Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy młodsi III liga gr.4,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
30-08-2019 (Pt) - 17:30 | LZS St. Ujazd - Śląsk Reńska Wieś | 5-0 |
01-09-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Odrzanka Dziergowice | 15-0 |
01-09-2019 (N) - 11:00 | Start Bogdanowice - Cukrownik Baborów | 22-3 |
Kolejka 2 | ||
08-09-2019 (N) - 11:00 | Start Bogdanowice - Orzeł Branice | 2-3 |
08-09-2019 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS St. Ujazd | 1-15 |
08-09-2019 (N) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Śląsk Reńska Wieś | 1-9 |
Kolejka 3 | ||
14-09-2019 (So) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice | 8-1 |
15-09-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Cukrownik Baborów | 10-2 |
15-09-2019 (N) - 11:00 | LZS St. Ujazd - Start Bogdanowice | 5-2 |
Kolejka 4 | ||
21-09-2019 (So) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Odrzanka Dziergowice | 3-0 v.o. |
22-09-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - LZS St. Ujazd | 0-3 |
22-09-2019 (N) - 11:00 | Start Bogdanowice - Śląsk Reńska Wieś | 4-2 |
Kolejka 5 | ||
28-09-2019 (So) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Orzeł Branice | 3-3 |
29-09-2019 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Start Bogdanowice | 0-16 |
29-09-2019 (N) - 11:00 | LZS St. Ujazd - Cukrownik Baborów | 11-1 |
Kolejka 6 | ||
05-10-2019 (So) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Start Bogdanowice | 0-14 |
06-10-2019 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Orzeł Branice | 4-9 |
06-10-2019 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS St. Ujazd | 1-0 |
Kolejka 7 | ||
12-10-2019 (So) - 11:00 | LZS St. Ujazd - Odrzanka Dziergowice | 7-2 |
12-10-2019 (So) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Cukrownik Baborów | 6-1 |
13-10-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Start Bogdanowice | 4-3 |
Kolejka 8 | ||
19-10-2019 (So) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Orzeł Branice | 4-6 |
20-10-2019 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Śląsk Reńska Wieś | 0-8 |
20-10-2019 (N) - 11:00 | Start Bogdanowice - LZS St. Ujazd | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
26-10-2019 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Start Bogdanowice | 5-2 |
27-10-2019 (N) - 10:00 | Odrzanka Dziergowice - Cukrownik Baborów | 4-2 |
27-10-2019 (N) - 10:00 | LZS St. Ujazd - Orzeł Branice | 8-1 |
Kolejka 10 | ||
03-11-2019 (N) - 10:00 | Start Bogdanowice - Odrzanka Dziergowice | 3-0 |
03-11-2019 (N) - 10:00 | Orzeł Branice - Śląsk Reńska Wieś | 1-4 |
03-11-2019 (N) - 12:00 | Cukrownik Baborów - LZS St. Ujazd | 4-9 |
Kolejka 11 | ||
29-03-2020 (N) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Start Bogdanowice | - |
29-03-2020 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Orzeł Branice | - |
29-03-2020 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS St. Ujazd | - |
Kolejka 12 | ||
05-04-2020 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Start Bogdanowice | - |
05-04-2020 (N) - 11:00 | LZS St. Ujazd - Odrzanka Dziergowice | - |
05-04-2020 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Cukrownik Baborów | - |
Kolejka 13 | ||
19-04-2020 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Śląsk Reńska Wieś | - |
19-04-2020 (N) - 11:00 | Start Bogdanowice - LZS St. Ujazd | - |
19-04-2020 (N) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Orzeł Branice | - |
Kolejka 14 | ||
26-04-2020 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Cukrownik Baborów | - |
26-04-2020 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Start Bogdanowice | - |
26-04-2020 (N) - 11:00 | LZS St. Ujazd - Orzeł Branice | - |
Kolejka 15 | ||
03-05-2020 (N) - 11:00 | Start Bogdanowice - Odrzanka Dziergowice | - |
03-05-2020 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Śląsk Reńska Wieś | - |
03-05-2020 (N) - 11:00 | Cukrownik Baborów - LZS St. Ujazd | - |
Kolejka 16 | ||
10-05-2020 (N) - 11:00 | Start Bogdanowice - Cukrownik Baborów | - |
10-05-2020 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Odrzanka Dziergowice | - |
10-05-2020 (N) - 11:00 | LZS St. Ujazd - Śląsk Reńska Wieś | - |
Kolejka 17 | ||
17-05-2020 (N) - 11:00 | Start Bogdanowice - Orzeł Branice | - |
17-05-2020 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS St. Ujazd | - |
17-05-2020 (N) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Śląsk Reńska Wieś | - |
Kolejka 18 | ||
24-05-2020 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - Cukrownik Baborów | - |
24-05-2020 (N) - 11:00 | LZS St. Ujazd - Start Bogdanowice | - |
24-05-2020 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice | - |
Kolejka 19 | ||
31-05-2020 (N) - 11:00 | Orzeł Branice - LZS St. Ujazd | - |
31-05-2020 (N) - 11:00 | Start Bogdanowice - Śląsk Reńska Wieś | - |
31-05-2020 (N) - 11:00 | Cukrownik Baborów - Odrzanka Dziergowice | - |
Kolejka 20 | ||
07-06-2020 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Start Bogdanowice | - |
07-06-2020 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Orzeł Branice | - |
07-06-2020 (N) - 11:00 | LZS St. Ujazd - Cukrownik Baborów | - |