Timetable
Tenis stołowy -
IV liga Katowice 1,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
19-09-2018 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków | 6-4 |
19-09-2018 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice | 8-2 |
19-09-2018 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice | 5-5 |
19-09-2018 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - AZS Katowice | 0-10 v.o. |
19-09-2018 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy | 3-7 |
19-09-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry | 7-3 |
19-09-2018 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Wilki Wilcza | 7-3 |
20-09-2018 (Cz) - 19:00 | AZS Gliwice - Unia Kalety | 5-5 |
Kolejka 2 | ||
26-09-2018 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - Milenium Myszków | 10-0 |
26-09-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Grom Poczesna | 2-8 |
26-09-2018 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry | 4-6 |
26-09-2018 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Strażak Mikołów | 4-6 |
27-09-2018 (Cz) - 19:30 | Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice | 4-6 |
27-09-2018 (Cz) - 19:00 | Unia Kalety - KS Częstochowa | 10-0 |
27-09-2018 (Cz) - 18:00 | Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów | 5-5 |
27-09-2018 (Cz) - 18:00 | Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka | 6-4 |
Kolejka 3 | ||
03-10-2018 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - KTS II Gliwice | 0-10 |
03-10-2018 (Śr) - 20:00 | AZS Gliwice - Feniks Pyskowice | 9-1 |
03-10-2018 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - Ikar Mierzęcice | 5-5 |
03-10-2018 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Unia Kalety | 7-3 |
03-10-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - AZS Katowice | 8-2 |
03-10-2018 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Quo Vadis Makoszowy | 2-8 |
03-10-2018 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Skarbek III Tarnowskie Góry | 5-5 |
04-10-2018 (Cz) - 17:30 | Milenium Myszków - Wilki Wilcza | 3-7 |
Kolejka 4 | ||
10-10-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek III Tarnowskie Góry - Wilki Wilcza | 6-4 |
10-10-2018 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - Milenium Myszków | 8-2 |
10-10-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - KS Częstochowa | 3-7 |
10-10-2018 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Liswarta Lisów | 4-6 |
10-10-2018 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - ATS Ligota Łabędzka | 8-2 |
11-10-2018 (Cz) - 19:30 | Ikar Mierzęcice - Strażak Mikołów | 4-6 |
11-10-2018 (Cz) - 19:00 | Unia Kalety - Skarbek II Tarnowskie Góry | 4-6 |
17-10-2018 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - AZS Gliwice | 10-0 |
Kolejka 5 | ||
24-10-2018 (Śr) - 19:00 | AZS Gliwice - Grom Poczesna | 4-6 |
24-10-2018 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - KTS II Gliwice | 5-5 |
24-10-2018 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Feniks Pyskowice | 7-3 |
24-10-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Ikar Mierzęcice | 3-7 |
24-10-2018 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Unia Kalety | 8-2 |
24-10-2018 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - AZS Katowice | 7-3 |
25-10-2018 (Cz) - 17:30 | Milenium Myszków - Skarbek III Tarnowskie Góry | 5-5 |
25-10-2018 (Cz) - 18:00 | Wilki Wilcza - Quo Vadis Makoszowy | 1-9 |
Kolejka 6 | ||
07-11-2018 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - Skarbek III Tarnowskie Góry | 5-5 |
07-11-2018 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Wilki Wilcza | 8-2 |
07-11-2018 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - KS Częstochowa | 3-7 |
07-11-2018 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - Strażak Mikołów | 8-2 |
07-11-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Skarbek II Tarnowskie Góry | 5-5 |
08-11-2018 (Cz) - 19:30 | Ikar Mierzęcice - Liswarta Lisów | 8-2 |
08-11-2018 (Cz) - 19:00 | Unia Kalety - ATS Ligota Łabędzka | 5-5 |
08-11-2018 (Cz) - 17:00 | AZS Gliwice - Milenium Myszków | 8-2 |
Kolejka 7 | ||
14-11-2018 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - AZS Gliwice | 7-3 |
14-11-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek III Tarnowskie Góry - AZS Katowice | 7-3 |
14-11-2018 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Grom Poczesna | 8-2 |
14-11-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - KTS II Gliwice | 1-9 |
14-11-2018 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Feniks Pyskowice | 8-2 |
14-11-2018 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Ikar Mierzęcice | 6-4 |
15-11-2018 (Cz) - 17:30 | Milenium Myszków - Quo Vadis Makoszowy | 1-9 |
15-11-2018 (Cz) - 18:00 | Wilki Wilcza - Unia Kalety | 8-2 |
Kolejka 8 | ||
21-11-2018 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Quo Vadis Makoszowy | 2-8 |
21-11-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - ATS Ligota Łabędzka | 2-8 |
