LigaNetPl

Back Home
Experts league - matches

Edition:

Search match:
Select round: Select league:
Lp. Kolejka Match Wynik
1 19 LZS Leśnica - Polonia Głubczyce (Puchar Okręg) 3-2
2 19 Czarni Otmuchów - Widawa Lubska (Puchar Okręg) 4-3
3 19 Jarota Jarocin - Odra Opole (III liga) 3-1
4 19 Rozwój Katowice - MKS Kluczbork (III liga) 2-2
5 19 Ruch Zdzieszowice - Lechia Zielona Góra (III liga) 0-2
6 19 TOR Dobrzeń - LZS Piotrówka (Puchar Okręg) 1-3
7 19 Polonia Nysa - Skalnik Gracze (Puchar Okręg) 4-2
8 19 Naprzód Jemielnica - Olimpia Lewin Brzeski (Puchar Okręg) 2-3
9 19 LZS Kotórz - Piast Strzelce Op. (Puchar Okręg) 0-5
10 19 GKS Starościn - Małapanew Ozimek (Puchar Okręg) 1-3
11 18 Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork (III liga) 2-2
12 18 Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (III liga) 1-0
13 18 Rekord Bielsko-Biała - Czarni Otmuchów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-0
14 18 Polonia Głubczyce - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-1
15 18 LZS Piotrówka - Szczakowianka Jaworzno (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-0
16 18 Start Namysłów - Górnik Wesoła (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-5
17 18 Piast Strzelce Op. - Piast II Gliwice (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-4
18 18 Chemik Kędzierzyn - OKS Olesno (V liga (Opole)) 2-3
19 18 KS Cisowa - LZS II Przywory (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 1-7
20 18 LZS Starowice - Orzeł Źlinice (V liga (Opole)) 4-3
21 17 Szczakowianka Jaworzno - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-1
22 17 Skalnik Gracze - Stal Brzeg (V liga (Opole)) 2-0
23 17 MKS Kluczbork - Calisia Kalisz (III liga) 1-2
24 17 Odra Opole - Górnik Wałbrzych (III liga) 0-1
25 17 Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice (III liga) 1-0
26 17 LZS Leśnica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-1
27 17 OKS Olesno - Naprzód Jemielnica (V liga (Opole)) 1-0
28 17 Stal Bielsko-Biała - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 4-0
29 17 Górnik Wesoła - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 3-2
30 17 Ruch Radzionków - Piast Strzelce Op. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 3-1
31 16 LKS Czaniec - Czarni Otmuchów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 3-0
32 16 Start Namysłów - Skra Częstochowa (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-4
33 16 Swornica Czarnowąsy - Piast Strzelce Op. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-1
34 16 LZS Piotrówka - Szombierki Bytom (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-0
35 16 LZS Leśnica - Stal Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-1
36 16 Polonia Głubczyce - Odra Wodzisław (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-3
37 16 Bytovia Bytów - MKS Kluczbork (III liga) 2-2
38 16 Ruch Zdzieszowice - Górnik Polkowice (III liga) 2-2
39 16 Błękitni Stargard Szczeciński - Odra Opole (III liga) 1-1
40 16 Sparta Paczków - Orzeł Źlinice (V liga (Opole)) 2-1
41 15 KS Krasiejów - Źródło Krośnica (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-2
42 15 Odra Opole - Warta Poznań (III liga) 1-1
43 15 OKS Olesno - Stal Brzeg (V liga (Opole)) 2-0
44 15 Chrobry Głogów - Ruch Zdzieszowice (III liga) 5-2
45 15 Skra Częstochowa - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 3-1
46 15 Piast II Gliwice - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 3-1
47 15 Odra Wodzisław - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-1
48 15 Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek (V liga (Opole)) 1-1
49 15 MKS Gogolin - Naprzód Jemielnica (V liga (Opole)) 1-2
50 15 MKS Kluczbork - Jarota Jarocin (III liga) 2-1
51 14 LZS Piotrówka - Piast II Gliwice (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-2
52 14 Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork (III liga) 0-1
53 14 Ruch Zdzieszowice - Rozwój Katowice (III liga) 0-0
54 14 Odra Opole - Gryf Wejherowo (III liga) 0-0
55 14 LZS Leśnica - Nadwiślan Góra (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-1
56 14 Polonia Głubczyce - Czarni Otmuchów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-0
57 14 Start Namysłów - Ruch Radzionków (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-1
58 14 Sparta Paczków - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 4-4
59 14 Małapanew Ozimek - Naprzód Jemielnica (V liga (Opole)) 6-1
60 14 Rzemiosło Dziewkowice - LZS Izbicko (Klasa B Strzelce gr. 1) 1-1
61 13 LZS Piotrówka - Ruch Radzionków (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-1
62 13 LZS Leśnica - Czarni Otmuchów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-0
