LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Experts league - matches

Edition:

Search match:
Select round: Select league:
Lp. Kolejka Match Wynik
1 20 Odra Opole - Victoria Częstochowa (IV liga) 0-1
2 20 Sparta Paczków - Olimpia Lewin Brzeski (V liga) 0-1
3 20 TOR Dobrzeń - Rozwój Katowice (IV liga) 1-4
4 20 Pniówek Pawłowice - Start Namysłów (IV liga) 0-1
5 20 Victoria Chrościce - Start Bogdanowice (IV liga) 2-0
6 20 LZS Leśnica - LZS Piotrówka (IV liga) 2-0
7 20 Polonia Głubczyce - Swornica Czarnowąsy (V liga) 1-0
8 20 Piast Strzelce Op. - Pogoń Prudnik (V liga) 1-1
9 20 Stal Brzeg - Polonia Nysa (V liga) 4-0
10 20 Czarni Otmuchów - LZS Kotórz (V liga) 2-2
11 19 LKS Biała Nyska - LZS Jasienica G. (Klasa A gr. 4) 2-8
12 19 Start II Namysłów - LZS Rudniki (Klasa A gr. 1) 0-0
13 19 LZS Uszyce - Budowlani Pokój (Klasa A gr. 1) 2-2
14 19 Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka (Klasa A gr. 2) 1-1
15 19 Stal Zawadzkie - Piast II Strzelce Op. (Klasa A gr. 2) 2-2
16 19 LKS Bodzanów - KS Cisowa (Klasa A gr. 3) 1-7
17 19 Spartan Grudynia - Porawie Większyce (Klasa A gr. 3) 0-6
18 19 LZS Meszno - Ogrodnik Chrościna Nyska (Klasa A gr. 4) 1-1
19 19 Polonia Pogórze - Zryw Opawica (Klasa A gr. 3) 5-0
20 19 LZS Chrząstowice - Orzeł II Źlinice (Klasa A gr. 2) 1-4
21 18 MKS Kluczbork - Bałtyk Gdynia (III liga) 3-1
22 18 Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 0-0
23 18 Skra Częstochowa - Victoria Chrościce (IV liga) 2-1
24 18 Start Namysłów - Szczakowianka Jaworzno (IV liga) 0-1
25 18 Rozwój Katowice - LZS Leśnica (IV liga) 5-0
26 18 Start Bogdanowice - Odra Opole (IV liga) 1-2
27 18 Polonia Łaziska G. - TOR Dobrzeń (IV liga) 2-0
28 18 LZS Piotrówka - Przyszłość Rogów (IV liga) 2-1
29 18 Olimpia Lewin Brzeski - Czarni Otmuchów (V liga) 3-2
30 18 OKS Olesno - Polonia Głubczyce (V liga) 3-0
31 17 TOR Dobrzeń - Start Namysłów (IV liga) 0-1
32 17 Skra Częstochowa - Odra Opole (IV liga) 2-2
33 17 Nielba Wągrowiec - MKS Kluczbork (III liga) 2-3
34 17 Chojniczanka Chojnice - Ruch Zdzieszowice (III liga) 1-1
35 17 Victoria Chrościce - LZS Piotrówka (IV liga) 1-0
36 17 Skalnik Gracze - OKS Olesno (V liga) 1-1
37 17 Śląsk Łubniany - Pogoń Prudnik (V liga) 2-0
38 17 Czarni Otmuchów - Polonia Nysa (V liga) 3-0
39 17 Naprzód Niezdrowice - Racłavia Racławice (Klasa W gr. 2) 1-2
40 17 LZS Leśnica - Polonia Łaziska G. (IV liga) 3-0
41 16 Chrobry Głogów - GKS Tychy (III liga) 0-1
42 16 ROW Rybnik - Bytovia Bytów (III liga) 2-1
43 16 MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 0-1
44 16 Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec (III liga) 0-1
45 16 Tur Turek - Chojniczanka Chojnice (III liga) 1-1
46 16 Elana Toruń - Miedź Legnica (III liga) 1-1
47 16 Calisia Kalisz - Górnik Wałbrzych (III liga) 1-1
48 16 Czarni Żagań - Raków Częstochowa (III liga) 1-1
