Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Bytom-Zabrze (1),
2019/2020
Kolejka 1 | ||
10-08-2019 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Orzeł Miedary | 3-0 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Czarni Pyskowice | 0-0 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Przyszłość Ciochowice | 2-2 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Silesia Miechowice | 4-0 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-1 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - KS 94 Rachowice | 2-0 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice | 2-0 |
11-08-2019 (N) - 17:00 | Concordia Knurów - Piast II Gliwice | 1-5 |
Kolejka 2 | ||
17-08-2019 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Sokół Orzech | 3-5 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Tęcza Wielowieś | 0-3 |
17-08-2019 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Odra Miasteczko Śl. | 1-3 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Concordia Knurów | 3-2 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - ŁTS Łabędy | 3-0 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Czarni Kozłowa Góra | 2-3 |
18-08-2019 (N) - 18:00 | Czarni Pyskowice - Orzeł Miedary | 1-4 |
17-09-2019 (Wt) - 16:30 | Jedność Przyszowice - Sośnica Gliwice | 2-0 |
Kolejka 3 | ||
24-08-2019 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Czarni Pyskowice | 1-0 |
24-08-2019 (So) - 11:00 | Concordia Knurów - Unia Strzybnica | 2-5 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Przyszłość Ciochowice | 4-2 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Piast II Gliwice | 1-4 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Silesia Miechowice | 1-3 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - KS 94 Rachowice | 5-0 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Sośnica Gliwice | 2-1 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Górnik Bobrowniki Śl. | 2-1 |
Kolejka 4 | ||
31-08-2019 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Sośnica Gliwice | 0-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Orzeł Miedary | 0-4 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Jedność Przyszowice | 2-3 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Czarni Kozłowa Góra | 3-3 |
31-08-2019 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Sokół Orzech | 6-0 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Odra Miasteczko Śl. | 2-0 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Concordia Knurów | 6-2 |
01-09-2019 (N) - 12:00 | Przyszłość Ciochowice - Tęcza Wielowieś | 1-0 |
Kolejka 5 | ||
07-09-2019 (So) - 16:00 | Concordia Knurów - Czarni Pyskowice | 5-2 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Odra Miasteczko Śl. - ŁTS Łabędy | 1-0 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Sokół Orzech - Przyszłość Ciochowice | 1-4 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Jedność Przyszowice - Silesia Miechowice | 6-3 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Miedary - Górnik Bobrowniki Śl. | 5-1 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Czarni Kozłowa Góra - Piast II Gliwice | 0-4 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Unia Strzybnica | 1-2 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Sośnica Gliwice - KS 94 Rachowice | 4-0 |
Kolejka 6 | ||
14-09-2019 (So) - 16:00 | Czarni Pyskowice - KS 94 Rachowice | 4-1 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Sośnica Gliwice | 4-1 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Orzeł Miedary | 1-4 |
14-09-2019 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Jedność Przyszowice | 1-0 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Przyszłość Ciochowice - Czarni Kozłowa Góra | 7-2 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Unia Strzybnica - Sokół Orzech | 4-2 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | ŁTS Łabędy - Tęcza Wielowieś | 2-0 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Concordia Knurów - Odra Miasteczko Śl. | 0-1 |
Kolejka 7 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | Odra Miasteczko Śl. - Czarni Pyskowice | 2-2 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Concordia Knurów | 1-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Sokół Orzech - ŁTS Łabędy | 1-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Jedność Przyszowice - Przyszłość Ciochowice | 2-0 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Miedary - Piast II Gliwice | 5-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Sośnica Gliwice - Silesia Miechowice | 3-2 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | KS 94 Rachowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 0-6 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | Czarni Kozłowa Góra - Unia Strzybnica | 0-4 |
Kolejka 8 | ||
28-09-2019 (So) - 16:00 | Przyszłość Ciochowice - Orzeł Miedary | 2-1 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Unia Strzybnica - Jedność Przyszowice | 2-3 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | ŁTS Łabędy - Czarni Kozłowa Góra | 7-2 |
