LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Archiwum: Piłka nożna - Klasa A Rybnik (2020/2021)
Klasa A Rybnik
1. Jedność Jejkowice 30 71 104 - 29
2. Płomień Ochojec 30 60 93 - 45
3. Start Mszana (b) 30 58 78 - 41
4. Naprzód Rydułtowy 30 57 70 - 38
5. Górnik Radlin 30 55 64 - 35
6. MKS Żory 30 54 66 - 57
7. LKS II Bełk 30 48 67 - 58
8. Orzeł Jankowice (b) 29 43 69 - 72
9. LKS Baranowice 30 41 48 - 55
10. Górnik Boguszowice 30 38 81 - 82
11. Polonia Niewiadom 30 34 74 - 79
12. Zuch Orzepowice 30 33 66 - 89
13. Jedność Grabownia 30 33 57 - 89
14. Start Kleszczów (b) 30 21 34 - 84
15. Wicher Wilchwy 30 18 43 - 97
16. Borowik Szczejkowice 29 18 38 - 102

Wyniki
Data Kolejka Mecz Wynik
2020-08-15 - 17:00 1 Start Kleszczów - Górnik Radlin 0-3 v.o.
2020-08-15 - 17:00 1 Jedność Jejkowice - LKS II Bełk 9-0
2020-08-15 - 17:00 1 Górnik Boguszowice - Borowik Szczejkowice 10-1
2020-08-15 - 17:00 1 Naprzód Rydułtowy - Jedność Grabownia 4-1
2020-08-15 - 17:00 1 Orzeł Jankowice - Zuch Orzepowice 3-1
2020-08-15 - 17:00 1 Polonia Niewiadom - MKS Żory 2-4
2020-08-16 - 17:00 1 LKS Baranowice - Start Mszana 1-1
2020-08-16 - 17:00 1 Płomień Ochojec - Wicher Wilchwy 5-0
2020-08-22 - 17:00 2 Górnik Radlin - MKS Żory 2-2
2020-08-22 - 17:00 2 Zuch Orzepowice - Polonia Niewiadom 2-6
2020-08-22 - 17:00 2 Jedność Grabownia - Orzeł Jankowice 0-2
2020-08-22 - 17:00 2 Wicher Wilchwy - Naprzód Rydułtowy 1-3
2020-08-22 - 17:00 2 Start Kleszczów - Jedność Jejkowice 1-4
2020-08-23 - 16:00 2 Start Mszana - Płomień Ochojec 0-1
2020-08-23 - 17:00 2 Borowik Szczejkowice - LKS Baranowice 2-0
2020-08-23 - 17:00 2 LKS II Bełk - Górnik Boguszowice 2-5
2020-08-29 - 17:00 3 Jedność Jejkowice - Górnik Radlin 2-1
2020-08-29 - 17:00 3 Górnik Boguszowice - Start Kleszczów 5-3
2020-08-29 - 17:00 3 LKS Baranowice - LKS II Bełk 3-1
2020-08-29 - 17:00 3 Naprzód Rydułtowy - Start Mszana 1-2
2020-08-29 - 17:00 3 Orzeł Jankowice - Wicher Wilchwy 6-1
2020-08-29 - 17:00 3 Polonia Niewiadom - Jedność Grabownia 5-5
2020-08-29 - 17:00 3 MKS Żory - Zuch Orzepowice 2-1
2020-08-30 - 17:00 3 Płomień Ochojec - Borowik Szczejkowice 9-0
2020-09-05 - 16:00 4 Górnik Radlin - Zuch Orzepowice 9-2
2020-09-05 - 16:00 4 Jedność Grabownia - MKS Żory 2-3
2020-09-05 - 16:00 4 Wicher Wilchwy - Polonia Niewiadom 2-6
2020-09-05 - 16:00 4 Start Mszana - Orzeł Jankowice 6-1
2020-09-05 - 16:00 4 Borowik Szczejkowice - Naprzód Rydułtowy 0-3