49 16 Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin (II liga) 2-1
50 16 Ruch Zdzieszowice - Jarota Jarocin (III liga) 1-1
51 15 LZS Piotrówka - Odra Opole (IV liga) 3-1
52 15 Rozwój Katowice - Victoria Chrościce (IV liga) 1-0
53 15 Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork (III liga) 2-3
54 15 Miedź Legnica - Ruch Zdzieszowice (III liga) 4-0
55 15 Skałka Żabnica - TOR Dobrzeń (IV liga) 3-0
56 15 Start Namysłów - LZS Leśnica (IV liga) 1-0
57 15 Piast Strzelce Op. - Polonia Głubczyce (V liga) 1-2
58 15 Orzeł Dzierżysław - Skalnik Gracze (V liga) 0-3
59 15 Stal Osowiec - Rodło Opole (Klasa W gr. 1) 1-2
60 15 Odra Koźle - Unia Głuchołazy (Klasa W gr. 2) 1-2
61 14 Calisia Kalisz - Raków Częstochowa (III liga) 2-1
62 14 Elana Toruń - Górnik Wałbrzych (III liga) 1-2
63 14 Ruch Zdzieszowice - Bytovia Bytów (III liga) 0-1
64 14 MKS Kluczbork - Jarota Jarocin (III liga) 0-1
65 14 Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 0-0
66 14 ROW Rybnik - GKS Tychy (III liga) 3-2
67 14 Czarni Żagań - Chrobry Głogów (III liga) 1-0
68 14 Bałtyk Gdynia - Chojniczanka Chojnice (III liga) 2-2
69 14 Tur Turek - Miedź Legnica (III liga) 3-2
70 14 Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin (II liga) 0-1
71 13 Victoria Chrościce - Polonia Łaziska G. (IV liga) 1-2
72 13 Victoria Częstochowa - LZS Piotrówka (IV liga) 3-0
73 13 Miedź Legnica - MKS Kluczbork (III liga) 1-0
74 13 Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice (III liga) 0-2
75 13 TOR Dobrzeń - Pniówek Pawłowice (IV liga) 1-1
76 13 Odra Opole - Rozwój Katowice (IV liga) 2-2
77 13 LZS Leśnica - Skałka Żabnica (IV liga) 2-1
78 13 Przyszłość Rogów - Start Namysłów (IV liga) 3-0
79 13 Polonia Głubczyce - Śląsk Łubniany (V liga) 1-0
80 13 Sparta Paczków - OKS Olesno (V liga) 1-2
81 12 Pniówek Pawłowice - LZS Leśnica (IV liga) 1-2
82 12 Szczakowianka Jaworzno - TOR Dobrzeń (IV liga) 6-1
83 12 LZS Piotrówka - Start Bogdanowice (IV liga) 2-0
84 12 Polonia Łaziska G. - Odra Opole (IV liga) 1-1
85 12 Budowlani Pokój - Start II Namysłów (Klasa A gr. 1) 0-2
86 12 Rolnik Wierzbica - Start Siołkowice (Klasa A gr. 1) 0-4
87 12 Otmęt Krapkowice - Naprzód Jemielnica (Klasa A gr. 2) 2-1
88 12 Cukrownik Baborów - Spartan Grudynia (Klasa A gr. 3) 2-0
89 12 LZS Prusinowice - Ogrodnik Chrościna Nyska (Klasa A gr. 4) 1-1
90 12 Piast II Strzelce Op. - LZS Chrząstowice (Klasa A gr. 2) 2-1
91 11 Widawa Lubska - KS Krasiejów (Klasa W gr. 1) 5-0
92 11 LZS Kup - Rodło Opole (Klasa W gr. 1) 5-0
93 11 Victoria Dobrzyń - Unia Kolonowskie (Klasa W gr. 1) 0-6
94 11 MKS Gogolin - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr. 2) 3-2
95 11 Racłavia Racławice - Skalnik Tarnów (Klasa W gr. 2) 2-2
96 11 Odra Koźle - LKS Rusocin (Klasa W gr. 2) 0-2
97 11 LZS Michałów - LZS Kałków (Klasa W gr. 2) 4-3
