Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Opole 1 (gr. 4),
2019/2020
Kolejka 1 | ||
18-08-2019 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Łukowice B. | 5-0 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - LZS Kruszyna | 1-2 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów | 0-5 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - Orzeł Olszanka | 0-2 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Czarni Przylesie Dolne | 1-3 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - Victoria Wierzbnik | 5-2 |
Kolejka 2 | ||
25-08-2019 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Spartan Wójtowice | 6-3 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - Olimpia II Lewin Brzeski | 0-4 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - KGKS Krasna Góra | 3-2 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie | 2-2 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - LZS Jankowice | 11-0 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | LZS Łukowice B. - LZS Kruszyna | 0-5 |
Kolejka 3 | ||
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - Pogoń Łosiów | 1-2 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - Orzeł Olszanka | 1-3 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - Czarni Przylesie Dolne | 0-1 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - Victoria Wierzbnik | 0-0 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-2 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Łukowice B. | 3-0 v.o. |
Kolejka 4 | ||
08-09-2019 (N) - 16:00 | Spartan Wójtowice - Olimpia II Lewin Brzeski | 1-8 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - KGKS Krasna Góra | 2-3 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Victoria Wierzbnik - Polonia Przylesie | 3-5 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Jankowice | 2-0 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Orzeł Olszanka - LZS Szydłowice | 1-0 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Pogoń Łosiów - LZS Kruszyna | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
15-09-2019 (N) - 16:00 | KGKS Krasna Góra - Spartan Wójtowice | 5-1 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Polonia Przylesie - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-3 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Jankowice - Victoria Wierzbnik | 2-0 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Szydłowice - Czarni Przylesie Dolne | 4-0 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Kruszyna - Orzeł Olszanka | 1-5 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Łukowice B. | 8-0 |
Kolejka 6 | ||
22-09-2019 (N) - 16:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - KGKS Krasna Góra | 2-0 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | Spartan Wójtowice - Polonia Przylesie | 2-8 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Jankowice | 4-1 |
22-09-2019 (N) - 13:00 | Victoria Wierzbnik - LZS Szydłowice | 0-4 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Kruszyna | 2-4 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Łukowice B. - Pogoń Łosiów | 0-10 |
Kolejka 7 | ||
29-09-2019 (N) - 15:00 | Polonia Przylesie - Olimpia II Lewin Brzeski | 1-0 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | LZS Jankowice - Spartan Wójtowice | 3-1 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | LZS Szydłowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-1 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | LZS Kruszyna - Victoria Wierzbnik | 5-0 v.o. |
29-09-2019 (N) - 15:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Łukowice B. | 4-2 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka | 2-0 |
Kolejka 8 | ||
06-10-2019 (N) - 15:00 | KGKS Krasna Góra - Polonia Przylesie | 0-3 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Jankowice | 5-3 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Spartan Wójtowice - LZS Szydłowice | 7-2 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Kruszyna | 1-3 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Czarni Przylesie Dolne - Pogoń Łosiów | 3-3 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Łukowice B. - Orzeł Olszanka | 0-8 |
Kolejka 9 | ||
13-10-2019 (N) - 15:00 | Orzeł Olszanka - Czarni Przylesie Dolne | 2-1 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Pogoń Łosiów - Victoria Wierzbnik | 5-1 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Kruszyna - Spartan Wójtowice | 6-2 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Szydłowice - Olimpia II Lewin Brzeski | 1-2 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Jankowice - KGKS Krasna Góra | 3-0 v.o. |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Polonia Przylesie - LZS Łukowice B. | 6-0 |
Kolejka 10 | ||
20-10-2019 (N) - 14:00 | Polonia Przylesie - LZS Jankowice | 3-1 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Szydłowice | 5-2 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Kruszyna | 2-3 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Pogoń Łosiów | 4-1 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Victoria Wierzbnik - Orzeł Olszanka | 2-10 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Łukowice B. - Czarni Przylesie Dolne | 0-3 |
Kolejka 11 | ||
27-10-2019 (N) - 13:00 | Czarni Przylesie Dolne - Victoria Wierzbnik | 8-1 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | Orzeł Olszanka - Ogrodnik Chrościna Nyska | 4-4 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | Pogoń Łosiów - Spartan Wójtowice | 6-0 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Kruszyna - KGKS Krasna Góra | 7-0 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Szydłowice - Polonia Przylesie | 2-0 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Jankowice - LZS Łukowice B. | 7-1 |
Kolejka 12 | ||
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Jankowice - LZS Szydłowice | 0-2 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Polonia Przylesie - LZS Kruszyna | 0-1 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Pogoń Łosiów | 1-1 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Spartan Wójtowice - Orzeł Olszanka | 1-7 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Czarni Przylesie Dolne | 4-2 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Łukowice B. - Victoria Wierzbnik | 2-3 |
Kolejka 13 | ||
09-11-2019 (So) - 13:00 | LZS Kruszyna - LZS Jankowice | 12-1 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Victoria Wierzbnik - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-12 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Czarni Przylesie Dolne - Spartan Wójtowice | 2-1 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Orzeł Olszanka - Olimpia II Lewin Brzeski | 1-1 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Pogoń Łosiów - KGKS Krasna Góra | 3-1 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Szydłowice - LZS Łukowice B. | 3-1 |
