Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Skoczów-Żywiec (6),
2019/2020
Kolejka 1 | ||
03-08-2019 (So) - 17:00 | Piast Cieszyn - Góral Żywiec | 3-0 |
03-08-2019 (So) - 17:00 | Metal Węgierska Górka - Spójnia Zebrzydowice | 3-3 |
03-08-2019 (So) - 17:00 | Wisła Strumień - Orzeł Łękawica | 1-7 |
03-08-2019 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Koszarawa Żywiec | 0-0 |
03-08-2019 (So) - 16:00 | Podhalanka Milówka - Tempo Puńców | 0-0 |
04-08-2019 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - Błyskawica Drogomyśl | 4-2 |
04-08-2019 (N) - 17:00 | LKS Pruchna - KS Wisła | 1-5 |
04-08-2019 (N) - 14:00 | Bory Pietrzykowice - Cukrownik Chybie | 2-6 |
Kolejka 2 | ||
10-08-2019 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - LKS Pruchna | 2-0 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - KS Wisła | 2-1 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Łękawica - Metal Węgierska Górka | 3-1 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - Wisła Strumień | 0-2 |
10-08-2019 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - Bory Pietrzykowice | 0-1 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Tempo Puńców - LKS Goleszów | 3-0 v.o. |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Podhalanka Milówka | 1-0 |
11-08-2019 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - Piast Cieszyn | 0-1 |
Kolejka 3 | ||
17-08-2019 (So) - 16:00 | Podhalanka Milówka - Soła Rajcza | 2-3 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Wisła Strumień - Koszarawa Żywiec | 1-4 |
17-08-2019 (So) - 13:00 | Metal Węgierska Górka - Cukrownik Chybie | 4-1 |
17-08-2019 (So) - 18:00 | KS Wisła - Orzeł Łękawica | 3-0 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Piast Cieszyn - Błyskawica Drogomyśl | 2-3 |
17-08-2019 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Góral Żywiec | 1-5 |
18-08-2019 (N) - 14:00 | Bory Pietrzykowice - Tempo Puńców | 2-2 |
18-08-2019 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Spójnia Zebrzydowice | 2-0 |
Kolejka 4 | ||
24-08-2019 (So) - 15:00 | Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice | 1-0 |
24-08-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Łękawica - LKS Pruchna | 5-0 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - KS Wisła | 1-0 |
24-08-2019 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - Metal Węgierska Górka | 3-2 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Bory Pietrzykowice | 2-3 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Piast Cieszyn - Podhalanka Milówka | 1-0 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Tempo Puńców - Wisła Strumień | 6-0 |
25-08-2019 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - LKS Goleszów | 9-3 |
Kolejka 5 | ||
31-08-2019 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Piast Cieszyn | 2-0 |
31-08-2019 (So) - 16:00 | Bory Pietrzykowice - Soła Rajcza | 0-0 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Wisła Strumień - Góral Żywiec | 0-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Metal Węgierska Górka - Tempo Puńców | 3-4 |
31-08-2019 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - KS Wisła | 3-2 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - Orzeł Łękawica | 0-4 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Cukrownik Chybie | 3-1 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | Podhalanka Milówka - Błyskawica Drogomyśl | 0-4 |
Kolejka 6 | ||
07-09-2019 (So) - 16:00 | Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Łękawica | 3-4 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Cukrownik Chybie - Spójnia Zebrzydowice | 1-4 |
07-09-2019 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - LKS Pruchna | 6-0 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Tempo Puńców - KS Wisła | 2-4 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - Metal Węgierska Górka | 0-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Piast Cieszyn - Bory Pietrzykowice | 2-0 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Podhalanka Milówka - LKS Goleszów | 4-2 |