28-09-2019 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Sośnica Gliwice | 0-3 v.o. |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Czarni Pyskowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 0-3 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Silesia Miechowice - KS 94 Rachowice | 7-1 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Concordia Knurów - Sokół Orzech | 1-2 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Tęcza Wielowieś | 6-0 |
Kolejka 9 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | Tęcza Wielowieś - Czarni Pyskowice | 0-2 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Sokół Orzech - Odra Miasteczko Śl. | 2-1 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Czarni Kozłowa Góra - Concordia Knurów | 2-2 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Jedność Przyszowice - ŁTS Łabędy | 2-1 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Miedary - Unia Strzybnica | 3-0 |
05-10-2019 (So) - 13:00 | Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice | 0-2 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | KS 94 Rachowice - Piast II Gliwice | 0-4 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Silesia Miechowice | 3-8 |
Kolejka 10 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | Czarni Pyskowice - Silesia Miechowice | 2-0 |
12-10-2019 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Górnik Bobrowniki Śl. | 14-0 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Przyszłość Ciochowice - KS 94 Rachowice | 4-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Unia Strzybnica - Sośnica Gliwice | 3-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | ŁTS Łabędy - Orzeł Miedary | 0-0 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Concordia Knurów - Jedność Przyszowice | 0-2 |
13-10-2019 (N) - 14:00 | Odra Miasteczko Śl. - Czarni Kozłowa Góra | 2-1 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Tęcza Wielowieś - Sokół Orzech | 1-1 |
Kolejka 11 | ||
19-10-2019 (So) - 15:00 | Sokół Orzech - Czarni Pyskowice | 3-3 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Czarni Kozłowa Góra - Tęcza Wielowieś | 1-2 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Jedność Przyszowice - Odra Miasteczko Śl. | 2-0 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Miedary - Concordia Knurów | 7-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Sośnica Gliwice - ŁTS Łabędy | 0-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | KS 94 Rachowice - Unia Strzybnica | 1-4 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Przyszłość Ciochowice | 3-4 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Silesia Miechowice - Piast II Gliwice | 3-5 |
Kolejka 12 | ||
26-10-2019 (So) - 14:00 | Czarni Pyskowice - Piast II Gliwice | 2-3 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Przyszłość Ciochowice - Silesia Miechowice | 3-0 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | Unia Strzybnica - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-2 |
26-10-2019 (So) - 11:00 | ŁTS Łabędy - KS 94 Rachowice | 4-1 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Concordia Knurów - Sośnica Gliwice | 2-2 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Odra Miasteczko Śl. - Orzeł Miedary | 1-3 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | Sokół Orzech - Czarni Kozłowa Góra | 3-1 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Tęcza Wielowieś - Jedność Przyszowice | 0-3 |
Kolejka 13 | ||
02-11-2019 (So) - 11:00 | Czarni Kozłowa Góra - Czarni Pyskowice | 1-2 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Jedność Przyszowice - Sokół Orzech | 5-0 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Orzeł Miedary - Tęcza Wielowieś | 3-0 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Sośnica Gliwice - Odra Miasteczko Śl. | 0-0 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | KS 94 Rachowice - Concordia Knurów | 2-5 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - ŁTS Łabędy | 2-2 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Silesia Miechowice - Unia Strzybnica | 2-1 |
03-11-2019 (N) - 11:00 | Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice | 4-1 |
Kolejka 14 | ||
09-11-2019 (So) - 14:00 | Czarni Pyskowice - Przyszłość Ciochowice | 3-2 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Unia Strzybnica - Piast II Gliwice | 0-5 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice | 1-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Concordia Knurów - Górnik Bobrowniki Śl. | 2-2 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Odra Miasteczko Śl. - KS 94 Rachowice | 1-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Sokół Orzech - Orzeł Miedary | 0-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Czarni Kozłowa Góra - Jedność Przyszowice | 3-2 |
11-11-2019 (Pn) - 14:00 | Tęcza Wielowieś - Sośnica Gliwice | 1-0 |
Kolejka 15 | ||
