubczyce - Start Namysłów | 2-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Chemik Kędzierzyn - LZS Skorogoszcz | 0-1 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Odra II Opole - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Pogoń Prudnik - Fortuna Głogówek | 0-1 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Porawie Większyce | 1-1 |
Kolejka 23 | ||
13-03-2021 (So) - 15:00 | Swornica Czarnowąsy - Chemik Kędzierzyn | 0-3 v.o. |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Fortuna Głogówek - Odra II Opole | 0-0 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Porawie Większyce - Pogoń Prudnik | 1-2 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno | 1-1 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Start Namysłów - Piast Strzelce Op. | 0-3 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Skalnik Gracze - LZS Głuszyna | 0-1 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Victoria Chrościce - LZS Walce | 3-1 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Unia Krapkowice - LZS Starowice | 1-4 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Unia Głuchołazy - Małapanew Ozimek | 0-1 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Ruch Zdzieszowice - MKS Gogolin | 3-0 |
14-03-2021 (N) - 13:00 | LZS Skorogoszcz - Polonia Głubczyce | 1-1 |
Kolejka 24 | ||
20-03-2021 (So) - 15:00 | OKS Olesno - Victoria Chrościce | 3-2 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Walce - Unia Krapkowice | 1-2 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Starowice - Unia Głuchołazy | 3-0 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | Małapanew Ozimek - Ruch Zdzieszowice | 0-1 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | MKS Gogolin - Skalnik Gracze | 3-0 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Głuszyna - Start Namysłów | 3-0 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | Piast Strzelce Op. - LZS Skorogoszcz | 2-1 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | Polonia Głubczyce - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
20-03-2021 (So) - 15:00 | Chemik Kędzierzyn - Fortuna Głogówek | 2-4 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | Pogoń Prudnik - Olimpia Lewin Brzeski | 3-2 |
21-04-2021 (Śr) - 18:00 | Odra II Opole - Porawie Większyce | 1-3 |
Kolejka 25 | ||
27-03-2021 (So) - 15:30 | Fortuna Głogówek - Polonia Głubczyce | 3-1 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn | 2-1 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Olimpia Lewin Brzeski - Odra II Opole | 0-4 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Pogoń Prudnik - OKS Olesno | 2-3 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Swornica Czarnowąsy - Piast Strzelce Op. | 0-3 v.o. |
27-03-2021 (So) - 13:00 | LZS Skorogoszcz - LZS Głuszyna | 2-1 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Start Namysłów - MKS Gogolin | 2-1 |
27-03-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek | 0-3 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice | 2-4 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Unia Głuchołazy - LZS Walce | 2-0 |
27-03-2021 (So) - 15:30 | Unia Krapkowice - Victoria Chrościce | 3-1 |
Kolejka 26 | ||
03-04-2021 (So) - 13:00 | LZS Starowice - Skalnik Gracze | 1-1 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | LZS Walce - Ruch Zdzieszowice | 0-3 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Victoria Chrościce - Unia Głuchołazy | 3-3 |
03-04-2021 (So) - 11:00 | OKS Olesno - Unia Krapkowice | 2-0 |
03-04-2021 (So) - 11:00 | Małapanew Ozimek - Start Namysłów | 3-0 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | MKS Gogolin - LZS Skorogoszcz | 4-1 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | LZS Głuszyna - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Piast Strzelce Op. - Fortuna Głogówek | 2-1 |
03-04-2021 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Porawie Większyce | 0-1 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Chemik Kędzierzyn - Olimpia Lewin Brzeski | 3-1 |
03-04-2021 (So) - 13:00 | Odra II Opole - Pogoń Prudnik | 4-3 |
Kolejka 27 | ||
10-04-2021 (So) - 12:00 | Porawie Większyce - Piast Strzelce Op. | 1-0 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Głubczyce | 0-1 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Pogoń Prudnik - Chemik Kędzierzyn | 2-1 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Odra II Opole - OKS Olesno | 2-0 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Fortuna Głogówek - LZS Głuszyna | 2-1 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Swornica Czarnowąsy - MKS Gogolin | 0-3 v.o. |
10-04-2021 (So) - 13:30 | LZS Skorogoszcz - Małapanew Ozimek | 1-6 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Start Namysłów - LZS Starowice | 0-1 |
10-04-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - LZS Walce | 5-0 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Ruch Zdzieszowice - Victoria Chrościce | 5-0 |
10-04-2021 (So) - 16:00 | Unia Głuchołazy - Unia Krapkowice | 2-0 |
Kolejka 28 | ||
17-04-2021 (So) - 12:30 | LZS Walce - Start Namysłów | 4-1 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Victoria Chrościce - Skalnik Gracze | 2-4 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Unia Krapkowice - Ruch Zdzieszowice | 1-6 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | OKS Olesno - Unia Głuchołazy | 3-1 |
17-04-2021 (So) - 12:00 | LZS Starowice - LZS Skorogoszcz | 2-1 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Małapanew Ozimek - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
17-04-2021 (So) - 16:30 | MKS Gogolin - Fortuna Głogówek | 3-3 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | LZS Głuszyna - Porawie Większyce | 1-0 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Piast Strzelce Op. - Olimpia Lewin Brzeski | 2-0 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Polonia Głubczyce - Pogoń Prudnik | 7-2 |
17-04-2021 (So) - 16:30 | Chemik Kędzierzyn - Odra II Opole | 2-2 |
Kolejka 29 | ||