08-09-2019 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - Wisła Strumień | 6-3 |
Kolejka 7 | ||
14-09-2019 (So) - 16:00 | Wisła Strumień - Piast Cieszyn | 2-1 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Błyskawica Drogomyśl | 0-4 |
14-09-2019 (So) - 11:00 | Spójnia Zebrzydowice - Koszarawa Żywiec | 1-0 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Tempo Puńców | 1-2 |
15-09-2019 (N) - 15:00 | Orzeł Łękawica - Cukrownik Chybie | 4-1 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Bory Pietrzykowice - Podhalanka Milówka | 0-2 |
18-09-2019 (Śr) - 16:30 | Góral Żywiec - KS Wisła | 2-0 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Metal Węgierska Górka - Soła Rajcza | 2-6 |
Kolejka 8 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie | 1-0 |
21-09-2019 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - Orzeł Łękawica | 0-0 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców | 0-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - LKS Pruchna | 2-0 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Piast Cieszyn - Metal Węgierska Górka | 3-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Podhalanka Milówka - Wisła Strumień | 2-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Bory Pietrzykowice | 1-2 |
22-09-2019 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - KS Wisła | 3-3 |
Kolejka 9 | ||
28-09-2019 (So) - 16:00 | Wisła Strumień - LKS Goleszów | 4-1 |
28-09-2019 (So) - 15:00 | Metal Węgierska Górka - Podhalanka Milówka | 2-4 |
28-09-2019 (So) - 13:00 | LKS Pruchna - Soła Rajcza | 1-0 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Spójnia Zebrzydowice - Góral Żywiec | 0-0 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Łękawica - Tempo Puńców | 2-1 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Cukrownik Chybie - Koszarawa Żywiec | 2-1 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Piast Cieszyn - KS Wisła | 0-2 |
29-09-2019 (N) - 14:00 | Bory Pietrzykowice - Błyskawica Drogomyśl | 0-4 |
Kolejka 10 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | Błyskawica Drogomyśl - Koszarawa Żywiec | 1-0 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Tempo Puńców - Cukrownik Chybie | 2-0 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Góral Żywiec - Orzeł Łękawica | 1-3 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Piast Cieszyn - LKS Pruchna | 3-3 |
05-10-2019 (So) - 12:00 | Podhalanka Milówka - KS Wisła | 3-4 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Goleszów - Metal Węgierska Górka | 1-2 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - Spójnia Zebrzydowice | 2-1 |
06-10-2019 (N) - 14:00 | Bory Pietrzykowice - Wisła Strumień | 2-3 |
Kolejka 11 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | Wisła Strumień - Błyskawica Drogomyśl | 2-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Metal Węgierska Górka - Bory Pietrzykowice | 5-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Goleszów - KS Wisła | 0-6 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Pruchna - Podhalanka Milówka | 1-2 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Spójnia Zebrzydowice - Piast Cieszyn | 3-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Łękawica - Soła Rajcza | 0-3 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Cukrownik Chybie - Góral Żywiec | 1-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców | 0-1 |
Kolejka 12 | ||
19-10-2019 (So) - 15:00 | Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców | 0-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Góral Żywiec - Koszarawa Żywiec | 1-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Piast Cieszyn - Orzeł Łękawica | 1-4 |
