LigaNetPl

Back Home

Timetable
Koszykówka - II liga kobiet, 2018/2019

Kolejka 1
29-09-2018 (So) - 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kraków 66-65
30-09-2018 (N) - 16:00 Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 81-47
30-09-2018 (N) - 18:15 AZS II Poznań - MUKS Poznań 70-85
30-09-2018 (N) - 12:00 AZS II Gorzów Wlkp. - AZS III Gorzów Wlkp. 78-52
30-09-2018 (N) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Tęcza Leszno 55-83
Kolejka 2
06-10-2018 (So) - 16:00 Olimpia Wodzisław - Tęcza Leszno 52-69
06-10-2018 (So) - 17:30 MUKS Poznań - Zagłębie Sosnowiec 72-81
07-10-2018 (N) - 15:00 AZS III Gorzów Wlkp. - AZS II Poznań 62-85
07-10-2018 (N) - 16:00 PTK Pabianice - AZS II Gorzów Wlkp. 75-76
07-10-2018 (N) - 17:00 Korona Kraków - Chrobry Głuchołazy 52-53
Kolejka 3
14-10-2018 (N) - 17:00 Chrobry Głuchołazy - MUKS Poznań 70-65
14-10-2018 (N) - 16:00 Zagłębie Sosnowiec - AZS III Gorzów Wlkp. 117-58
14-10-2018 (N) - 18:15 AZS II Poznań - PTK Pabianice 97-61
14-10-2018 (N) - 15:15 AZS II Gorzów Wlkp. - Karkonosze Jelenia Góra 0-0
14-10-2018 (N) - 16:00 Olimpia Wodzisław - Korona Kraków 47-97
Kolejka 4
20-10-2018 (So) - 14:30 AZS III Gorzów Wlkp. - Chrobry Głuchołazy 65-84
21-10-2018 (N) - 14:00 Tęcza Leszno - Korona Kraków 55-74
21-10-2018 (N) - 18:00 MUKS Poznań - Olimpia Wodzisław 101-56
21-10-2018 (N) - 16:00 PTK Pabianice - Zagłębie Sosnowiec 46-56
21-10-2018 (N) - 18:30 Karkonosze Jelenia Góra - AZS II Poznań 64-84
Kolejka 5
27-10-2018 (So) - 15:15 AZS II Gorzów Wlkp. - Tęcza Leszno 47-65
28-10-2018 (N) - 17:00 Chrobry Głuchołazy - PTK Pabianice 54-49
28-10-2018 (N) - 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Karkonosze Jelenia Góra 112-31
28-10-2018 (N) - 16:00 Olimpia Wodzisław - AZS III Gorzów Wlkp. 100-58
28-10-2018 (N) - 13:00 Korona Kraków - MUKS Poznań 78-70
Kolejka 6
03-11-2018 (So) - 18:00 Tęcza Leszno - MUKS Poznań 45-61
03-11-2018 (So) - 17:30 PTK Pabianice - Olimpia Wodzisław 66-58
04-11-2018 (N) - 16:30 AZS III Gorzów Wlkp. - Korona Kraków 29-102
04-11-2018 (N) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry Głuchołazy 57-76
04-11-2018 (N) - 14:15 AZS II Gorzów Wlkp. - AZS II Poznań 54-72
Kolejka 7
10-11-2018 (So) - 14:00 MUKS Poznań - AZS III Gorzów Wlkp. 97-59
10-11-2018 (So) - 18:30 Korona Kraków - PTK Pabianice 81-41
10-11-2018 (So) - 16:00 Olimpia Wodzisław - Karkonosze Jelenia Góra 81-62
10-11-2018 (So) - 18:15 AZS II Poznań - Tęcza Leszno 76-77
11-11-2018 (N) - 16:00 Zagłębie Sosnowiec - AZS II Gorzów Wlkp. 93-57
Kolejka 8
21-10-2018 (N) - 12:00 AZS II Gorzów Wlkp. - Chrobry Głuchołazy 56-66
17-11-2018 (So) - 18:00 PTK Pabianice - MUKS Poznań 59-39
