Timetable
Tenis stołowy -
IV liga Katowice 2,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
18-09-2019 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Kuźnia II Rybnik | 7-3 |
18-09-2019 (Śr) - 18:00 | Relaks Wodzisław Śl. - Wilki Wilcza | 8-2 |
19-09-2019 (Cz) - 18:00 | Gwiazda Skrzyszów - Rój Żory | 8-2 |
20-09-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół II Orzesze - Tajfun Kuźnia Raciborska | 9-1 |
20-09-2019 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Gwarek Ornontowice | 8-2 |
Kolejka 2 | ||
24-09-2019 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Gwiazda Skrzyszów | 4-6 |
25-09-2019 (Śr) - 18:00 | Relaks Wodzisław Śl. - Tajfun Kuźnia Raciborska | 8-2 |
25-09-2019 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Ogniwo Żory | 3-7 |
25-09-2019 (Śr) - 18:00 | Kuźnia II Rybnik - KS Bojanów | 6-4 |
25-09-2019 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Sokół II Orzesze | 1-9 |
Kolejka 3 | ||
02-10-2019 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Skrzyszów - Relaks Wodzisław Śl. | 9-1 |
02-10-2019 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Wilki Wilcza | 7-3 |
03-10-2019 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Gwarek Ornontowice | 3-7 |
04-10-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół II Orzesze - Kuźnia II Rybnik | 8-2 |
18-10-2019 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Rój Żory | 8-2 |
Kolejka 4 | ||
09-10-2019 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Sokół II Orzesze | 4-6 |
11-10-2019 (Pt) - 18:00 | Gwiazda Skrzyszów - Tajfun Kuźnia Raciborska | 10-0 |
15-10-2019 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - KS Bojanów | 10-0 v.o. |
16-10-2019 (Śr) - 18:00 | Relaks Wodzisław Śl. - Ogniwo Żory | 2-8 |
16-10-2019 (Śr) - 18:00 | Kuźnia II Rybnik - Gwarek Ornontowice | 8-2 |
Kolejka 5 | ||
23-10-2019 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Gwiazda Skrzyszów | 1-9 |
23-10-2019 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Rój Żory | 6-4 |
24-10-2019 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Kuźnia II Rybnik | 2-8 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Relaks Wodzisław Śl. | 9-1 |
08-11-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół II Orzesze - Wilki Wilcza | 9-1 |
Kolejka 6 | ||
05-11-2019 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Gwarek Ornontowice | 7-3 |
06-11-2019 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Tajfun Kuźnia Raciborska | 10-0 |
06-11-2019 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Skrzyszów - KS Bojanów | 8-2 |
06-11-2019 (Śr) - 18:00 | Relaks Wodzisław Śl. - Sokół II Orzesze | 3-7 |
06-11-2019 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Kuźnia II Rybnik | 3-7 |
Kolejka 7 | ||
13-11-2019 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Relaks Wodzisław Śl. | 3-7 |
14-11-2019 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Rój Żory | 5-5 |
15-11-2019 (Pt) - 18:00 | Sokół II Orzesze - Gwiazda Skrzyszów | 4-6 |
15-11-2019 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Ogniwo Żory | 4-6 |
21-11-2019 (Cz) - 18:00 | Kuźnia II Rybnik - Wilki Wilcza | 5-5 |
Kolejka 8 | ||
20-11-2019 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Skrzyszów - Gwarek Ornontowice | 8-2 |
26-11-2019 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Rój Żory | 8-2 |
04-12-2019 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Sokół II Orzesze | 4-6 |
04-12-2019 (Śr) - 18:00 | Relaks Wodzisław Śl. - Kuźnia II Rybnik | 3-7 |
06-12-2019 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Tajfun Kuźnia Raciborska | 8-2 |
Kolejka 9 | ||
11-12-2019 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Relaks Wodzisław Śl. | 2-8 |
11-12-2019 (Śr) - 18:00 | Kuźnia II Rybnik - Gwiazda Skrzyszów | 1-9 |
11-12-2019 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Ogniwo Żory | 0-10 |
12-12-2019 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Wilki Wilcza | 2-8 |
