Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Częstochowa 1,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
24-08-2019 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Płomień Borowe | 2-1 |
24-08-2019 (So) - 16:00 | Płomień Ligota Mała - Znicz II Kłobuck | 0-0 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Gmina II Kłomnice - Iskra Mokrzesz | 4-2 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Orlik Blachownia | 1-5 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Unia Widzów | 3-3 |
Kolejka 2 | ||
31-08-2019 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Gmina II Kłomnice | 2-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Junior Szarlejka | 2-0 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Płomień Ligota Mała | 1-1 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Orlik Blachownia - Unia II Rędziny | 7-1 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Płomień Borowe - Unia Widzów | 0-1 |
Kolejka 3 | ||
07-09-2019 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Znicz II Kłobuck | 1-2 |
08-09-2019 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Orlik Blachownia | 0-2 |
08-09-2019 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Metal Rzeki Wielkie | 3-5 |
08-09-2019 (N) - 14:00 | Płomień Ligota Mała - Piast Lubojna | 3-0 v.o. |
08-09-2019 (N) - 17:00 | Gmina II Kłomnice - Płomień Borowe | 4-0 |
Kolejka 4 | ||
14-09-2019 (So) - 16:30 | Metal Rzeki Wielkie - Unia Widzów | 7-0 |
15-09-2019 (N) - 16:30 | Gmina II Kłomnice - Płomień Ligota Mała | 0-0 |
15-09-2019 (N) - 16:30 | Iskra Mokrzesz - Junior Szarlejka | 3-1 |
15-09-2019 (N) - 12:00 | Znicz II Kłobuck - Unia II Rędziny | 6-0 |
15-09-2019 (N) - 11:00 | Płomień Borowe - Orlik Blachownia | 0-5 |
Kolejka 5 | ||
21-09-2019 (So) - 16:30 | Orlik Blachownia - Metal Rzeki Wielkie | 4-2 |
21-09-2019 (So) - 16:30 | Unia Widzów - Znicz II Kłobuck | 0-2 |
21-09-2019 (So) - 16:30 | Junior Szarlejka - Piast Lubojna | 3-0 v.o. |
22-09-2019 (N) - 16:30 | Unia II Rędziny - Iskra Mokrzesz | 0-3 |
22-09-2019 (N) - 14:00 | Płomień Ligota Mała - Płomień Borowe | 2-1 |
Kolejka 6 | ||
28-09-2019 (So) - 16:00 | Znicz II Kłobuck - Orlik Blachownia | 3-2 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Gmina II Kłomnice - Junior Szarlejka | 1-0 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Piast Lubojna - Unia II Rędziny | 0-2 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - Unia Widzów | 3-4 |
29-09-2019 (N) - 11:00 | Płomień Borowe - Metal Rzeki Wielkie | 1-9 |
Kolejka 7 | ||
05-10-2019 (So) - 15:30 | Metal Rzeki Wielkie - Znicz II Kłobuck | 4-1 |
05-10-2019 (So) - 15:30 | Orlik Blachownia - Iskra Mokrzesz | 3-2 |
06-10-2019 (N) - 15:30 | Unia Widzów - Piast Lubojna | 5-1 |
06-10-2019 (N) - 15:30 | Unia II Rędziny - Gmina II Kłomnice | 0-2 |
06-10-2019 (N) - 15:30 | Junior Szarlejka - Płomień Ligota Mała | 1-5 |
Kolejka 8 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | Piast Lubojna - Orlik Blachownia | 2-6 |
13-10-2019 (N) - 14:00 | Płomień Ligota Mała - Unia II Rędziny | 4-0 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Gmina II Kłomnice - Unia Widzów | 2-0 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Iskra Mokrzesz - Metal Rzeki Wielkie | 1-2 |
13-10-2019 (N) - 11:00 | Płomień Borowe - Znicz II Kłobuck | 1-2 |
Kolejka 9 | ||
19-10-2019 (So) - 15:00 | Metal Rzeki Wielkie - Piast Lubojna | 6-0 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Orlik Blachownia - Gmina II Kłomnice | 4-0 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Unia Widzów - Płomień Ligota Mała | 2-0 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Junior Szarlejka - Płomień Borowe | 4-4 |
20-10-2019 (N) - 15:00 | Znicz II Kłobuck - Iskra Mokrzesz | 5-0 |
Kolejka 10 | ||
26-10-2019 (So) - 14:00 | Junior Szarlejka - Unia II Rędziny | 5-0 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Piast Lubojna - Znicz II Kłobuck | 1-2 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Płomień Ligota Mała - Orlik Blachownia | 0-0 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Gmina II Kłomnice - Metal Rzeki Wielkie | 2-1 |
27-10-2019 (N) - 11:00 | Płomień Borowe - Iskra Mokrzesz | 3-4 |
Kolejka 11 | ||
02-11-2019 (So) - 13:30 | Iskra Mokrzesz - Piast Lubojna | 3-1 |
02-11-2019 (So) - 13:30 | Unia Widzów - Junior Szarlejka | 2-0 |
02-11-2019 (So) - 14:30 | Metal Rzeki Wielkie - Płomień Ligota Mała | 7-2 |
02-11-2019 (So) - 13:30 | Znicz II Kłobuck - Gmina II Kłomnice | 3-1 |
