Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Racibórz,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
10-08-2019 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - LKS Chałupki | 5-2 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - Zameczek Czernica | 2-1 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Pawłów - Rafako Racibórz | 7-0 |
11-08-2019 (N) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Odra Nieboczowy | 2-2 |
11-08-2019 (N) - 17:00 | LKS Studzienna - Naprzód Syrynia | 1-1 |
11-08-2019 (N) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - KS Kuźnia Raciborska | 5-1 |
11-08-2019 (N) - 17:00 | KS Kornowac - Płomień Kobyla | 0-8 |
11-08-2019 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Start Pietrowice | 0-3 |
Kolejka 2 | ||
17-08-2019 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - Czarni Nowa Wieś | 3-2 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - Buk Rudy Wielkie | 2-1 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - KS Kornowac | 3-0 v.o. |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Rafako Racibórz - Naprzód Czyżowice | 1-6 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | KS Kuźnia Raciborska - KS 1905 Krzanowice | 5-3 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Zameczek Czernica - LKS Studzienna | 1-0 |
18-08-2019 (N) - 16:00 | Płomień Kobyla - LKS Pawłów | 3-0 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Naprzód Syrynia | 2-3 |
Kolejka 3 | ||
24-08-2019 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - Przyszłość Rogów | 6-1 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - Zameczek Czernica | 1-3 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Pawłów - Start Pietrowice | 1-0 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - Rafako Racibórz | 9-1 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | LKS Studzienna - KS Kuźnia Raciborska | 1-0 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - Płomień Kobyla | 3-1 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | KS Kornowac - LKS Chałupki | 1-2 |
25-08-2019 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Odra Nieboczowy | 3-1 |
Kolejka 4 | ||
31-08-2019 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - Buk Rudy Wielkie | 2-2 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - KS Kornowac | 0-2 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - LKS Pawłów | 3-0 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - Naprzód Czyżowice | 1-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Rafako Racibórz - LKS Studzienna | 1-5 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | KS Kuźnia Raciborska - Naprzód Syrynia | 2-4 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Zameczek Czernica | 2-2 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | Płomień Kobyla - KS 1905 Krzanowice | 2-3 |
Kolejka 5 | ||
07-09-2019 (So) - 16:00 | Zameczek Czernica - KS Kuźnia Raciborska | 6-2 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Naprzód Syrynia - Rafako Racibórz | 6-0 v.o. |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Studzienna - Płomień Kobyla | 1-2 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | KS 1905 Krzanowice - Start Pietrowice | 2-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Naprzód Czyżowice - LKS Chałupki | 4-4 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Pawłów - Odra Nieboczowy | 2-2 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | KS Kornowac - Czarni Nowa Wieś | 6-4 |
08-09-2019 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Przyszłość Rogów | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
14-09-2019 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - LKS Pawłów | 3-1 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Odra Nieboczowy - Naprzód Czyżowice | 0-2 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Chałupki - KS 1905 Krzanowice | 0-7 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Start Pietrowice - LKS Studzienna | 0-3 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Rafako Racibórz - Zameczek Czernica | 0-8 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Płomień Kobyla - Naprzód Syrynia | 1-1 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Przyszłość Rogów - KS Kuźnia Raciborska | 5-4 |
15-09-2019 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - KS Kornowac | 2-2 |
Kolejka 7 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | KS Kuźnia Raciborska - Rafako Racibórz | 5-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Zameczek Czernica - Płomień Kobyla | 4-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Naprzód Syrynia - Start Pietrowice | 3-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Studzienna - LKS Chałupki | 4-0 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | KS 1905 Krzanowice - Odra Nieboczowy | 3-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Pawłów - Buk Rudy Wielkie | 1-2 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | Naprzód Czyżowice - Czarni Nowa Wieś | 5-1 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | KS Kornowac - Przyszłość Rogów | 2-0 |
Kolejka 8 | ||
