LigaNetPl

Back Home
Experts league - matches

Edition:

Search match:
Select round: Select league:
Lp. Kolejka Match Wynik
1 22 Prosna Zdziechowice - Stobrawa Wachowice (Klasa A gr. 1 (Klasa B)) 5-2
2 22 Orzeł Olszanka - GLKS Kamiennik (Klasa A gr. 2 (Klasa B)) 2-3
3 22 Start Siołkowice - LZS Kępa (Klasa A gr. 3 (Klasa B)) 3-2
4 22 Jedność Rozmierka - Chemik II Kędzierzyn (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 1-1
5 22 Stal Osowiec - LZS Brynica (Klasa A gr. 3 (Klasa B)) 2-2
6 22 LZS Lisięcice - Orzeł Branice (Klasa A gr. 5 (Klasa B)) 6-2
7 22 LZS Gierałcice - LZS Racławiczki (Klasa A gr. 6 (Klasa B)) 1-3
8 22 LZS Meszno - Sudety Burgrabice (Klasa A gr. 6 (Klasa B)) 4-5
9 22 Troja Włodzienin - Zryw Pawłowiczki (Klasa A gr. 5 (Klasa B)) 0-4
10 22 Piast II Strzelce Op. - LZS Kadłubiec (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 4-0
11 21 TOR Dobrzeń - Sparta Paczków (V liga (Opole)) 1-0
12 21 MKS Gogolin - Otmęt Krapkowice (V liga (Opole)) 2-2
13 21 Orzeł Źlinice - LZS Starowice (V liga (Opole)) 1-1
14 21 Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek (V liga (Opole)) 2-1
15 21 Śląsk Łubniany - Naprzód Jemielnica (V liga (Opole)) 2-0
16 21 Pogoń Prudnik - Stal Brzeg (V liga (Opole)) 4-0
17 21 Olimpia Lewin Brzeski - Włókniarz Kietrz (V liga (Opole)) 4-0
18 21 OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 0-0
19 21 KS Sławięcice - Jedność Rozmierka (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 3-1
20 21 Chemik II Kędzierzyn - LZS II Przywory (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 2-4
21 20 Sparta Paczków - Olimpia Lewin Brzeski (V liga (Opole)) 2-1
22 20 LZS Starowice - Pogoń Prudnik (V liga (Opole)) 2-3
23 20 Małapanew Ozimek - Śląsk Łubniany (V liga (Opole)) 1-3
24 20 Otmęt Krapkowice - TOR Dobrzeń (V liga (Opole)) 2-2
25 20 Włókniarz Kietrz - Orzeł Źlinice (V liga (Opole)) 3-3
26 20 Stal Brzeg - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 2-3
27 20 Chemik Kędzierzyn - MKS Gogolin (V liga (Opole)) 3-1
28 20 Naprzód Jemielnica - OKS Olesno (V liga (Opole)) 1-3
29 20 Jedność Rozmierka - Stal Zawadzkie (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 1-3
30 20 LZS Mechnice - Unia Kolonowskie (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 3-1
31 19 LZS Mańkowice - Unia Reńska Wieś (Klasa A gr. 2 (Klasa B)) 3-4
32 19 Pogoń Łosiów - Victoria Dobrzyń (Klasa A gr. 2 (Klasa B)) 2-3
33 19 Stobrawa Wachowice - LZS Gronowice (Klasa A gr. 1 (Klasa B)) 1-2
34 19 GKS Starościn - LZS Ligota Oleska (Klasa A gr. 1 (Klasa B)) 2-0
35 19 LZS Kępa - LZS Luboszyce (Klasa A gr. 3 (Klasa B)) 0-1
36 19 Orzeł II Źlinice - Rodło Opole (Klasa A gr. 3 (Klasa B)) 5-0
37 19 Stal Zawadzkie - Śląsk Reńska Wieś (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 5-1
38 19 KS Górażdże - Jedność Rozmierka (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 0-2
39 19 Start Bogdanowice - Partyzant Kazimierz (Klasa A gr. 5 (Klasa B)) 1-1
40 19 Czarni Korfantów - Sudety Burgrabice (Klasa A gr. 6 (Klasa B)) 2-2
41 18 Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce (IV liga - grupa spadkowa 1) 1-0
42 18 Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 0-1
43 18 Polonia Łaziska G. - Czarni Otmuchów (IV liga - grupa spadkowa 1) 7-0
44 18 MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice (III liga) 4-2
45 18 LZS Piotrówka - LKS Czaniec (IV liga - grupa spadkowa 2) 0-1
46 18 Piast Strzelce Op. - Górnik II Zabrze (IV liga - grupa spadkowa 2) 2-1
47 18 Sparta Paczków - Śląsk Łubniany (V liga (Opole)) 1-1
48 18 LZS Starowice - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 0-2
49 18 TOR Dobrzeń - Pogoń Prudnik (V liga (Opole)) 1-1
50 18 Start Namysłów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV liga - grupa spadkowa 2) 0-2
51 17 Polonia Głubczyce - Szombierki Bytom (IV liga - grupa spadkowa 1) 3-2
52 17 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LZS Piotrówka (IV liga - grupa spadkowa 2) 2-2
53 17 Odra Wodzisław - Piast Strzelce Op. (IV liga - grupa spadkowa 2) 2-1
54 17 LKS Czaniec - Start Namysłów (IV liga - grupa spadkowa 2) 2-2
