Timetable
Piłka nożna -
V liga Katowice gr 1,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
10-08-2019 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Śląsk Świętochłowice | 0-2 |
10-08-2019 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz | 1-1 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec | 4-1 |
10-08-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Slavia Ruda Śl. | 1-3 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Warta Zawiercie | 2-0 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - Unia Kosztowy | 1-1 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-0 v.o. |
11-08-2019 (N) - 16:00 | Znicz Kłobuck - Ruch Radzionków | 1-0 |
Kolejka 2 | ||
17-08-2019 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Sarmacja Będzin | 0-0 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Poraj | 3-0 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Szombierki Bytom | 0-0 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck | 3-1 |
17-08-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Gwarek Ornontowice | 0-3 v.o. |
17-08-2019 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Raków II Częstochowa | 2-1 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz | 2-2 |
18-08-2019 (N) - 19:19 | Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice | 4-0 |
Kolejka 3 | ||
24-08-2019 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - RKS Grodziec | 3-1 |
24-08-2019 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śl. | 4-1 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków | 3-1 |
24-08-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie | 3-4 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy | 1-4 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-1 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Śląsk Świętochłowice | 2-0 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Polonia Poraj - AKS Mikołów | 0-2 |
Kolejka 4 | ||
31-08-2019 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Polonia Poraj | 1-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Szombierki Bytom | 1-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck | 1-0 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice | 5-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa | 2-1 |
31-08-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Przemsza Siewierz | 2-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - RKS Grodziec | 1-0 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice | 2-2 |
Kolejka 5 | ||
06-09-2019 (Pt) - 17:30 | RKS Grodziec - Slavia Ruda Śl. | 3-1 |
07-09-2019 (So) - 11:00 | Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków | 1-3 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy | 2-2 |
07-09-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Polonia Poraj - Śląsk Świętochłowice | 2-0 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Znicz Kłobuck - AKS Mikołów | 2-1 |
08-09-2019 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie | 1-5 |
08-09-2019 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin | 2-1 |
Kolejka 6 | ||
14-09-2019 (So) - 16:00 | Polonia Poraj - Szombierki Bytom | 1-3 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Sarmacja Będzin - Znicz Kłobuck | 1-1 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | AKS Mikołów - Drama Zbrosławice | 3-0 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice | 1-0 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa | 4-2 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz | 2-3 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Ruch Radzionków - RKS Grodziec | 2-2 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Śląsk Świętochłowice - Slavia Ruda Śl. | 2-2 |
Kolejka 7 | ||
21-09-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Ruch Radzionków | 0-2 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | RKS Grodziec - Warta Zawiercie | 0-4 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Przemsza Siewierz - Unia Kosztowy | 1-3 |
21-09-2019 (So) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów | 1-2 |
21-09-2019 (So) - 15:00 | Drama Zbrosławice - Sarmacja Będzin | 0-7 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Znicz Kłobuck - Polonia Poraj | 3-3 |
22-09-2019 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice | 3-1 |
Kolejka 8 | ||
28-09-2019 (So) - 16:00 | Polonia Poraj - Drama Zbrosławice | 2-2 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Sarmacja Będzin - Gwarek Ornontowice | 0-0 |
28-09-2019 (So) - 10:30 | Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz | 1-4 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Unia Kosztowy - RKS Grodziec | 6-1 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Warta Zawiercie - Slavia Ruda Śl. | 2-1 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków | 2-1 |
29-09-2019 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - AKS Mikołów | 0-1 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck | 1-0 |
Kolejka 9 | ||
04-10-2019 (Pt) - 19:00 | Ruch Radzionków - Warta Zawiercie | 2-1 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza | 2-2 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Przemsza Siewierz - AKS Mikołów | 0-0 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj | 4-0 |
05-10-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Szombierki Bytom | 2-5 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Znicz Kłobuck - Śląsk Świętochłowice | 5-0 |
05-10-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Unia Kosztowy | 1-0 |
06-10-2019 (N) - 12:30 | Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin | 4-0 |
Kolejka 10 | ||
12-10-2019 (So) - 12:00 | Znicz Kłobuck - Drama Zbrosławice | 6-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice | 2-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Polonia Poraj - Raków II Częstochowa | 2-0 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz | 1-1 |
12-10-2019 (So) - 11:00 | AKS Mikołów - RKS Grodziec | 2-0 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Slavia Ruda Śl. | 2-0 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Unia Kosztowy - Ruch Radzionków | 1-0 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Śląsk Świętochłowice - Warta Zawiercie | 2-1 |
