Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy II liga Opole 2wiosna,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
09-03-2019 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Atom Grądy | 1-1 |
10-03-2019 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Ścinawa Nyska | 1-5 |
10-03-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - Włókniarz Kietrz | 2-5 |
Kolejka 2 | ||
16-03-2019 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Pogoń Prudnik | 1-2 |
17-03-2019 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Unia Krapkowice | 4-1 |
17-03-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - Śląsk Reńska Wieś | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
24-03-2019 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Włókniarz Kietrz | 1-1 |
24-03-2019 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Orzeł Reńska Wieś | 3-0 v.o. |
24-03-2019 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Atom Grądy | 2-1 |
Kolejka 4 | ||
30-03-2019 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Atom Grądy | 5-0 v.o. |
31-03-2019 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Prudnik | 5-2 |
31-03-2019 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Unia Krapkowice | 1-1 |
Kolejka 5 | ||
07-04-2019 (N) - 11:00 | Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska | 3-5 |
07-04-2019 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Orzeł Reńska Wieś | 3-0 v.o. |
07-04-2019 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Włókniarz Kietrz | 3-3 |
Kolejka 6 | ||
13-04-2019 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Ścinawa Nyska | 2-1 |
14-04-2019 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Pogoń Prudnik | 1-1 |
14-04-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - Atom Grądy | 4-0 v.o. |
Kolejka 7 | ||
23-04-2019 (Wt) - 16:00 | Atom Grądy - Śląsk Reńska Wieś | 7-2 |
23-04-2019 (Wt) - 16:00 | LZS Ścinawa Nyska - Orzeł Reńska Wieś | 7-0 |
23-04-2019 (Wt) - 16:00 | Pogoń Prudnik - Unia Krapkowice | 1-0 |
Kolejka 8 | ||
28-04-2019 (N) - 11:00 | Atom Grądy - Unia Krapkowice | 0-10 |
28-04-2019 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Śląsk Reńska Wieś | 9-2 |
28-04-2019 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Orzeł Reńska Wieś | 6-3 |
Kolejka 9 | ||
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Włókniarz Kietrz | 4-2 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Unia Krapkowice - LZS Ścinawa Nyska | 2-2 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Orzeł Reńska Wieś | 1-4 |
Kolejka 10 | ||
04-05-2019 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Śląsk Reńska Wieś | 3-0 v.o. |
05-05-2019 (N) - 11:00 | Atom Grądy - Pogoń Prudnik | 4-8 |
05-05-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - Unia Krapkowice | 2-3 |
Kolejka 11 | ||
12-05-2019 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - LZS Ścinawa Nyska | 2-5 |
12-05-2019 (N) - 11:00 | Atom Grądy - Włókniarz Kietrz | 1-12 |
12-05-2019 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Śląsk Reńska Wieś | 2-1 |
Kolejka 12 | ||
18-05-2019 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Unia Krapkowice | 0-2 |
19-05-2019 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Atom Grądy | 3-0 v.o. |
19-05-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - Pogoń Prudnik | 1-5 |
Kolejka 13 | ||
26-05-2019 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Włókniarz Kietrz | 6-1 |
26-05-2019 (N) - 11:00 | Atom Grądy - Orzeł Reńska Wieś | 2-8 |
26-05-2019 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Śląsk Reńska Wieś | 7-1 |
Kolejka 14 | ||
02-06-2019 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Ścinawa Nyska | 5-5 |
02-06-2019 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Atom Grądy | 3-0 v.o. |
02-06-2019 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Pogoń Prudnik | 1-3 |