Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Kluczbork 1 (gr. 1),
2019/2020
Kolejka 1 | ||
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Smarchowice W. - Widawa Lubska | 0-3 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Krzywiczyny - LZS II Głuszyna | 0-7 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Lew Szymonków - Burza Gręboszów | 2-1 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Ligota Wołczyńska - Polonia Domaszowice | 3-1 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Orły Woskowice Małe - LZS Biestrzykowice | 6-3 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Rolnik Wierzbica - LZS Łączany | 5-1 |
Kolejka 2 | ||
07-09-2019 (So) - 16:00 | Burza Gręboszów - Polonia Domaszowice | 2-5 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Smarchowice W. - LZS Krzywiczyny | 6-2 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | LZS II Głuszyna - Lew Szymonków | 6-5 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Ligota Wołczyńska - Orły Woskowice Małe | 11-0 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Biestrzykowice - Rolnik Wierzbica | 0-3 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Widawa Lubska - LZS Łączany | 7-1 |
Kolejka 3 | ||
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Łączany - LZS Biestrzykowice | 3-3 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Rolnik Wierzbica - LZS Ligota Wołczyńska | 1-2 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Burza Gręboszów - Orły Woskowice Małe | 1-3 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Polonia Domaszowice - LZS II Głuszyna | 0-1 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Lew Szymonków - LZS Smarchowice W. | 6-3 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Krzywiczyny - Widawa Lubska | 0-2 |
Kolejka 4 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | Burza Gręboszów - Rolnik Wierzbica | 1-7 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Krzywiczyny - Lew Szymonków | 0-4 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Smarchowice W. - Polonia Domaszowice | 3-1 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS II Głuszyna - Orły Woskowice Małe | 6-0 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Ligota Wołczyńska - LZS Łączany | 8-1 |
22-09-2019 (N) - 13:00 | Widawa Lubska - LZS Biestrzykowice | 1-0 |
Kolejka 5 | ||
29-09-2019 (N) - 15:00 | LZS Biestrzykowice - LZS Ligota Wołczyńska | 1-4 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | LZS Łączany - Burza Gręboszów | 3-0 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Rolnik Wierzbica - LZS II Głuszyna | 2-5 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Orły Woskowice Małe - LZS Smarchowice W. | 1-1 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Polonia Domaszowice - LZS Krzywiczyny | 6-0 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Lew Szymonków - Widawa Lubska | 1-2 |
Kolejka 6 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | Burza Gręboszów - LZS Biestrzykowice | 0-2 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Lew Szymonków - Polonia Domaszowice | 0-6 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Krzywiczyny - Orły Woskowice Małe | 0-5 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Smarchowice W. - Rolnik Wierzbica | 2-1 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS II Głuszyna - LZS Łączany | 4-0 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Widawa Lubska - LZS Ligota Wołczyńska | 1-5 |
Kolejka 7 | ||
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Ligota Wołczyńska - Burza Gręboszów | 3-0 v.o. |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Biestrzykowice - LZS II Głuszyna | 0-9 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Łączany - LZS Smarchowice W. | 1-3 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Rolnik Wierzbica - LZS Krzywiczyny | 5-0 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Orły Woskowice Małe - Lew Szymonków | 4-4 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Polonia Domaszowice - Widawa Lubska | 5-2 |
Kolejka 8 | ||
20-10-2019 (N) - 13:30 | Polonia Domaszowice - Orły Woskowice Małe | 8-1 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Lew Szymonków - Rolnik Wierzbica | 1-5 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Krzywiczyny - LZS Łączany | 3-1 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Smarchowice W. - LZS Biestrzykowice | 5-1 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS II Głuszyna - LZS Ligota Wołczyńska | 5-0 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Widawa Lubska - Burza Gręboszów | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
27-10-2019 (N) - 13:00 | Burza Gręboszów - LZS II Głuszyna | 0-4 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Ligota Wołczyńska - LZS Smarchowice W. | 2-1 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - LZS Krzywiczyny | 2-2 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Łączany - Lew Szymonków | 4-3 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | Rolnik Wierzbica - Polonia Domaszowice | 3-2 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | Orły Woskowice Małe - Widawa Lubska | 1-2 |
Kolejka 10 | ||
03-11-2019 (N) - 13:00 | Orły Woskowice Małe - Rolnik Wierzbica | 0-5 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Polonia Domaszowice - LZS Łączany | 9-0 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Lew Szymonków - LZS Biestrzykowice | 2-1 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Krzywiczyny - LZS Ligota Wołczyńska | 0-5 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Smarchowice W. - Burza Gręboszów | 2-1 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Widawa Lubska - LZS II Głuszyna | 0-1 |
Kolejka 11 | ||
09-11-2019 (So) - 13:00 | Burza Gręboszów - LZS Krzywiczyny | 0-1 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS II Głuszyna - LZS Smarchowice W. | 10-3 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Ligota Wołczyńska - Lew Szymonków | 3-0 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Biestrzykowice - Polonia Domaszowice | 1-9 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Łączany - Orły Woskowice Małe | 3-3 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Rolnik Wierzbica - Widawa Lubska | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