55 17 Czarni Otmuchów - Ruch Radzionków (IV liga - grupa spadkowa 1) 1-4
56 17 LZS Mechnice - LZS Proślice (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 6-1
57 17 Unia Kolonowskie - LZS Kotórz (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-0
58 17 Włókniarz II Kietrz - Stal Grobniki (Klasa B Głubczyce) 2-1
59 17 Polonia Smardy - LZS Kujakowice (Klasa B Kluczbork gr 1) 0-1
60 17 Małapanew Ozimek - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 2-2
61 17 Widawa Lubska - KS Krasiejów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-2
62 16 Swornica Czarnowąsy - Czarni Otmuchów (IV liga - grupa spadkowa 1) 1-0
63 16 Calisia Kalisz - MKS Kluczbork (III liga) 0-4
64 16 Górnik Wałbrzych - Odra Opole (III liga) 1-1
65 16 Ruch Zdzieszowice - Polonia Bytom (III liga) 0-0
66 16 Start Namysłów - Odra Wodzisław (IV liga - grupa spadkowa 2) 5-3
67 16 LZS Piotrówka - Górnik II Zabrze (IV liga - grupa spadkowa 2) 1-2
68 16 Piast Strzelce Op. - LKS Czaniec (IV liga - grupa spadkowa 2) 0-1
69 16 OKS Olesno - Małapanew Ozimek (V liga (Opole)) 1-1
70 16 Skalnik Gracze - LZS Starowice (V liga (Opole)) 2-2
71 16 Śląsk Łubniany - Stal Brzeg (V liga (Opole)) 0-2
72 15 Unia Kolonowskie - LZS Proślice (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-2
73 15 LKS Rybna - Unia Murów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 3-2
74 15 Źródło Krośnica - KS Krasiejów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-0
75 15 LZS Mechnice - Widawa Lubska (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 2-1
76 15 Start Dobrodzień - LZS Kotórz (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 2-1
77 15 Porawie Większyce - Polonia Nysa (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 4-1
78 15 Sokół Niemodlin - Racłavia Racławice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 0-1
79 15 LZS Walce - Unia Głuchołazy (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 3-0
80 15 LZS Kałków - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 1-6
81 15 LZS Przywory - Victoria Cisek (Klasa W gr.2 (Klasa A)) -
82 14 MKS Kluczbork - Bytovia Bytów (III liga) 2-1
83 14 Jarota Jarocin - MKS Kluczbork (III liga) 0-2
84 14 Warta Poznań - Odra Opole (III liga) 2-2
85 14 Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów (III liga) 0-1
86 14 Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński (III liga) 1-2
87 14 Czarni Otmuchów - Szombierki Bytom (IV liga - grupa spadkowa 1) 1-0
88 14 Polonia Głubczyce - Swornica Czarnowąsy (IV liga - grupa spadkowa 1) 1-4
89 14 LKS Czaniec - LZS Piotrówka (IV liga - grupa spadkowa 2) 0-0
90 14 Odra Wodzisław - LZS Piotrówka (IV liga - grupa spadkowa 2) 2-1
91 14 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Piast Strzelce Op. (IV liga - grupa spadkowa 2) 3-2
92 13 Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska G. (IV liga - grupa spadkowa 1) 0-4
93 13 Gryf Wejherowo - Odra Opole (III liga) 1-2
94 13 Rozwój Katowice - Ruch Zdzieszowice (III liga) 2-1
95 13 MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 1-2
96 13 Polonia Głubczyce - Swornica Czarnowąsy (IV liga - grupa spadkowa 1) -
97 13 LKS Czaniec - LZS Piotrówka (IV liga - grupa spadkowa 2) -
98 13 Górnik II Zabrze - Piast Strzelce Op. (IV liga - grupa spadkowa 2) 2-2
99 13 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Start Namysłów (IV liga - grupa spadkowa 2) 5-2
100 13 Otmęt Krapkowice - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) -
101 13 TOR Dobrzeń - Pogoń Prudnik (V liga (Opole)) -
102 12 Odra Opole - Ostrovia Ostrów (III liga) 2-0
103 12 Szombierki Bytom - Polonia Głubczyce (IV liga - grupa spadkowa 1) 2-1
104 12 Ruch Radzionków - Czarni Otmuchów (IV liga - grupa spadkowa 1) 2-2
105 12 Start Namysłów - LKS Czaniec (IV liga - grupa spadkowa 2) 0-2
106 12 LZS Piotrówka - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV liga - grupa spadkowa 2) 3-3
107 12 Piast Strzelce Op. - Odra Wodzisław (IV liga - grupa spadkowa 2) 0-0
108 12 OKS Olesno - Sparta Paczków (V liga (Opole)) 3-1