24-04-2021 (So) - 13:00 | Porawie Większyce - MKS Gogolin | 3-2 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Olimpia Lewin Brzeski - LZS Głuszyna | 1-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Piast Strzelce Op. | 0-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - OKS Olesno | 4-2 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Małapanew Ozimek | 1-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Swornica Czarnowąsy - LZS Starowice | 0-3 v.o. |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Unia Głuchołazy | 2-1 |
24-04-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Unia Krapkowice | 2-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Start Namysłów - Victoria Chrościce | 0-0 |
24-04-2021 (So) - 14:00 | LZS Skorogoszcz - LZS Walce | 0-1 |
25-04-2021 (N) - 18:00 | Odra II Opole - Polonia Głubczyce | 0-1 |
Kolejka 30 | ||
30-04-2021 (Pt) - 18:00 | Victoria Chrościce - LZS Skorogoszcz | 5-1 |
01-05-2021 (So) - 13:00 | OKS Olesno - Ruch Zdzieszowice | 1-5 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - Skalnik Gracze | 3-3 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - Start Namysłów | 2-0 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Walce - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
01-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Starowice - Fortuna Głogówek | 1-0 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Małapanew Ozimek - Porawie Większyce | 0-2 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - Olimpia Lewin Brzeski | 0-3 v.o. |
01-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Głuszyna - Pogoń Prudnik | 5-2 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Odra II Opole | 1-3 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Chemik Kędzierzyn | 4-0 |
Kolejka 31 | ||
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Pogoń Prudnik - MKS Gogolin | 4-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Odra II Opole - LZS Głuszyna | 0-0 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Chemik Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. | 0-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Głubczyce - OKS Olesno | 3-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Małapanew Ozimek | 2-2 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Porawie Większyce - LZS Starowice | 1-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Swornica Czarnowąsy - Victoria Chrościce | 0-3 v.o. |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Skorogoszcz - Unia Krapkowice | 3-3 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Start Namysłów - Unia Głuchołazy | 0-0 |
05-05-2021 (Śr) - 18:00 | Skalnik Gracze - Ruch Zdzieszowice | 0-3 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Fortuna Głogówek - LZS Walce | 1-2 |
Kolejka 32 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
08-05-2021 (So) - 13:30 | Unia Głuchołazy - LZS Skorogoszcz | 1-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Start Namysłów | 3-0 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Skalnik Gracze | 0-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - Fortuna Głogówek | 2-4 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Walce - Porawie Większyce | 1-3 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Starowice - Olimpia Lewin Brzeski | 5-0 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Małapanew Ozimek - Pogoń Prudnik | 3-2 |
08-05-2021 (So) - 16:00 | MKS Gogolin - Odra II Opole | 1-5 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Głuszyna - Chemik Kędzierzyn | 3-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Polonia Głubczyce | 3-2 |
Kolejka 33 | ||
15-05-2021 (So) - 15:00 | Odra II Opole - Małapanew Ozimek | 1-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - MKS Gogolin | 1-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - LZS Głuszyna | 4-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - OKS Olesno | 1-3 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - LZS Starowice | 2-2 |
15-05-2021 (So) - 15:00 | Olimpia Lewin Brzeski - LZS Walce | 1-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Porawie Większyce - Victoria Chrościce | 1-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Unia Krapkowice | 0-3 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Swornica Czarnowąsy - Unia Głuchołazy | 0-3 v.o. |
15-05-2021 (So) - 15:00 | LZS Skorogoszcz - Ruch Zdzieszowice | 0-2 |
15-05-2021 (So) - 13:00 | Start Namysłów - Skalnik Gracze | 0-2 |
Kolejka 34 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - Fortuna Głogówek | 3-0 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
22-05-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - LZS Skorogoszcz | 2-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Start Namysłów | 1-3 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - Porawie Większyce | 2-2 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - Olimpia Lewin Brzeski | 2-2 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Walce - Pogoń Prudnik | 2-5 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Starowice - Odra II Opole | 2-0 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Małapanew Ozimek - Chemik Kędzierzyn | 0-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - Polonia Głubczyce | 4-2 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Głuszyna - Piast Strzelce Op. | 3-0 |
Kolejka 35 | ||
25-05-2021 (Wt) - 18:00 | Fortuna Głogówek - Ruch Zdzieszowice | 1-4 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Chemik Kędzierzyn - LZS Starowice | 0-6 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek | 0-2 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - MKS Gogolin | 1-2 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Głuszyna - OKS Olesno | 4-1 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Odra II Opole - LZS Walce | 5-0 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Pogoń Prudnik - Victoria Chrościce | 6-2 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Unia Krapkowice | 0-4 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Porawie Większyce - Unia Głuchołazy | 3-2 |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | Swornica Czarnowąsy - Skalnik Gracze | 0-3 v.o. |
26-05-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Skorogoszcz - Start Namysłów | 2-1 |
Kolejka 36 | ||
29-05-2021 (So) - 13:00 | Ruch Zdzieszowice - Porawie Większyce | 3-0 |