98 11 Źródło Krośnica - Stal Osowiec (Klasa W gr. 1) 5-1
99 11 Orzeł Dzierżysław - Sparta Paczków (V liga) 4-1
100 11 Śląsk Łubniany - Skalnik Gracze (V liga) 1-0
101 10 LZS Walce - Chemik Kędzierzyn (Klasa W gr. 2) 2-2
102 10 MKS Kluczbork - Bytovia Bytów (III liga) 2-1
103 10 Ruch Zdzieszowice - GKS Tychy (III liga) 1-1
104 10 Skra Częstochowa - LZS Piotrówka (IV liga) 2-0
105 10 Odra Opole - Start Namysłów (IV liga) 2-1
106 10 LZS Leśnica - Szczakowianka Jaworzno (IV liga) 1-0
107 10 Stal Bielsko-Biała - TOR Dobrzeń (IV liga) 1-1
108 10 Czarni Otmuchów - Orzeł Dzierżysław (V liga) 1-2
109 10 Unia Kolonowskie - LZS Proślice (Klasa W gr. 1) 3-0
110 10 Victoria Cisek - MKS Gogolin (Klasa W gr. 2) 1-1
111 9 LZS Ligota Oleska - Start Siołkowice (Klasa A gr. 1) 1-3
112 9 LZS Bugaj Nowy - Polonia Smardy (Klasa A gr. 1) 2-3
113 9 KS Górażdże - Stal Zawadzkie (Klasa A gr. 2) 2-2
114 9 Pogoń Łosiów - Orzeł II Źlinice (Klasa A gr. 2) 2-4
115 9 Porawie Większyce - Orzeł Branice (Klasa A gr. 3) 3-1
116 9 Iskra Zopowy - Fortuna Głogówek (Klasa A gr. 3) 2-5
117 9 LZS Jasienica G. - Atom Grądy (Klasa A gr. 4) 4-1
118 9 Unia Reńska Wieś - Sudety Burgrabice (Klasa A gr. 4) 2-1
119 9 Polonia Pogórze - LZS Racławiczki (Klasa A gr. 3) 3-4
120 9 LZS Skorogoszcz - Groszmal Opole (Klasa A gr. 2) 1-1
121 8 TOR Dobrzeń - LZS Leśnica (IV liga) 1-0
122 8 Start Namysłów - Victoria Częstochowa (IV liga) 2-1
123 8 Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork (III liga) 2-0
124 8 Raków Częstochowa - Ruch Zdzieszowice (III liga) 2-1
125 8 Pniówek Pawłowice - Victoria Chrościce (IV liga) 1-0
126 8 LZS Piotrówka - Stal Bielsko-Biała (IV liga) 1-4
127 8 Skałka Żabnica - Odra Opole (IV liga) 0-3
128 8 Śląsk Łubniany - Sparta Paczków (V liga) 0-0
129 8 LZS Kup - Stal Osowiec (Klasa W gr. 1) 0-1
130 8 Unia Krapkowice - Racłavia Racławice (Klasa W gr. 2) 2-2
131 7 MKS Kluczbork - GKS Tychy (III liga) 1-1
132 7 Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów (III liga) 1-1
133 7 Victoria Chrościce - Szczakowianka Jaworzno (IV liga) 4-0
134 7 Stal Bielsko-Biała - LZS Leśnica (IV liga) 0-0
135 7 LZS Piotrówka - Rozwój Katowice (IV liga) 0-5
136 7 Start Bogdanowice - Start Namysłów (IV liga) 1-0
137 7 Odra Opole - Pniówek Pawłowice (IV liga) 1-0
138 7 Przyszłość Rogów - TOR Dobrzeń (IV liga) 2-0
139 7 Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze (V liga) 1-2
140 6 Calisia Kalisz - Ruch Zdzieszowice (III liga) 0-0
141 6 Raków Częstochowa - MKS Kluczbork (III liga) 1-0
142 6 Polonia Łaziska G. - LZS Piotrówka (IV liga) 0-0
143 6 TOR Dobrzeń - Victoria Chrościce (IV liga) 1-0
144 6 Start Namysłów - Skra Częstochowa (IV liga) 3-1
145 6 LZS Leśnica - Przyszłość Rogów (IV liga) 2-0
146 6 Szczakowianka Jaworzno - Odra Opole (IV liga) 3-0
147 6 Skalnik Gracze - Pogoń Prudnik (V liga) 0-1