63 13 Polonia Głubczyce - Przyszłość Rogów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-1
64 13 Ostrovia Ostrów - Odra Opole (III liga) 0-0
65 13 Szombierki Bytom - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-1
66 13 Śląsk Łubniany - Sparta Paczków (V liga (Opole)) 0-1
67 13 Pogoń Prudnik - TOR Dobrzeń (V liga (Opole)) 2-2
68 13 Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brzeski (V liga (Opole)) 3-2
69 13 Gryf Wejherowo - Ruch Zdzieszowice (III liga) 4-3
70 13 MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych (III liga) 1-2
71 12 Przyszłość Rogów - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-2
72 12 Rekord Bielsko-Biała - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 3-1
73 12 Piast Strzelce Op. - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-6
74 12 Polonia Łaziska G. - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-0
75 12 Czarni Otmuchów - Stal Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-1
76 12 Odra Opole - Raków Częstochowa (III liga) 4-1
77 12 Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork (III liga) 4-0
78 12 MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra (Juniorzy Liga MW) 1-1
79 12 Calisia Kalisz - Ruch Zdzieszowice (III liga) 0-1
80 12 Swornica Czarnowąsy - Ruch II Chorzów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-4
81 11 Polonia Głubczyce - Pniówek Pawłowice (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-0
82 11 Skra Częstochowa - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-1
83 11 LZS Piotrówka - Polonia Łaziska G. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-3
84 11 Start Namysłów - Ruch II Chorzów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-3
85 11 LZS Leśnica - Rekord Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-0
86 11 Lechia Zielona Góra - Odra Opole (III liga) 2-2
87 11 MKS Kluczbork - Warta Poznań (III liga) 0-3
88 11 Ruch Zdzieszowice - Bytovia Bytów (III liga) 2-2
89 11 Bayern München - VfL Wolfsburg (Bundesliga) 1-0
90 11 Borussia Dortmund - SC Freiburg (Bundesliga) 5-0
91 10 Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice (III liga) 1-5
92 10 LKS Rybna - Żubry Smarchowice (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 5-3
93 10 Orzeł Źlinice - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 4-1
94 10 Chemik Kędzierzyn - Otmęt Krapkowice (V liga (Opole)) 3-1
95 10 Odra Opole - MKS Kluczbork (III liga) 0-0
96 10 Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-3
97 10 Pniówek Pawłowice - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 3-1
98 10 LKS Czaniec - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-0
99 10 LZS Piotrówka - Ruch II Chorzów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-1
100 10 Swornica Czarnowąsy - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 6-0
101 9 LZS Leśnica - LKS Czaniec (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-0
102 9 LZS Piotrówka - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-0
103 9 Szombierki Bytom - Piast Strzelce Op. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 5-0
104 9 Naprzód Jemielnica - Otmęt Krapkowice (V liga (Opole)) 2-4
105 9 Polonia Głubczyce - Górnik II Zabrze (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-1
106 9 Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 0-0
107 9 Polonia Bytom - Odra Opole (III liga) 4-0
108 9 MKS Kluczbork - Ostrovia Ostrów (III liga) 3-1
109 9 Naprzód Niezdrowice - Unia Krapkowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 1-2
110 9 LKS Rybna - LZS Chrząstowice (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 2-0
111 8 Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-0
112 8 Błękitni Jaryszów - LZS II Przywory (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 5-0
113 8 TOR Dobrzeń - Naprzód Jemielnica (V liga (Opole)) 2-1
114 8 Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice (III liga) 2-1
115 8 Start Namysłów - Szczakowianka Jaworzno (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 4-2
116 8 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 5-1
117 8 LZS Leśnica - Górnik II Zabrze (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-1
118 8 Przyszłość Rogów - Czarni Otmuchów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-0
119 8 Raków Częstochowa - MKS Kluczbork (III liga) 3-0
120 8 Odra Opole - Górnik Polkowice (III liga) 1-0
121 7 Unia Głuchołazy - OKS Olesno (Puchar Okręg) 3-0
122 7 Unia Tułowice - Śląsk Łubniany (Puchar Okręg) 1-5
123 7 Unia Krapkowice - LZS Proślice (Puchar Okręg) 0-3
124 7 Unia Kolonowskie - LZS Piotrówka (Puchar Okręg) 0-2
125 7 Naprzód Jemielnica - LKS Ligota Turawska (Puchar Okręg) 4-3