28-03-2020 (So) - 15:30 | Burza Gręboszów - Lew Szymonków | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | LZS Łączany - Rolnik Wierzbica | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | LZS Biestrzykowice - Orły Woskowice Małe | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Polonia Domaszowice - LZS Ligota Wołczyńska | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | LZS II Głuszyna - LZS Krzywiczyny | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Widawa Lubska - LZS Smarchowice W. | - |
Kolejka 13 | ||
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Krzywiczyny - LZS Smarchowice W. | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Lew Szymonków - LZS II Głuszyna | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Polonia Domaszowice - Burza Gręboszów | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Orły Woskowice Małe - LZS Ligota Wołczyńska | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Rolnik Wierzbica - LZS Biestrzykowice | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Łączany - Widawa Lubska | - |
Kolejka 14 | ||
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS Biestrzykowice - LZS Łączany | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS Ligota Wołczyńska - Rolnik Wierzbica | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Orły Woskowice Małe - Burza Gręboszów | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS II Głuszyna - Polonia Domaszowice | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS Smarchowice W. - Lew Szymonków | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Widawa Lubska - LZS Krzywiczyny | - |
Kolejka 15 | ||
26-04-2020 (N) - 17:00 | Lew Szymonków - LZS Krzywiczyny | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Polonia Domaszowice - LZS Smarchowice W. | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Orły Woskowice Małe - LZS II Głuszyna | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Rolnik Wierzbica - Burza Gręboszów | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS Łączany - LZS Ligota Wołczyńska | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS Biestrzykowice - Widawa Lubska | - |
Kolejka 16 | ||
02-05-2020 (So) - 17:00 | Burza Gręboszów - LZS Łączany | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Ligota Wołczyńska - LZS Biestrzykowice | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS II Głuszyna - Rolnik Wierzbica | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Smarchowice W. - Orły Woskowice Małe | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Krzywiczyny - Polonia Domaszowice | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Widawa Lubska - Lew Szymonków | - |
Kolejka 17 | ||
10-05-2020 (N) - 17:00 | Polonia Domaszowice - Lew Szymonków | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Orły Woskowice Małe - LZS Krzywiczyny | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Rolnik Wierzbica - LZS Smarchowice W. | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Łączany - LZS II Głuszyna | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Biestrzykowice - Burza Gręboszów | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Ligota Wołczyńska - Widawa Lubska | - |
Kolejka 18 | ||
16-05-2020 (So) - 17:00 | Burza Gręboszów - LZS Ligota Wołczyńska | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Widawa Lubska - Polonia Domaszowice | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Lew Szymonków - Orły Woskowice Małe | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Krzywiczyny - Rolnik Wierzbica | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Smarchowice W. - LZS Łączany | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS II Głuszyna - LZS Biestrzykowice | - |
Kolejka 19 | ||
23-05-2020 (So) - 17:00 | Burza Gręboszów - Widawa Lubska | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Ligota Wołczyńska - LZS II Głuszyna | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Biestrzykowice - LZS Smarchowice W. | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Łączany - LZS Krzywiczyny | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Rolnik Wierzbica - Lew Szymonków | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Orły Woskowice Małe - Polonia Domaszowice | - |
Kolejka 20 | ||
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS II Głuszyna - Burza Gręboszów | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Smarchowice W. - LZS Ligota Wołczyńska | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Krzywiczyny - LZS Biestrzykowice | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Lew Szymonków - LZS Łączany | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Polonia Domaszowice - Rolnik Wierzbica | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Widawa Lubska - Orły Woskowice Małe | - |
Kolejka 21 | ||
07-06-2020 (N) - 17:30 | Rolnik Wierzbica - Orły Woskowice Małe | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Łączany - Polonia Domaszowice | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Biestrzykowice - Lew Szymonków | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Ligota Wołczyńska - LZS Krzywiczyny | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Burza Gręboszów - LZS Smarchowice W. | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS II Głuszyna - Widawa Lubska | - |
Kolejka 22 | ||
14-06-2020 (N) - 17:30 | Widawa Lubska - Rolnik Wierzbica | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Orły Woskowice Małe - LZS Łączany | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Polonia Domaszowice - LZS Biestrzykowice | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Lew Szymonków - LZS Ligota Wołczyńska | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Krzywiczyny - Burza Gręboszów | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Smarchowice W. - LZS II Głuszyna | - |