Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze II liga gr. 2,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
31-08-2018 (Pt) - 17:00 | Odra Koźle - Fortuna Głogówek | 10-1 |
01-09-2018 (So) - 11:00 | Pogoń II Prudnik - LZS Racławiczki | 2-1 |
01-09-2018 (So) - 11:00 | Unia Tułowice - Czarni Otmuchów | 4-1 |
01-09-2018 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Polonia Nysa | 1-1 |
03-11-2018 (So) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Jedność Rozmierka | 1-3 |
Kolejka 2 | ||
08-09-2018 (So) - 11:00 | Jedność Rozmierka - LZS Racławiczki | 12-0 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Pogoń II Prudnik | 2-0 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Polonia Nysa - Unia Tułowice | 0-6 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Polonia Głubczyce | 0-11 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Odra Koźle | 4-7 |
Kolejka 3 | ||
15-09-2018 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Jedność Rozmierka | 2-1 |
15-09-2018 (So) - 10:00 | Polonia Głubczyce - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 10-0 |
15-09-2018 (So) - 11:00 | Unia Tułowice - Fortuna Głogówek | 10-0 |
15-09-2018 (So) - 11:00 | Pogoń II Prudnik - Polonia Nysa | 2-4 |
16-09-2018 (N) - 12:00 | LZS Racławiczki - Czarni Otmuchów | 1-12 |
Kolejka 4 | ||
21-09-2018 (Pt) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Unia Tułowice | 2-7 |
22-09-2018 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Polonia Głubczyce | 1-4 |
22-09-2018 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Pogoń II Prudnik | 0-2 |
22-09-2018 (So) - 11:00 | Polonia Nysa - LZS Racławiczki | 9-0 |
22-09-2018 (So) - 11:00 | Jedność Rozmierka - Czarni Otmuchów | 3-3 |
Kolejka 5 | ||
29-09-2018 (So) - 10:00 | Polonia Głubczyce - Jedność Rozmierka | 4-1 |
29-09-2018 (So) - 11:00 | Unia Tułowice - Odra Koźle | 8-0 |
29-09-2018 (So) - 10:00 | Pogoń II Prudnik - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-0 |
29-09-2018 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Polonia Nysa | 1-2 |
30-09-2018 (N) - 12:00 | LZS Racławiczki - Fortuna Głogówek | 1-2 |
Kolejka 6 | ||
04-10-2018 (Cz) - 16:00 | Polonia Głubczyce - Unia Tułowice | 3-1 |
06-10-2018 (So) - 10:00 | Odra Koźle - Pogoń II Prudnik | 1-0 |
06-10-2018 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Racławiczki | 11-0 |
06-10-2018 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Czarni Otmuchów | 2-3 |
06-10-2018 (So) - 11:00 | Jedność Rozmierka - Polonia Nysa | 3-2 |
Kolejka 7 | ||
13-10-2018 (So) - 11:00 | Unia Tułowice - Jedność Rozmierka | 2-0 |
13-10-2018 (So) - 10:00 | Pogoń II Prudnik - Polonia Głubczyce | 3-1 |
13-10-2018 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Odra Koźle | 3-7 |
13-10-2018 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 7-2 |
13-10-2018 (So) - 14:00 | Polonia Nysa - Fortuna Głogówek | 9-1 |
Kolejka 8 | ||
20-10-2018 (So) - 11:00 | Jedność Rozmierka - Fortuna Głogówek | 9-6 |
20-10-2018 (So) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Polonia Nysa | 0-6 |
20-10-2018 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Czarni Otmuchów | 10-0 |
20-10-2018 (So) - 10:00 | Polonia Głubczyce - LZS Racławiczki | 10-0 |
20-10-2018 (So) - 11:00 | Unia Tułowice - Pogoń II Prudnik | 0-1 |
Kolejka 9 | ||
27-10-2018 (So) - 11:00 | Pogoń II Prudnik - Jedność Rozmierka | 2-1 |
27-10-2018 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Unia Tułowice | 0-14 |
27-10-2018 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce | 2-1 |
27-10-2018 (So) - 11:00 | Polonia Nysa - Odra Koźle | 2-2 |
27-10-2018 (So) - 10:00 | Fortuna Głogówek - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 4-2 |
Kolejka 10 | ||
