Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Głubczyce (gr. 13),
2018/2019
Kolejka 1 | ||
19-08-2018 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Egipt Krzyżowice | 10-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Fortuna Chomiąża | 1-2 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - LKS Rozumice | 3-0 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Stal Grobniki | 2-8 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - Żądło Sucha Psina | 6-2 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Sokół Boguchwałów | 7-5 |
18-11-2018 (N) - 13:00 | LKS Babice - Ruch Zubrzyce | 4-1 |
Kolejka 2 | ||
26-08-2018 (N) - 17:00 | Fortuna Chomiąża - Egipt Krzyżowice | 19-1 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Pogranicze Mokre | 1-4 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Pogoń Wojnowice | 0-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - LKS Babice | 0-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Żądło Sucha Psina | 0-6 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Stal Grobniki | 1-0 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Orzeł Dzierżysław | 0-5 |
Kolejka 3 | ||
01-09-2018 (So) - 17:00 | LKS Rozumice - Żądło Sucha Psina | 1-6 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Fortuna Chomiąża | 3-4 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Stal Grobniki | 1-1 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | LKS Babice - Kresowianka Nowa Wieś | 3-1 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Zryw Wysoka | 1-1 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Ruch Zubrzyce | 2-1 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Sokół Boguchwałów | 1-19 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2018 (N) - 16:00 | Fortuna Chomiąża - Sokół Boguchwałów | 2-0 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Ruch Zubrzyce - Egipt Krzyżowice | 7-2 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Zryw Wysoka - Pogranicze Mokre | 4-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Pogoń Wojnowice | 1-8 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | LKS Rozumice - LKS Babice | 2-4 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Rolnik Lewice - Żądło Sucha Psina | 1-2 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Dzierżysław - Stal Grobniki | 3-4 |
Kolejka 5 | ||
16-09-2018 (N) - 16:00 | Fortuna Chomiąża - Stal Grobniki | 2-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Dzierżysław - Żądło Sucha Psina | 2-4 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | LKS Babice - Rolnik Lewice | 3-2 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Pogoń Wojnowice - LKS Rozumice | 2-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Pogranicze Mokre - Kresowianka Nowa Wieś | 10-0 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Egipt Krzyżowice - Zryw Wysoka | 1-11 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - Ruch Zubrzyce | 1-2 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2018 (N) - 16:00 | Fortuna Chomiąża - Ruch Zubrzyce | 2-0 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Zryw Wysoka - Sokół Boguchwałów | 2-0 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Egipt Krzyżowice | 10-5 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | LKS Rozumice - Pogranicze Mokre | 2-0 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Rolnik Lewice - Pogoń Wojnowice | 3-7 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Dzierżysław - LKS Babice | 6-0 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Żądło Sucha Psina - Stal Grobniki | 3-1 |
Kolejka 7 | ||
29-09-2018 (So) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Żądło Sucha Psina | 0-4 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | LKS Babice - Stal Grobniki | 3-1 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Pogoń Wojnowice - Orzeł Dzierżysław | 1-2 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Pogranicze Mokre - Rolnik Lewice | 1-1 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Egipt Krzyżowice - LKS Rozumice | 0-1 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Sokół Boguchwałów - Kresowianka Nowa Wieś | 10-2 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Ruch Zubrzyce - Zryw Wysoka | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2018 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Zryw Wysoka | 2-4 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Ruch Zubrzyce | 1-4 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LKS Rozumice - Sokół Boguchwałów | 1-2 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Rolnik Lewice - Egipt Krzyżowice | 3-0 v.o. |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Orzeł Dzierżysław - Pogranicze Mokre | 8-3 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Pogoń Wojnowice - Stal Grobniki | 4-2 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LKS Babice - Żądło Sucha Psina | 2-0 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2018 (N) - 15:00 | LKS Babice - Fortuna Chomiąża | 2-0 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Pogoń Wojnowice - Żądło Sucha Psina | 0-2 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Pogranicze Mokre - Stal Grobniki | 1-2 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Egipt