Timetable
Tenis stołowy -
Klasa W Katowice 1,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
18-09-2019 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - LITS IV Żywiec | 5-5 |
19-09-2019 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - Sportowa Jedynka Skoczów | 5-5 |
19-09-2019 (Cz) - 18:00 | Wisła Wiślanie - The Best Bestwinka | 7-3 |
19-09-2019 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - MKS III Czechowice | 6-4 |
19-09-2019 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - ULKTS II Pszczyna | 3-7 |
Kolejka 2 | ||
25-09-2019 (Śr) - 18:30 | LITS IV Żywiec - Wisła Wiślanie | 2-8 |
25-09-2019 (Śr) - 19:00 | MKS III Czechowice - LITS III Żywiec | 8-2 |
26-09-2019 (Cz) - 18:00 | The Best Bestwinka - Lesznianka III Leszna Góra | 2-8 |
26-09-2019 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - Olimpijczyk Gilowice | 5-5 |
26-09-2019 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - Sportowa Jedynka Skoczów | 1-9 |
Kolejka 3 | ||
01-10-2019 (Wt) - 17:00 | Sportowa Jedynka Skoczów - The Best Bestwinka | 8-2 |
02-10-2019 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - ULKTS II Pszczyna | 0-10 v.o. |
03-10-2019 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - Talent II Cieszyn | 10-0 |
03-10-2019 (Cz) - 18:30 | Wisła Wiślanie - MKS III Czechowice | 2-8 |
03-10-2019 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - LITS IV Żywiec | 10-0 |
Kolejka 4 | ||
16-10-2019 (Śr) - 18:30 | LITS IV Żywiec - The Best Bestwinka | 2-8 |
16-10-2019 (Śr) - 19:00 | MKS III Czechowice - Lesznianka III Leszna Góra | 7-3 |
17-10-2019 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - Wisła Wiślanie | 10-0 |
17-10-2019 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - LITS III Żywiec | 4-6 |
17-10-2019 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - Sportowa Jedynka Skoczów | 7-3 |
Kolejka 5 | ||
22-10-2019 (Wt) - 17:00 | Sportowa Jedynka Skoczów - LITS IV Żywiec | 8-2 |
23-10-2019 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - Olimpijczyk Gilowice | 1-9 |
24-10-2019 (Cz) - 18:00 | Wisła Wiślanie - Talent II Cieszyn | 10-0 v.o. |
24-10-2019 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - ULKTS II Pszczyna | 5-5 |
24-10-2019 (Cz) - 18:00 | The Best Bestwinka - MKS III Czechowice | 5-5 |
Kolejka 6 | ||
06-11-2019 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - Sportowa Jedynka Skoczów | 0-10 |
06-11-2019 (Śr) - 19:00 | MKS III Czechowice - LITS IV Żywiec | 5-5 |
07-11-2019 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - The Best Bestwinka | 9-1 |
07-11-2019 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - Lesznianka III Leszna Góra | 1-9 |
07-11-2019 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - Wisła Wiślanie | 10-0 |
Kolejka 7 | ||
12-11-2019 (Wt) - 17:30 | Sportowa Jedynka Skoczów - MKS III Czechowice | 4-6 |
13-11-2019 (Śr) - 18:30 | LITS IV Żywiec - ULKTS II Pszczyna | 0-10 |
14-11-2019 (Cz) - 18:00 | Wisła Wiślanie - LITS III Żywiec | 5-5 |
14-11-2019 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - Olimpijczyk Gilowice | 4-6 |
14-11-2019 (Cz) - 18:00 | The Best Bestwinka - Talent II Cieszyn | 10-0 |
Kolejka 8 | ||
27-11-2019 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - Lesznianka III Leszna Góra | 0-10 |
28-11-2019 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - MKS III Czechowice | 6-4 |
28-11-2019 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - LITS IV Żywiec | 5-5 |
28-11-2019 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - The Best Bestwinka | 8-2 |
28-11-2019 (Cz) - 18:00 | Wisła Wiślanie - Sportowa Jedynka Skoczów | 1-9 |
Kolejka 9 | ||
25-11-2019 (Pn) - 17:30 | Sportowa Jedynka Skoczów - ULKTS II Pszczyna | 4-6 |
04-12-2019 (Śr) - 19:00 | MKS III Czechowice - Talent II Cieszyn | 9-1 |
04-12-2019 (Śr) - 18:30 | LITS IV Żywiec - Olimpijczyk Gilowice | 1-9 |