16-11-2019 (So) - 13:30 | Jedność Przyszowice - Czarni Pyskowice | 6-0 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Orzeł Miedary - Czarni Kozłowa Góra | 4-1 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | KS 94 Rachowice - Tęcza Wielowieś | 2-1 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Górnik Bobrowniki Śl. - Odra Miasteczko Śl. | 1-1 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Silesia Miechowice - Concordia Knurów | 2-3 |
16-11-2019 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - ŁTS Łabędy | 9-0 |
16-11-2019 (So) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - Unia Strzybnica | 3-1 |
17-11-2019 (N) - 13:30 | Sośnica Gliwice - Sokół Orzech | 2-1 |
Kolejka 16 | ||
14-03-2020 (So) - 15:30 | Czarni Pyskowice - Unia Strzybnica | - |
14-03-2020 (So) - 15:30 | Przyszłość Ciochowice - ŁTS Łabędy | - |
14-03-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Concordia Knurów | - |
14-03-2020 (So) - 15:30 | Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śl. | - |
14-03-2020 (So) - 15:30 | Górnik Bobrowniki Śl. - Tęcza Wielowieś | - |
14-03-2020 (So) - 13:00 | KS 94 Rachowice - Sokół Orzech | - |
14-03-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Czarni Kozłowa Góra | - |
14-03-2020 (So) - 15:30 | Orzeł Miedary - Jedność Przyszowice | - |
Kolejka 17 | ||
21-03-2020 (So) - 15:30 | Orzeł Miedary - Czarni Pyskowice | - |
21-03-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Jedność Przyszowice | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Sokół Orzech - Górnik Bobrowniki Śl. | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Tęcza Wielowieś - Silesia Miechowice | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Odra Miasteczko Śl. - Piast II Gliwice | - |
21-03-2020 (So) - 17:00 | Concordia Knurów - Przyszłość Ciochowice | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | ŁTS Łabędy - Unia Strzybnica | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | Czarni Kozłowa Góra - KS 94 Rachowice | - |
Kolejka 18 | ||
28-03-2020 (So) - 16:00 | Czarni Pyskowice - ŁTS Łabędy | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Unia Strzybnica - Concordia Knurów | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Przyszłość Ciochowice - Odra Miasteczko Śl. | - |
28-03-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Tęcza Wielowieś | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Sokół Orzech | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Czarni Kozłowa Góra | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | KS 94 Rachowice - Jedność Przyszowice | - |
28-03-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Orzeł Miedary | - |
Kolejka 19 | ||
04-04-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Czarni Pyskowice | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - KS 94 Rachowice | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Górnik Bobrowniki Śl. | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Silesia Miechowice | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Piast II Gliwice | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Przyszłość Ciochowice | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Unia Strzybnica | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Concordia Knurów - ŁTS Łabędy | - |
Kolejka 20 | ||
11-04-2020 (So) - 13:00 | Czarni Pyskowice - Concordia Knurów | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | ŁTS Łabędy - Odra Miasteczko Śl. | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | Unia Strzybnica - Tęcza Wielowieś | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | Przyszłość Ciochowice - Sokół Orzech | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Czarni Kozłowa Góra | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | Silesia Miechowice - Jedność Przyszowice | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Orzeł Miedary | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | KS 94 Rachowice - Sośnica Gliwice | - |
Kolejka 21 | ||
18-04-2020 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Czarni Pyskowice | - |
18-04-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Górnik Bobrowniki Śl. | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Silesia Miechowice | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Piast II Gliwice | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Przyszłość Ciochowice | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Unia Strzybnica | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - ŁTS Łabędy | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Concordia Knurów | - |
Kolejka 22 | ||
25-04-2020 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Odra Miasteczko Śl. | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Concordia Knurów - Tęcza Wielowieś | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Sokół Orzech | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Czarni Kozłowa Góra | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Jedność Przyszowice | - |
25-04-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Orzeł Miedary | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Sośnica Gliwice | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - KS 94 Rachowice | - |