23-03-2019 (So) - 11:00 | Polonia Nysa - Polonia Głubczyce | 7-4 |
30-03-2019 (So) - 10:00 | Jedność Rozmierka - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 4-3 |
30-03-2019 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Odra Koźle | 1-7 |
30-03-2019 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Unia Tułowice | 1-7 |
30-03-2019 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Pogoń II Prudnik | 1-5 |
Kolejka 11 | ||
06-04-2019 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 3-3 |
06-04-2019 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Fortuna Głogówek | 10-0 |
06-04-2019 (So) - 11:00 | Unia Tułowice - Polonia Nysa | 3-0 |
06-04-2019 (So) - 11:00 | Pogoń II Prudnik - Czarni Otmuchów | 1-0 |
06-04-2019 (So) - 10:00 | LZS Racławiczki - Jedność Rozmierka | 0-7 |
Kolejka 12 | ||
10-04-2019 (Śr) - 16:30 | Jedność Rozmierka - Odra Koźle | 5-3 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Polonia Głubczyce | 0-10 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Unia Tułowice | 1-18 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | Polonia Nysa - Pogoń II Prudnik | 5-0 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - LZS Racławiczki | 5-1 |
Kolejka 13 | ||
27-04-2019 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Odra Koźle | 9-2 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | Unia Tułowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 7-3 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | Pogoń II Prudnik - Fortuna Głogówek | 4-0 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Polonia Nysa | 2-4 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Jedność Rozmierka | 0-8 |
Kolejka 14 | ||
04-05-2019 (So) - 11:00 | Jedność Rozmierka - Polonia Głubczyce | 0-3 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Unia Tułowice | 4-3 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Pogoń II Prudnik | 2-4 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - LZS Racławiczki | 8-1 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | Polonia Nysa - Czarni Otmuchów | 7-0 |
Kolejka 15 | ||
11-05-2019 (So) - 11:00 | Pogoń II Prudnik - Odra Koźle | 3-0 |
11-05-2019 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 3-10 |
11-05-2019 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Fortuna Głogówek | 1-10 |
11-05-2019 (So) - 11:00 | Polonia Nysa - Jedność Rozmierka | 8-0 |
22-05-2019 (Śr) - 17:30 | Unia Tułowice - Polonia Głubczyce | 1-4 |
Kolejka 16 | ||
18-05-2019 (So) - 11:00 | Jedność Rozmierka - Unia Tułowice | 1-2 |
18-05-2019 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Pogoń II Prudnik | 7-1 |
18-05-2019 (So) - 11:00 | Odra Koźle - LZS Racławiczki | 10-3 |
18-05-2019 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Czarni Otmuchów | 3-0 v.o. |
18-05-2019 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Polonia Nysa | 3-6 |
Kolejka 17 | ||
25-05-2019 (So) - 11:00 | Fortuna Głogówek - Jedność Rozmierka | 2-7 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Polonia Nysa - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 5-2 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Odra Koźle | 2-5 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Polonia Głubczyce | 3-11 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Pogoń II Prudnik - Unia Tułowice | 0-1 |
Kolejka 18 | ||
01-06-2019 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Fortuna Głogówek | 6-2 |
01-06-2019 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Polonia Nysa | 1-5 |
01-06-2019 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Czarni Otmuchów | 3-0 v.o. |
01-06-2019 (So) - 11:00 | Unia Tułowice - LZS Racławiczki | 3-0 v.o. |
01-06-2019 (So) - 11:00 | Jedność Rozmierka - Pogoń II Prudnik | 0-2 |