29-05-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Fortuna Głogówek | 1-0 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
29-05-2021 (So) - 17:00 | OKS Olesno - LZS Skorogoszcz | 1-1 |
29-05-2021 (So) - 13:30 | Unia Głuchołazy - Olimpia Lewin Brzeski | 2-0 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - Pogoń Prudnik | 2-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - Odra II Opole | 2-4 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Walce - Chemik Kędzierzyn | 4-3 |
29-05-2021 (So) - 15:00 | LZS Starowice - Polonia Głubczyce | 2-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Op. | 3-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - LZS Głuszyna | 2-2 |
Kolejka 37 | ||
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Polonia Głubczyce - LZS Walce | 3-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - LZS Starowice | 2-0 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Głuszyna - Małapanew Ozimek | 1-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | MKS Gogolin - OKS Olesno | 0-0 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Chemik Kędzierzyn - Victoria Chrościce | 1-2 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Odra II Opole - Unia Krapkowice | 1-4 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Pogoń Prudnik - Unia Głuchołazy | 4-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Ruch Zdzieszowice | 2-6 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Porawie Większyce - Skalnik Gracze | 2-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Fortuna Głogówek - Start Namysłów | 1-1 |
02-06-2021 (Śr) - 18:00 | Swornica Czarnowąsy - LZS Skorogoszcz | 0-3 v.o. |
Kolejka 38 | ||
05-06-2021 (So) - 13:00 | Skalnik Gracze - Olimpia Lewin Brzeski | 4-2 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Start Namysłów - Porawie Większyce | 1-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Skorogoszcz - Fortuna Głogówek | 2-2 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Pogoń Prudnik | 6-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - Odra II Opole | 1-1 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - Chemik Kędzierzyn | 1-0 |
05-06-2021 (So) - 13:00 | Victoria Chrościce - Polonia Głubczyce | 3-2 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Walce - Piast Strzelce Op. | 3-1 |
05-06-2021 (So) - 13:00 | LZS Starowice - LZS Głuszyna | 4-1 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Małapanew Ozimek - MKS Gogolin | 2-2 |
Kolejka 39 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Victoria Chrościce | 3-1 |
12-06-2021 (So) - 13:00 | LZS Głuszyna - LZS Walce | 2-1 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | MKS Gogolin - LZS Starowice | 2-4 |
12-06-2021 (So) - 13:00 | Małapanew Ozimek - OKS Olesno | 0-3 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Unia Krapkowice | 5-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - Unia Głuchołazy | 3-3 |
12-06-2021 (So) - 11:00 | Odra II Opole - Ruch Zdzieszowice | 0-1 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Skalnik Gracze | 3-3 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Start Namysłów | 1-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Porawie Większyce - LZS Skorogoszcz | 4-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
Kolejka 40 | ||
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Start Namysłów - Pogoń Prudnik | 1-2 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski | 2-2 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Swornica Czarnowąsy - Porawie Większyce | 0-3 v.o. |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | OKS Olesno - Fortuna Głogówek | 1-1 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Skalnik Gracze - Odra II Opole | 0-1 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Ruch Zdzieszowice - Chemik Kędzierzyn | 4-0 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Unia Głuchołazy - Polonia Głubczyce | 2-1 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Unia Krapkowice - Piast Strzelce Op. | 0-1 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Victoria Chrościce - LZS Głuszyna | 1-0 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Walce - MKS Gogolin | 2-2 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Starowice - Małapanew Ozimek | 1-3 |
Kolejka 41 | ||
19-06-2021 (So) - 15:00 | LZS Głuszyna - Unia Krapkowice | 0-0 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | MKS Gogolin - Victoria Chrościce | 2-2 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Małapanew Ozimek - LZS Walce | 2-1 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | LZS Starowice - OKS Olesno | 4-1 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Piast Strzelce Op. - Unia Głuchołazy | 4-1 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice | 0-2 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Chemik Kędzierzyn - Skalnik Gracze | 2-1 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Odra II Opole - Start Namysłów | 1-1 |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Pogoń Prudnik - LZS Skorogoszcz | 1-0 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Swornica Czarnowąsy | 3-0 v.o. |
19-06-2021 (So) - 15:00 | Porawie Większyce - Fortuna Głogówek | 2-1 |
Kolejka 42 | ||
26-06-2021 (So) - 17:00 | Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn | 1-0 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Skorogoszcz - Odra II Opole | 3-2 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik | 0-3 v.o. |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Olimpia Lewin Brzeski | 7-1 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Skalnik Gracze - Polonia Głubczyce | 2-1 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Piast Strzelce Op. | 7-4 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - LZS Głuszyna | 1-2 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Unia Krapkowice - MKS Gogolin | 2-4 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - Małapanew Ozimek | 2-3 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Walce - LZS Starowice | 0-3 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | OKS Olesno - Porawie Większyce | 6-3 |