Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Lubliniec,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
18-08-2018 (So) - 17:00 | LKS Wierzbie - Unia Lubecko | 1-2 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Płomień Łagiewniki W. - Rybak Ciasna | 1-4 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Płomień Borowe - Unia Lisowice | 3-3 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Dragon Rusinowice - Zieloni Zborowskie | 2-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Tajfun Harbułtowice - Promień II Glinica | 5-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Orzeł Pawonków - Victoria Strzebiń | 1-1 |
Kolejka 2 | ||
25-08-2018 (So) - 17:00 | Unia Lubecko - Rybak Ciasna | 3-4 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - Płomień Łagiewniki W. | 5-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Płomień Borowe | 3-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Zieloni Zborowskie - Orzeł Pawonków | 1-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Promień II Glinica - Dragon Rusinowice | 3-1 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | LKS Wierzbie - Tajfun Harbułtowice | 4-1 |
Kolejka 3 | ||
02-09-2018 (N) - 12:00 | Tajfun Harbułtowice - Unia Lubecko | 3-2 |
02-09-2018 (N) - 16:00 | Dragon Rusinowice - LKS Wierzbie | 1-3 |
02-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Pawonków - Promień II Glinica | 6-1 |
02-09-2018 (N) - 16:00 | Płomień Borowe - Zieloni Zborowskie | 3-3 |
02-09-2018 (N) - 16:00 | Płomień Łagiewniki W. - Victoria Strzebiń | 3-5 |
02-09-2018 (N) - 16:00 | Rybak Ciasna - Unia Lisowice | 0-3 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2018 (N) - 16:00 | Unia Lubecko - Unia Lisowice | 0-6 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Victoria Strzebiń - Rybak Ciasna | 2-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Zieloni Zborowskie - Płomień Łagiewniki W. | 0-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Promień II Glinica - Płomień Borowe | 1-3 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | LKS Wierzbie - Orzeł Pawonków | 1-7 |
09-09-2018 (N) - 12:00 | Tajfun Harbułtowice - Dragon Rusinowice | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
15-09-2018 (So) - 16:00 | Dragon Rusinowice - Unia Lubecko | 5-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Pawonków - Tajfun Harbułtowice | 1-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Płomień Borowe - LKS Wierzbie | 1-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Płomień Łagiewniki W. - Promień II Glinica | 1-2 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Rybak Ciasna - Zieloni Zborowskie | 4-0 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Unia Lisowice - Victoria Strzebiń | 5-1 |
Kolejka 6 | ||
22-09-2018 (So) - 16:00 | Dragon Rusinowice - Orzeł Pawonków | 0-4 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Unia Lubecko - Victoria Strzebiń | 3-1 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Zieloni Zborowskie - Unia Lisowice | 1-5 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Promień II Glinica - Rybak Ciasna | 2-1 |
23-09-2018 (N) - 13:00 | LKS Wierzbie - Płomień Łagiewniki W. | 3-1 |
23-09-2018 (N) - 12:00 | Tajfun Harbułtowice - Płomień Borowe | 3-1 |
Kolejka 7 | ||
29-09-2018 (So) - 16:00 | Płomień Borowe - Dragon Rusinowice | 3-4 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Pawonków - Unia Lubecko | 2-1 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Płomień Łagiewniki W. - Tajfun Harbułtowice | 0-3 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Rybak Ciasna - LKS Wierzbie | 1-2 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Unia Lisowice - Promień II Glinica | 0-1 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Victoria Strzebiń - Zieloni Zborowskie | 2-1 |
Kolejka 8 | ||
06-10-2018 (So) - 15:00 | Dragon Rusinowice - Płomień Łagiewniki W. | 4-0 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Unia Lubecko - Zieloni Zborowskie | 1-1 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Promień II Glinica - Victoria Strzebiń | 1-3 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LKS Wierzbie - Unia Lisowice | 1-4 |
07-10-2018 (N) - 12:00 | Tajfun Harbułtowice - Rybak Ciasna | 4-2 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Orzeł Pawonków - Płomień Borowe | 3-0 |
Kolejka 9 | ||
13-10-2018 (So) - 15:00 | Płomień Borowe - Unia Lubecko | 1-5 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Płomień Łagiewniki W. - Orzeł Pawonków | 0-7 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Rybak Ciasna - Dragon Rusinowice | 1-1 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Unia Lisowice - Tajfun Harbułtowice | 4-0 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Victoria Strzebiń - LKS Wierzbie | 1-1 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Zieloni Zborowskie - Promień II Glinica | 0-3 |
Kolejka 10 | ||
20-10-2018 (So) - 12:00 | Unia Lubecko - Promień II Glinica | 6-2 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Dragon Rusinowice - Unia Lisowice | 1-4 |
21-10-2018 (N) - 15:00 | LKS Wierzbie - Zieloni Zborowskie | 4-0 |
21-10-2018 (N) - 12:00 | Tajfun Harbułtowice - Victoria Strzebiń | 2-4 |
21-10-2018 (N) - 15:00 | Orzeł Pawonków - Rybak Ciasna | 3-2 |
21-10-2018 (N) - 13:00 | Płomień Borowe - Płomień Łagiewniki W. | 2-1 |
Kolejka 11 | ||
27-10-2018 (So) - 14:00 | Płomień Łagiewniki W. - Unia Lubecko | 2-7 |
27-10-2018 (So) - 15:00 | Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice | 3-0 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Rybak Ciasna - Płomień Borowe | 1-0 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Unia Lisowice - Orzeł Pawonków | 2-1 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Victoria Strzebiń - Dragon Rusinowice | 7-2 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Promień II Glinica - LKS Wierzbie | 2-0 |