21-11-2018 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - Liswarta Lisów | 5-5 |
21-11-2018 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - Skarbek II Tarnowskie Góry | 5-5 |
21-11-2018 (Śr) - 17:00 | AZS Gliwice - Strażak Mikołów | 6-4 |
21-11-2018 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - Milenium Myszków | 10-0 |
22-11-2018 (Cz) - 19:30 | Ikar Mierzęcice - Wilki Wilcza | 6-4 |
29-11-2018 (Cz) - 19:00 | Unia Kalety - Skarbek III Tarnowskie Góry | 3-7 |
Kolejka 9 | ||
05-12-2018 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - KTS II Gliwice | 0-10 |
05-12-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - AZS Gliwice | 4-6 |
05-12-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek III Tarnowskie Góry - Ikar Mierzęcice | 6-4 |
05-12-2018 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - Unia Kalety | 9-1 |
05-12-2018 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - KS Częstochowa | 9-1 |
05-12-2018 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Grom Poczesna | 7-3 |
06-12-2018 (Cz) - 18:00 | Wilki Wilcza - Feniks Pyskowice | 9-1 |
06-12-2018 (Cz) - 17:30 | Milenium Myszków - AZS Katowice | 6-4 |
Kolejka 10 | ||
12-12-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Skarbek III Tarnowskie Góry | 3-7 |
12-12-2018 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - Wilki Wilcza | 9-1 |
12-12-2018 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - ATS Ligota Łabędzka | 5-5 |
12-12-2018 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - Skarbek II Tarnowskie Góry | 6-4 |
12-12-2018 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Milenium Myszków | 8-2 |
13-12-2018 (Cz) - 17:00 | AZS Gliwice - Liswarta Lisów | 3-7 |
13-12-2018 (Cz) - 19:30 | Ikar Mierzęcice - Quo Vadis Makoszowy | 6-4 |
13-12-2018 (Cz) - 19:00 | Unia Kalety - AZS Katowice | 6-4 |
Kolejka 11 | ||
19-12-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Strażak Mikołów | 4-6 |
19-12-2018 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - KS Częstochowa | 4-6 |
19-12-2018 (Śr) - 18:00 | Skarbek III Tarnowskie Góry - KTS II Gliwice | 3-7 |
19-12-2018 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - Feniks Pyskowice | 10-0 |
19-12-2018 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Ikar Mierzęcice | 7-3 |
19-12-2018 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - AZS Gliwice | 4-6 |
20-12-2018 (Cz) - 18:00 | Wilki Wilcza - Grom Poczesna | 5-5 |
20-12-2018 (Cz) - 17:30 | Milenium Myszków - Unia Kalety | 6-4 |
Kolejka 12 | ||
16-01-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - AZS Katowice | 2-8 |
16-01-2019 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - Quo Vadis Makoszowy | 9-1 |
16-01-2019 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - Skarbek III Tarnowskie Góry | 3-7 |
16-01-2019 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - ATS Ligota Łabędzka | 7-3 |
16-01-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Liswarta Lisów | 4-6 |
16-01-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Milenium Myszków | 10-0 |
17-01-2019 (Cz) - 17:00 | AZS Gliwice - Wilki Wilcza | 8-2 |
17-01-2019 (Cz) - 19:30 | Ikar Mierzęcice - Unia Kalety | 4-6 |
Kolejka 13 | ||
23-01-2019 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Skarbek II Tarnowskie Góry | 6-4 |
23-01-2019 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Strażak Mikołów | 2-8 |
23-01-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek III Tarnowskie Góry - AZS Gliwice | 4-6 |
23-01-2019 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - Grom Poczesna | 6-4 |
23-01-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - KTS II Gliwice | 2-8 |
24-01-2019 (Cz) - 18:00 | Wilki Wilcza - KS Częstochowa | 4-6 |
24-01-2019 (Cz) - 19:00 | Unia Kalety - Feniks Pyskowice | 7-3 |
24-01-2019 (Cz) - 17:30 | Milenium Myszków - Ikar Mierzęcice | 2-8 |
Kolejka 14 | ||
30-01-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Ikar Mierzęcice | 1-9 |
30-01-2019 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - Unia Kalety | 9-1 |
30-01-2019 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - AZS Katowice | 9-1 |
30-01-2019 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - Skarbek III Tarnowskie Góry | 6-4 |
30-01-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Wilki Wilcza | 10-0 |
30-01-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - ATS Ligota Łabędzka | 3-7 |
30-01-2019 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Milenium Myszków | 7-3 |
31-01-2019 (Cz) - 17:00 | AZS Gliwice - Quo Vadis Makoszowy | 5-5 |
Kolejka 15 | ||
05-02-2019 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Skarbek II Tarnowskie Góry | 4-6 |
05-02-2019 (Wt) - 18:30 | Unia Kalety - Grom Poczesna | 4-6 |
06-02-2019 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Liswarta Lisów | 1-9 |
06-02-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek III Tarnowskie Góry - Strażak Mikołów | 5-5 |
06-02-2019 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - KS Częstochowa | 4-6 |