2020-09-05 - 16:00 4 Start Kleszczów - LKS Baranowice 1-2
2020-09-05 - 16:00 4 Jedność Jejkowice - Górnik Boguszowice 4-0
2020-09-06 - 16:00 4 LKS II Bełk - Płomień Ochojec 3-2
2020-09-12 - 16:00 5 Górnik Boguszowice - Górnik Radlin 3-1
2020-09-12 - 16:00 5 Naprzód Rydułtowy - LKS II Bełk 0-1
2020-09-12 - 16:00 5 Orzeł Jankowice - Borowik Szczejkowice 5-1
2020-09-12 - 16:00 5 Polonia Niewiadom - Start Mszana 1-3
2020-09-12 - 16:00 5 Zuch Orzepowice - Jedność Grabownia 4-1
2020-09-13 - 16:00 5 LKS Baranowice - Jedność Jejkowice 2-1
2020-09-13 - 16:00 5 Płomień Ochojec - Start Kleszczów 4-1
2020-09-13 - 17:00 5 MKS Żory - Wicher Wilchwy 4-2
2020-09-19 - 16:00 6 Górnik Radlin - Jedność Grabownia 3-1
2020-09-19 - 16:00 6 Wicher Wilchwy - Zuch Orzepowice 0-4
2020-09-19 - 16:00 6 Start Mszana - MKS Żory 1-2
2020-09-19 - 16:00 6 Start Kleszczów - Naprzód Rydułtowy 1-1
2020-09-19 - 16:00 6 Jedność Jejkowice - Płomień Ochojec 3-1
2020-09-19 - 16:00 6 Górnik Boguszowice - LKS Baranowice 2-3
2020-09-20 - 16:00 6 Borowik Szczejkowice - Polonia Niewiadom 2-6
2020-09-20 - 16:00 6 LKS II Bełk - Orzeł Jankowice 2-1
2020-09-26 - 16:00 7 Naprzód Rydułtowy - Jedność Jejkowice 0-0
2020-09-26 - 16:00 7 Orzeł Jankowice - Start Kleszczów 5-3
2020-09-26 - 16:00 7 Polonia Niewiadom - LKS II Bełk 0-3
2020-09-26 - 16:00 7 Zuch Orzepowice - Start Mszana 1-3
2020-09-26 - 16:00 7 Jedność Grabownia - Wicher Wilchwy 6-2
2020-09-27 - 16:00 7 LKS Baranowice - Górnik Radlin 0-0
2020-09-27 - 16:00 7 Płomień Ochojec - Górnik Boguszowice 5-3
2020-09-27 - 16:00 7 MKS Żory - Borowik Szczejkowice 2-2
2020-10-03 - 15:00 8 Górnik Radlin - Wicher Wilchwy 4-0
2020-10-03 - 15:00 8 Start Mszana - Jedność Grabownia 7-0
2020-10-03 - 15:00 8 Start Kleszczów - Polonia Niewiadom 3-1
2020-10-03 - 15:00 8 Jedność Jejkowice - Orzeł Jankowice 8-1
2020-10-03 - 15:00 8 Górnik Boguszowice - Naprzód Rydułtowy 1-3
2020-10-04 - 15:00 8 Borowik Szczejkowice - Zuch Orzepowice 1-7
2020-10-04 - 15:00 8 LKS II Bełk - MKS Żory 1-1
2020-10-04 - 15:00 8 LKS Baranowice - Płomień Ochojec 2-2
2020-10-10 - 15:00 9 Naprzód Rydułtowy - LKS Baranowice 2-2
2020-10-10 - 15:00 9 Orzeł Jankowice - Górnik Boguszowice 3-5
2020-10-10 - 15:00 9 Polonia Niewiadom - Jedność Jejkowice 1-4
2020-10-10 - 15:00 9 Zuch Orzepowice - LKS II Bełk 4-1
2020-10-10 - 15:00 9 Jedność Grabownia - Borowik Szczejkowice 3-3
2020-10-10 - 15:00 9 Wicher Wilchwy - Start Mszana 0-4
2020-10-11 - 15:00 9 Płomień Ochojec - Górnik Radlin 0-2
2020-10-11 - 15:00 9 MKS Żory - Start Kleszczów 3-0
2020-10-17 - 15:00 10 Borowik Szczejkowice - Wicher Wilchwy 1-2
2020-10-17 - 15:00 10 Start Kleszczów - Zuch Orzepowice 0-5
2020-10-17 - 15:00 10 Jedność Jejkowice - MKS Żory 6-2
2020-10-17 - 15:00 10 Górnik Boguszowice - Polonia Niewiadom 4-6
2020-10-18 - 15:00 10 LKS II Bełk - Jedność Grabownia 6-2
2020-10-31 - 11:00 10 LKS Baranowice - Orzeł Jankowice 5-2
2020-10-31 - 14:00 10 Górnik Radlin - Start Mszana 5-3
2020-10-31 - 14:00 10 Płomień Ochojec - Naprzód Rydułtowy 0-1
2020-10-24 - 14:00 11 Naprzód Rydułtowy - Górnik Radlin 2-0
2020-10-24 - 14:00 11 Orzeł Jankowice - Płomień Ochojec 5-1
2020-10-24 - 14:00 11 Polonia Niewiadom - LKS Baranowice 5-0
2020-10-24 - 14:00 11 Jedność Jejkowice - Zuch Orzepowice 5-1
2020-10-24 - 14:00 11 Wicher Wilchwy - LKS II Bełk 2-3
2020-10-24 - 14:00 11 Start Mszana - Borowik Szczejkowice 5-1
2020-10-25 - 14:00 11 MKS Żory - Górnik Boguszowice 0-2
2020-10-25 - 14:00 11 Jedność Grabownia - Start Kleszczów 6-2
2020-11-07 - 13:00 12 Start Kleszczów - Wicher Wilchwy 0-1
2020-11-07 - 13:00 12 Jedność Jejkowice - Jedność Grabownia 4-0
2020-11-07 - 13:00 12 Górnik Boguszowice - Zuch Orzepowice 2-0
2020-11-07 - 13:00 12 Naprzód Rydułtowy - Orzeł Jankowice 3-1
2020-11-08 - 13:00 12 LKS II Bełk - Start Mszana 2-0
2020-11-08 - 13:00 12 LKS Baranowice - MKS Żory 1-1
2020-11-08 - 13:00 12 Płomień Ochojec - Polonia Niewiadom 4-1
2020-12-05 - 13:00 12 Górnik Radlin - Borowik Szczejkowice 4-0
2020-11-11 - 13:00 13 Orzeł Jankowice - Górnik Radlin 3-1
2020-11-11 - 13:00 13 Polonia Niewiadom - Naprzód Rydułtowy 1-1
2020-11-11 - 13:00 13 Jedność Grabownia - Górnik Boguszowice 0-7
2020-11-11 - 13:00 13 Wicher Wilchwy - Jedność Jejkowice 2-3
2020-11-11 - 13:00 13 Start Mszana - Start Kleszczów 1-0
2020-11-11 - 14:00 13 MKS Żory - Płomień Ochojec 0-5
2020-11-11 - 18:00 13 Zuch Orzepowice - LKS Baranowice 4-1
2020-12-13 - 13:00 13 Borowik Szczejkowice - LKS II Bełk 2-4
2020-11-14 - 13:00 14 Górnik Radlin - LKS II Bełk 1-0
2020-11-14 - 13:00 14 Jedność Jejkowice - Start Mszana 2-0
2020-11-14 - 13:00 14 Górnik Boguszowice - Wicher Wilchwy 3-2
2020-11-14 - 13:00 14 Naprzód Rydułtowy - MKS Żory 2-1
2020-11-14 - 13:00 14 Orzeł Jankowice - Polonia Niewiadom 4-1
2020-11-15 - 13:00 14 LKS Baranowice - Jedność Grabownia 4-0
2020-11-15 - 13:00 14 Płomień Ochojec - Zuch Orzepowice 6-2
2021-03-13 - 15:00 14 Start Kleszczów - Borowik Szczejkowice 0-0
2020-11-21 - 13:00 15 Polonia Niewiadom - Górnik Radlin 1-2
2020-11-21 - 13:00 15 Wicher Wilchwy - LKS Baranowice 3-4
2020-11-21 - 13:00 15 Start Mszana - Górnik Boguszowice 4-0
2020-11-21 - 15:00 15 Zuch Orzepowice - Naprzód Rydułtowy 2-6
2020-11-22 - 13:00 15 MKS Żory - Orzeł Jankowice 6-2
2020-11-22 - 13:00 15 Jedność Grabownia - Płomień Ochojec 3-2
2020-11-22 - 13:00 15 Borowik Szczejkowice - Jedność Jejkowice 0-7
2020-11-22 - 13:00 15 LKS II Bełk - Start Kleszczów 5-0
2020-11-28 - 13:00 16 Górnik Radlin - Start Kleszczów 1-1
2020-11-28 - 13:00 16 Wicher Wilchwy - Płomień Ochojec 0-3
2020-11-28 - 15:00 16 Zuch Orzepowice - Orzeł Jankowice 2-6
2020-11-29 - 12:00 16 LKS II Bełk - Jedność Jejkowice 2-3
2020-11-29 - 13:00 16 Borowik Szczejkowice - Górnik Boguszowice 1-8
2020-11-29 - 13:00 16 Start Mszana - LKS Baranowice 1-1
2020-11-29 - 13:00 16 Jedność Grabownia - Naprzód Rydułtowy 2-6
2020-11-29 - 13:00 16 MKS Żory - Polonia Niewiadom 4-1
2021-05-03 - 14:00 17 MKS Żory - Górnik Radlin 1-0
2021-05-03 - 14:30 17 LKS Baranowice - Borowik Szczejkowice 1-1
2021-05-03 - 17:00 17 Polonia Niewiadom - Zuch Orzepowice 8-1
2021-05-03 - 17:00 17 Orzeł Jankowice - Jedność Grabownia 2-2
2021-05-03 - 17:00 17 Naprzód Rydułtowy - Wicher Wilchwy 2-0
2021-05-03 - 17:00 17 Płomień Ochojec - Start Mszana 0-2
2021-05-03 - 17:00 17 Górnik Boguszowice - LKS II Bełk 0-7
2021-05-03 - 17:00 17 Jedność Jejkowice - Start Kleszczów 1-1
2021-06-22 - 18:00 18 LKS II Bełk - LKS Baranowice 4-0
2021-06-26 - 17:00 18 Górnik Radlin - Jedność Jejkowice 1-1
2021-06-26 - 17:00 18 Start Kleszczów - Górnik Boguszowice 1-6
2021-06-26 - 17:00 18 Start Mszana - Naprzód Rydułtowy 0-2
2021-06-26 - 17:00 18 Wicher Wilchwy - Orzeł Jankowice 0-1
2021-06-26 - 17:00 18 Jedność Grabownia - Polonia Niewiadom 3-2
2021-06-26 - 17:00 18 Zuch Orzepowice - MKS Żory 2-4
2021-06-27 - 17:00 18 Borowik Szczejkowice - Płomień Ochojec 2-3
2021-06-16 - 18:00 19 LKS Baranowice - Start Kleszczów 2-0
2021-07-03 - 17:00 19 Zuch Orzepowice - Górnik Radlin 1-3
2021-07-03 - 17:00 19 Polonia Niewiadom - Wicher Wilchwy 6-1
2021-07-03 - 17:00 19 Orzeł Jankowice - Start Mszana 2-3
2021-07-03 - 17:00 19 Naprzód Rydułtowy - Borowik Szczejkowice 0-3
2021-07-03 - 17:00 19 Płomień Ochojec - LKS II Bełk 3-0 v.o.