109 12 Małapanew Ozimek - Stal Brzeg (V liga (Opole)) 1-0
110 12 Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork (III liga) 2-5
111 12 Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo (III liga) 1-0
112 11 Olimpia Lewin Brzeski - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 1-4
113 11 Polonia Głubczyce - Polonia Łaziska G. (IV liga - grupa spadkowa 1) 1-1
114 11 Czarni Otmuchów - Swornica Czarnowąsy (IV liga - grupa spadkowa 1) 1-1
115 11 Odra Wodzisław - Start Namysłów (IV liga - grupa spadkowa 2) 3-2
116 11 Górnik II Zabrze - LZS Piotrówka (IV liga - grupa spadkowa 2) 1-0
117 11 LKS Czaniec - Piast Strzelce Op. (IV liga - grupa spadkowa 2) 2-1
118 11 LZS Starowice - Małapanew Ozimek (V liga (Opole)) 0-3
119 11 Sparta Paczków - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 2-2
120 11 LZS Chrząstowice - Victoria Chrościce (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 3-5
121 11 Unia Krapkowice - LZS Walce (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 1-2
122 10 Raków Częstochowa - Odra Opole (III liga) 1-1
123 10 Ruch Zdzieszowice - Calisia Kalisz (III liga) 0-0
124 10 MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński (III liga) 1-2
125 10 Szombierki Bytom - Czarni Otmuchów (IV liga - grupa spadkowa 1) 5-0
126 10 Ruch Radzionków - Polonia Głubczyce (IV liga - grupa spadkowa 1) 1-1
127 10 Start Namysłów - Górnik II Zabrze (IV liga - grupa spadkowa 2) 0-8
128 10 Piast Strzelce Op. - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV liga - grupa spadkowa 2) 2-1
129 10 LZS Piotrówka - Odra Wodzisław (IV liga - grupa spadkowa 2) 0-1
130 10 Skalnik Gracze - Orzeł Źlinice (V liga (Opole)) 1-2
131 10 OKS Olesno - TOR Dobrzeń (V liga (Opole)) 2-3
132 9 Chemik Kędzierzyn - Czarni Otmuchów (Puchar Okręg) 0-3
133 9 LZS Michałów - Otmęt Krapkowice (Puchar Okręg) 4-2
134 9 Polonia Nysa - Małapanew Ozimek (Puchar Okręg) 1-2
135 9 Piast Strzelce Op. - LZS Piotrówka (Puchar Okręg) 2-0
136 9 LKS Rożniątów - Stal Zawadzkie (Puchar Strzelce Op.) 0-2
137 9 Polonia Ściborzyce - Sokół Boguchwałów (Puchar Kędzierzyn) 0-3
138 9 LZS Maciowakrze - Victoria Łany (Puchar Kędzierzyn) 2-6
139 9 Motor Praszka - LZS Ligota Oleska (Puchar Kluczbork) 3-1
140 9 LZS Miejsce - LZS Głuszyna (Puchar Namysłów) 2-11
141 9 Plon Błotnica - Jedność Rozmierka (Puchar Strzelce Op.) 1-7
142 8 Piast Strzelce Op. - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 4-0
143 8 Odra Opole - Lechia Zielona Góra (III liga) 2-1
144 8 Warta Poznań - MKS Kluczbork (III liga) 0-1
145 8 Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice (III liga) 3-0
146 8 Swornica Czarnowąsy - Szombierki Bytom (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-2
147 8 Ruch Radzionków - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-1
148 8 Sparta Paczków - Małapanew Ozimek (V liga (Opole)) 0-3
149 8 Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno (V liga (Opole)) 4-1
150 8 TOR Dobrzeń - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 0-0
151 8 Pogoń Prudnik - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 1-0
152 7 Stal Bielsko-Biała - Czarni Otmuchów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 5-0
153 7 Ostrovia Ostrów - MKS Kluczbork (III liga) 3-2
154 7 Ruch Zdzieszowice - Jarota Jarocin (III liga) 1-1
155 7 Odra Opole - Polonia Bytom (III liga) 1-1
156 7 Polonia Głubczyce - Rekord Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-2
157 7 LZS Piotrówka - Piast Strzelce Op. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-1
158 7 Ruch II Chorzów - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-2
159 7 Start Namysłów - Polonia Łaziska G. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-2
160 7 OKS Olesno - Orzeł Źlinice (V liga (Opole)) 2-2
161 7 Polonia Nysa - Unia Krapkowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 4-1
162 6 Pniówek Pawłowice - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 3-2
163 6 Czarni Otmuchów - Odra Wodzisław (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-3
164 6 MKS Kluczbork - Raków Częstochowa (III liga) 1-1