06-02-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - AZS Gliwice | 5-5 |
07-02-2019 (Cz) - 19:30 | Ikar Mierzęcice - KTS II Gliwice | 0-10 |
07-02-2019 (Cz) - 17:30 | Milenium Myszków - Feniks Pyskowice | 6-4 |
Kolejka 16 | ||
06-03-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Unia Kalety | 6-4 |
06-03-2019 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Wilki Wilcza | 9-1 |
06-03-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Feniks Pyskowice | 9-1 |
06-03-2019 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - Strażak Mikołów | 4-6 |
06-03-2019 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - AZS Gliwice | 4-6 |
06-03-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek III Tarnowskie Góry - KS Częstochowa | 6-4 |
06-03-2019 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - Ikar Mierzęcice | 9-1 |
09-03-2019 (So) - 18:00 | Milenium Myszków - Grom Poczesna | 3-7 |
Kolejka 17 | ||
13-03-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Unia Kalety | 3-7 |
13-03-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - ATS Ligota Łabędzka | 2-8 |
13-03-2019 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - Wilki Wilcza | 5-5 |
13-03-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Ikar Mierzęcice | 6-4 |
13-03-2019 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - Liswarta Lisów | 5-5 |
13-03-2019 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - Skarbek III Tarnowskie Góry | 9-1 |
15-03-2019 (Pt) - 18:00 | Milenium Myszków - Skarbek II Tarnowskie Góry | 2-8 |
21-03-2019 (Cz) - 17:00 | AZS Gliwice - KS Częstochowa | 4-6 |
Kolejka 18 | ||
20-03-2019 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Feniks Pyskowice | 9-1 |
20-03-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Grom Poczesna | 7-3 |
20-03-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Wilki Wilcza | 7-3 |
20-03-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Skarbek III Tarnowskie Góry | 3-7 |
20-03-2019 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Ikar Mierzęcice | 6-4 |
20-03-2019 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - Quo Vadis Makoszowy | 7-3 |
20-03-2019 (Śr) - 17:00 | AZS Gliwice - KTS II Gliwice | 1-9 |
21-03-2019 (Cz) - 19:00 | Unia Kalety - Milenium Myszków | 8-2 |
Kolejka 19 | ||
27-03-2019 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - Feniks Pyskowice | 10-0 |
27-03-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Skarbek II Tarnowskie Góry | 3-7 |
27-03-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - AZS Gliwice | 6-4 |
27-03-2019 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Skarbek III Tarnowskie Góry | 6-4 |
27-03-2019 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - KTS II Gliwice | 0-10 |
28-03-2019 (Cz) - 19:30 | Ikar Mierzęcice - KS Częstochowa | 5-5 |
28-03-2019 (Cz) - 18:00 | Unia Kalety - Wilki Wilcza | 4-6 |
29-03-2019 (Pt) - 18:00 | Milenium Myszków - ATS Ligota Łabędzka | 2-8 |
Kolejka 20 | ||
02-04-2019 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - AZS Katowice | 3-7 |
03-04-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Milenium Myszków | 4-6 |
03-04-2019 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Grom Poczesna | 6-4 |
03-04-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Unia Kalety | 10-0 |
03-04-2019 (Śr) - 17:00 | AZS Gliwice - Skarbek III Tarnowskie Góry | 8-2 |
03-04-2019 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - Ikar Mierzęcice | 5-5 |
03-04-2019 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - Liswarta Lisów | 8-2 |
03-04-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - KTS II Gliwice | 0-10 |
Kolejka 21 | ||
10-04-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Wilki Wilcza | 1-9 |
10-04-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Milenium Myszków | 8-2 |
10-04-2019 (Śr) - 18:30 | Grom Poczesna - Unia Kalety | 4-6 |
10-04-2019 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Skarbek II Tarnowskie Góry | 7-3 |
10-04-2019 (Śr) - 17:00 | AZS Gliwice - Ikar Mierzęcice | 4-6 |
10-04-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek III Tarnowskie Góry - Quo Vadis Makoszowy | 6-4 |
10-04-2019 (Śr) - 18:00 | KS Częstochowa - Strażak Mikołów | 9-1 |
10-04-2019 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - KTS II Gliwice | 3-7 |
Kolejka 22 | ||
17-04-2019 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - KS Częstochowa | 6-4 |
17-04-2019 (Śr) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Grom Poczesna | 10-0 |
23-04-2019 (Wt) - 18:00 | Wilki Wilcza - Milenium Myszków | 10-0 |
24-04-2019 (Śr) - 18:00 | Liswarta Lisów - Strażak Mikołów | 3-7 |
24-04-2019 (Śr) - 19:00 | ATS Ligota Łabędzka - Unia Kalety | 7-3 |
24-04-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Katowice - Feniks Pyskowice | 8-2 |
24-04-2019 (Śr) - 17:30 | Quo Vadis Makoszowy - AZS Gliwice | 2-8 |
25-04-2019 (Cz) - 19:30 | Ikar Mierzęcice - Skarbek III Tarnowskie Góry | 6-4 |