Kolejka 23 | ||
02-05-2020 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Czarni Pyskowice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Silesia Miechowice | - |
02-05-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Piast II Gliwice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Przyszłość Ciochowice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Unia Strzybnica | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - ŁTS Łabędy | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Concordia Knurów | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Odra Miasteczko Śl. | - |
Kolejka 24 | ||
09-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Tęcza Wielowieś | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Sokół Orzech | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Concordia Knurów - Czarni Kozłowa Góra | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Jedność Przyszowice | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Orzeł Miedary | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Sośnica Gliwice | - |
09-05-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - KS 94 Rachowice | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Górnik Bobrowniki Śl. | - |
Kolejka 25 | ||
16-05-2020 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Czarni Pyskowice | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Piast II Gliwice | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Przyszłość Ciochowice | - |
16-05-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Unia Strzybnica | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - ŁTS Łabędy | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Concordia Knurów | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Odra Miasteczko Śl. | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Tęcza Wielowieś | - |
Kolejka 26 | ||
23-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Sokół Orzech | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Czarni Kozłowa Góra | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Jedność Przyszowice | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Concordia Knurów - Orzeł Miedary | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Sośnica Gliwice | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - KS 94 Rachowice | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Górnik Bobrowniki Śl. | - |
23-05-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Silesia Miechowice | - |
Kolejka 27 | ||
30-05-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Czarni Pyskowice | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Przyszłość Ciochowice | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Unia Strzybnica | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - ŁTS Łabędy | - |
30-05-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Concordia Knurów | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Odra Miasteczko Śl. | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Tęcza Wielowieś | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Sokół Orzech | - |
Kolejka 28 | ||
03-06-2020 (Śr) - 18:00 | Czarni Pyskowice - Czarni Kozłowa Góra | - |
03-06-2020 (Śr) - 18:00 | Sokół Orzech - Jedność Przyszowice | - |
03-06-2020 (Śr) - 18:00 | Tęcza Wielowieś - Orzeł Miedary | - |
03-06-2020 (Śr) - 18:00 | Odra Miasteczko Śl. - Sośnica Gliwice | - |
03-06-2020 (Śr) - 18:00 | Concordia Knurów - KS 94 Rachowice | - |
03-06-2020 (Śr) - 18:00 | ŁTS Łabędy - Górnik Bobrowniki Śl. | - |
03-06-2020 (Śr) - 18:00 | Unia Strzybnica - Silesia Miechowice | - |
03-06-2020 (Śr) - 18:00 | Przyszłość Ciochowice - Piast II Gliwice | - |
Kolejka 29 | ||
06-06-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Czarni Pyskowice | - |
06-06-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Unia Strzybnica | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - ŁTS Łabędy | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Concordia Knurów | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Odra Miasteczko Śl. | - |
06-06-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Tęcza Wielowieś | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Jedność Przyszowice - Czarni Kozłowa Góra | - |
07-06-2020 (N) - 17:00 | Orzeł Miedary - Sokół Orzech | - |
Kolejka 30 | ||
14-06-2020 (N) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Orzeł Miedary | - |
14-06-2020 (N) - 17:00 | Sokół Orzech - Sośnica Gliwice | - |
14-06-2020 (N) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - KS 94 Rachowice | - |
14-06-2020 (N) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Górnik Bobrowniki Śl. | - |
14-06-2020 (N) - 17:00 | Concordia Knurów - Silesia Miechowice | - |
14-06-2020 (N) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Piast II Gliwice | - |
14-06-2020 (N) - 17:00 | Unia Strzybnica - Przyszłość Ciochowice | - |
14-06-2020 (N) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Jedność Przyszowice | - |