165 6 Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych (III liga) 3-0
166 6 Polonia Łaziska G. - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-0
167 6 Swornica Czarnowąsy - Skra Częstochowa (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-2
168 6 Ruch II Chorzów - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 3-0
169 6 Piast Strzelce Op. - Szczakowianka Jaworzno (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 4-1
170 6 Orzeł Źlinice - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 1-2
171 6 Unia Kolonowskie - Start Dobrodzień (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-2
172 5 Błękitni Stargard Szczeciński - Ruch Zdzieszowice (III liga) 2-2
173 5 Odra Opole - Chrobry Głogów (III liga) 1-0
174 5 Polonia Głubczyce - LKS Czaniec (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-1
175 5 Nadwiślan Góra - Czarni Otmuchów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 8-0
176 5 Górnik Wesoła - Piast Strzelce Op. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-1
177 5 Ruch II Chorzów - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-1
178 5 Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-2
179 5 OKS Olesno - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 0-0
180 5 Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork (III liga) 0-1
181 5 Chemik Kędzierzyn - Pogoń Prudnik (V liga (Opole)) 4-1
182 4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Czarni Otmuchów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 8-0
183 4 Ruch Zdzieszowice - Warta Poznań (III liga) 3-1
184 4 Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork (III liga) 2-0
185 4 Rozwój Katowice - Odra Opole (III liga) 0-1
186 4 Górnik II Zabrze - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-1
187 4 Piast Strzelce Op. - Szombierki Bytom (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-1
188 4 Swornica Czarnowąsy - Piast II Gliwice (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-1
189 4 Start Namysłów - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-0
190 4 Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 2-2
191 4 Orzeł Źlinice - Małapanew Ozimek (V liga (Opole)) 1-3
192 3 LZS Piotrówka - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-0
193 3 Polonia Głubczyce - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-1
194 3 Ruch Zdzieszowice - Odra Opole (III liga) 2-0
195 3 MKS Kluczbork - Polonia Bytom (III liga) 3-1
196 3 Czarni Otmuchów - Przyszłość Rogów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) -
197 3 Szczakowianka Jaworzno - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-3
198 3 Skra Częstochowa - Piast Strzelce Op. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-0
199 3 Stal Brzeg - Orzeł Źlinice (V liga (Opole)) 2-0
200 3 Małapanew Ozimek - Pogoń Prudnik (V liga (Opole)) 4-0
201 3 Naprzód Jemielnica - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 2-3
202 2 Chemik Kędzierzyn - Start Namysłów (Puchar Okręg) 3-0
203 2 Calisia Kalisz - Odra Opole (III liga) 1-1
204 2 Ruch Zdzieszowice - Ostrovia Ostrów (III liga) 1-0
205 2 ROW Rybnik - GKS Tychy (II liga) 1-1
206 2 Otmęt Krapkowice - LZS Leśnica (Puchar Okręg) -
207 2 Olimpia Lewin Brzeski - LZS Piotrówka (Puchar Okręg) 0-2
208 2 Unia Głuchołazy - Czarni Otmuchów (Puchar Okręg) 0-3
209 2 LZS Michałów - Naprzód Niezdrowice (Puchar Okręg) 3-1
210 2 Źródło Krośnica - Piast Strzelce Op. (Puchar Okręg) 1-2
211 2 TOR II Dobrzeń - Małapanew Ozimek (Puchar Okręg) 1-3
212 1 MKS Kluczbork - Chrobry Głogów (III liga) 0-0
213 1 Raków Częstochowa - Ruch Zdzieszowice (III liga) 1-2
214 1 Odra Opole - Bytovia Bytów (III liga) 1-1
215 1 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 0-0
216 1 Ostrovia Ostrów - Calisia Kalisz (III liga) 1-3
217 1 Warta Poznań - Jarota Jarocin (III liga) 0-0
218 1 ROW Rybnik - Stomil Olsztyn (II liga) 0-2
219 1 GKS Tychy - Arka Gdynia (II liga) 0-1
220 1 Flota Świnoujście - Miedź Legnica (II liga) 1-0
221 1 Lechia Zielona Góra - Rozwój Katowice (III liga) 1-0
F

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!