Kolejka 11 | ||
19-10-2019 (So) - 15:00 | Warta Zawiercie - Unia Kosztowy | 0-2 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza | 4-0 |
19-10-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - AKS Mikołów | 1-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | RKS Grodziec - Sarmacja Będzin | 1-3 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Przemsza Siewierz - Polonia Poraj | 2-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck | 0-3 |
19-10-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Śląsk Świętochłowice | 5-2 |
20-10-2019 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
26-10-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Gwarek Ornontowice | 0-2 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Znicz Kłobuck - Raków II Częstochowa | 3-0 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz | 3-3 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Polonia Poraj - RKS Grodziec | 3-1 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śl. | 2-2 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | AKS Mikołów - Ruch Radzionków | 1-1 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie | 0-1 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy | 0-3 |
Kolejka 13 | ||
30-10-2019 (Śr) - 18:00 | Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin | 5-2 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza | 4-0 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck | 2-6 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | RKS Grodziec - Szombierki Bytom | 0-1 |
02-11-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Polonia Poraj | 0-2 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Gwarek Ornontowice - Śląsk Świętochłowice | 1-5 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Warta Zawiercie - AKS Mikołów | 3-0 |
03-11-2019 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Drama Zbrosławice | 2-1 |
Kolejka 14 | ||
09-11-2019 (So) - 14:00 | Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa | 2-3 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | AKS Mikołów - Unia Kosztowy | 1-0 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie | 1-3 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Polonia Poraj - Ruch Radzionków | 1-1 |
09-11-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz | 3-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Znicz Kłobuck - RKS Grodziec | 2-1 |
10-11-2019 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Slavia Ruda Śl. | 0-3 v.o. |
10-11-2019 (N) - 14:00 | Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-3 |
Kolejka 15 | ||
15-11-2019 (Pt) - 19:19 | Ruch Radzionków - Szombierki Bytom | 2-5 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Unia Dąbrowa Górnicza - AKS Mikołów | 1-1 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Unia Kosztowy - Sarmacja Będzin | 1-1 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Warta Zawiercie - Polonia Poraj | 2-4 |
16-11-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Znicz Kłobuck | 2-3 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | RKS Grodziec - Drama Zbrosławice | 3-3 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice | 3-2 |
17-11-2019 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice | 2-2 |
Kolejka 16 | ||
13-03-2020 (Pt) - 19:00 | Ruch Radzionków - Znicz Kłobuck | - |
14-03-2020 (So) - 15:30 | Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa | - |
14-03-2020 (So) - 15:30 | RKS Grodziec - Gwarek Ornontowice | - |
14-03-2020 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Drama Zbrosławice | - |
14-03-2020 (So) - 15:30 | Warta Zawiercie - Szombierki Bytom | - |
14-03-2020 (So) - 15:30 | Unia Kosztowy - Polonia Poraj | - |
14-03-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Sarmacja Będzin | - |
14-03-2020 (So) - 15:30 | Śląsk Świętochłowice - AKS Mikołów | - |
Kolejka 17 | ||
21-03-2020 (So) - 00:00 | Sarmacja Będzin - AKS Mikołów | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Polonia Poraj - Unia Dąbrowa Górnicza | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Szombierki Bytom - Unia Kosztowy | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Znicz Kłobuck - Warta Zawiercie | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Drama Zbrosławice - Ruch Radzionków | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Gwarek Ornontowice - Slavia Ruda Śl. | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Raków II Częstochowa - RKS Grodziec | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Przemsza Siewierz - Śląsk Świętochłowice | - |
Kolejka 18 | ||
27-03-2020 (Pt) - 18:30 | Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | RKS Grodziec - Przemsza Siewierz | - |
28-03-2020 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Raków II Częstochowa | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Warta Zawiercie - Drama Zbrosławice | - |
28-03-2020 (So) - 15:00 | Unia Kosztowy - Znicz Kłobuck | - |
28-03-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Szombierki Bytom | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | AKS Mikołów - Polonia Poraj | - |
28-03-2020 (So) - 11:00 | Śląsk Świętochłowice - Sarmacja Będzin | - |
Kolejka 19 | ||
04-04-2020 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - Sarmacja Będzin | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Unia Dąbrowa Górnicza | - |
04-04-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Unia Kosztowy | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Warta Zawiercie | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Slavia Ruda Śl. | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Śląsk Świętochłowice | - |
05-04-2020 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Ruch Radzionków | - |
05-04-2020 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - AKS Mikołów | - |
Kolejka 20 | ||