126 7 Stal Brzeg - Piast Strzelce Op. (Puchar Okręg) 0-1
127 7 Porawie Większyce - Start Namysłów (Puchar Okręg) 0-2
128 7 Start Dobrodzień - Czarni Otmuchów (Puchar Okręg) 0-4
129 7 Unia Murów - TOR Dobrzeń (Puchar Okręg) 1-4
130 7 Otmęt Krapkowice - MKS Gogolin (Puchar Okręg) 1-1
131 6 Czarni Otmuchów - Rekord Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-3
132 6 MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra (III liga) 1-2
133 6 Chrobry Głogów - Odra Opole (III liga) 4-1
134 6 Ruch Zdzieszowice - Błękitni Stargard Szczeciński (III liga) 3-4
135 6 LZS Leśnica - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-0
136 6 Piast II Gliwice - Piast Strzelce Op. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 5-1
137 6 Szczakowianka Jaworzno - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-0
138 6 Ruch Radzionków - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-1
139 6 Górnik Wesoła - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 3-0
140 6 Chemik Kędzierzyn - Orzeł Źlinice (V liga (Opole)) 3-1
141 5 Polonia Głubczyce - Stal Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-2
142 5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-0
143 5 Piast Strzelce Op. - Ruch Radzionków (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-3
144 5 Warta Poznań - Ruch Zdzieszowice (III liga) 2-2
145 5 Pniówek Pawłowice - Czarni Otmuchów (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-2
146 5 MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo (III liga) 2-2
147 5 Odra Opole - Rozwój Katowice (III liga) 0-4
148 5 Start Namysłów - Szombierki Bytom (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-1
149 5 Swornica Czarnowąsy - Szczakowianka Jaworzno (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-1
150 5 LZS Piotrówka - Górnik Wesoła (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-1
151 4 Naprzód Niezdrowice - Victoria Cisek (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 5-1
152 4 KS Krasiejów - LZS Chrząstowice (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-1
153 4 Piast Strzelce Op. - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-3
154 4 Skra Częstochowa - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 4-0
155 4 Szombierki Bytom - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-0
156 4 Czarni Otmuchów - LKS Czaniec (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-1
157 4 Odra Wodzisław - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-3
158 4 Stal Bielsko-Biała - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-2
159 4 Odra Opole - Ruch Zdzieszowice (III liga) 1-1
160 4 Polonia Bytom - MKS Kluczbork (III liga) 1-1
161 3 MKS Kluczbork - Górnik Polkowice (III liga) 3-3
162 3 Odra Opole - Calisia Kalisz (III liga) 1-0
163 3 Ostrovia Ostrów - Ruch Zdzieszowice (III liga) 0-1
164 3 Skalnik Gracze - Naprzód Jemielnica (V liga (Opole)) 5-0
165 3 Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-2
166 3 Nadwiślan Góra - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 3-0
167 3 Polonia Łaziska G. - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-2
168 3 Ruch Radzionków - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-1
169 3 Piast Strzelce Op. - Ruch II Chorzów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-3
170 3 Piast II Gliwice - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-0
171 2 Górnik Polkowice - Polonia Bytom (III liga) 0-2
172 2 Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński (III liga) 1-0
173 2 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała (I liga) 4-0
174 2 Górnik Zabrze - Piast Gliwice (I liga) 2-1
175 2 Rozwój Katowice - Lechia Zielona Góra (III liga) 0-0
176 2 GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz (II liga) 2-0
177 2 Stomil Olsztyn - ROW Rybnik (II liga) 1-1
178 2 Bytovia Bytów - Odra Opole (III liga) 2-1
179 2 Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa (III liga) 0-1
180 2 Chrobry Głogów - MKS Kluczbork (III liga) 0-0
181 1 Odra Opole - Jarota Jarocin (III liga) 3-0
182 1 MKS Kluczbork - Rozwój Katowice (III liga) 5-0
183 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze (I liga) 1-2
184 1 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin (I liga) 2-1
185 1 LKS Nieciecza - ROW Rybnik (II liga) 2-2
186 1 Polonia Bytom - Chrobry Głogów (III liga) 0-2
187 1 Raków Częstochowa - Calisia Kalisz (III liga) 2-1
188 1 Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 3-0
189 1 Lechia Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice (III liga) 4-2
190 1 GKS Tychy - Górnik Łęczna (II liga) 2-0
F

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!