19-10-2019 (So) - 11:00 | Podhalanka Milówka - Spójnia Zebrzydowice | 3-2 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Goleszów - LKS Pruchna | 3-3 |
20-10-2019 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - Cukrownik Chybie | 4-2 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Bory Pietrzykowice - KS Wisła | 0-3 |
20-10-2019 (N) - 15:00 | Wisła Strumień - Metal Węgierska Górka | 2-1 |
Kolejka 13 | ||
26-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Pruchna - Bory Pietrzykowice | 2-2 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | Spójnia Zebrzydowice - LKS Goleszów | 5-2 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | Metal Węgierska Górka - Błyskawica Drogomyśl | 1-4 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | Cukrownik Chybie - Piast Cieszyn | 4-2 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - Soła Rajcza | 0-1 |
26-10-2019 (So) - 13:00 | Tempo Puńców - Góral Żywiec | 2-0 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | KS Wisła - Wisła Strumień | 2-2 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | Orzeł Łękawica - Podhalanka Milówka | 2-1 |
Kolejka 14 | ||
02-11-2019 (So) - 14:00 | Błyskawica Drogomyśl - Góral Żywiec | 1-0 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Piast Cieszyn - Koszarawa Żywiec | 0-2 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Podhalanka Milówka - Cukrownik Chybie | 3-0 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Goleszów - Orzeł Łękawica | 1-2 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Wisła Strumień - LKS Pruchna | 1-2 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Metal Węgierska Górka - KS Wisła | 1-3 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Bory Pietrzykowice - Spójnia Zebrzydowice | 2-1 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Soła Rajcza - Tempo Puńców | 0-3 |
Kolejka 15 | ||
09-11-2019 (So) - 14:00 | KS Wisła - Błyskawica Drogomyśl | 0-2 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Pruchna - Metal Węgierska Górka | 3-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Spójnia Zebrzydowice - Wisła Strumień | 3-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Orzeł Łękawica - Bory Pietrzykowice | 8-0 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Cukrownik Chybie - LKS Goleszów | 1-0 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Koszarawa Żywiec - Podhalanka Milówka | 5-0 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Tempo Puńców - Piast Cieszyn | 3-0 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Góral Żywiec - Soła Rajcza | 2-3 |
Kolejka 16 | ||
21-03-2020 (So) - 14:00 | Błyskawica Drogomyśl - Soła Rajcza | - |
21-03-2020 (So) - 14:00 | Góral Żywiec - Piast Cieszyn | - |
21-03-2020 (So) - 14:00 | Tempo Puńców - Podhalanka Milówka | - |
21-03-2020 (So) - 14:00 | Koszarawa Żywiec - LKS Goleszów | - |
21-03-2020 (So) - 14:00 | Cukrownik Chybie - Bory Pietrzykowice | - |
21-03-2020 (So) - 14:00 | Orzeł Łękawica - Wisła Strumień | - |
21-03-2020 (So) - 14:00 | Spójnia Zebrzydowice - Metal Węgierska Górka | - |
21-03-2020 (So) - 14:00 | KS Wisła - LKS Pruchna | - |
Kolejka 17 | ||
28-03-2020 (So) - 14:00 | KS Wisła - Spójnia Zebrzydowice | - |
28-03-2020 (So) - 14:00 | Metal Węgierska Górka - Orzeł Łękawica | - |
28-03-2020 (So) - 14:00 | Wisła Strumień - Cukrownik Chybie | - |
28-03-2020 (So) - 14:00 | Bory Pietrzykowice - Koszarawa Żywiec | - |
28-03-2020 (So) - 14:00 | LKS Goleszów - Tempo Puńców | - |
28-03-2020 (So) - 14:00 | Podhalanka Milówka - Góral Żywiec | - |
28-03-2020 (So) - 14:00 | Piast Cieszyn - Soła Rajcza | - |
29-03-2020 (N) - 14:00 | LKS Pruchna - Błyskawica Drogomyśl | - |
Kolejka 18 | ||
04-04-2020 (So) - 15:00 | Błyskawica Drogomyśl - Piast Cieszyn | - |
04-04-2020 (So) - 15:00 | Góral Żywiec - LKS Goleszów | - |
04-04-2020 (So) - 15:00 | Tempo Puńców - Bory Pietrzykowice | - |
