Timetable
Piłka nożna -
Młodziki II liga Opole 3,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
02-09-2019 (Pn) - 18:00 | Odra II Opole - Orzeł Źlinice | 7-0 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | Pomologia Pruszków - Unia Tułowice | 13-0 v.o. |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | LZS Wawelno - Gol Opole | 4-17 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | TOR Dobrzeń - Swornica Czarnowąsy | 3-16 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | LZS Wrzoski - LZS Mechnice | 0-1 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | Śląsk Łubniany - Orlik Opole | 7-0 |
26-09-2019 (Cz) - 17:00 | Sokół Niemodlin - Pomologia II Prószków | 0-3 v.o. |
Kolejka 2 | ||
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Orlik Opole - Orzeł Źlinice | 3-0 v.o. |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Unia Tułowice - Odra II Opole | 0-4 v.o. |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Gol Opole - Pomologia Pruszków | 1-3 |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Swornica Czarnowąsy - LZS Wawelno | 12-2 |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | LZS Mechnice - TOR Dobrzeń | 3-2 |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Pomologia II Prószków - LZS Wrzoski | 3-1 |
19-09-2019 (Cz) - 17:00 | Śląsk Łubniany - Sokół Niemodlin | 3-0 |
Kolejka 3 | ||
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Wrzoski - Śląsk Łubniany | 0-8 |
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | TOR Dobrzeń - Pomologia II Prószków | 4-0 |
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Wawelno - LZS Mechnice | 5-10 |
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | Pomologia Pruszków - Swornica Czarnowąsy | 4-2 |
09-09-2019 (Pn) - 18:00 | Odra II Opole - Gol Opole | 1-2 |
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | Orzeł Źlinice - Unia Tułowice | 2-2 |
10-10-2019 (Cz) - 17:30 | Sokół Niemodlin - Orlik Opole | 2-3 |
Kolejka 4 | ||
12-09-2019 (Cz) - 17:00 | Orlik Opole - Unia Tułowice | 2-3 |
12-09-2019 (Cz) - 17:00 | Gol Opole - Orzeł Źlinice | 7-1 |
12-09-2019 (Cz) - 17:00 | Swornica Czarnowąsy - Odra II Opole | 2-1 |
12-09-2019 (Cz) - 17:00 | LZS Mechnice - Pomologia Pruszków | 2-4 |
12-09-2019 (Cz) - 17:00 | Pomologia II Prószków - LZS Wawelno | 0-3 |
12-09-2019 (Cz) - 17:00 | Śląsk Łubniany - TOR Dobrzeń | 7-1 |
13-09-2019 (Pt) - 17:00 | Sokół Niemodlin - LZS Wrzoski | 1-8 |
Kolejka 5 | ||
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Wrzoski - Orlik Opole | 4-6 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | TOR Dobrzeń - Sokół Niemodlin | 9-1 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Wawelno - Śląsk Łubniany | 1-6 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | Pomologia Pruszków - Pomologia II Prószków | 8-0 |
16-09-2019 (Pn) - 19:30 | Odra II Opole - LZS Mechnice | 7-0 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | Orzeł Źlinice - Swornica Czarnowąsy | 1-8 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | Unia Tułowice - Gol Opole | 0-8 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2019 (Pn) - 19:00 | Orlik Opole - Gol Opole | 0-6 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | Swornica Czarnowąsy - Unia Tułowice | 8-0 v.o. |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Mechnice - Orzeł Źlinice | 8-3 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | Pomologia II Prószków - Odra II Opole | 0-19 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | Śląsk Łubniany - Pomologia Pruszków | 3-5 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | Sokół Niemodlin - LZS Wawelno | 2-6 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Wrzoski - TOR Dobrzeń | 5-2 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2019 (Pn) - 17:15 | TOR Dobrzeń - Orlik Opole | 4-3 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | LZS Wawelno - LZS Wrzoski | 6-1 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | Pomologia Pruszków - Sokół Niemodlin | 3-0 |