Krzyżowice - Orzeł Dzierżysław | 2-8 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Sokół Boguchwałów - Rolnik Lewice | 2-3 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Ruch Zubrzyce - LKS Rozumice | 3-0 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Zryw Wysoka - Kresowianka Nowa Wieś | 15-0 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2018 (N) - 12:00 | Fortuna Chomiąża - Kresowianka Nowa Wieś | 18-0 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LKS Rozumice - Zryw Wysoka | 1-2 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | Rolnik Lewice - Ruch Zubrzyce | 3-1 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | Orzeł Dzierżysław - Sokół Boguchwałów | 5-1 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | Egipt Krzyżowice - Stal Grobniki | 2-16 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | Pogranicze Mokre - Żądło Sucha Psina | 1-3 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LKS Babice - Pogoń Wojnowice | 7-1 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2018 (N) - 13:00 | Pogoń Wojnowice - Fortuna Chomiąża | 0-4 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Pogranicze Mokre - LKS Babice | 2-5 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Egipt Krzyżowice - Żądło Sucha Psina | 0-20 v.o. |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Sokół Boguchwałów - Stal Grobniki | 3-1 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Ruch Zubrzyce - Orzeł Dzierżysław | 3-0 v.o. |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Zryw Wysoka - Rolnik Lewice | 3-3 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Kresowianka Nowa Wieś - LKS Rozumice | 1-8 |
Kolejka 12 | ||
04-11-2018 (N) - 13:00 | Rolnik Lewice - Kresowianka Nowa Wieś | 6-0 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Orzeł Dzierżysław - Zryw Wysoka | 2-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Ruch Zubrzyce - Stal Grobniki | 0-0 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Sokół Boguchwałów - Żądło Sucha Psina | 0-7 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | LKS Babice - Egipt Krzyżowice | 20-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Pogoń Wojnowice - Pogranicze Mokre | 3-3 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Fortuna Chomiąża - LKS Rozumice | 7-1 |
Kolejka 13 | ||
10-11-2018 (So) - 13:00 | LKS Rozumice - Rolnik Lewice | 1-3 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Orzeł Dzierżysław | 2-18 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Zryw Wysoka - Stal Grobniki | 1-0 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Ruch Zubrzyce - Żądło Sucha Psina | 1-1 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Sokół Boguchwałów - LKS Babice | 1-1 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Egipt Krzyżowice - Pogoń Wojnowice | 1-9 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Pogranicze Mokre - Fortuna Chomiąża | 3-1 |
Kolejka 14 | ||
17-03-2019 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - Rolnik Lewice | 4-5 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | LKS Rozumice - Orzeł Dzierżysław | 1-6 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Żądło Sucha Psina - Zryw Wysoka | 2-0 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Ruch Zubrzyce - LKS Babice | 2-2 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Sokół Boguchwałów - Pogoń Wojnowice | 1-2 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Egipt Krzyżowice - Pogranicze Mokre | 2-3 |
20-04-2019 (So) - 15:00 | Stal Grobniki - Kresowianka Nowa Wieś | 6-0 |
Kolejka 15 | ||
24-03-2019 (N) - 15:00 | Egipt Krzyżowice - Fortuna Chomiąża | 2-7 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Pogranicze Mokre - Sokół Boguchwałów | 0-1 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Pogoń Wojnowice - Ruch Zubrzyce | 1-2 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | LKS Babice - Zryw Wysoka | 1-3 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Żądło Sucha Psina - Kresowianka Nowa Wieś | 9-1 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Stal Grobniki - LKS Rozumice | 2-2 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Orzeł Dzierżysław - Rolnik Lewice | 4-4 |
Kolejka 16 | ||
31-03-2019 (N) - 16:00 | Fortuna Chomiąża - Orzeł Dzierżysław | 4-3 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Stal Grobniki - Rolnik Lewice | 2-5 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Żądło Sucha Psina - LKS Rozumice | 4-1 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Kresowianka Nowa Wieś - LKS Babice | 1-6 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Zryw Wysoka - Pogoń Wojnowice | 0-2 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Ruch Zubrzyce - Pogranicze Mokre | 0-2 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - Egipt Krzyżowice | 12-0 |
Kolejka 17 | ||
07-04-2019 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - Fortuna Chomiąża | 3-3 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Egipt Krzyżowice - Ruch Zubrzyce | 2-1 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Pogranicze Mokre - Zryw Wysoka | 0-0 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Pogoń Wojnowice - Kresowianka Nowa Wieś | 13-0 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | LKS Babice - LKS Rozumice | 3-0 v.o. |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Żądło Sucha Psina - Rolnik Lewice | 8-2 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Stal Grobniki - Orzeł Dzierżysław | 1-6 |