04-04-2020 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - Wisła Strumień | - |
04-04-2020 (So) - 15:00 | Cukrownik Chybie - Metal Węgierska Górka | - |
04-04-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Łękawica - KS Wisła | - |
04-04-2020 (So) - 15:00 | Spójnia Zebrzydowice - LKS Pruchna | - |
05-04-2020 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - Podhalanka Milówka | - |
Kolejka 19 | ||
11-04-2020 (So) - 15:00 | Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl | - |
11-04-2020 (So) - 15:00 | KS Wisła - Cukrownik Chybie | - |
11-04-2020 (So) - 15:00 | Metal Węgierska Górka - Koszarawa Żywiec | - |
11-04-2020 (So) - 15:00 | Wisła Strumień - Tempo Puńców | - |
11-04-2020 (So) - 15:00 | Bory Pietrzykowice - Góral Żywiec | - |
11-04-2020 (So) - 15:00 | LKS Goleszów - Soła Rajcza | - |
11-04-2020 (So) - 15:00 | Podhalanka Milówka - Piast Cieszyn | - |
13-04-2020 (Pn) - 15:00 | LKS Pruchna - Orzeł Łękawica | - |
Kolejka 20 | ||
18-04-2020 (So) - 15:00 | Błyskawica Drogomyśl - Podhalanka Milówka | - |
18-04-2020 (So) - 15:00 | Piast Cieszyn - LKS Goleszów | - |
18-04-2020 (So) - 15:00 | Góral Żywiec - Wisła Strumień | - |
18-04-2020 (So) - 15:00 | Tempo Puńców - Metal Węgierska Górka | - |
18-04-2020 (So) - 15:00 | KS Wisła - Koszarawa Żywiec | - |
18-04-2020 (So) - 15:00 | Cukrownik Chybie - LKS Pruchna | - |
18-04-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Łękawica - Spójnia Zebrzydowice | - |
19-04-2020 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - Bory Pietrzykowice | - |
Kolejka 21 | ||
25-04-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Łękawica - Błyskawica Drogomyśl | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | Spójnia Zebrzydowice - Cukrownik Chybie | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | KS Wisła - Tempo Puńców | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | Metal Węgierska Górka - Góral Żywiec | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | Wisła Strumień - Soła Rajcza | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | Bory Pietrzykowice - Piast Cieszyn | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Podhalanka Milówka | - |
26-04-2020 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Koszarawa Żywiec | - |
Kolejka 22 | ||
02-05-2020 (So) - 16:00 | Błyskawica Drogomyśl - LKS Goleszów | - |
02-05-2020 (So) - 16:00 | Podhalanka Milówka - Bory Pietrzykowice | - |
02-05-2020 (So) - 16:00 | Piast Cieszyn - Wisła Strumień | - |
02-05-2020 (So) - 16:00 | KS Wisła - Góral Żywiec | - |
02-05-2020 (So) - 16:00 | Tempo Puńców - LKS Pruchna | - |
02-05-2020 (So) - 16:00 | Koszarawa Żywiec - Spójnia Zebrzydowice | - |
02-05-2020 (So) - 16:00 | Cukrownik Chybie - Orzeł Łękawica | - |
03-05-2020 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - Metal Węgierska Górka | - |
Kolejka 23 | ||
09-05-2020 (So) - 16:00 | Cukrownik Chybie - Błyskawica Drogomyśl | - |
09-05-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Łękawica - Koszarawa Żywiec | - |
09-05-2020 (So) - 16:00 | Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice | - |
09-05-2020 (So) - 13:00 | LKS Pruchna - Góral Żywiec | - |
09-05-2020 (So) - 16:00 | KS Wisła - Soła Rajcza | - |
09-05-2020 (So) - 16:00 | Metal Węgierska Górka - Piast Cieszyn | - |
09-05-2020 (So) - 16:00 | Wisła Strumień - Podhalanka Milówka | - |
09-05-2020 (So) - 16:00 | Bory Pietrzykowice - LKS Goleszów | - |
Kolejka 24 | ||
16-05-2020 (So) - 16:00 | Błyskawica Drogomyśl - Bory Pietrzykowice | - |
16-05-2020 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Wisła Strumień | - |
16-05-2020 (So) - 16:00 | Podhalanka Milówka - Metal Węgierska Górka | - |
16-05-2020 (So) - 16:00 | KS Wisła - Piast Cieszyn | - |
16-05-2020 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - Spójnia Zebrzydowice | - |
16-05-2020 (So) - 16:00 | Tempo Puńców - Orzeł Łękawica | - |