12-12-2019 (Cz) - 18:00 | The Best Bestwinka - LITS III Żywiec | 6-4 |
12-12-2019 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - Wisła Wiślanie | 9-1 |
Kolejka 10 | ||
04-02-2020 (Wt) - 17:00 | Sportowa Jedynka Skoczów - Lesznianka III Leszna Góra | 3-7 |
05-02-2020 (Śr) - 18:30 | LITS IV Żywiec - LITS III Żywiec | 2-8 |
05-02-2020 (Śr) - 19:00 | MKS III Czechowice - Olimpijczyk Gilowice | 5-5 |
06-02-2020 (Cz) - 18:00 | The Best Bestwinka - Wisła Wiślanie | 5-5 |
06-02-2020 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - Talent II Cieszyn | 9-1 |
Kolejka 11 | ||
11-02-2020 (Wt) - 17:00 | Sportowa Jedynka Skoczów - Talent II Cieszyn | 3-7 |
12-02-2020 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - MKS III Czechowice | 3-7 |
13-02-2020 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - ULKTS II Pszczyna | 7-3 |
13-02-2020 (Cz) - 18:00 | Wisła Wiślanie - LITS IV Żywiec | 8-2 |
13-02-2020 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - The Best Bestwinka | 10-0 |
Kolejka 12 | ||
19-02-2020 (Śr) - 18:30 | LITS IV Żywiec - Lesznianka III Leszna Góra | 0-10 |
20-02-2020 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - Olimpijczyk Gilowice | 2-8 |
20-02-2020 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - LITS III Żywiec | - |
20-02-2020 (Cz) - 18:00 | MKS III Czechowice - Wisła Wiślanie | 7-3 |
20-02-2020 (Cz) - 18:00 | The Best Bestwinka - Sportowa Jedynka Skoczów | 3-7 |
Kolejka 13 | ||
25-02-2020 (Wt) - 17:00 | Sportowa Jedynka Skoczów - Olimpijczyk Gilowice | 2-8 |
26-02-2020 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - Talent II Cieszyn | 5-5 |
27-02-2020 (Cz) - 18:00 | The Best Bestwinka - LITS IV Żywiec | 7-3 |
27-02-2020 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - MKS III Czechowice | - |
27-02-2020 (Cz) - 18:00 | Wisła Wiślanie - ULKTS II Pszczyna | 4-6 |
Kolejka 14 | ||
04-03-2020 (Śr) - 18:30 | LITS IV Żywiec - Sportowa Jedynka Skoczów | 7-3 |
04-03-2020 (Śr) - 19:00 | MKS III Czechowice - The Best Bestwinka | 7-3 |
05-03-2020 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - LITS III Żywiec | 9-1 |
05-03-2020 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - Wisła Wiślanie | 4-6 |
05-03-2020 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - Lesznianka III Leszna Góra | 6-4 |
Kolejka 15 | ||
17-03-2020 (Wt) - 17:00 | Sportowa Jedynka Skoczów - LITS III Żywiec | - |
18-03-2020 (Śr) - 18:30 | LITS IV Żywiec - MKS III Czechowice | - |
19-03-2020 (Cz) - 18:00 | Wisła Wiślanie - Olimpijczyk Gilowice | - |
19-03-2020 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - Talent II Cieszyn | - |
19-03-2020 (Cz) - 18:00 | The Best Bestwinka - ULKTS II Pszczyna | - |
Kolejka 16 | ||
25-03-2020 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - Wisła Wiślanie | - |
25-03-2020 (Śr) - 19:00 | MKS III Czechowice - Sportowa Jedynka Skoczów | - |
26-03-2020 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - LITS IV Żywiec | - |
26-03-2020 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - The Best Bestwinka | - |
26-03-2020 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - Lesznianka III Leszna Góra | - |
Kolejka 17 | ||
31-03-2020 (Wt) - 17:00 | Sportowa Jedynka Skoczów - Wisła Wiślanie | - |
01-04-2020 (Śr) - 19:00 | MKS III Czechowice - ULKTS II Pszczyna | - |
01-04-2020 (Śr) - 18:30 | LITS IV Żywiec - Talent II Cieszyn | - |
02-04-2020 (Cz) - 18:00 | The Best Bestwinka - Olimpijczyk Gilowice | - |
02-04-2020 (Cz) - 18:00 | Lesznianka III Leszna Góra - LITS III Żywiec | - |
Kolejka 18 | ||
08-04-2020 (Śr) - 18:30 | LITS III Żywiec - The Best Bestwinka | - |
09-04-2020 (Cz) - 18:00 | ULKTS II Pszczyna - Sportowa Jedynka Skoczów | - |
09-04-2020 (Cz) - 17:00 | Talent II Cieszyn - MKS III Czechowice | - |
09-04-2020 (Cz) - 18:00 | Olimpijczyk Gilowice - LITS IV Żywiec | - |
09-04-2020 (Cz) - 18:00 | Wisła Wiślanie - Lesznianka III Leszna Góra | - |