11-04-2020 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - RKS Grodziec | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | Ruch Radzionków - Przemsza Siewierz | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | Warta Zawiercie - Raków II Częstochowa | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | Unia Kosztowy - Gwarek Ornontowice | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Drama Zbrosławice | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | AKS Mikołów - Znicz Kłobuck | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Szombierki Bytom | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | Śląsk Świętochłowice - Polonia Poraj | - |
Kolejka 21 | ||
18-04-2020 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Polonia Poraj | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Sarmacja Będzin | - |
18-04-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - AKS Mikołów | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Unia Dąbrowa Górnicza | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Warta Zawiercie | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Ruch Radzionków | - |
18-04-2020 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Śląsk Świętochłowice | - |
19-04-2020 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Unia Kosztowy | - |
Kolejka 22 | ||
25-04-2020 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Slavia Ruda Śl. | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - RKS Grodziec | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Przemsza Siewierz | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Raków II Częstochowa | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Drama Zbrosławice | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - Znicz Kłobuck | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom | - |
Kolejka 23 | ||
30-04-2020 (Cz) - 19:00 | Ruch Radzionków - Śląsk Świętochłowice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Szombierki Bytom | - |
02-05-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Polonia Poraj | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Sarmacja Będzin | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Raków II Częstochowa | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Unia Dąbrowa Górnicza | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Unia Kosztowy | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Slavia Ruda Śl. - Warta Zawiercie | - |
Kolejka 24 | ||
06-05-2020 (Śr) - 18:00 | Warta Zawiercie - Ruch Radzionków | - |
06-05-2020 (Śr) - 18:00 | Unia Kosztowy - Slavia Ruda Śl. | - |
06-05-2020 (Śr) - 18:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - RKS Grodziec | - |
06-05-2020 (Śr) - 18:00 | AKS Mikołów - Przemsza Siewierz | - |
06-05-2020 (Śr) - 18:00 | Sarmacja Będzin - Raków II Częstochowa | - |
06-05-2020 (Śr) - 18:00 | Polonia Poraj - Gwarek Ornontowice | - |
06-05-2020 (Śr) - 18:00 | Szombierki Bytom - Drama Zbrosławice | - |
06-05-2020 (Śr) - 18:00 | Śląsk Świętochłowice - Znicz Kłobuck | - |
Kolejka 25 | ||
08-05-2020 (Pt) - 19:00 | Ruch Radzionków - Unia Kosztowy | - |
09-05-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Znicz Kłobuck | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Sarmacja Będzin | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - AKS Mikołów | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Slavia Ruda Śl. - Unia Dąbrowa Górnicza | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Śląsk Świętochłowice | - |
10-05-2020 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Polonia Poraj | - |
Kolejka 26 | ||
16-05-2020 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Warta Zawiercie | - |
16-05-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Ruch Radzionków | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Slavia Ruda Śl. | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - RKS Grodziec | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - Przemsza Siewierz | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Raków II Częstochowa | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Gwarek Ornontowice | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Drama Zbrosławice | - |
Kolejka 27 | ||
22-05-2020 (Pt) - 19:00 | Ruch Radzionków - AKS Mikołów | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Unia Dąbrowa Górnicza | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Śląsk Świętochłowice | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Slavia Ruda Śl. - Sarmacja Będzin | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Polonia Poraj | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Drama Zbrosławice | - |
24-05-2020 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Znicz Kłobuck | - |
Kolejka 28 | ||
27-05-2020 (Śr) - 18:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Kosztowy | - |
27-05-2020 (Śr) - 18:00 | AKS Mikołów - Warta Zawiercie | - |
27-05-2020 (Śr) - 18:00 | Sarmacja Będzin - Ruch Radzionków | - |
27-05-2020 (Śr) - 18:00 | Polonia Poraj - Slavia Ruda Śl. | - |
27-05-2020 (Śr) - 18:00 | Szombierki Bytom - RKS Grodziec | - |
27-05-2020 (Śr) - 18:00 | Znicz Kłobuck - Przemsza Siewierz | - |
27-05-2020 (Śr) - 18:00 | Drama Zbrosławice - Raków II Częstochowa | - |
27-05-2020 (Śr) - 18:00 | Śląsk Świętochłowice - Gwarek Ornontowice | - |
Kolejka 29 | ||
30-05-2020 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Drama Zbrosławice | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Znicz Kłobuck | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Slavia Ruda Śl. - Szombierki Bytom | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Polonia Poraj | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Sarmacja Będzin | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - AKS Mikołów | - |
30-05-2020 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Śląsk Świętochłowice | - |
31-05-2020 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Gwarek Ornontowice | - |
Kolejka 30 | ||
06-06-2020 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Unia Kosztowy | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - Warta Zawiercie | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Ruch Radzionków | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Slavia Ruda Śl. | - |
06-06-2020 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - RKS Grodziec | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Przemsza Siewierz | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Unia Dąbrowa Górnicza | - |