16-05-2020 (So) - 16:00 | Koszarawa Żywiec - Cukrownik Chybie | - |
17-05-2020 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - LKS Pruchna | - |
Kolejka 25 | ||
23-05-2020 (So) - 16:00 | Koszarawa Żywiec - Błyskawica Drogomyśl | - |
23-05-2020 (So) - 16:00 | Cukrownik Chybie - Tempo Puńców | - |
23-05-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Łękawica - Góral Żywiec | - |
23-05-2020 (So) - 16:00 | Spójnia Zebrzydowice - Soła Rajcza | - |
23-05-2020 (So) - 16:00 | KS Wisła - Podhalanka Milówka | - |
23-05-2020 (So) - 16:00 | Metal Węgierska Górka - LKS Goleszów | - |
23-05-2020 (So) - 16:00 | Wisła Strumień - Bory Pietrzykowice | - |
24-05-2020 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Piast Cieszyn | - |
Kolejka 26 | ||
30-05-2020 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień | - |
30-05-2020 (So) - 16:00 | Bory Pietrzykowice - Metal Węgierska Górka | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | KS Wisła - LKS Goleszów | - |
30-05-2020 (So) - 16:00 | Podhalanka Milówka - LKS Pruchna | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Piast Cieszyn - Spójnia Zebrzydowice | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Cukrownik Chybie | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Tempo Puńców - Koszarawa Żywiec | - |
31-05-2020 (N) - 15:00 | Soła Rajcza - Orzeł Łękawica | - |
Kolejka 27 | ||
06-06-2020 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - Soła Rajcza | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Łękawica - Piast Cieszyn | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - Podhalanka Milówka | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | KS Wisła - Bory Pietrzykowice | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Metal Węgierska Górka - Wisła Strumień | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Koszarawa Żywiec - Góral Żywiec | - |
07-06-2020 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - LKS Goleszów | - |
Kolejka 28 | ||
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - Metal Węgierska Górka | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Wisła Strumień - KS Wisła | - |
11-06-2020 (Cz) - 16:00 | Bory Pietrzykowice - LKS Pruchna | - |
11-06-2020 (Cz) - 16:00 | LKS Goleszów - Spójnia Zebrzydowice | - |
11-06-2020 (Cz) - 16:00 | Podhalanka Milówka - Orzeł Łękawica | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Piast Cieszyn - Cukrownik Chybie | - |
11-06-2020 (Cz) - 15:00 | Soła Rajcza - Koszarawa Żywiec | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Góral Żywiec - Tempo Puńców | - |
Kolejka 29 | ||
13-06-2020 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Błyskawica Drogomyśl | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Tempo Puńców - Soła Rajcza | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Koszarawa Żywiec - Piast Cieszyn | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - Podhalanka Milówka | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Łękawica - LKS Goleszów | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - Bory Pietrzykowice | - |
13-06-2020 (So) - 17:00 | KS Wisła - Metal Węgierska Górka | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Wisła Strumień | - |
Kolejka 30 | ||
20-06-2020 (So) - 17:00 | Metal Węgierska Górka - LKS Pruchna | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | Wisła Strumień - Spójnia Zebrzydowice | - |
20-06-2020 (So) - 16:00 | Bory Pietrzykowice - Orzeł Łękawica | - |
20-06-2020 (So) - 16:00 | LKS Goleszów - Cukrownik Chybie | - |
20-06-2020 (So) - 16:00 | Podhalanka Milówka - Koszarawa Żywiec | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | Piast Cieszyn - Tempo Puńców | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | Soła Rajcza - Góral Żywiec | - |
20-06-2020 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - KS Wisła | - |