Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Bytom 2,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
24-08-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Koty - Rodło Górniki | 1-4 |
25-08-2019 (N) - 11:00 | Unia II Strzybnica - Tarnowiczanka St. Tarnowice | 2-1 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Zgoda Repty - Gwarek II Tarnowskie Góry | 3-0 v.o. |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Naprzód Wieszowa - Górnik II Bobrowniki | 2-0 |
Kolejka 2 | ||
31-08-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Koty - Zgoda Repty | 2-3 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Tarnowiczanka St. Tarnowice | 4-3 |
01-09-2019 (N) - 14:00 | Górnik II Bobrowniki - Unia II Strzybnica | 3-1 |
01-09-2019 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Naprzód Wieszowa | 11-1 |
Kolejka 3 | ||
07-09-2019 (So) - 15:30 | Tarnowiczanka St. Tarnowice - Górnik II Bobrowniki | 5-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Unia II Strzybnica - Gwarek II Tarnowskie Góry | 0-7 |
07-09-2019 (So) - 16:30 | Naprzód Wieszowa - Orzeł Koty | 6-1 |
08-09-2019 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Zgoda Repty | 3-2 |
Kolejka 4 | ||
14-09-2019 (So) - 16:30 | Orzeł Koty - Unia II Strzybnica | 3-2 |
15-09-2019 (N) - 16:30 | Rodło Górniki - Górnik II Bobrowniki | 2-0 |
15-09-2019 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Tarnowiczanka St. Tarnowice | 2-0 |
15-09-2019 (N) - 16:30 | Zgoda Repty - Naprzód Wieszowa | 0-1 |
Kolejka 5 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | Tarnowiczanka St. Tarnowice - Orzeł Koty | 3-2 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Naprzód Wieszowa - Rodło Górniki | 2-2 |
22-09-2019 (N) - 14:00 | Górnik II Bobrowniki - Gwarek II Tarnowskie Góry | 2-5 |
22-09-2019 (N) - 11:00 | Unia II Strzybnica - Zgoda Repty | 2-1 |
Kolejka 6 | ||
28-09-2019 (So) - 16:00 | Naprzód Wieszowa - Unia II Strzybnica | 5-1 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Rodło Górniki - Gwarek II Tarnowskie Góry | 2-4 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Koty - Górnik II Bobrowniki | 4-0 |
29-09-2019 (N) - 11:00 | Zgoda Repty - Tarnowiczanka St. Tarnowice | 2-1 |
Kolejka 7 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | Tarnowiczanka St. Tarnowice - Naprzód Wieszowa | 3-1 |
06-10-2019 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Orzeł Koty | 9-2 |
06-10-2019 (N) - 14:00 | Górnik II Bobrowniki - Zgoda Repty | 1-2 |
06-10-2019 (N) - 11:00 | Unia II Strzybnica - Rodło Górniki | 2-3 |
Kolejka 8 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | Tarnowiczanka St. Tarnowice - Unia II Strzybnica | 1-0 |
13-10-2019 (N) - 14:00 | Górnik II Bobrowniki - Naprzód Wieszowa | 6-2 |
13-10-2019 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Zgoda Repty | 4-0 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Rodło Górniki - Orzeł Koty | 1-0 |
Kolejka 9 | ||
19-10-2019 (So) - 15:00 | Tarnowiczanka St. Tarnowice - Rodło Górniki | 0-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Naprzód Wieszowa - Gwarek II Tarnowskie Góry | 3-1 |
20-10-2019 (N) - 11:00 | Unia II Strzybnica - Górnik II Bobrowniki | 3-0 |
20-10-2019 (N) - 15:00 | Zgoda Repty - Orzeł Koty | 1-2 |
Kolejka 10 | ||
26-10-2019 (So) - 14:00 | Orzeł Koty - Naprzód Wieszowa | 5-1 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Górnik II Bobrowniki - Tarnowiczanka St. Tarnowice | 6-1 |
27-10-2019 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Unia II Strzybnica | 2-6 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Zgoda Repty - Rodło Górniki | 0-0 |
Kolejka 11 | ||
02-11-2019 (So) - 14:00 | Tarnowiczanka St. Tarnowice - Gwarek II Tarnowskie Góry | 1-0 |
03-11-2019 (N) - 12:30 | Unia II Strzybnica - Orzeł Koty | 3-2 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Naprzód Wieszowa - Zgoda Repty | 7-1 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Górnik II Bobrowniki - Rodło Górniki | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
09-11-2019 (So) - 13:30 | Orzeł Koty - Tarnowiczanka St. Tarnowice | 3-4 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Zgoda Repty - Unia II Strzybnica | 3-2 |
09-11-2019 (So) - 13:30 | Rodło Górniki - Naprzód Wieszowa | 4-3 |
10-11-2019 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Górnik II Bobrowniki | 14-1 |
Kolejka 13 | ||
28-03-2020 (So) - 16:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Rodło Górniki | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Tarnowiczanka St. Tarnowice - Zgoda Repty | - |
29-03-2020 (N) - 14:00 | Górnik II Bobrowniki - Orzeł Koty | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Unia II Strzybnica - Naprzód Wieszowa | - |
Kolejka 14 | ||
04-04-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Koty - Gwarek II Tarnowskie Góry | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Wieszowa - Tarnowiczanka St. Tarnowice | - |
05-04-2020 (N) - 17:00 | Zgoda Repty - Górnik II Bobrowniki | - |
05-04-2020 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Unia II Strzybnica | - |