28-09-2019 (So) - 16:00 | Odra Nieboczowy - LKS Studzienna | 0-5 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Chałupki - Naprzód Syrynia | 3-3 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Start Pietrowice - Zameczek Czernica | 1-3 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - KS 1905 Krzanowice | 3-3 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Przyszłość Rogów - Rafako Racibórz | 9-1 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | KS Kornowac - LKS Pawłów | 5-0 |
29-09-2019 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Naprzód Czyżowice | 1-3 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Płomień Kobyla - KS Kuźnia Raciborska | 1-0 |
Kolejka 9 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | Rafako Racibórz - Płomień Kobyla | 0-5 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | KS Kuźnia Raciborska - Start Pietrowice | 3-3 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Zameczek Czernica - LKS Chałupki | 6-2 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Naprzód Syrynia - Odra Nieboczowy | 1-0 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Studzienna - Czarni Nowa Wieś | 1-1 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | KS 1905 Krzanowice - Buk Rudy Wielkie | 2-1 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Naprzód Czyżowice - KS Kornowac | 2-2 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Pawłów - Przyszłość Rogów | 2-5 |
Kolejka 10 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Pawłów - Naprzód Czyżowice | 4-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | KS Kornowac - KS 1905 Krzanowice | 0-3 |
12-10-2019 (So) - 13:00 | Czarni Nowa Wieś - Naprzód Syrynia | 2-2 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Odra Nieboczowy - Zameczek Czernica | 2-3 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Chałupki - KS Kuźnia Raciborska | 2-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Start Pietrowice - Rafako Racibórz | 1-0 |
13-10-2019 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - LKS Studzienna | 2-0 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Przyszłość Rogów - Płomień Kobyla | 5-1 |
Kolejka 11 | ||
19-10-2019 (So) - 15:00 | Płomień Kobyla - Start Pietrowice | 5-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Rafako Racibórz - LKS Chałupki | 4-0 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | KS Kuźnia Raciborska - Odra Nieboczowy | 1-3 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Zameczek Czernica - Czarni Nowa Wieś | 4-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Naprzód Syrynia - Buk Rudy Wielkie | 4-0 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Studzienna - KS Kornowac | 2-2 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | KS 1905 Krzanowice - LKS Pawłów | 3-2 |
20-10-2019 (N) - 15:00 | Naprzód Czyżowice - Przyszłość Rogów | 4-1 |
Kolejka 12 | ||
26-10-2019 (So) - 14:00 | LKS Chałupki - Płomień Kobyla | 1-3 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Odra Nieboczowy - Rafako Racibórz | 10-1 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Czarni Nowa Wieś - KS Kuźnia Raciborska | 0-4 v.o. |
26-10-2019 (So) - 14:00 | LKS Pawłów - LKS Studzienna | 3-0 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Naprzód Czyżowice - KS 1905 Krzanowice | 3-4 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | KS Kornowac - Naprzód Syrynia | 5-4 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Zameczek Czernica | 1-2 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Przyszłość Rogów - Start Pietrowice | 0-0 |
Kolejka 13 | ||
02-11-2019 (So) - 14:00 | KS 1905 Krzanowice - Przyszłość Rogów | 1-1 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Studzienna - Naprzód Czyżowice | 1-4 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Naprzód Syrynia - LKS Pawłów | 3-1 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Zameczek Czernica - KS Kornowac | 6-0 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Start Pietrowice - LKS Chałupki | 5-1 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Rafako Racibórz - Czarni Nowa Wieś | 1-2 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Płomień Kobyla - Odra Nieboczowy | 5-2 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | KS Kuźnia Raciborska - Buk Rudy Wielkie | 2-1 |
Kolejka 14 | ||
09-11-2019 (So) - 14:00 | KS 1905 Krzanowice - LKS Studzienna | 0-3 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Naprzód Czyżowice - Naprzód Syrynia | 4-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Pawłów - Zameczek Czernica | 1-9 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Czarni Nowa Wieś - Płomień Kobyla | 2-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Odra Nieboczowy - Start Pietrowice | 1-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Przyszłość Rogów - LKS Chałupki | 1-3 |
10-11-2019 (N) - 14:00 | Buk Rudy Wielkie - Rafako Racibórz | 2-0 |
10-11-2019 (N) - 14:00 | KS Kornowac - KS Kuźnia Raciborska | 4-1 |
Kolejka 15 | ||