148 6 LZS Kotórz - Piast Strzelce Op. (V liga) 0-1
149 6 Stal Brzeg - Polonia Głubczyce (V liga) 0-2
150 5 Odra Opole - TOR Dobrzeń (IV liga) 7-0
151 5 MKS Kluczbork - Chrobry Głogów (III liga) 1-0
152 5 Ruch Zdzieszowice - ROW Rybnik (III liga) 2-0
153 5 Skalnik Gracze - Stal Brzeg (V liga) 0-0
154 5 Victoria Chrościce - LZS Leśnica (IV liga) 1-1
155 5 LZS Piotrówka - Start Namysłów (IV liga) 4-2
156 5 Polonia Głubczyce - Sparta Paczków (V liga) 0-0
157 5 Pogoń Prudnik - Swornica Czarnowąsy (V liga) 1-3
158 5 Orzeł Dzierżysław - Polonia Nysa (V liga) 1-1
159 5 Śląsk Łubniany - LZS Kotórz (V liga) 3-0
160 4 Rozwój Katowice - Start Namysłów (IV liga) 1-1
161 4 Elana Toruń - Ruch Zdzieszowice (III liga) 0-1
162 4 Calisia Kalisz - MKS Kluczbork (III liga) 1-0
163 4 Przyszłość Rogów - Victoria Chrościce (IV liga) 2-1
164 4 TOR Dobrzeń - Victoria Częstochowa (IV liga) 1-1
165 4 Skałka Żabnica - LZS Piotrówka (IV liga) 1-0
166 4 LZS Leśnica - Odra Opole (IV liga) 2-1
167 4 Polonia Nysa - Piast Strzelce Op. (V liga) 3-0
168 4 MKS Gogolin - Racłavia Racławice (Klasa W gr. 2) 1-1
169 4 Sparta Paczków - Skalnik Gracze (V liga) 0-0
170 3 Stal Bielsko-Biała - Victoria Chrościce (IV liga) 2-1
171 3 Victoria Częstochowa - LZS Leśnica (IV liga) 1-1
172 3 Czarni Żagań - Ruch Zdzieszowice (III liga) 0-1
173 3 MKS Kluczbork - ROW Rybnik (III liga) 0-0
174 3 Polonia Łaziska G. - Start Namysłów (IV liga) 1-1
175 3 LZS Piotrówka - Pniówek Pawłowice (IV liga) 0-0
176 3 Start Bogdanowice - TOR Dobrzeń (IV liga) 0-0
177 3 Odra Opole - Przyszłość Rogów (IV liga) 1-1
178 3 LZS Proślice - KS Krasiejów (Klasa W gr. 1) 3-0
179 3 Pogoń Prudnik - OKS Olesno (V liga) 1-2
180 2 Ruch Zdzieszowice - Tur Turek (III liga) 1-0
181 2 Elana Toruń - MKS Kluczbork (III liga) 1-2
182 2 LZS Kotórz - Skalnik Gracze (V liga) 2-3
183 2 Sparta Paczków - Pogoń Prudnik (V liga) 2-0
184 2 OKS Olesno - Orzeł Dzierżysław (V liga) 1-2
185 2 Orzeł Źlinice - Śląsk Łubniany (V liga) 4-1
186 2 Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Głubczyce (V liga) 1-0
187 2 Czarni Otmuchów - Stal Brzeg (V liga) 3-0
188 2 Swornica Czarnowąsy - Piast Strzelce Op. (V liga) 6-0
189 2 Polonia Nysa - LKS Ligota Turawska (V liga) 4-4
190 1 Śląsk Łubniany - Swornica Czarnowąsy (V liga) 1-1
191 1 Pogoń Prudnik - Orzeł Dzierżysław (V liga) 7-0
192 1 Sparta Paczków - Czarni Otmuchów (V liga) 4-1
193 1 Skalnik Gracze - Olimpia Lewin Brzeski (V liga) 1-2
194 1 Piast Strzelce Op. - OKS Olesno (V liga) 0-3
195 1 Polonia Głubczyce - Polonia Nysa (V liga) 1-1
196 1 LZS Proślice - Widawa Lubska (Klasa W gr. 1) 2-3
197 1 Unia Tułowice - Racłavia Racławice (Klasa W gr. 2) 0-1
198 1 Stal Brzeg - LZS Kotórz (V liga) 4-2
199 1 LKS Ligota Turawska - Orzeł Źlinice (V liga) 2-2
F

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!