Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy II liga Opole 2 - wiosna,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
08-03-2020 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Pogoń Prudnik | - |
08-03-2020 (N) - 11:00 | LZS Walce - Włókniarz Kietrz | - |
08-03-2020 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Ścinawa Nyska | 1-1 |
Kolejka 2 | ||
15-03-2020 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | - |
15-03-2020 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - Fortuna Głogówek | - |
15-03-2020 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Prudnik | - |
Kolejka 3 | ||
22-03-2020 (N) - 11:00 | Fortuna Głogówek - LZS Ścinawa Nyska | - |
22-03-2020 (N) - 11:00 | LZS Walce - LZS Dziewiętlice | - |
22-03-2020 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Włókniarz Kietrz | - |
Kolejka 4 | ||
29-03-2020 (N) - 11:00 | Fortuna Głogówek - LZS Walce | - |
29-03-2020 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Włókniarz Kietrz | - |
29-03-2020 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | - |
Kolejka 5 | ||
05-04-2020 (N) - 11:00 | LZS Walce - LZS Ścinawa Nyska | - |
05-04-2020 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Fortuna Głogówek | - |
05-04-2020 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - LZS Dziewiętlice | - |
Kolejka 6 | ||
14-04-2020 (Wt) - 16:00 | LZS Walce - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | - |
14-04-2020 (Wt) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Pogoń Prudnik | - |
14-04-2020 (Wt) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - Włókniarz Kietrz | - |
Kolejka 7 | ||
19-04-2020 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Ścinawa Nyska | - |
19-04-2020 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - LZS Walce | - |
19-04-2020 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Fortuna Głogówek | - |
Kolejka 8 | ||
26-04-2020 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Dziewiętlice | 1-1 |
26-04-2020 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Walce | - |
26-04-2020 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | - |
Kolejka 9 | ||
03-05-2020 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - Fortuna Głogówek | - |
03-05-2020 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Włókniarz Kietrz | - |
03-05-2020 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - LZS Ścinawa Nyska | - |
Kolejka 10 | ||
10-05-2020 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Fortuna Głogówek | - |
10-05-2020 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - LZS Walce | - |
10-05-2020 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Pogoń Prudnik | - |
Kolejka 11 | ||
17-05-2020 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Ścinawa Nyska | - |
17-05-2020 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Dziewiętlice | - |
17-05-2020 (N) - 11:00 | LZS Walce - Fortuna Głogówek | - |
Kolejka 12 | ||
24-05-2020 (N) - 11:00 | LZS Dziewiętlice - Pogoń Prudnik | - |
24-05-2020 (N) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | - |
24-05-2020 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Walce | - |
Kolejka 13 | ||
31-05-2020 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Dziewiętlice | - |
31-05-2020 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Fortuna Głogówek | - |
31-05-2020 (N) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Walce | - |
Kolejka 14 | ||
07-06-2020 (N) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Włókniarz Kietrz | - |
07-06-2020 (N) - 11:00 | LZS Walce - Pogoń Prudnik | - |
07-06-2020 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | - |