Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Zabrze,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
11-08-2018 (So) - 17:00 | Start Sierakowice - Carbo Gliwice | 6-1 |
11-08-2018 (So) - 11:00 | Gwarek Zabrze - Gwiazda Chudów | 4-1 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Burza Borowa Wieś | 8-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Zaborze Zabrze | 3-1 |
12-08-2018 (N) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Naprzód Żernica | 0-1 |
12-08-2018 (N) - 17:00 | Concordia II Knurów - Społem Zabrze | 7-1 |
12-08-2018 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - Zamkowiec Toszek | 1-2 |
12-08-2018 (N) - 11:15 | Orzeł Stanica - Sokół Łany Wielkie | 1-4 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Sokół Łany Wielkie - Olimpia Pławniowice | 0-1 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Orzeł Stanica | 2-0 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Gwarek Zabrze | 1-2 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Zryw Radonia | 1-0 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Społem Zabrze - ŁTS Łabędy | 0-8 |
15-08-2018 (Śr) - 13:00 | Carbo Gliwice - Concordia II Knurów | 0-7 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Start Sierakowice | 2-0 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - Ruch Kozłów | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
18-08-2018 (So) - 17:00 | Concordia II Knurów - Burza Borowa Wieś | 5-1 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Carbo Gliwice | 3-2 |
18-08-2018 (So) - 11:00 | Gwarek Zabrze - Zaborze Zabrze | 0-1 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Stanica - Zamkowiec Toszek | 0-2 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - Sokół Łany Wielkie | 2-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - Społem Zabrze | 2-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Gwiazda Chudów | 0-3 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Start Sierakowice - Młodość Rudno | 2-3 |
Kolejka 4 | ||
25-08-2018 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Naprzód Żernica | 3-3 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Olimpia Pławniowice | 3-3 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Orzeł Stanica | 4-4 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Społem Zabrze - Gwarek Zabrze | 1-5 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - ŁTS Łabędy | 0-2 |
25-08-2018 (So) - 14:30 | Start Sierakowice - Ruch Kozłów | 1-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Carbo Gliwice - Zryw Radonia | 2-1 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Młodość Rudno - Concordia II Knurów | 2-4 |
Kolejka 5 | ||
29-08-2018 (Śr) - 17:30 | Concordia II Knurów - Ruch Kozłów | 1-2 |
29-08-2018 (Śr) - 17:30 | ŁTS Łabędy - Młodość Rudno | 4-0 |
29-08-2018 (Śr) - 17:30 | Zryw Radonia - Burza Borowa Wieś | 2-3 |
29-08-2018 (Śr) - 17:30 | Gwarek Zabrze - Carbo Gliwice | 3-0 |
29-08-2018 (Śr) - 17:30 | Orzeł Stanica - Społem Zabrze | 5-3 |
29-08-2018 (Śr) - 18:00 | Olimpia Pławniowice - Zaborze Zabrze | 3-1 |
29-08-2018 (Śr) - 17:30 | Naprzód Żernica - Zamkowiec Toszek | 0-2 |
29-08-2018 (Śr) - 17:30 | Sokół Łany Wielkie - Gwiazda Chudów | 1-2 |
Kolejka 6 | ||
01-09-2018 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Sokół Łany Wielkie | 0-3 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Naprzód Żernica | 0-0 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Społem Zabrze - Olimpia Pławniowice | 1-5 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Carbo Gliwice - Orzeł Stanica | 2-5 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Gwarek Zabrze | 2-1 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - ŁTS Łabędy | 0-1 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Start Sierakowice - Concordia II Knurów | 0-1 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | Młodość Rudno - Zryw Radonia | 1-0 |
Kolejka 7 | ||
08-09-2018 (So) - 16:00 | ŁTS Łabędy - Start Sierakowice | 2-4 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Gwarek Zabrze - Młodość Rudno | 2-1 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Stanica - Burza Borowa Wieś | 1-3 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Naprzód Żernica - Społem Zabrze | 2-0 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Sokół Łany Wielkie - Zaborze Zabrze | 4-2 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Gwiazda Chudów - Zamkowiec Toszek | 3-0 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Olimpia Pławniowice - Carbo Gliwice | 4-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Zryw Radonia - Ruch Kozłów | 4-5 |