16-11-2019 (So) - 13:30 | LKS Chałupki - Odra Nieboczowy | 1-0 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Start Pietrowice - Czarni Nowa Wieś | 0-1 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Płomień Kobyla - Buk Rudy Wielkie | 3-0 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Rafako Racibórz - KS Kornowac | 0-5 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | KS Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów | 2-3 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Zameczek Czernica - Naprzód Czyżowice | 2-2 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Naprzód Syrynia - KS 1905 Krzanowice | 5-2 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | LKS Studzienna - Przyszłość Rogów | 0-0 |
Kolejka 16 | ||
21-03-2020 (So) - 15:30 | Naprzód Syrynia - LKS Studzienna | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Zameczek Czernica - KS 1905 Krzanowice | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | KS Kuźnia Raciborska - Naprzód Czyżowice | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Rafako Racibórz - LKS Pawłów | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Płomień Kobyla - KS Kornowac | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Start Pietrowice - Buk Rudy Wielkie | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | LKS Chałupki - Czarni Nowa Wieś | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów | - |
Kolejka 17 | ||
28-03-2020 (So) - 16:00 | Czarni Nowa Wieś - Odra Nieboczowy | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Buk Rudy Wielkie - LKS Chałupki | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | KS Kornowac - Start Pietrowice | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | LKS Pawłów - Płomień Kobyla | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Naprzód Czyżowice - Rafako Racibórz | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | KS 1905 Krzanowice - KS Kuźnia Raciborska | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | LKS Studzienna - Zameczek Czernica | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Naprzód Syrynia - Przyszłość Rogów | - |
Kolejka 18 | ||
04-04-2020 (So) - 17:00 | Zameczek Czernica - Naprzód Syrynia | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | KS Kuźnia Raciborska - LKS Studzienna | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Rafako Racibórz - KS 1905 Krzanowice | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kobyla - Naprzód Czyżowice | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - LKS Pawłów | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - KS Kornowac | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - Buk Rudy Wielkie | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Czarni Nowa Wieś | - |
Kolejka 19 | ||
11-04-2020 (So) - 11:00 | Buk Rudy Wielkie - Czarni Nowa Wieś | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | KS Kornowac - Odra Nieboczowy | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | LKS Pawłów - LKS Chałupki | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | Naprzód Czyżowice - Start Pietrowice | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | KS 1905 Krzanowice - Płomień Kobyla | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | LKS Studzienna - Rafako Racibórz | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | Naprzód Syrynia - KS Kuźnia Raciborska | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | Zameczek Czernica - Przyszłość Rogów | - |
Kolejka 20 | ||
18-04-2020 (So) - 17:00 | KS Kuźnia Raciborska - Zameczek Czernica | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Rafako Racibórz - Naprzód Syrynia | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kobyla - LKS Studzienna | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - KS 1905 Krzanowice | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - Naprzód Czyżowice | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - LKS Pawłów | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Czarni Nowa Wieś - KS Kornowac | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Buk Rudy Wielkie | - |
Kolejka 21 | ||
25-04-2020 (So) - 17:00 | KS Kornowac - Buk Rudy Wielkie | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | LKS Pawłów - Czarni Nowa Wieś | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - Odra Nieboczowy | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - LKS Chałupki | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | LKS Studzienna - Start Pietrowice | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - Płomień Kobyla | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Zameczek Czernica - Rafako Racibórz | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | KS Kuźnia Raciborska - Przyszłość Rogów | - |
Kolejka 22 | ||
02-05-2020 (So) - 17:00 | Rafako Racibórz - KS Kuźnia Raciborska | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kobyla - Zameczek Czernica | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - Naprzód Syrynia | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - LKS Studzienna | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - KS 1905 Krzanowice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Nowa Wieś - Naprzód Czyżowice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Buk Rudy Wielkie - LKS Pawłów | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - KS Kornowac | - |
Kolejka 23 | ||