30-09-2019 (Pn) - 18:00 | Odra II Opole - Śląsk Łubniany | 7-1 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | Orzeł Źlinice - Pomologia II Prószków | 8-0 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | Unia Tułowice - LZS Mechnice | 4-5 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | Gol Opole - Swornica Czarnowąsy | 0-3 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | Orlik Opole - Swornica Czarnowąsy | 0-10 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | LZS Mechnice - Gol Opole | 0-10 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | Pomologia II Prószków - Unia Tułowice | 4-7 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | Śląsk Łubniany - Orzeł Źlinice | 4-2 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | Sokół Niemodlin - Odra II Opole | 0-11 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | LZS Wrzoski - Pomologia Pruszków | 0-10 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | TOR Dobrzeń - LZS Wawelno | 2-0 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Wawelno - Orlik Opole | 5-1 |
14-10-2019 (Pn) - 17:30 | Pomologia Pruszków - TOR Dobrzeń | 11-0 |
14-10-2019 (Pn) - 18:00 | Odra II Opole - LZS Wrzoski | 14-0 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | Orzeł Źlinice - Sokół Niemodlin | 3-0 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | Unia Tułowice - Śląsk Łubniany | 2-4 |
14-10-2019 (Pn) - 16:30 | Gol Opole - Pomologia II Prószków | 11-0 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | Swornica Czarnowąsy - LZS Mechnice | 5-0 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2019 (Pn) - 16:15 | Orlik Opole - LZS Mechnice | 0-2 |
21-10-2019 (Pn) - 16:30 | Pomologia II Prószków - Swornica Czarnowąsy | 0-14 |
21-10-2019 (Pn) - 16:15 | Śląsk Łubniany - Gol Opole | 2-4 |
21-10-2019 (Pn) - 16:00 | Sokół Niemodlin - Unia Tułowice | 2-6 |
21-10-2019 (Pn) - 15:30 | LZS Wrzoski - Orzeł Źlinice | 2-1 |
21-10-2019 (Pn) - 16:15 | TOR Dobrzeń - Odra II Opole | 1-10 |
21-10-2019 (Pn) - 16:15 | LZS Wawelno - Pomologia Pruszków | 0-5 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2019 (Pn) - 17:30 | Pomologia Pruszków - Orlik Opole | 11-0 |
28-10-2019 (Pn) - 18:00 | Odra II Opole - LZS Wawelno | 10-0 |
28-10-2019 (Pn) - 16:00 | Orzeł Źlinice - TOR Dobrzeń | 9-2 |
28-10-2019 (Pn) - 16:00 | Unia Tułowice - LZS Wrzoski | 4-2 |
28-10-2019 (Pn) - 15:00 | Gol Opole - Sokół Niemodlin | 9-1 |
28-10-2019 (Pn) - 15:00 | Swornica Czarnowąsy - Śląsk Łubniany | 5-0 |
28-10-2019 (Pn) - 15:00 | LZS Mechnice - Pomologia II Prószków | 2-2 |
Kolejka 12 | ||
02-11-2019 (So) - 10:00 | LZS Wrzoski - Gol Opole | 0-3 |
04-11-2019 (Pn) - 18:45 | Śląsk Łubniany - LZS Mechnice | 6-0 |
04-11-2019 (Pn) - 14:30 | Sokół Niemodlin - Swornica Czarnowąsy | 1-8 |
04-11-2019 (Pn) - 14:30 | TOR Dobrzeń - Unia Tułowice | 4-2 |
04-11-2019 (Pn) - 16:15 | LZS Wawelno - Orzeł Źlinice | 0-3 |
04-11-2019 (Pn) - 17:30 | Pomologia Pruszków - Odra II Opole | 4-1 |
05-11-2019 (Wt) - 17:30 | Orlik Opole - Pomologia II Prószków | 3-1 |
Kolejka 13 | ||
26-10-2019 (So) - 11:00 | Gol Opole - TOR Dobrzeń | 1-1 |
11-11-2019 (Pn) - 11:00 | Orzeł Źlinice - Pomologia Pruszków | 1-5 |
11-11-2019 (Pn) - 11:00 | Unia Tułowice - LZS Wawelno | 9-7 |
11-11-2019 (Pn) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - LZS Wrzoski | 13-0 |
11-11-2019 (Pn) - 11:00 | LZS Mechnice - Sokół Niemodlin | 4-2 |
11-11-2019 (Pn) - 11:00 | Pomologia II Prószków - Śląsk Łubniany | 1-6 |
11-11-2019 (Pn) - 14:00 | Odra II Opole - Orlik Opole | 3-0 v.o. |