2021-07-03 - 17:00 19 Górnik Boguszowice - Jedność Jejkowice 1-1
2021-07-04 - 17:00 19 MKS Żory - Jedność Grabownia 2-0
2021-06-22 - 18:00 20 Start Kleszczów - Płomień Ochojec 2-7
2021-07-10 - 16:00 20 Start Mszana - Polonia Niewiadom 3-4
2021-07-10 - 17:00 20 Górnik Radlin - Górnik Boguszowice 1-3
2021-07-10 - 17:00 20 Jedność Jejkowice - LKS Baranowice 4-0
2021-07-10 - 17:00 20 LKS II Bełk - Naprzód Rydułtowy 3-1
2021-07-10 - 17:00 20 Borowik Szczejkowice - Orzeł Jankowice -
2021-07-10 - 17:00 20 Wicher Wilchwy - MKS Żory 4-7
2021-07-10 - 17:00 20 Jedność Grabownia - Zuch Orzepowice 2-2
2021-04-24 - 16:30 21 Jedność Grabownia - Górnik Radlin 3-1
2021-04-24 - 16:30 21 Polonia Niewiadom - Borowik Szczejkowice 1-3
2021-04-24 - 16:30 21 Orzeł Jankowice - LKS II Bełk 3-4
2021-04-24 - 16:30 21 Naprzód Rydułtowy - Start Kleszczów 6-0
2021-04-24 - 16:30 21 LKS Baranowice - Górnik Boguszowice 3-1
2021-04-24 - 17:00 21 Zuch Orzepowice - Wicher Wilchwy 1-0
2021-04-25 - 16:30 21 MKS Żory - Start Mszana 1-1
2021-04-25 - 16:30 21 Płomień Ochojec - Jedność Jejkowice 2-2
2021-05-01 - 13:00 22 LKS II Bełk - Polonia Niewiadom 0-1
2021-05-01 - 17:00 22 Górnik Radlin - LKS Baranowice 1-0
2021-05-01 - 17:00 22 Górnik Boguszowice - Płomień Ochojec 0-2
2021-05-01 - 17:00 22 Jedność Jejkowice - Naprzód Rydułtowy 3-5
2021-05-01 - 17:00 22 Start Kleszczów - Orzeł Jankowice 1-2
2021-05-01 - 17:00 22 Borowik Szczejkowice - MKS Żory 2-3
2021-05-01 - 17:00 22 Start Mszana - Zuch Orzepowice 2-1
2021-05-01 - 17:00 22 Wicher Wilchwy - Jedność Grabownia 0-1
2021-05-08 - 17:00 23 Wicher Wilchwy - Górnik Radlin 1-3
2021-05-08 - 17:00 23 Jedność Grabownia - Start Mszana 2-1
2021-05-08 - 17:00 23 Zuch Orzepowice - Borowik Szczejkowice 2-1
2021-05-08 - 17:00 23 MKS Żory - LKS II Bełk 0-3
2021-05-08 - 17:00 23 Polonia Niewiadom - Start Kleszczów 0-4
2021-05-08 - 17:00 23 Orzeł Jankowice - Jedność Jejkowice 0-3
2021-05-08 - 17:00 23 Naprzód Rydułtowy - Górnik Boguszowice 5-1
2021-05-09 - 17:00 23 Płomień Ochojec - LKS Baranowice 3-0
2021-05-15 - 17:00 24 Górnik Radlin - Płomień Ochojec 1-0
2021-05-15 - 17:00 24 Górnik Boguszowice - Orzeł Jankowice 1-1
2021-05-15 - 17:00 24 Jedność Jejkowice - Polonia Niewiadom 4-0
2021-05-15 - 17:00 24 Start Kleszczów - MKS Żory 3-0 v.o.
2021-05-15 - 17:00 24 Start Mszana - Wicher Wilchwy 8-1
2021-05-16 - 17:00 24 LKS Baranowice - Naprzód Rydułtowy 1-2
2021-05-16 - 17:00 24 LKS II Bełk - Zuch Orzepowice 3-1
2021-05-16 - 17:00 24 Borowik Szczejkowice - Jedność Grabownia 3-1
2021-05-22 - 17:00 25 Start Mszana - Górnik Radlin 2-1
2021-05-22 - 17:00 25 Wicher Wilchwy - Borowik Szczejkowice 1-0
2021-05-22 - 17:00 25 Jedność Grabownia - LKS II Bełk 2-2
2021-05-22 - 17:00 25 Zuch Orzepowice - Start Kleszczów 3-0
2021-05-22 - 17:00 25 Polonia Niewiadom - Górnik Boguszowice 4-0
2021-05-22 - 17:00 25 Orzeł Jankowice - LKS Baranowice 2-1
2021-05-22 - 17:00 25 Naprzód Rydułtowy - Płomień Ochojec 4-5
2021-05-23 - 17:00 25 MKS Żory - Jedność Jejkowice 0-3
2021-05-29 - 15:00 26 Górnik Boguszowice - MKS Żory 0-2
2021-05-29 - 17:00 26 Górnik Radlin - Naprzód Rydułtowy 0-1
2021-05-29 - 17:00 26 Zuch Orzepowice - Jedność Jejkowice 0-5
2021-05-29 - 17:00 26 Start Kleszczów - Jedność Grabownia 1-0
2021-05-29 - 17:00 26 Borowik Szczejkowice - Start Mszana 2-3
2021-05-30 - 17:00 26 Płomień Ochojec - Orzeł Jankowice 5-0
2021-05-30 - 17:00 26 LKS Baranowice - Polonia Niewiadom 3-2
2021-05-30 - 17:00 26 LKS II Bełk - Wicher Wilchwy 3-5
2021-06-03 - 17:00 27 Borowik Szczejkowice - Górnik Radlin 0-5
2021-06-03 - 17:00 27 Start Mszana - LKS II Bełk 3-0
2021-06-03 - 17:00 27 Wicher Wilchwy - Start Kleszczów 6-0
2021-06-03 - 17:00 27 Jedność Grabownia - Jedność Jejkowice 0-4
2021-06-03 - 17:00 27 Zuch Orzepowice - Górnik Boguszowice 5-3
2021-06-03 - 17:00 27 MKS Żory - LKS Baranowice 3-0
2021-06-03 - 17:00 27 Polonia Niewiadom - Płomień Ochojec 1-5
2021-06-03 - 17:00 27 Orzeł Jankowice - Naprzód Rydułtowy 2-1
2021-06-05 - 17:00 28 Górnik Radlin - Orzeł Jankowice 2-1
2021-06-05 - 17:00 28 Naprzód Rydułtowy - Polonia Niewiadom 0-0
2021-06-05 - 17:00 28 Górnik Boguszowice - Jedność Grabownia 2-5
2021-06-05 - 17:00 28 Jedność Jejkowice - Wicher Wilchwy 3-1
2021-06-05 - 17:00 28 Start Kleszczów - Start Mszana 1-1
2021-06-06 - 17:00 28 LKS Baranowice - Zuch Orzepowice 2-2
2021-06-06 - 17:00 28 LKS II Bełk - Borowik Szczejkowice 1-1
2021-06-06 - 17:30 28 Płomień Ochojec - MKS Żory 3-1
2021-06-12 - 17:00 29 Start Mszana - Jedność Jejkowice 4-2
2021-06-12 - 17:00 29 Wicher Wilchwy - Górnik Boguszowice 3-0 v.o.
2021-06-12 - 17:00 29 Jedność Grabownia - LKS Baranowice 2-1
2021-06-12 - 17:00 29 Zuch Orzepowice - Płomień Ochojec 2-3
2021-06-12 - 17:00 29 Polonia Niewiadom - Orzeł Jankowice 1-1
2021-06-13 - 17:00 29 LKS II Bełk - Górnik Radlin 1-2
2021-06-13 - 17:00 29 Borowik Szczejkowice - Start Kleszczów 3-3
2021-06-13 - 17:00 29 MKS Żory - Naprzód Rydułtowy 3-2
2021-06-19 - 15:00 30 Górnik Boguszowice - Start Mszana 3-4
2021-06-19 - 17:00 30 Górnik Radlin - Polonia Niewiadom 4-0
2021-06-19 - 17:00 30 Orzeł Jankowice - MKS Żory 2-2
2021-06-19 - 17:00 30 Naprzód Rydułtowy - Zuch Orzepowice 1-1
2021-06-19 - 17:00 30 Płomień Ochojec - Jedność Grabownia 2-2
2021-06-19 - 17:00 30 Jedność Jejkowice - Borowik Szczejkowice 3-0 v.o.
2021-06-19 - 17:00 30 Start Kleszczów - LKS II Bełk 1-0
2021-06-20 - 17:00 30 LKS Baranowice - Wicher Wilchwy 3-0 v.o.
		

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!