Kolejka 8 | ||
15-09-2018 (So) - 16:00 | Burza Borowa Wieś - Olimpia Pławniowice | 4-0 |
15-09-2018 (So) - 15:30 | Gwarek Zabrze - Ruch Kozłów | 2-1 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Start Sierakowice - Zryw Radonia | 3-2 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Concordia II Knurów - ŁTS Łabędy | 2-0 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Zaborze Zabrze - Gwiazda Chudów | 1-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Społem Zabrze - Sokół Łany Wielkie | 5-2 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Carbo Gliwice - Naprzód Żernica | 1-2 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Młodość Rudno - Orzeł Stanica | 1-1 |
Kolejka 9 | ||
22-09-2018 (So) - 11:15 | Gwarek Zabrze - Start Sierakowice | 3-0 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Naprzód Żernica - Burza Borowa Wieś | 2-2 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Sokół Łany Wielkie - Carbo Gliwice | 4-3 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Gwiazda Chudów - Społem Zabrze | 4-3 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Zamkowiec Toszek - Zaborze Zabrze | 2-0 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Olimpia Pławniowice - Młodość Rudno | 3-0 |
23-09-2018 (N) - 11:15 | Orzeł Stanica - Ruch Kozłów | 3-4 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Zryw Radonia - Concordia II Knurów | 0-4 |
Kolejka 10 | ||
29-09-2018 (So) - 16:00 | Carbo Gliwice - Gwiazda Chudów | 2-2 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Burza Borowa Wieś - Sokół Łany Wielkie | 1-3 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Ruch Kozłów - Olimpia Pławniowice | 0-1 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Start Sierakowice - Orzeł Stanica | 3-0 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Concordia II Knurów - Gwarek Zabrze | 1-0 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | ŁTS Łabędy - Zryw Radonia | 0-2 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Młodość Rudno - Naprzód Żernica | 3-4 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Społem Zabrze - Zamkowiec Toszek | 0-1 |
Kolejka 11 | ||
06-10-2018 (So) - 11:00 | Gwarek Zabrze - ŁTS Łabędy | 0-1 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Naprzód Żernica - Ruch Kozłów | 3-1 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Sokół Łany Wielkie - Młodość Rudno | 0-2 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Gwiazda Chudów - Burza Borowa Wieś | 0-0 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Zamkowiec Toszek - Carbo Gliwice | 1-3 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Zaborze Zabrze - Społem Zabrze | 2-0 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Olimpia Pławniowice - Start Sierakowice | 1-0 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Orzeł Stanica - Concordia II Knurów | 0-5 |
Kolejka 12 | ||
13-10-2018 (So) - 15:00 | Carbo Gliwice - Zaborze Zabrze | 0-5 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Burza Borowa Wieś - Zamkowiec Toszek | 5-3 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Ruch Kozłów - Sokół Łany Wielkie | 1-2 |
13-10-2018 (So) - 14:00 | Start Sierakowice - Naprzód Żernica | 3-2 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Concordia II Knurów - Olimpia Pławniowice | 0-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | ŁTS Łabędy - Orzeł Stanica | 8-0 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Młodość Rudno - Gwiazda Chudów | 1-3 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Zryw Radonia - Gwarek Zabrze | 2-1 |
Kolejka 13 | ||
20-10-2018 (So) - 15:00 | Naprzód Żernica - Concordia II Knurów | 1-2 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Sokół Łany Wielkie - Start Sierakowice | 1-3 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Gwiazda Chudów - Ruch Kozłów | 3-2 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Zamkowiec Toszek - Młodość Rudno | 1-3 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Zaborze Zabrze - Burza Borowa Wieś | 2-2 |
21-10-2018 (N) - 15:00 | Olimpia Pławniowice - ŁTS Łabędy | 1-5 |
21-10-2018 (N) - 11:15 | Orzeł Stanica - Zryw Radonia | 2-2 |
21-10-2018 (N) - 11:00 | Społem Zabrze - Carbo Gliwice | 0-0 |
Kolejka 14 | ||
27-10-2018 (So) - 15:00 | Burza Borowa Wieś - Społem Zabrze | 4-0 |
27-10-2018 (So) - 15:00 | Ruch Kozłów - Zamkowiec Toszek | 1-4 |
27-10-2018 (So) - 15:00 | Start Sierakowice - Gwiazda Chudów | 0-7 |
27-10-2018 (So) - 15:00 | Concordia II Knurów - Sokół Łany Wielkie | 4-0 |
27-10-2018 (So) - 15:00 | ŁTS Łabędy - Naprzód Żernica | 1-0 |
27-10-2018 (So) - 12:30 | Gwarek Zabrze - Orzeł Stanica | 4-0 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Młodość Rudno - Zaborze Zabrze | 4-3 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Zryw Radonia - Olimpia Pławniowice | 3-0 |
Kolejka 15 | ||
03-11-2018 (So) - 14:00 | Naprzód Żernica - Zryw Radonia | 2-6 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Sokół Łany Wielkie - ŁTS Łabędy | 1-4 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Gwiazda Chudów - Concordia II Knurów | 3-0 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Zamkowiec Toszek - Start Sierakowice | 1-1 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Zaborze Zabrze - Ruch Kozłów | 1-2 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Carbo Gliwice - Burza Borowa Wieś | 1-4 |
04-11-2018 (N) - 11:00 | Społem Zabrze - Młodość Rudno | 1-2 |
04-11-2018 (N) - 14:00 | Olimpia Pławniowice - Gwarek Zabrze | 2-0 |
Kolejka 16 | ||
10-11-2018 (So) - 13:00 | Ruch Kozłów - Społem Zabrze | 5-0 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Start Sierakowice - Zaborze Zabrze | 6-1 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Concordia II Knurów - Zamkowiec Toszek | 5-1 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | ŁTS Łabędy - Gwiazda Chudów | 5-0 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Zryw Radonia - Sokół Łany Wielkie | 4-0 |
10-11-2018 (So) - 13:15 | Gwarek Zabrze - Naprzód Żernica | 0-2 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Młodość Rudno - Carbo Gliwice | 2-0 |
11-11-2018 (N) - 11:15 | Orzeł Stanica - Olimpia Pławniowice | 3-2 |
Kolejka 17 | ||
17-11-2018 (So) - 13:00 | Sokół Łany Wielkie - Gwarek Zabrze | 1-2 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Gwiazda Chudów - Zryw Radonia | 0-1 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Zamkowiec Toszek - ŁTS Łabędy | 0-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Zaborze Zabrze - Concordia II Knurów | 3-1 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Naprzód Żernica - Orzeł Stanica | 2-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Carbo Gliwice - Ruch Kozłów | 3-2 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Burza Borowa Wieś - Młodość Rudno | 1-5 |
18-11-2018 (N) - 13:00 | Społem Zabrze - Start Sierakowice | 1-6 |
Kolejka 18 | ||
16-03-2019 (So) - 15:30 | Burza Borowa Wieś - Ruch Kozłów | 2-1 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Społem Zabrze - Concordia II Knurów | 0-4 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Zaborze Zabrze - ŁTS Łabędy | 3-0 v.o. |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Zamkowiec Toszek - Zryw Radonia | 2-4 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Gwiazda Chudów - Gwarek Zabrze | 0-0 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Sokół Łany Wielkie - Orzeł Stanica | 4-0 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Naprzód Żernica - Olimpia Pławniowice | 1-1 |
17-03-2019 (N) - 15:30 | Carbo Gliwice - Start Sierakowice | 0-4 |
Kolejka 19 | ||
23-03-2019 (So) - 15:30 | Orzeł Stanica - Gwiazda Chudów | 0-3 |
23-03-2019 (So) - 11:30 | Gwarek Zabrze - Zamkowiec Toszek | 0-1 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | ŁTS Łabędy - Społem Zabrze | 4-0 |
23-03-2019 (So) - 11:00 | Concordia II Knurów - Carbo Gliwice | 4-1 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Start Sierakowice - Burza Borowa Wieś | 6-3 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Ruch Kozłów - Młodość Rudno | 2-0 |
24-03-2019 (N) - 15:30 | Zryw Radonia - Zaborze Zabrze | 1-2 |
24-03-2019 (N) - 15:30 | Olimpia Pławniowice - Sokół Łany Wielkie | 1-2 |
Kolejka 20 | ||
30-03-2019 (So) - 16:00 | Burza Borowa Wieś - Concordia II Knurów | 1-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Społem Zabrze - Zryw Radonia | 0-2 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze | 0-0 |
30-03-2019 (So) - 14:00 | Zamkowiec Toszek - Orzeł Stanica | 2-3 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Gwiazda Chudów - Olimpia Pławniowice | 4-0 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Sokół Łany Wielkie - Naprzód Żernica | 3-1 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Carbo Gliwice - ŁTS Łabędy | 1-4 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Młodość Rudno - Start Sierakowice | 2-4 |
Kolejka 21 | ||
06-04-2019 (So) - 15:00 | Gwarek Zabrze - Społem Zabrze | 1-3 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś | 5-0 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Concordia II Knurów - Młodość Rudno | 2-5 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Start Sierakowice | 1-1 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Naprzód Żernica - Gwiazda Chudów | 3-3 |
07-04-2019 (N) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Zamkowiec Toszek | 1-0 |
07-04-2019 (N) - 11:15 | Orzeł Stanica - Zaborze Zabrze | 2-3 |
07-04-2019 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - Carbo Gliwice | 1-1 |
Kolejka 22 | ||
13-04-2019 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Zryw Radonia | 3-1 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Społem Zabrze - Orzeł Stanica | 2-3 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Olimpia Pławniowice | 0-3 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Naprzód Żernica | 1-6 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Sokół Łany Wielkie | 7-0 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Concordia II Knurów | 1-3 |
14-04-2019 (N) - 17:00 | Młodość Rudno - ŁTS Łabędy | 3-3 |
15-05-2019 (Śr) - 17:00 | Carbo Gliwice - Gwarek Zabrze | 3-1 |
Kolejka 23 | ||
20-04-2019 (So) - 11:00 | Sokół Łany Wielkie - Zamkowiec Toszek | 6-3 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Naprzód Żernica - Zaborze Zabrze | 2-0 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Olimpia Pławniowice - Społem Zabrze | 2-0 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Orzeł Stanica - Carbo Gliwice | 1-2 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Gwarek Zabrze - Burza Borowa Wieś | 0-0 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Zryw Radonia - Młodość Rudno | 1-0 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | ŁTS Łabędy - Ruch Kozłów | 5-1 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Concordia II Knurów - Start Sierakowice | 1-1 |
Kolejka 24 | ||
27-04-2019 (So) - 17:00 | Start Sierakowice - ŁTS Łabędy | 3-3 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Zryw Radonia | 2-2 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Młodość Rudno - Gwarek Zabrze | 1-0 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Orzeł Stanica | 4-2 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Carbo Gliwice - Olimpia Pławniowice | 1-5 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Społem Zabrze - Naprzód Żernica | 0-1 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Sokół Łany Wielkie | 1-3 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Gwiazda Chudów | 1-1 |
Kolejka 25 | ||
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Zaborze Zabrze | 1-1 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Naprzód Żernica - Carbo Gliwice | 7-0 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Burza Borowa Wieś | 0-0 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Orzeł Stanica - Młodość Rudno | 1-5 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Ruch Kozłów - Gwarek Zabrze | 1-3 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Zryw Radonia - Start Sierakowice | 3-7 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Concordia II Knurów | 3-2 |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Sokół Łany Wielkie - Społem Zabrze | 0-2 |
Kolejka 26 | ||
04-05-2019 (So) - 17:00 | Concordia II Knurów - Zryw Radonia | 4-1 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | Start Sierakowice - Gwarek Zabrze | 4-0 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Orzeł Stanica | 1-1 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Naprzód Żernica | 4-1 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Zamkowiec Toszek | 6-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Młodość Rudno - Olimpia Pławniowice | 4-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Carbo Gliwice - Sokół Łany Wielkie | 2-5 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Społem Zabrze - Gwiazda Chudów | 1-3 |
Kolejka 27 | ||
11-05-2019 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Społem Zabrze | 4-3 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Carbo Gliwice | 3-0 |
11-05-2019 (So) - 14:45 | Sokół Łany Wielkie - Burza Borowa Wieś | 1-6 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - Młodość Rudno | 3-0 |
11-05-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Stanica - Start Sierakowice | 1-3 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Zabrze - Concordia II Knurów | 1-0 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Ruch Kozłów | 2-3 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - ŁTS Łabędy | 4-2 |
Kolejka 28 | ||