18-11-2018 (N) - 18:00 Tęcza Leszno - AZS III Gorzów Wlkp. 77-46
18-11-2018 (N) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Korona Kraków 41-84
18-11-2018 (N) - 18:15 AZS II Poznań - Zagłębie Sosnowiec 55-101
Kolejka 9
25-11-2018 (N) - 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Tęcza Leszno 99-48
25-11-2018 (N) - 17:00 Chrobry Głuchołazy - AZS II Poznań 56-53
25-11-2018 (N) - 16:00 Olimpia Wodzisław - AZS II Gorzów Wlkp. 64-82
25-11-2018 (N) - 17:00 MUKS Poznań - Karkonosze Jelenia Góra 85-52
17-12-2018 (Pn) - 18:45 AZS III Gorzów Wlkp. - PTK Pabianice 56-59
Kolejka 10
05-11-2018 (Pn) - 19:30 AZS II Gorzów Wlkp. - Korona Kraków 57-61
30-11-2018 (Pt) - 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głuchołazy 86-53
02-12-2018 (N) - 18:15 AZS II Poznań - Olimpia Wodzisław 88-55
02-12-2018 (N) - 16:15 Karkonosze Jelenia Góra - AZS III Gorzów Wlkp. 73-62
02-12-2018 (N) - 19:00 Tęcza Leszno - PTK Pabianice 79-70
Kolejka 11
04-12-2018 (Wt) - 18:30 MUKS Poznań - AZS II Gorzów Wlkp. 77-70
05-12-2018 (Śr) - 19:00 Olimpia Wodzisław - Zagłębie Sosnowiec 55-96
08-12-2018 (So) - 16:30 PTK Pabianice - Karkonosze Jelenia Góra 70-51
09-12-2018 (N) - 13:00 Korona Kraków - AZS II Poznań 67-51
09-12-2018 (N) - 17:00 Chrobry Głuchołazy - Tęcza Leszno 64-53
Kolejka 12
15-12-2018 (So) - 14:45 Tęcza Leszno - Karkonosze Jelenia Góra 77-45
15-12-2018 (So) - 15:00 AZS III Gorzów Wlkp. - AZS II Gorzów Wlkp. 39-91
15-12-2018 (So) - 16:00 Olimpia Wodzisław - Chrobry Głuchołazy 58-92
16-12-2018 (N) - 17:00 MUKS Poznań - AZS II Poznań 61-59
16-12-2018 (N) - 16:00 Korona Kraków - Zagłębie Sosnowiec 55-65
Kolejka 13
16-12-2018 (N) - 13:30 AZS II Gorzów Wlkp. - PTK Pabianice 84-62
20-12-2018 (Cz) - 17:00 Chrobry Głuchołazy - Korona Kraków 58-64
20-12-2018 (Cz) - 16:00 Zagłębie Sosnowiec - MUKS Poznań 80-63
22-12-2018 (So) - 17:00 Tęcza Leszno - Olimpia Wodzisław 72-60
22-12-2018 (So) - 13:00 AZS II Poznań - AZS III Gorzów Wlkp. 75-57
Kolejka 14
05-01-2019 (So) - 15:00 Korona Kraków - Olimpia Wodzisław 101-58
05-01-2019 (So) - 17:00 MUKS Poznań - Chrobry Głuchołazy 67-39
05-01-2019 (So) - 15:00 AZS III Gorzów Wlkp. - Zagłębie Sosnowiec 61-103
05-01-2019 (So) - 18:00 PTK Pabianice - AZS II Poznań 62-69
09-01-2019 (Śr) - 18:30 Karkonosze Jelenia Góra - AZS II Gorzów Wlkp. 58-78
Kolejka 15
12-01-2019 (So) - 16:00 Olimpia Wodzisław - MUKS Poznań 48-80
13-01-2019 (N) - 16:00 Zagłębie Sosnowiec - PTK Pabianice 93-50
13-01-2019 (N) - 13:00 Chrobry Głuchołazy - AZS III Gorzów Wlkp. 64-62
13-01-2019 (N) - 16:00 Korona Kraków - Tęcza Leszno 67-54
19-01-2019 (So) - 15:00 AZS II Poznań - Karkonosze Jelenia Góra 106-56