13-12-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół II Orzesze - KS Bojanów | 6-4 |
Kolejka 10 | ||
04-02-2020 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Relaks Wodzisław Śl. | 6-4 |
05-02-2020 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - KS Bojanów | 2-8 |
05-02-2020 (Śr) - 18:00 | Kuźnia II Rybnik - Ogniwo Żory | 6-4 |
05-02-2020 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Gwiazda Skrzyszów | 2-8 |
06-02-2020 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Sokół II Orzesze | 4-6 |
Kolejka 11 | ||
12-02-2020 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Skrzyszów - Wilki Wilcza | 10-0 |
12-02-2020 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Rój Żory | 8-2 |
13-02-2020 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Relaks Wodzisław Śl. | 4-6 |
14-02-2020 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Kuźnia II Rybnik | 6-4 |
14-02-2020 (Pt) - 19:00 | Sokół II Orzesze - Gwarek Ornontowice | 9-1 |
Kolejka 12 | ||
18-02-2020 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Ogniwo Żory | 9-1 |
19-02-2020 (Śr) - 18:00 | Kuźnia II Rybnik - Sokół II Orzesze | 4-6 |
19-02-2020 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - KS Bojanów | 2-8 |
19-02-2020 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Tajfun Kuźnia Raciborska | 10-0 |
19-02-2020 (Śr) - 18:00 | Relaks Wodzisław Śl. - Gwiazda Skrzyszów | 3-7 |
Kolejka 13 | ||
26-02-2020 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Relaks Wodzisław Śl. | 5-5 |
26-02-2020 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Kuźnia II Rybnik | 1-9 |
27-02-2020 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Gwiazda Skrzyszów | 0-10 |
28-02-2020 (Pt) - 19:00 | Sokół II Orzesze - Rój Żory | 8-2 |
28-02-2020 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Wilki Wilcza | 10-0 |
Kolejka 14 | ||
03-03-2020 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Sokół II Orzesze | 4-6 |
04-03-2020 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Skrzyszów - Ogniwo Żory | 10-0 |
04-03-2020 (Śr) - 18:00 | Relaks Wodzisław Śl. - KS Bojanów | 0-10 |
04-03-2020 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Gwarek Ornontowice | 6-4 |
04-03-2020 (Śr) - 18:00 | Kuźnia II Rybnik - Tajfun Kuźnia Raciborska | 8-2 |
Kolejka 15 | ||
18-03-2020 (Śr) - 18:00 | Kuźnia II Rybnik - Rój Żory | - |
18-03-2020 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Wilki Wilcza | - |
19-03-2020 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Ogniwo Żory | - |
20-03-2020 (Pt) - 19:00 | Sokół II Orzesze - Relaks Wodzisław Śl. | - |
20-03-2020 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Gwiazda Skrzyszów | 4-6 |
Kolejka 16 | ||
24-03-2020 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Kuźnia II Rybnik | - |
25-03-2020 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - KS Bojanów | - |
25-03-2020 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Skrzyszów - Sokół II Orzesze | - |
25-03-2020 (Śr) - 18:00 | Relaks Wodzisław Śl. - Gwarek Ornontowice | - |
25-03-2020 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Tajfun Kuźnia Raciborska | - |
Kolejka 17 | ||
01-04-2020 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Wilki Wilcza | - |
01-04-2020 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Gwiazda Skrzyszów | - |
02-04-2020 (Cz) - 18:00 | Kuźnia II Rybnik - Relaks Wodzisław Śl. | - |
02-04-2020 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - KS Bojanów | - |
03-04-2020 (Pt) - 19:00 | Sokół II Orzesze - Ogniwo Żory | - |
Kolejka 18 | ||
07-04-2020 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Tajfun Kuźnia Raciborska | - |
08-04-2020 (Śr) - 18:00 | Relaks Wodzisław Śl. - Rój Żory | - |
08-04-2020 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Skrzyszów - Kuźnia II Rybnik | - |
08-04-2020 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Gwarek Ornontowice | - |
10-04-2020 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Sokół II Orzesze | - |