Kolejka 18 | ||
14-04-2019 (N) - 16:00 | Stal Grobniki - Fortuna Chomiąża | 1-4 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Żądło Sucha Psina - Orzeł Dzierżysław | 0-2 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Rolnik Lewice - LKS Babice | 1-4 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | LKS Rozumice - Pogoń Wojnowice | 1-4 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Pogranicze Mokre | 2-9 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Zryw Wysoka - Egipt Krzyżowice | 10-0 |
14-04-2019 (N) - 14:00 | Ruch Zubrzyce - Sokół Boguchwałów | 3-3 |
Kolejka 19 | ||
28-04-2019 (N) - 14:00 | Ruch Zubrzyce - Fortuna Chomiąża | 0-6 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Zryw Wysoka | 3-5 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Kresowianka Nowa Wieś | 5-4 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - LKS Rozumice | 2-1 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Rolnik Lewice | 1-2 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | LKS Babice - Orzeł Dzierżysław | 1-0 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Żądło Sucha Psina | 2-2 |
Kolejka 20 | ||
04-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Pogoń Wojnowice | 3-2 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Fortuna Chomiąża | 3-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - LKS Babice | 0-3 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Pogranicze Mokre | 1-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Egipt Krzyżowice | 1-3 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Sokół Boguchwałów | 0-21 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - Ruch Zubrzyce | 5-0 |
Kolejka 21 | ||
12-05-2019 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - Fortuna Chomiąża | 6-2 |
12-05-2019 (N) - 14:00 | Ruch Zubrzyce - Kresowianka Nowa Wieś | 16-1 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - LKS Rozumice | 3-0 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Rolnik Lewice | 1-7 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Orzeł Dzierżysław | 3-1 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Pogoń Wojnowice | 1-3 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - LKS Babice | 1-3 |
Kolejka 22 | ||
18-05-2019 (So) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - LKS Babice | 5-2 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Pogoń Wojnowice | 5-0 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Pogranicze Mokre | 0-6 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Egipt Krzyżowice | 7-1 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Sokół Boguchwałów | 3-3 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Ruch Zubrzyce | 3-5 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Zryw Wysoka | 0-14 |
Kolejka 23 | ||
25-05-2019 (So) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Pogranicze Mokre | 9-1 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Fortuna Chomiąża | 2-14 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - LKS Rozumice | 3-0 |
26-05-2019 (N) - 14:00 | Ruch Zubrzyce - Rolnik Lewice | 5-2 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Orzeł Dzierżysław | 0-3 v.o. |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Egipt Krzyżowice | 3-2 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - LKS Babice | 1-1 |
Kolejka 24 | ||
02-06-2019 (N) - 17:00 | Fortuna Chomiąża - Pogoń Wojnowice | 6-0 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | LKS Babice - Pogranicze Mokre | 3-0 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Egipt Krzyżowice | 7-2 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Sokół Boguchwałów | 5-3 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Ruch Zubrzyce | 5-2 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Zryw Wysoka | 2-4 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Kresowianka Nowa Wieś | 8-2 |
Kolejka 25 | ||
09-06-2019 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Fortuna Chomiąża | 1-3 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Rolnik Lewice | 1-10 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - Orzeł Dzierżysław | 4-2 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Ruch Zubrzyce | 3-3 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Sokół Boguchwałów | 4-0 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - LKS Babice | 2-4 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Pogoń Wojnowice | 9-1 |
Kolejka 26 | ||
16-06-2019 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Egipt Krzyżowice | 12-0 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | LKS Babice - Sokół Boguchwałów | 1-0 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Ruch Zubrzyce | 4-0 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Zryw Wysoka | 3-4 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - Kresowianka Nowa Wieś | 3-0 v.o. |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - LKS Rozumice | 6-3 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Fortuna Chomiąża - Pogranicze Mokre | 2-2 |