03-11-2019 (N) - 13:30 | Unia II Rędziny - Płomień Borowe | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
29-03-2020 (N) - 16:00 | Unia Widzów - Unia II Rędziny | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Orlik Blachownia - Junior Szarlejka | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Znicz II Kłobuck - Płomień Ligota Mała | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - Gmina II Kłomnice | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Płomień Borowe - Piast Lubojna | - |
Kolejka 13 | ||
05-04-2020 (N) - 16:30 | Gmina II Kłomnice - Piast Lubojna | - |
05-04-2020 (N) - 16:30 | Płomień Ligota Mała - Iskra Mokrzesz | - |
05-04-2020 (N) - 16:30 | Junior Szarlejka - Metal Rzeki Wielkie | - |
05-04-2020 (N) - 16:30 | Unia II Rędziny - Orlik Blachownia | - |
05-04-2020 (N) - 16:30 | Unia Widzów - Płomień Borowe | - |
Kolejka 14 | ||
19-04-2020 (N) - 17:00 | Orlik Blachownia - Unia Widzów | - |
19-04-2020 (N) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Unia II Rędziny | - |
19-04-2020 (N) - 17:00 | Znicz II Kłobuck - Junior Szarlejka | - |
19-04-2020 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Płomień Ligota Mała | - |
19-04-2020 (N) - 17:00 | Płomień Borowe - Gmina II Kłomnice | - |
Kolejka 15 | ||
26-04-2020 (N) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Gmina II Kłomnice | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Iskra Mokrzesz | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Znicz II Kłobuck | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Metal Rzeki Wielkie | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Orlik Blachownia - Płomień Borowe | - |
Kolejka 16 | ||
03-05-2020 (N) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Orlik Blachownia | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Znicz II Kłobuck - Unia Widzów | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Unia II Rędziny | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Junior Szarlejka | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Płomień Borowe - Płomień Ligota Mała | - |
Kolejka 17 | ||
10-05-2020 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Gmina II Kłomnice | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Piast Lubojna | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Iskra Mokrzesz | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Orlik Blachownia - Znicz II Kłobuck | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Płomień Borowe | - |
Kolejka 18 | ||
17-05-2020 (N) - 17:00 | Znicz II Kłobuck - Metal Rzeki Wielkie | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Orlik Blachownia | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Unia Widzów | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Gmina II Kłomnice - Unia II Rędziny | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Junior Szarlejka | - |
Kolejka 19 | ||
24-05-2020 (N) - 17:00 | Unia II Rędziny - Płomień Ligota Mała | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Gmina II Kłomnice | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Orlik Blachownia - Piast Lubojna | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Iskra Mokrzesz | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Znicz II Kłobuck - Płomień Borowe | - |
Kolejka 20 | ||
31-05-2020 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Znicz II Kłobuck | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Metal Rzeki Wielkie | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Gmina II Kłomnice - Orlik Blachownia | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Unia Widzów | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Płomień Borowe - Junior Szarlejka | - |
Kolejka 21 | ||
07-06-2020 (N) - 17:30 | Unia II Rędziny - Junior Szarlejka | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Orlik Blachownia - Płomień Ligota Mała | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Metal Rzeki Wielkie - Gmina II Kłomnice | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Znicz II Kłobuck - Piast Lubojna | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Iskra Mokrzesz - Płomień Borowe | - |
Kolejka 22 | ||
14-06-2020 (N) - 17:30 | Płomień Borowe - Unia II Rędziny | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Junior Szarlejka - Unia Widzów | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Płomień Ligota Mała - Metal Rzeki Wielkie | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Gmina II Kłomnice - Znicz II Kłobuck | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Piast Lubojna - Iskra Mokrzesz | - |