09-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Pawłów - KS Kornowac | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - Buk Rudy Wielkie | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - Czarni Nowa Wieś | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Studzienna - Odra Nieboczowy | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - LKS Chałupki | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Zameczek Czernica - Start Pietrowice | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | KS Kuźnia Raciborska - Płomień Kobyla | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Rafako Racibórz - Przyszłość Rogów | - |
Kolejka 24 | ||
16-05-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kobyla - Rafako Racibórz | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - KS Kuźnia Raciborska | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - Zameczek Czernica | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - Naprzód Syrynia | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Nowa Wieś - LKS Studzienna | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Buk Rudy Wielkie - KS 1905 Krzanowice | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | KS Kornowac - Naprzód Czyżowice | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - LKS Pawłów | - |
Kolejka 25 | ||
23-05-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - LKS Pawłów | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - KS Kornowac | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Studzienna - Buk Rudy Wielkie | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - Czarni Nowa Wieś | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Zameczek Czernica - Odra Nieboczowy | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | KS Kuźnia Raciborska - LKS Chałupki | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Rafako Racibórz - Start Pietrowice | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kobyla - Przyszłość Rogów | - |
Kolejka 26 | ||
30-05-2020 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - Płomień Kobyla | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - Rafako Racibórz | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - KS Kuźnia Raciborska | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Nowa Wieś - Zameczek Czernica | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Buk Rudy Wielkie - Naprzód Syrynia | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | KS Kornowac - LKS Studzienna | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Pawłów - KS 1905 Krzanowice | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - Naprzód Czyżowice | - |
Kolejka 27 | ||
06-06-2020 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - Naprzód Czyżowice | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | LKS Studzienna - LKS Pawłów | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - KS Kornowac | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Zameczek Czernica - Buk Rudy Wielkie | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | KS Kuźnia Raciborska - Czarni Nowa Wieś | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Rafako Racibórz - Odra Nieboczowy | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kobyla - LKS Chałupki | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - Przyszłość Rogów | - |
Kolejka 28 | ||
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | LKS Chałupki - Start Pietrowice | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Odra Nieboczowy - Płomień Kobyla | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Czarni Nowa Wieś - Rafako Racibórz | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Buk Rudy Wielkie - KS Kuźnia Raciborska | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | KS Kornowac - Zameczek Czernica | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | LKS Pawłów - Naprzód Syrynia | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - LKS Studzienna | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Przyszłość Rogów - KS 1905 Krzanowice | - |
Kolejka 29 | ||
13-06-2020 (So) - 17:00 | LKS Studzienna - KS 1905 Krzanowice | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Syrynia - Naprzód Czyżowice | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Zameczek Czernica - LKS Pawłów | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | KS Kuźnia Raciborska - KS Kornowac | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Rafako Racibórz - Buk Rudy Wielkie | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Płomień Kobyla - Czarni Nowa Wieś | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Start Pietrowice - Odra Nieboczowy | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | LKS Chałupki - Przyszłość Rogów | - |
Kolejka 30 | ||
20-06-2020 (So) - 17:00 | Czarni Nowa Wieś - Start Pietrowice | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | Buk Rudy Wielkie - Płomień Kobyla | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | KS Kornowac - Rafako Racibórz | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | LKS Pawłów - KS Kuźnia Raciborska | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Czyżowice - Zameczek Czernica | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | KS 1905 Krzanowice - Naprzód Syrynia | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Rogów - LKS Studzienna | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | Odra Nieboczowy - LKS Chałupki | - |