Kolejka 16
19-01-2019 (So) - 18:00 PTK Pabianice - Chrobry Głuchołazy 75-59
19-01-2019 (So) - 16:00 AZS III Gorzów Wlkp. - Olimpia Wodzisław 72-75
19-01-2019 (So) - 17:00 MUKS Poznań - Korona Kraków 65-81
20-01-2019 (N) - 17:00 Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie Sosnowiec 43-91
20-01-2019 (N) - 15:30 Tęcza Leszno - AZS II Gorzów Wlkp. 53-64
Kolejka 17
26-01-2019 (So) - 16:00 Olimpia Wodzisław - PTK Pabianice 44-54
30-01-2019 (Śr) - 18:30 MUKS Poznań - Tęcza Leszno 84-69
30-01-2019 (Śr) - 19:00 Chrobry Głuchołazy - Karkonosze Jelenia Góra 75-50
22-02-2019 (Pt) - 19:00 Korona Kraków - AZS III Gorzów Wlkp. 85-41
26-02-2019 (Wt) - 18:30 AZS II Poznań - AZS II Gorzów Wlkp. 64-88
Kolejka 18
02-02-2019 (So) - 12:00 AZS III Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań 59-84
02-02-2019 (So) - 14:00 Karkonosze Jelenia Góra - Olimpia Wodzisław 64-67
02-02-2019 (So) - 15:00 AZS II Gorzów Wlkp. - Zagłębie Sosnowiec 63-94
03-02-2019 (N) - 14:00 PTK Pabianice - Korona Kraków 38-68
04-02-2019 (Pn) - 18:30 Tęcza Leszno - AZS II Poznań 49-41
Kolejka 19
12-01-2019 (So) - 15:00 Chrobry Głuchołazy - AZS II Gorzów Wlkp. 50-66
06-02-2019 (Śr) - 17:30 Zagłębie Sosnowiec - AZS II Poznań 91-75
09-02-2019 (So) - 17:00 MUKS Poznań - PTK Pabianice 74-64
10-02-2019 (N) - 16:00 Korona Kraków - Karkonosze Jelenia Góra 105-51
10-02-2019 (N) - 13:00 AZS III Gorzów Wlkp. - Tęcza Leszno 70-78
Kolejka 20
19-02-2019 (Wt) - 16:15 AZS II Gorzów Wlkp. - Olimpia Wodzisław 89-40
20-02-2019 (Śr) - 18:00 Karkonosze Jelenia Góra - MUKS Poznań 57-85
20-02-2019 (Śr) - 17:00 PTK Pabianice - AZS III Gorzów Wlkp. 64-43
20-02-2019 (Śr) - 19:30 AZS II Poznań - Chrobry Głuchołazy 63-89
20-02-2019 (Śr) - 18:30 Tęcza Leszno - Zagłębie Sosnowiec 59-71
Kolejka 21
23-02-2019 (So) - 14:00 Korona Kraków - MUKS Poznań 73-41
23-02-2019 (So) - 18:00 PTK Pabianice - Tęcza Leszno 66-69
23-02-2019 (So) - 14:00 Korona Kraków - AZS II Gorzów Wlkp. 73-41
24-02-2019 (N) - 14:00 AZS III Gorzów Wlkp. - Karkonosze Jelenia Góra 69-62
24-02-2019 (N) - 18:00 Olimpia Wodzisław - AZS II Poznań 67-75
24-02-2019 (N) - 17:00 Chrobry Głuchołazy - Zagłębie Sosnowiec 43-83
Kolejka 22
03-03-2019 (N) - 18:00 Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice 66-72
03-03-2019 (N) - 14:00 AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań 78-88
03-03-2019 (N) - 18:00 AZS II Poznań - Korona Kraków 50-77
03-03-2019 (N) - 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław 82-35
03-03-2019 (N) - 18:00 Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy 64-66

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!