15-05-2019 (Śr) - 18:15 | Start Sierakowice - Olimpia Pławniowice | 5-2 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Gwarek Zabrze | 2-0 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Concordia II Knurów - Orzeł Stanica | 4-0 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Naprzód Żernica | 2-6 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów | 3-3 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Carbo Gliwice - Zamkowiec Toszek | 1-5 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Społem Zabrze - Zaborze Zabrze | 0-2 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Młodość Rudno - Sokół Łany Wielkie | 4-1 |
Kolejka 29 | ||
25-05-2019 (So) - 17:00 | Zaborze Zabrze - Carbo Gliwice | 2-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Burza Borowa Wieś | 1-2 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Młodość Rudno | 1-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Sokół Łany Wielkie - Ruch Kozłów | 2-2 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - Start Sierakowice | 3-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Stanica - ŁTS Łabędy | 0-4 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Gwarek Zabrze - Zryw Radonia | 3-3 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Concordia II Knurów | 1-1 |
Kolejka 30 | ||
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Zryw Radonia - Orzeł Stanica | 1-1 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | ŁTS Łabędy - Olimpia Pławniowice | 4-0 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Concordia II Knurów - Naprzód Żernica | 3-0 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Start Sierakowice - Sokół Łany Wielkie | 3-3 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Ruch Kozłów - Gwiazda Chudów | 1-2 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Młodość Rudno - Zamkowiec Toszek | 4-3 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Burza Borowa Wieś - Zaborze Zabrze | 3-4 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Carbo Gliwice - Społem Zabrze | 3-1 |
Kolejka 31 | ||
01-06-2019 (So) - 17:00 | Społem Zabrze - Burza Borowa Wieś | 0-5 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Zamkowiec Toszek - Ruch Kozłów | 3-0 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Start Sierakowice | 5-0 |
01-06-2019 (So) - 15:00 | Sokół Łany Wielkie - Concordia II Knurów | 4-3 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Naprzód Żernica - ŁTS Łabędy | 1-1 |
01-06-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Stanica - Gwarek Zabrze | 0-1 |
02-06-2019 (N) - 16:00 | Zaborze Zabrze - Młodość Rudno | 5-3 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Zryw Radonia | 1-2 |
Kolejka 32 | ||
08-06-2019 (So) - 13:30 | Gwarek Zabrze - Olimpia Pławniowice | 1-1 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Sokół Łany Wielkie | 4-4 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Concordia II Knurów - Gwiazda Chudów | 2-1 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Start Sierakowice - Zamkowiec Toszek | 1-9 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Zaborze Zabrze | 0-3 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Carbo Gliwice | 3-0 v.o. |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Zryw Radonia - Naprzód Żernica | 0-0 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Młodość Rudno - Społem Zabrze | 2-5 |
Kolejka 33 | ||
11-06-2019 (Wt) - 18:00 | Sokół Łany Wielkie - Zryw Radonia | 2-1 |
12-06-2019 (Śr) - 18:00 | Społem Zabrze - Ruch Kozłów | 0-2 |
12-06-2019 (Śr) - 18:00 | Carbo Gliwice - Młodość Rudno | 3-5 |
12-06-2019 (Śr) - 18:00 | Zaborze Zabrze - Start Sierakowice | 0-1 |
12-06-2019 (Śr) - 18:00 | Zamkowiec Toszek - Concordia II Knurów | 0-4 |
12-06-2019 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Chudów - ŁTS Łabędy | 2-1 |
12-06-2019 (Śr) - 18:00 | Naprzód Żernica - Gwarek Zabrze | 5-1 |
12-06-2019 (Śr) - 18:00 | Olimpia Pławniowice - Orzeł Stanica | 3-1 |
Kolejka 34 | ||
15-06-2019 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Zamkowiec Toszek | 6-0 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Concordia II Knurów - Zaborze Zabrze | 2-0 |
15-06-2019 (So) - 15:00 | Gwarek Zabrze - Sokół Łany Wielkie | 6-0 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Ruch Kozłów - Carbo Gliwice | 6-2 |
15-06-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Stanica - Naprzód Żernica | 3-4 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Zryw Radonia - Gwiazda Chudów | 0-1 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Start Sierakowice - Społem Zabrze | 10-3 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Młodość Rudno - Burza Borowa Wieś | 3-5 |