Kolejka 12 | ||
07-04-2019 (N) - 16:00 | Unia Lubecko - LKS Wierzbie | 2-2 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Promień II Glinica - Tajfun Harbułtowice | 0-3 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Zieloni Zborowskie - Dragon Rusinowice | 2-2 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Victoria Strzebiń - Orzeł Pawonków | 1-1 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Unia Lisowice - Płomień Borowe | 5-1 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Rybak Ciasna - Płomień Łagiewniki W. | 4-0 |
Kolejka 13 | ||
14-04-2019 (N) - 16:00 | Rybak Ciasna - Unia Lubecko | 0-5 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Płomień Łagiewniki W. - Unia Lisowice | 2-2 |
14-04-2019 (N) - 11:00 | Płomień Borowe - Victoria Strzebiń | 0-3 |
14-04-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Zieloni Zborowskie | 8-1 |
14-04-2019 (N) - 14:00 | Dragon Rusinowice - Promień II Glinica | 3-0 |
14-04-2019 (N) - 12:00 | Tajfun Harbułtowice - LKS Wierzbie | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
28-04-2019 (N) - 16:00 | Unia Lubecko - Tajfun Harbułtowice | 2-0 |
28-04-2019 (N) - 16:00 | LKS Wierzbie - Dragon Rusinowice | 3-3 |
28-04-2019 (N) - 16:00 | Promień II Glinica - Orzeł Pawonków | 0-3 |
28-04-2019 (N) - 16:00 | Zieloni Zborowskie - Płomień Borowe | 3-2 |
28-04-2019 (N) - 16:00 | Victoria Strzebiń - Płomień Łagiewniki W. | 7-5 |
28-04-2019 (N) - 16:00 | Unia Lisowice - Rybak Ciasna | 3-1 |
Kolejka 15 | ||
05-05-2019 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - Unia Lubecko | 3-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Victoria Strzebiń | 3-2 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Płomień Łagiewniki W. - Zieloni Zborowskie | 8-0 |
05-05-2019 (N) - 11:00 | Płomień Borowe - Promień II Glinica | 1-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - LKS Wierzbie | 3-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Dragon Rusinowice - Tajfun Harbułtowice | 3-2 |
Kolejka 16 | ||
12-05-2019 (N) - 17:00 | Unia Lubecko - Dragon Rusinowice | 2-2 |
12-05-2019 (N) - 12:00 | Tajfun Harbułtowice - Orzeł Pawonków | 3-1 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | LKS Wierzbie - Płomień Borowe | 2-1 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Promień II Glinica - Płomień Łagiewniki W. | 0-5 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Zieloni Zborowskie - Rybak Ciasna | 0-1 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Unia Lisowice | 2-3 |
Kolejka 17 | ||
19-05-2019 (N) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Unia Lubecko | 1-3 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - Zieloni Zborowskie | 4-0 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Promień II Glinica | 4-2 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Płomień Łagiewniki W. - LKS Wierzbie | 1-4 |
19-05-2019 (N) - 11:00 | Płomień Borowe - Tajfun Harbułtowice | 4-1 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Dragon Rusinowice | 6-1 |
Kolejka 18 | ||
26-05-2019 (N) - 17:00 | Unia Lubecko - Orzeł Pawonków | 1-1 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Dragon Rusinowice - Płomień Borowe | 0-0 |
26-05-2019 (N) - 12:00 | Tajfun Harbułtowice - Płomień Łagiewniki W. | 2-1 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | LKS Wierzbie - Rybak Ciasna | 4-2 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Promień II Glinica - Unia Lisowice | 2-4 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Zieloni Zborowskie - Victoria Strzebiń | 2-5 |
Kolejka 19 | ||
02-06-2019 (N) - 17:00 | Zieloni Zborowskie - Unia Lubecko | 0-3 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Promień II Glinica | 3-0 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - LKS Wierzbie | 1-1 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Tajfun Harbułtowice | 5-0 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Płomień Łagiewniki W. - Dragon Rusinowice | 1-5 |
02-06-2019 (N) - 11:00 | Płomień Borowe - Orzeł Pawonków | 3-3 |
Kolejka 20 | ||
09-06-2019 (N) - 17:00 | Unia Lubecko - Płomień Borowe | 8-4 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Płomień Łagiewniki W. | 2-1 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Dragon Rusinowice - Rybak Ciasna | 0-2 |
09-06-2019 (N) - 12:00 | Tajfun Harbułtowice - Unia Lisowice | 3-7 |
09-06-2019 (N) - 16:00 | LKS Wierzbie - Victoria Strzebiń | 4-2 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Promień II Glinica - Zieloni Zborowskie | 1-0 |
Kolejka 21 | ||
16-06-2019 (N) - 17:00 | Promień II Glinica - Unia Lubecko | 2-1 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Zieloni Zborowskie - LKS Wierzbie | 3-3 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - Dragon Rusinowice | 6-1 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Orzeł Pawonków | 0-1 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Płomień Łagiewniki W. - Płomień Borowe | 0-1 |
20-06-2019 (Cz) - 16:00 | Victoria Strzebiń - Tajfun Harbułtowice | 6-1 |
Kolejka 22 | ||
31-03-2019 (N) - 13:00 | Tajfun Harbułtowice - Zieloni Zborowskie | 3-1 |
22-06-2019 (So) - 17:00 | Dragon Rusinowice - Victoria Strzebiń | 3-0 |
22-06-2019 (So) - 17:00 | Płomień Borowe - Rybak Ciasna | 4-5 |
23-06-2019 (N) - 15:00 | LKS Wierzbie - Promień II Glinica | 4-0 |
23-06-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Unia Lisowice | 3-2 |
23-06-2019 (N) - 17:00 | Unia Lubecko - Płomień Łagiewniki W. | 4-1 |