Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy II liga Opole 2,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
26-08-2018 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Atom Grądy | 3-0 v.o. |
26-08-2018 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Ścinawa Nyska | 8-1 |
26-08-2018 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - Włókniarz Kietrz | 4-3 |
12-09-2018 (Śr) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Pogoń Prudnik | 6-0 |
Kolejka 2 | ||
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Pogoń Prudnik | 0-3 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Atom Grądy - Polonia Głubczyce | 0-8 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Unia Krapkowice | 2-1 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - Śląsk Reńska Wieś | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
02-09-2018 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Atom Grądy | 3-1 |
02-09-2018 (N) - 11:00 | Polonia Głubczyce - LZS Ścinawa Nyska | 4-1 |
02-09-2018 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Orzeł Reńska Wieś | 1-3 |
02-09-2018 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Śląsk Reńska Wieś | 5-5 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2018 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Atom Grądy | 13-2 |
09-09-2018 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Prudnik | 0-2 |
09-09-2018 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - Polonia Głubczyce | 1-2 |
09-09-2018 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Unia Krapkowice | 0-1 |
Kolejka 5 | ||
15-09-2018 (So) - 16:00 | Unia Krapkowice - Włókniarz Kietrz | 1-4 |
16-09-2018 (N) - 11:00 | Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska | 4-6 |
16-09-2018 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Orzeł Reńska Wieś | 2-1 |
16-09-2018 (N) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Śląsk Reńska Wieś | 4-0 |
Kolejka 6 | ||
22-09-2018 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce | 1-3 |
23-09-2018 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Ścinawa Nyska | 1-5 |
23-09-2018 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - Atom Grądy | 3-1 |
23-09-2018 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Pogoń Prudnik | 0-1 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2018 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Orzeł Reńska Wieś | 0-1 |
30-09-2018 (N) - 11:00 | Atom Grądy - Śląsk Reńska Wieś | 2-1 |
30-09-2018 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Unia Krapkowice | 2-1 |
30-09-2018 (N) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Włókniarz Kietrz | 4-0 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2018 (N) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Orzeł Reńska Wieś | 4-0 |
07-10-2018 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Śląsk Reńska Wieś | 4-5 |
07-10-2018 (N) - 11:00 | Atom Grądy - Unia Krapkowice | 1-4 |
07-10-2018 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce | 0-4 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2018 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Orzeł Reńska Wieś | 1-4 |
14-10-2018 (N) - 12:30 | Unia Krapkowice - LZS Ścinawa Nyska | 5-3 |
14-10-2018 (N) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Atom Grądy | 3-0 v.o. |
14-10-2018 (N) - 11:00 | Pogoń Prudnik - Włókniarz Kietrz | 2-0 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2018 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Włókniarz Kietrz | 1-0 |
21-10-2018 (N) - 11:00 | Orzeł Reńska Wieś - Unia Krapkowice | 2-2 |
21-10-2018 (N) - 11:00 | LZS Ścinawa Nyska - Polonia Głubczyce | 0-1 |
21-10-2018 (N) - 11:00 | Atom Grądy - Pogoń Prudnik | 1-2 |
Kolejka 11 | ||
27-10-2018 (So) - 10:00 | Unia Krapkowice - Śląsk Reńska Wieś | 2-1 |
28-10-2018 (N) - 10:00 | Atom Grądy - Włókniarz Kietrz | 8-4 |
28-10-2018 (N) - 10:00 | Pogoń Prudnik - LZS Ścinawa Nyska | 2-2 |
28-10-2018 (N) - 10:00 | Polonia Głubczyce - Orzeł Reńska Wieś | 3-0 v.o. |
Kolejka 12 | ||
04-11-2018 (N) - 10:00 | LZS Ścinawa Nyska - Atom Grądy | 13-0 |
04-11-2018 (N) - 10:00 | Orzeł Reńska Wieś - Pogoń Prudnik | 3-2 |
04-11-2018 (N) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Polonia Głubczyce | 1-2 |
04-11-2018 (N) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - Unia Krapkowice | 3-3 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2018 (N) - 10:00 | LZS Ścinawa Nyska - Włókniarz Kietrz | 0-1 |
11-11-2018 (N) - 10:00 | Atom Grądy - Orzeł Reńska Wieś | 1-2 |
11-11-2018 (N) - 10:00 | Pogoń Prudnik - Śląsk Reńska Wieś | 0-0 |
11-11-2018 (N) - 10:00 | Polonia Głubczyce - Unia Krapkowice | 3-0 |
Kolejka 14 | ||
18-11-2018 (N) - 10:00 | Orzeł Reńska Wieś - LZS Ścinawa Nyska | 3-6 |
18-11-2018 (N) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Atom Grądy | 5-1 |
18-11-2018 (N) - 10:00 | Unia Krapkowice - Pogoń Prudnik | 0-1 |
18-11-2018 (N) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - Polonia Głubczyce | 1-3 |