Kolejka 14 | ||
15-03-2020 (N) - 15:00 | LZS Kruszyna - LZS Szydłowice | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | Orzeł Olszanka - KGKS Krasna Góra | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | Czarni Przylesie Dolne - Olimpia II Lewin Brzeski | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | Victoria Wierzbnik - Spartan Wójtowice | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | LZS Łukowice B. - Ogrodnik Chrościna Nyska | - |
Kolejka 15 | ||
22-03-2020 (N) - 15:00 | Spartan Wójtowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Victoria Wierzbnik | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | KGKS Krasna Góra - Czarni Przylesie Dolne | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | Polonia Przylesie - Orzeł Olszanka | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | LZS Jankowice - Pogoń Łosiów | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | LZS Kruszyna - LZS Łukowice B. | - |
Kolejka 16 | ||
29-03-2020 (N) - 16:00 | Pogoń Łosiów - LZS Szydłowice | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Orzeł Olszanka - LZS Jankowice | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Czarni Przylesie Dolne - Polonia Przylesie | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Victoria Wierzbnik - KGKS Krasna Góra | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Olimpia II Lewin Brzeski | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | LZS Łukowice B. - Spartan Wójtowice | - |
Kolejka 17 | ||
05-04-2020 (N) - 16:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Spartan Wójtowice | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | KGKS Krasna Góra - Ogrodnik Chrościna Nyska | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Polonia Przylesie - Victoria Wierzbnik | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Jankowice - Czarni Przylesie Dolne | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Szydłowice - Orzeł Olszanka | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Kruszyna - Pogoń Łosiów | - |
Kolejka 18 | ||
19-04-2020 (N) - 16:30 | Spartan Wójtowice - KGKS Krasna Góra | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Polonia Przylesie | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Victoria Wierzbnik - LZS Jankowice | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Szydłowice | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Orzeł Olszanka - LZS Kruszyna | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS Łukowice B. - Olimpia II Lewin Brzeski | - |
Kolejka 19 | ||
26-04-2020 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - LZS Łukowice B. | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS Kruszyna - Czarni Przylesie Dolne | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - Victoria Wierzbnik | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - Spartan Wójtowice | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - Olimpia II Lewin Brzeski | - |
Kolejka 20 | ||
03-05-2020 (N) - 17:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Polonia Przylesie | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Pogoń Łosiów | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Łukowice B. - KGKS Krasna Góra | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - LZS Kruszyna | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Szydłowice | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Jankowice | - |
Kolejka 21 | ||
10-05-2020 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - KGKS Krasna Góra | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - Olimpia II Lewin Brzeski | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - Spartan Wójtowice | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Kruszyna - Ogrodnik Chrościna Nyska | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Czarni Przylesie Dolne | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - LZS Łukowice B. | - |
Kolejka 22 | ||
17-05-2020 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Jankowice | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - Orzeł Olszanka | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - Pogoń Łosiów | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Łukowice B. - Polonia Przylesie | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Kruszyna | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Szydłowice | - |
Kolejka 23 | ||
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - Polonia Przylesie | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - KGKS Krasna Góra | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Kruszyna - Olimpia II Lewin Brzeski | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Ogrodnik Chrościna Nyska | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Victoria Wierzbnik | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Łukowice B. | - |
Kolejka 24 | ||
31-05-2020 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - LZS Szydłowice | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Kruszyna | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Łukowice B. - LZS Jankowice | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - Pogoń Łosiów | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Orzeł Olszanka | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - Czarni Przylesie Dolne | - |
Kolejka 25 | ||
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Szydłowice - LZS Jankowice | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Kruszyna - Polonia Przylesie | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Pogoń Łosiów - Olimpia II Lewin Brzeski | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Orzeł Olszanka - Spartan Wójtowice | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Czarni Przylesie Dolne - Ogrodnik Chrościna Nyska | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Victoria Wierzbnik - LZS Łukowice B. | - |
Kolejka 26 | ||
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Jankowice - LZS Kruszyna | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Łukowice B. - LZS Szydłowice | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | KGKS Krasna Góra - Pogoń Łosiów | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Olimpia II Lewin Brzeski - Orzeł Olszanka | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Spartan Wójtowice - Czarni Przylesie Dolne | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Victoria Wierzbnik | - |